Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2012, 14:06   #301
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Da, Baal i Chapter V je ekspanzija.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
Rainman (20.4.2012)
Stara 20.4.2012, 14:21   #302
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Kul, sve vreme sam se pitao sta je ustvari Lord of Destruction u nazivu - nista nisam znao o Diablu pre nego sto sam krenuo da ga igram. Sad je sve jasno, ako neko ima neki extra savet za Chapter 5, necu da se bunim
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 14:24   #303
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Lord of Destruction je Baal , al da ti ne spojlerisem.
Samo cepaj, ako zaglavis slucajno (mada sumnjam) pitaj
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2012, 9:51   #304
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Kul, sve vreme sam se pitao sta je ustvari Lord of Destruction u nazivu - nista nisam znao o Diablu pre nego sto sam krenuo da ga igram. Sad je sve jasno, ako neko ima neki extra savet za Chapter 5, necu da se bunim
Eldritch i Shank su prvi superunique monsteri na koje ces naleteti i odlicni su za farmovanje jer su odmah pored portala...kasnije farmuj Pindleskina...

Ako ides na dual-claw, Weapon Block je fantastican skill, ali ne stav5aj previse u njega jer je pobo5sanje minimalno sto vise poena trpas...dovo5no je da imas oko 50% sanse za blok, jer blokira sve zivo i nezivo, cak i spellove, sto ne mozes da blokiras stitom. Preporucujem da pumpas Death Sentry...jeste u Traps grani, ali je skill koji bi svaki Assassin trebalo da ima, po meni. Obavezni 1-point wonderi: Mind Blast i Cloak Of Shadows...

Ne treba ti vise od 115 Dex, toliko zahtevaju najbo5e kandze (Runic Talons), posto stit ne koristis a Weapon Block ne zavisi od Dex kao blokiranje stitom...Str koliko ti treba za oklop...sve ostalo u Vitality. Par Bartuc's Cut-Throat-a bi ti bio endgame oruzje ili Chaos runeword, ili kombinacija...za armor ti preporucujem Treachery, ustedece ti poene...naravno, ako skupis rune za to...

Sad, ne znam koji si lvl, koje skillove budzis...
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 21:35   #305
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Sta bih pametno mogao da uradim sa runama.. Pun mi je stek sa runama, nemam vise mesta.. Imam bar 30 perfektnih Jel ima neko neki dobar recep za horadric cube? za sorserku.. Gledao sam po guglu, ali nisam naisao na bilo sta sto je vredno cimanja.. Osim neke amajlije, a sad ne mogu da nadjem gde sam nasao taj recept Dodje mi da ih pobacam sve
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2012, 23:35   #306
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
CartmanSP kaže: Pregled poruke
Sta bih pametno mogao da uradim sa runama.. Pun mi je stek sa runama, nemam vise mesta.. Imam bar 30 perfektnih Jel ima neko neki dobar recep za horadric cube? za sorserku.. Gledao sam po guglu, ali nisam naisao na bilo sta sto je vredno cimanja.. Osim neke amajlije, a sad ne mogu da nadjem gde sam nasao taj recept Dodje mi da ih pobacam sve

Perfektnih? Misliš na dragu5e ili rune?

Ako misliš na dragu5e, dijamante trpaš u štitove za Resist All, topaze trpaš svuda za Magic Find, a i neki od dragu5a se koriste za transmutovanje u kocki...ako igraš na Battle.net-u, mogu se koristiti i za trgovinu (PTopazi se posebno traže).

Ako misliš na rune, imaš gomilu Runewordova...za Sorsericu, hm...recimo Spirit, Heart of the Oak od najčešćih, Dream i Kingslayer za melee Sorserice, Delirium može da nađe primenu, Enigma u nekom light armoru, Call To Arms za prebuff, Splendor je jeftin i dobar oklop za MF, Insight je odlično oružje za merca i naravno Infinity u nekom polearmu za merca razva5uje za Lightning Sorserice...dakle, imaš na šta da potrošiš rune
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
CartmanSP (30.4.2012)
Stara 30.4.2012, 2:33   #307
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

uh.. nisam ni znao za ovo sa runama Nista, idem da trazim stit sa 4 rupe
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2012, 16:52   #308
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
CartmanSP kaže: Pregled poruke
uh.. nisam ni znao za ovo sa runama Nista, idem da trazim stit sa 4 rupe
Ima jedan mali problem...snaga Prvi štit sa 4 socketa je Monarch i treba ti 156 Str da ga nosiš...mnogo za Sorsericu. Sorc praviš sa 156 Str samo ako hoćeš da napraviš Spirit runeword ili da nosiš Stormshield ako ideš na max block.

