Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.8.2021, 23:59   #41
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Sprema nam se neki average bućkuriš od kampanje... Čim su oni doveli Statena da pripomogne zna se šta će biti na kraju.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2021, 15:58   #42
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Leonida (21.10.2021), MasterChief2 (22.10.2021)
Stara 21.10.2021, 16:26   #43
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Beta verzija koja je bila dostupna pre par nedelja je bila sjajna, jos od BF3 nisam ovoliko uzivao u nekom online FPS naslovu, definitivno planiram igrati full verziju day one. Samo se nadam da nece upropastiti singleplayer kampanju, H4 mi je bio bas cist prosek, a procitao sam dosta komentara da je petica imala verovatno najgoru kampanju i pricu (koja se nije mogla ni pratiti bez propratnih novela) u celom serijalu.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 15:10   #44
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Halo Infinite - Campaign Overview
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 15:33   #45
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Znaci Ubisoft The Game XD
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 16:12   #46
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Uf rastrzan sam baš... Deluje zabavno ali samo na momente. Nadam se najboljem.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 16:17   #47
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Smece.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2021, 18:20   #48
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Escharum, leader of the Banished, declares humanity's destruction to be imminent, starting with its heroes. Master Chief faces his greatest challenge yet.

Halo Infinite - The Banished Rise


Meni ne deluje lose za sada. Za multiplejer sam ubedjen da ce super ispasti, beta je bila odlicna. Najbolji osecaj napucavanja i kretanja u serijalu do sada, nisam imao nikakvih bagova, igra izgleda i vise nego dobro i optmizacija je na nivou. Ako nista drugo online ce biti F2P pa nece nista kostati da se proba, jedino se nadam da nece (previse) brljaviti sa mikrotransakcijama pa da za par meseci imamo Tom Kruzove koji trce po bojistu kao u BFV.

Za kampanju cemo jos videti... To sto ce igra biti (semi) open-world ne znaci da je Far Cry/Ubishit klon, pa i CE je imao ogromne nivoe sa opcionim lokacijama pa niko nije imao primedbe. Meni deluje kao da su naucili na greskama od poslednja dva dela (doduse meni je cetvorka bila OK, pogotovo sama prica i odnos izmedju Sefa i Kortane, najvece zamerke su mi na AI i na nove neprijatelje koji su bas bili smor za borbu) mada bolje da ne baksuziram, svakako cemo uskoro videti sta ce ispasti od svega.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2021, 22:06   #49
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Halo: CE po meni nije uopste bila semi open-world igra. Tacno je da je imala dva nivoa koja su malo vukla na open-world (Halo, Assault on the Control Room, Two Betrayals), ali po meni je to i dalje hodnik pucacina, pa cak i za ta tri nivoa se slobodno moze reci da su hodnik orijentisani jer i pored tog "otvorenog" prostora mogao si ici samo na jedno mesto, nisi imao neki izbor. Halo 2 je pratio isti recept kao i Halo: CE, a tek je Halo 3 uveo taj neki semi open-world. Nisam igrao MP betu, tako da cu sacekati da oprobam igru na game pass-u pa cu konacno dati svoj sud. Ono sto je potrebno jeste da vrate onaj smek koji su imale Bungie igre. Da napucavanje bude zanimljivo, da se svakoj borbi takticki pristupi, a ne da se svo napucavanje svodi na resetanje promitijansa u nedogled.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
doctor (28.10.2021), filpan (26.10.2021)
Stara 12.11.2021, 23:05   #50
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Kruze glasine da ce multiplejer izbaciti sledeci ponedeljak (15.11), ali navodno samo za Gamepass, dok datum izlaska za Steam ostaje osmi decembar.

https://twitter.com/EvilBoris/status...870004738?s=20

U ponedeljak ce biti i 20 godina od izlaska Halo CE...

Poslednja ispravka: Leonida (13.11.2021 u 12:10)
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (13.11.2021), flapko (12.11.2021), MasterChief2 (13.11.2021)
Stara 13.11.2021, 11:12   #51
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
U ponedeljak ce biti i 20 godina od izlaska Halo CEA...
Auuu jedva čekam da u ponedeljak predjem zadnju misiju na Legendary iz CE: prokleti Assault on Control Room. Jedina misija koju nisam prešao na Legy, jer ima jedan deo gde si sateran u ćošak s marincima, plus imas zlatne Zealote s Plazma mačevima...
Koliko je za mene to teška misija govori to da sam prešao Library ko' od šale nekoliko puta na Legendary... sam Magnum i shotgun mi dovoljan.
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2021, 13:13   #52
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Ja sam odustao od Legendary prelaza u svim Halo igrama. Na kompu mi je Heroic prelagan a Legendary je uglavnom težak samo zahvaljujući jeftinim trikovima. Na konzoli nisam toliko vičan sa gamepadom i onda mi je tu Heroic odličan - ima i power fantasy momenata a ima i momenata kada bude gusto i mora da se zapne muški.

