Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.7.2008, 21:34   #1
kajmak.making
Novi član
 
Član od: 31.5.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Treba mi dobar servis za CRT

Kupio sam juce polovan monitor ViewSonic P95f, koji je kod mene kuci funckionisao normalno jos mozda pola sata, a kome je slika vec jutros pocela da treperi na oko 2cm od svake ivice, stvorio se kao neki "ram", na koga jedva vidljivo, rekao bih cak i da ne utice bilo koji refresh rate, bilo koja rezolucija i bilo koja dimenzija slike(ima opcija ZOOM u meniju monitora, preko dugmica sa prednje strane, koja omogucava da se slika umanji do ~50% svojih pravih dimenzija, pa, koliko god se slika dimenziono umanji, proporcionalno tome umanji se i to polje u kome treperi, i na slovima ikonica koje se nalaze u uglovima se pojavljuje blagi efekat distorzije).

Odneo bih ga vec sutra u servis, jer je u delu u kome je slika "ispravna", ista zaista veoma ostra i veoma sam zadovoljan kvalitetom prikaza boja i zato ga ne bih bacao ako moze da se popravi.

A sam nisam stekao do sada nikakvo iskustvo u servisiranju monitora, pa se zato ne usudjujem da ceprkam unutra.
kajmak.making je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diktafon - dobar, a jeftin focuss ŠDK - Zvuk na računaru 24 30.9.2011 15:11
Treba mi dobar program za "uzimanje" slika iz filmova Ekiman Aplikativni softver 7 9.5.2008 11:59
Treba li mi ruter ako hoću da i laptop ima Internet? Kolossos Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 28.3.2008 15:56
Dobar program za knjige... Master Neo Aplikativni softver 2 25.7.2007 17:47
Treba da kupim mikrofon... jovbranko ŠDK - Zvuk na računaru 8 2.6.2006 14:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com