Ako nije jedan od ova 2 štita, preostaju ti štitovi sa 3 socketa i tu imaš širok izbor. Nađi nešto što ima ok block% a ne traži mnogo snage... ovo ti može pomoći...

Koji ti je lvl ta Sorserica? Na kom patchu igraš, nemoguće da nisi našao rune? Koje skillove budžiš?
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2012, 18:19   #309
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Ima jedan mali problem...snaga Prvi štit sa 4 socketa je Monarch i treba ti 156 Str da ga nosiš...mnogo za Sorsericu. Sorc praviš sa 156 Str samo ako hoćeš da napraviš Spirit runeword ili da nosiš Stormshield ako ideš na max block.

Ako nije jedan od ova 2 štita, preostaju ti štitovi sa 3 socketa i tu imaš širok izbor. Nađi nešto što ima ok block% a ne traži mnogo snage... ovo ti može pomoći...

Koji ti je lvl ta Sorserica? Na kom patchu igraš, nemoguće da nisi našao rune? Koje skillove budžiš?
Sorc mi je 73 lvl igram na 1.13.. Trenutno sam u pustinji na hell-u.. Budzim i fairball(t) i i onu ledenu kuglu sto ispaljije milion onih gelera na levom kliku mi je jedno od ta dva a na desnom teleport.. Pa menjam na W po potrebi.. Uglavnom samo na te dve magije se oslanjam..sad sam krenuo i lighting da budzim jer povremeno naidjem na nekog ko je imun na fire i cold.. Ali neko mi rece gore da mogu sa telekinezom da ga zabodem u zid dok ga merc bije.. Merca uopste ne vodim jer ga nikad nisam smatrao od pomoci.. Jedino da mi tenkuje ponekad recimo kod Duriel-a( po meni ubedljivo najtezeg boss u igri).. Na block nikad nisam obracao, uglavnom forsiram cast speed i + na skilove.. Mada za ovu ledenu kuglu (koju uglavnom koristim u zadnje vreme) nije ni bitan cast speed jer ima cd.. Runa sam nasao puno, pun mi je stek, samo nisam znao da postoje recepti sa njima..
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2012, 22:56   #310
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
CartmanSP kaže: Pregled poruke
Sorc mi je 73 lvl igram na 1.13.. Trenutno sam u pustinji na hell-u.. Budzim i fairball(t) i i onu ledenu kuglu sto ispaljije milion onih gelera na levom kliku mi je jedno od ta dva a na desnom teleport.. Pa menjam na W po potrebi.. Uglavnom samo na te dve magije se oslanjam..sad sam krenuo i lighting da budzim jer povremeno naidjem na nekog ko je imun na fire i cold.. Ali neko mi rece gore da mogu sa telekinezom da ga zabodem u zid dok ga merc bije.. Merca uopste ne vodim jer ga nikad nisam smatrao od pomoci.. Jedino da mi tenkuje ponekad recimo kod Duriel-a( po meni ubedljivo najtezeg boss u igri).. Na block nikad nisam obracao, uglavnom forsiram cast speed i + na skilove.. Mada za ovu ledenu kuglu (koju uglavnom koristim u zadnje vreme) nije ni bitan cast speed jer ima cd.. Runa sam nasao puno, pun mi je stek, samo nisam znao da postoje recepti sa njima..

Fireball je odličan skill...možeš da ga spamuješ...budži i Meteor, jer mu je sinergija (kad budžiš Meteor, raste dmg Fireballa i obrnuto)...a i dobar je skill po sebi, ako možeš da ga nanišaniš lepo. I još Fire mastery...ne treba ti više od Fire skillova...