Ali opet gledam sve te Bungie igre i najbitnija stavka je tu bila AI protivnika. Ništa drugo nije toliko uticalo na igrivost i replay value tih igara kao taj AI. Ako Infinite ne bude imao dobar AI protivnika sve pada u vodu.

Ne ulivaju mi poverenje ni mnogi detalji koji nedostaju na ovim gameplay klipovima iz Infinitea - tipa očajni particle efekti u nekim momentima, nedostatak krvi kad šibaš protivnike itd. Ne zato što sam graphic whore nego zato što takvo detaljisanje jasno pokazuje koliko development tim mari za detalje i atmosferu. Halo CE je imao bre bombastično napucavanje, sve pršti i puca kad krene rokanje. Ovo mlako "moderno" napucavanje me užasava.
Ali sam koncept otvorenih nivoa je nešto što sam oduvek želeo u Halo igrama i to me opasno vozi dok čekam igru. Proveo sam sate i sate u na Silent Cartographeru i remakeu istog u SPV 3 i uvek lagano odigram Delta Halo u dvojci itd.

Posle svega što sam video ne očekujem nikakav povratak korenima u pravom smislu te reči ali očekujem baš zabavnu i dinamičnu igru.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (13.11.2021), Leonida (13.11.2021), MasterChief2 (13.11.2021)
Stara 13.11.2021, 13:28   #53
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

@Dusan Vucic

Assault on the Control Room nije poslednja, nego peta misija Sta te tacno muci, ja sam presao sve delove sem cetvrtog i petog na Legendary, pa mozda mognem da pomognem.. Sto se tice pete misije prva polovina misije je relativno laka.U pocetku uzmes plasma pistolj i obicni pistolj i samo rokas. Kada izadjes vani zamenes plasma pistolj za snajper, uzmes tenk i dalje je relativno lako. Poslenja masovna bitka pre nego sto udjes unutra se resava sa snajperom. Samo redjas protivnike i to je to. Avione mozes resiti pistoljem ili uzeti bazuku pa kada ih skines odes i zamenes bazuku za pistolj (posto ce ti pistolj i snajper biti od velike koristi kada udjes unutra). E sad, unutra moze biti malo komlikovano, ali u sustini sve se svodi na plasma pistolj i obicni pistolj, a snajper ti moze biti od velike koristi na onim mostovima. S obzirom da ne mozes nositi tri puske istovremeno ono sto ja uradim jeste da bacim snajper, porokam sve neprijatlje u prostoriji i vratim se po taj isti snajper. Ovo je malo smarajuce i iako moze da se predje i bez snajpera, meni je licno mnogo lakse da deonice na mostovima predjem sa snajperom. Poslednji deo misije se svodi na to da skines ona dva hantera (jedan hitac od pozadi) vratis se nazad po kamuflazu, izadjes vani, maznes im avion i porokas ih sve sa njim i to je to u sustini. Kod Flood-a je fazon samo da ides polako i da ne srljas i lagano se prelaze misije. U sustini Library i 343 Guilty Spark su uz prvu misiju najlakse misije u igrici.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2021, 13:49   #54
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Citat:
MasterChief2 kaže: Pregled poruke
@Dusan Vucic

Assault on the Control Room nije poslednja, nego peta misija Sta te tacno muci, ja sam presao sve delove sem cetvrtog i petog na Legendary, pa mozda mognem da pomognem.. Sto se tice pete misije prva polovina misije je relativno laka.U pocetku uzmes plasma pistolj i obicni pistolj i samo rokas. Kada izadjes vani zamenes plasma pistolj za snajper, uzmes tenk i dalje je relativno lako. Poslenja masovna bitka pre nego sto udjes unutra se resava sa snajperom. Samo redjas protivnike i to je to. Avione mozes resiti pistoljem ili uzeti bazuku pa kada ih skines odes i zamenes bazuku za pistolj (posto ce ti pistolj i snajper biti od velike koristi kada udjes unutra). E sad, unutra moze biti malo komlikovano, ali u sustini sve se svodi na plasma pistolj i obicni pistolj, a snajper ti moze biti od velike koristi na onim mostovima. S obzirom da ne mozes nositi tri puske istovremeno ono sto ja uradim jeste da bacim snajper, porokam sve neprijatlje u prostoriji i vratim se po taj isti snajper. Ovo je malo smarajuce i iako moze da se predje i bez snajpera, meni je licno mnogo lakse da deonice na mostovima predjem sa snajperom. Poslednji deo misije se svodi na to da skines ona dva hantera (jedan hitac od pozadi) vratis se nazad po kamuflazu, izadjes vani, maznes im avion i porokas ih sve sa njim i to je to u sustini. Kod Flood-a je fazon samo da ides polako i da ne srljas i lagano se prelaze misije. U sustini Library i 343 Guilty Spark su uz prvu misiju najlakse misije u igrici.
OK, po meni, Control Room(nije to zadnja misija u Halou CE, nego zadnja da završim kao Legendarnu) će mi biti lakše da pređem nego prokleti Truth and Reconsiliation. Taj PROKLETI DRUGI DEO.
ZASEDA SA ELITIMA NA BRODU I SA OSTALIM PROTIVNICIMA I DŽAKALIMA ME IZLUDJUJE JOŠ UVEK. Ja i dalje ne znam šta je gore: ovaj deo misije ili Gravemind iz Halo 2 na Legy. Gravemind sam jedva prešao na Heroic, ali Truth sam umro barem 100 puta da bi došao do tog checkpointa.

