Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.8.2007, 21:16   #1
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Po prvi put cu da pokusam da predjem igru sa zenskim herojom i uz pomoc kombinacije Rouge & Hounting. Stvar je u tome da ce u pitanju biti naivna dama koja ce napadati samo iz odbrane. Uz smesne opaske i komentare svojstvene samo njoj...

Stay tuned...

After Action Report
TITAN QUEST: IMMORTAL THRONE
-=THE ADVENTURES OF LADY HERO=-





'='-'='-'='-'='-'='-'='-'='-'='-'='-'='

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 19:02)
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2007, 21:42   #2
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Cin prvi - Grcka (Helos)

Stojim u redu punom nekih izopazenih klonova, tamo napred valjda dele nozeve... Ma sto da se guram, daj da se provucem nekako. (I tako krenem bez noza ).

Stojim pored neke reke tu je neki prestravljeni farmer. Odlucijum da razgovaram sa njim ali nakon prve sekunde razgovora, nakon sto uvidjam da ce da potraje, jednostavno nastavljam dalje... Opet neki seljak! Sta ovaj oce!? Da ti spasem konja!? A ne, nisam dobila noz a nokte sam sredjivala 2 sata, samo mi ti pljuni gde je Helos.

Dok sam prilazila Helosu primetila sam omanju grupu Satira kako marsira u napad na dva slabo naoruzana vojnika. Da li da im pomognem? Ma ne, samo cu da se procunjam i da pokupim neko oruzije koje ce ispasti nekome od njih nakon njihovih smrti. Vidi vidi, sekirce, ali zardjalo, batali... Mozda ce ova drvena palica da poslizu... Ako uspem da je podignem.... Da li cu koristiti luk i strelu.... ne, od toga mogu da posecem prste.... Mozda je ipak bolje da krenem sa kopljem, mada me malo podseca na lose obradjenu cackalicu... Ko ga sisa!?



A ha, znaci to je Helos... Lepo mesto, mada bih ja cvece stavila sa leve strane, a ova fontana mi se bas i ne svidja... Nije vise u modi... Sta kazes, to se rodis kada umres u borbi... Zanimljivo... Jedan od seljana mi je rekao da razgovaram sa seoskim staresinom jer deluje zabrinuto... Sta mene briga za to!? Spasava ga samo onaj znak usklika iznad glave inace.... Ok, sta je bilo!? Sta, i ja sad treba da odem tamo i ubijem tog Samana!? A znate da nevolim krupnije od sebe!? Uredu, ako tako kaze cikica sa znakom usklika iznad glave...

Prelazim preko mosta dok izlazim iz sela i ulazim u zapaljeni i unisteni deo njihovih farmi. Tu su neki mali Satiri, malo me i zasmejavaju. Da li je to prase? Jao vidi kako je slatko, sta bre!? Ma bezi od mene.... Sada vidim cemu sluze one fontane. Idemo opet...

Posle 2 minute lupanja po onim odvratnim malim stvorovima, stizem do necega sto bi mogao da bude kamp u kome je Saman... Verovatno je Spellcaster te ce pokusati da me gadja raznim magijama, ajde da se latim luka i strele... Evo ga, gadja me stapom koji izbacuje munje, ali nemoze da me pogodi, suvise sam brza sa svojih 52 dexterity poena i pametna sa svojih 56 intel. poena... Sta se to desava!? Pocinjem da umirem!? Nemoguce da me je otrovao!? Pa normalno, taj se nije prao godinama, a kada je podigao obe ruke u vis da baci cini, oslobodio je smrad karakteristican za najsmrdljivija mesta u Grckoj...

Ali nedam se ja tako lako! Imam koji napitak za zdravlje, pa cu da ga iskoristim! AHA! Cija majka sada crnu vunu prede ili tako nesto!? Eto ti. Jos cu da ti pokupim iteme koje ostavis iza sebe. Evo ga gotov je, osim toga sto lezi na zemlji sa podignutim rukama, se je u redu. Prilazim mu i nogom vracam ruke tako da vise ne smrid i ne truje me.