Taj Cold skill je Frozen Orb...dobar je jer može da zaledi pola screena i ne treba mu sinergija da bi imao dobar dmg. Mane su što je nezgodno lepo nanišaniti da bi imao pun dmg (FO ima čudnu mehaniku) i što te dovodi u blizinu creepova...zato nije loše ići na block kad furaš Frozen Orb. Od Cold skillova ti jedino još treba Cold Mastery i Frozen ili Shiver Armor (samo 1 poen). Gledaj da imaš max 17 poena na COld mastery (sa sve opremom, nije strašno ako je i manje), jer više od toga je bačeno...lv17 CM smanjuje Cold Res monstera za 100%, to je maximum.

Dakle, možeš da ideš max Fireball, max Meteor, 1 Warmth, 1 Fire Mastery. Max Frozen Orb, 10-ak Cold Mastery, 1 Frozen/Shiver Armor. Lightning: po 1 na Static Field, Telekinesis, Teleport. Resto poena u Fire Mastery i/ili Ice Bolt.

Pošto Frozen Orb i Meteor imaju mali "cooldown", kako si rekao (to se u D2 zove Casting Delay), opališ 1 od ta dva spella, pa spamuješ Fireball između...i to je to.

Gledaj da imaš bar 63% Faster Cast Rate...idealno 105.

Za block ti treba dobar štit, sa što većim %ToBlock i ulaganje u Dex dok ne dostigneš 75% blocka. Dobri štitovi za to su, recimo, Stormshield (traži previše snage), Visceratuant (možda naj izbor, nije redak drop, ima stvari dobre za Sorsericu), Gerke's Sanctuary (odličan štit, ali opet zahtevan za snagu)...

Nisi obavezan da juriš block, naravno...možeš da zaboraviš na pumpanje Dex-a, strpaš poene na Vitality i koristiš druge dobre štitove (Spirit, koji je fantastičan, Rhyme, strašno lak da se napravi i odlični statovi, Lidless Wall...). Na tebi je da li ćeš ići na block ili na HP da bi preživeo. Ne znam kako si do sad raspodelio poene...(zaboravih: Tal Rasha's set je idealan za tebe...ako uspeš da nađeš te iteme...farmuj bossove, jbg )

Nemaš potrebe da ideš na Lightning skillove...treba im puno poena da bi imali dobar dmg (puno sinergija) a i retko kad ćeš naići na FI/CI (Fire Immune/Cold Immune) monstere. Ako i naiđeš, pomaže ona fora sa Telekinesis, ili jednostavno ih obiđi i piči da5e. Ali, obično se merc pobrine za njih...

Merc...obavezno ga uzmi. Olakšaće ti život...Imaš više izbora, a najbo5i su oni iz Act 2, koje regrutuješ u Lut Gholeinu (pustinja). Za Sorsericu su dobri ovi: Act 2 Nightmare, Defensive merc (ima Holy Freeze auru, koja zaledi i uspori maltene sve monstere, jako dobro, moja preporuka) ili Act2 Normal Defensive (ima Defiance auru, koja vam povećava Defense). Te aure su razlog za igranje sa njima, a i tankovanje, naravno...gledaj da imaju što više Life Leecha, dmg, Resistances...Crushing Blow, defense...od oružja nose polearme, kop5a, Javelins. Ozbi5no, vrede.

Rune čuvaj, skup5aj... ovde imaš njihov spisak i karakteristike, a ovde kako možeš da ih kombinuješ i šta sve možeš sa Kockom. Neke su dobre da se stave u iteme same po sebi (Um za resist, Shael za Attack Speed...) a neke je bo5e čuvati da praviš Runewordove.