Nego, MC2, da li znaš neku ideju kako bih mogao lakše da predjem taj deo na brodu, a da ne umrem mnogo?
Možda neka ideja s kamuflažom?
P. S. Nije Vučić, nego Vićić.
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dušan Vićić na korisnoj poruci:
MasterChief2 (13.11.2021)
Stara 13.11.2021, 15:29   #55
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Citat:
Dušan Vićić kaže: Pregled poruke
OK, po meni, Control Room(nije to zadnja misija u Halou CE, nego zadnja da završim kao Legendarnu) će mi biti lakše da pređem nego prokleti Truth and Reconsiliation. Taj PROKLETI DRUGI DEO.
ZASEDA SA ELITIMA NA BRODU I SA OSTALIM PROTIVNICIMA I DŽAKALIMA ME IZLUDJUJE JOŠ UVEK. Ja i dalje ne znam šta je gore: ovaj deo misije ili Gravemind iz Halo 2 na Legy. Gravemind sam jedva prešao na Heroic, ali Truth sam umro barem 100 puta da bi došao do tog checkpointa.

Nego, MC2, da li znaš neku ideju kako bih mogao lakše da predjem taj deo na brodu, a da ne umrem mnogo?
Možda neka ideja s kamuflažom?
P. S. Nije Vučić, nego Vićić.
Misstype
Treca misija je zapravo dosta laka. Poenta je da samo budes sto precizniji sa snajperom i to je to. Sve protivnike + plave elite ubijas jednim metkom u glavu, a ostale elite je bitno da samo pogodis dva puta u telo. Nije ni problem da masis, ali nemoj da bas trosis po 3-4 metka za onog plavog elitea ili 2-3 metka za one sa stitovima. A metaka inace imas na pretek, kreces sa 64, onda malo kada napredujes imas da pokupis, pa pre nego sto udjes na brod takodje mozes da pokupis i u brodu imas jos na dva mesta metaka za snajper. E sad taj deo o kome govoris je ujedno i najtezi deo misije, sve ostalo posle, kao i pre toga je relativno lako. Ja to radim tako sto pre nego sto se popnem na brod pokupim snajper i obicni pistolj i naravno napunim ih do maksa sa metkovima. Cim udjes u brod pobuijas par onih elita sa macevima, prva vrata koja se otvore bacis ljudsku bombu zamenis snajper za plasma pistolj i dalje ih resetas sa tim. Fazon je da bacas sto vise bombi na vrata, ako imas plasma bombe da ih zalepis za jednog grunta i on kada pocne da panici uglavnom ce zajedno sa njim odleteti svi ostali. ELite ubijas sa plasma + pistolj komboom i to je to u susitni.

https://www.youtube.com/watch?v=bAga...A06718B3EC7CB3

Evo ti ovde bas detaljan tutorijal kako da igras Halo na Legendary. Imas za svaki deo Halo tutorial osim za peti. Ja sam samo za Halo 2 gledao tutorijal jer stvarno nisam znao kako da izadjem na kraj sa onim snajperima i elitama sa dual puskama.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 9:19   #56
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Izgleda da se MS stvarno sprema da izbaci Halo MP danas.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (16.11.2021)
Stara 15.11.2021, 20:34   #57
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
MasterChief2 (15.11.2021)
Stara 15.11.2021, 20:40   #58
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Trailer


Mentore, skidajte!
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
doctor (15.11.2021)
Stara 15.11.2021, 20:46   #59
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Nema još na Xboxu download sunce im njihovo. Jel ima crossplay?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 21:10   #60
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Xbox 360 dodgeme Konzole 2240 9.3.2022 10:05
Najiščekivanije igre 2009. ridiculus Konzole 63 10.10.2009 12:34
Izlazi Halo 2 za PC !! Inuyasha Akcione igre 28 16.1.2008 14:36
Halo 3! Nenadyus Akcione igre 14 16.11.2007 23:14
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com