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 9:08)
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2007, 21:43   #3
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero


Odlicno, pokupila sam mu sve i odoh...

Vratila sam se u Helos, svi su zadovoljni osim mene, moram u Spartu da trazim pomoc od generala Leonide... Steta, ajde da prodam ove gluposti.

Sta, samo 1500 zlatnika za ovaj magicni stap!? Sta inflacija, ma nosi se i ti i tvoja tezga! Evo ti stap, ali vraticu se! Nastavljam putovanje, i onako izfrustrirana rusim sve pred sobom, neki uzdihani muskarac me je zamolio da mu spasem prijatelja iz obliznje pecine. Ma samo cu mu reci da nisam nasla pecinu i ajde zdravo.


Dalje niz put sam nasla jos jednu fontanu poput one iz sela... Tu sam stala, i odlucila da se odmorim jer je put do Sparte dug...


Kraj prvog cina.

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 11:34)
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2007, 0:30   #4
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

E ovo je nešto interesantno.
Kao što sam već par puta rekao, AAR bi ti mnogo bolje izgledao da ubaciš screenove iz igre. Oni su dobri da razblažuju ove velike komadine teksta.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2007, 12:21   #5
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Cin drugi - Grcka (Sparta)

Nastavljam put... Nalzaim se pored one pecine gde je zarobljen onaj jadnik koji nije ni svestan da ga niko nece osloboditi i da nikad nece izgovoriti unapred spremljenu recenicu...

Tu malo dalje niz put nailazim na jednu napustenu farmu gde je bilo par monstrum, ubila sam ih i primetila nest interesantno... Ekskalibur! Bila je to bronzana sekira zabodena u panj nekog starog drveta... Zracila je nezamislivom moci... mogla sam da namirisem tu moc...



Pokusala sam da je izvucem iz panja, znajuci da to moze samo odabrani. Na moje zadivljene uspela sam, ali sam od prejakog napora pri tome pala na ledja i udarila glavom od kamen... Onda mi je sinulo, ekskalibur je mac, zaboden je u kamen i nalazi se nekde u Engleskoj... Sta je onda ovo i kakav je to miris. Malo dalje od panja nasla sam mrtvu zabu. To objasnjava stvari...



Produzih dalje niz put gde sam naisla na jednog tipa koji je terao volove i kola sa lekovima i zalihama. Rekao mi je da je put ispred zablokiran i da cu morati da ubijem nekog Satirskog Sampiona kako bi prosla. Ma da, pogledam malo bolje i primetim da je u pitanju "Side Quest" ma reko, nosi se it ti i taj Sampon sta me briga. Iskoristim onu mrezu svojstvenu Lovackoj klasi i zarobim taj Tampon, Sampon, sta god, i jednostavno protrcim pokraj njega...

http://img143.imageshack.us/img143/9220/ahmoremm1.jpg

Malo ispred nalazio se most, a sa njegove leve strane neko jezero. Bila je tu i mala plaza koja me je podsetila na more koje i jeste razlog svemu ovome... Cim se resim tog Titana ima da odem na more, sa svim onim zaradjenim novcem.

Kada sam presla preko mosta stala sam na zemlju, logicno! Put se racvao u dva smera, jedan je vodio ka nekim starim rusevinama a drugi je vodio ka... negde... Iz rusevina je poticao neki smrad koji me je umnogome podsetio na zabu i ekskalibur, pa sam se odlucila da krenem drugim putem. I, gle cuda, tu se nalazila Sparta, njihov ratni kamp tacnije.

Pricala sam sa jednim strazarom koji mi je rekao da nece da me pusti da pricam sa generalom Leonidom ako ne ubijem nekog kentaura koji se nalazi severnije u sumi... Oh well, kada se mora mora se... Sta sve devojka mora da uradi da bi otisla na more.

U kampu sam prodala oruzije po boljoj ceni nego u Helosu, iz dva razloga, imala sam bolje oruzije i ovi momci nisu videli zenu mesecima... Na izlasku iz kampa sam razgovarala sa jednim zgodnim mladicem koji je delovao zabrinuto, rekao mi je da je neki njegov polu otac otisao u sumu i da se jos uvek nije vratio, pa me zamoli da ga pronadjem. Posto je onaj strazar bio neljubazan prema meni, a ovaj momak je tako zgodan ([Alek92 : pocinje da me boli dok ovo pisem, neznam da li da prestanem]) odlucila sam da mu pomognem pre nego sto ubijem kentaura.

Poslednja ispravka: Alek92 (13.8.2007 u 19:12) Razlog: Prevelika slika
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2007, 12:21   #6
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero



Lutala sam po sumi citavih 5 minuta dok nisam ugledala matorog, razgovarala sam sa njim i nakon cudnog razgovora uvidela nesto jako cudno... Matora drtina je pokusala da me startuje!? Ma mrs bre matori, da mi je strength veci od 60 sad bi te razvalila!



...nastavice se.....
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2007, 13:05   #7
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

T I V T U ne Tivatu.

Pa pala je neka kiša prije nekoliko pa smo se fino rashladili ali evo idu ope vrućine. Inače more je malo hladnije, taman za rashlađivanje. Inače ja volim kada je hladno kao sa, a neki ne, pa neznam oće li da ti se svidi.

E da sada je bolje dosta sa slikama.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2007, 16:28   #8
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Dakle, opet sam u Sparti. Treba da ubijem onog prokletog Kentaura... Nece mi se ali moram...

Uz put sam ubila nekoliko divljih svinja... Jedna je izbacila ovo . Jeste da je korisno, ali zaboga, JA da stavim parce svinjske koze na sebe? Pazi, JA!?

Polako nastavljam vec istrazenom stazom, dosla sam do jedne uvale u cijem centru stoji jedan veeeeeliki Kentaur.



Bilo je tesko ubiti ga. Cak sam morala i nokat da polomim.

Nakon sto sam ga ubila vracam se u Spartu, ponovo cu voditi smorni razgovor sa onim siledzijom od strazara... Znam! Skrenucu misli sa toga pesmom...

"La la la... bila jednom jedna boginja....
la la la.... zavala se Karamba....
la la la.... imala je koplje...
la la la.... ubila je svinju....
la la la.... ..."

I tako mi je razgovor prosao mnogo brze... Sada je trebalo razgovarati sa onim debelim generalom Leonidom... Prosla sam pored strazara i uputila se ka njemu, usput se saplevsi na kamen koji je neko namerno tu postavio.

Lupetao mi je nesto o ratu a mene to ne interesuje, jer, kao sto je opste poznato, mi zene samo kuvamo i radjamo. Retke su one koje jurcaju okolo ubijajuci monstrume i istrazivajuci neki fantazijski svet.

Rece mi da moram da pronadjem put do Delfija, iskreno, zaboravila sam zasto. Odlazim nazad do one uvale na kojoj sam ubila kentaura, prolazim kroz jedan uzan prolaz i malo dalje niz put nailzaim na pecinu. Rekoh sebi ajde da se odmorim i sredim nokte pa udjem unutra i prilegnem pored "skrinje trnja". Kada odjednom neko stvorenje krene na mene, bilo je malo, zuto i (vec kod zutog sam se najezila) ljigavo.



Pobegla sam iz pecine glavom bez obzira...

Kraj drugog cina...
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2007, 17:18   #9
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: [AAR] Titan Quest (IT) - The Adventures of Lady Hero

Planiram da prevedem ovo na engleski kako bi omogucio vecem broju ljudi da ga procita. Jedini problem je sto trenutno nemam toliko vremna da to uradim pa ako neko moze neka molim vas to uradi za mene. Dobice sve zasluge.

pozz.
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Titan Quest - Immortal Throne Elessar Role-Play 320 10.5.2019 10:44
Titan Quest korisnik O igrama uopšte 36 7.5.2007 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com