Ako te zanima još nešto, pitaj.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
CartmanSP (7.5.2012)
Stara 7.5.2012, 17:11   #311
CartmanSP
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 9 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Morca pod jedan svaka cast na znanju Pod dva hvala sto si se iscimao da pomognes.. Uzeo sam merca iz Act2 hell ali zamenicu ga za ovog iz normala.. Necu uzeti ovog sa freeze aurom zato sto sam se odlucio za cold skilove pa mislim da nije potreban (oni sto si imuni na cold su imuni i na njegovu auru?).. Nabudzio sam frozen orbd do kraja, cold masteri do 17 kao sto si rekao po jedan onaj sheald imam blink i telekinezu.. Ostalo sve sam stavio u fire.. Sad se jedino mucim sto sam odmah naisao na ove imune na cold pa se smaram... Al jbg.. Kad dodju ovi sto nisu imuni padaju kao pokoseni..
CartmanSP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 20:08   #312
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
CartmanSP kaže: Pregled poruke
Morca pod jedan svaka cast na znanju Pod dva hvala sto si se iscimao da pomognes.. Uzeo sam merca iz Act2 hell ali zamenicu ga za ovog iz normala.. Necu uzeti ovog sa freeze aurom zato sto sam se odlucio za cold skilove pa mislim da nije potreban (oni sto si imuni na cold su imuni i na njegovu auru?).. Nabudzio sam frozen orbd do kraja, cold masteri do 17 kao sto si rekao po jedan onaj sheald imam blink i telekinezu.. Ostalo sve sam stavio u fire.. Sad se jedino mucim sto sam odmah naisao na ove imune na cold pa se smaram... Al jbg.. Kad dodju ovi sto nisu imuni padaju kao pokoseni..
Imune na cold rokaš fire skillovima i obrnuto...lepota dual tree Sorserice. Holy freeze usporava sve, samo nekoliko monstera je imuno na to, i ne pomaže cold res (sećaš se Duriela? On ima Holy Freeze)...Holy Freeze je koristan zbog tog slowa, ne zbog cold dmg...tu si ti za to Takođe, zaleđeni monsteri se rasprsnu na komade, što znači da svi oni šamani i undeadovi imaju manje leševa koje mogu da podignu protiv ti.

PS: hvala...cimam se jer mi je bzvz što se na D2 gleda kao bezumnu ko5ačinu, kad ima komplexnosti u njemu...mehanika same igre je složena. Pokušavam da bacim malo svetla na to...

Poslednja ispravka: Morca (8.5.2012 u 20:19)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2012, 21:35   #313
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

http://www.youtube.com/watch?v=82jIa...eature=related
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
Morca (9.5.2012), Obtainer (13.5.2012)
Stara 21.5.2012, 17:32   #314
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Ok cekajuci trojku ovoliko vremena izgoreo sam od zelje da pikam neki dobar h&s. Posto me je trojka razocarala resih da se vratim staroj dobroj dvojci.

Treba mi preporuka za startnu klasu i build posto bas dugo nisam igrao, krecem SP, bez bneta i trejda, koristicu GoMule da prebacujem iteme izmedju likova i mozda instaliram mod za ladder rune words, nisam jos odlucio. Razmisljam izmedju meteorb sorc, pure blizzard sorc, necromancera sa CE, AmpDmg i mnogo kostura ili neku necro varijantu sa iron golemom napravljenim od itema sa crushing blow i CE/BS kao bekapom. Sta je trenutno najbolje za MF lika, i koje su zone dobre za mf sada u 1.13? ili nista bitno nije promenjeno u zadnje dve verzije?
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2012, 17:40   #315
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Ne bih znao reci za promene ali ja trenutno furam Nekroa sa fokusom na Skeletone dok od ostalih magija koristim CE, Golema, Amplify Damage i Dim Vision. Blizu sam Duriela i nisam nijednom zaginuo za sada.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2012, 17:57   #316
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Ok cekajuci trojku ovoliko vremena izgoreo sam od zelje da pikam neki dobar h&s. Posto me je trojka razocarala resih da se vratim staroj dobroj dvojci.

Treba mi preporuka za startnu klasu i build posto bas dugo nisam igrao, krecem SP, bez bneta i trejda, koristicu GoMule da prebacujem iteme izmedju likova i mozda instaliram mod za ladder rune words, nisam jos odlucio. Razmisljam izmedju meteorb sorc, pure blizzard sorc, necromancera sa CE, AmpDmg i mnogo kostura ili neku necro varijantu sa iron golemom napravljenim od itema sa crushing blow i CE/BS kao bekapom. Sta je trenutno najbolje za MF lika, i koje su zone dobre za mf sada u 1.13? ili nista bitno nije promenjeno u zadnje dve verzije?
Moja preporuka!
Ukoliko izaberes Nercomansera, imam jednog lika 99 nivo, naravno
MASTER klasa, imam 26 k posion damage , i trsi sve pred sobom, nakon 10 godinja studiranja ove igre, to mi je omiljeni lik, za njega imam SET (kompletan) koji ga pretvara u VAMPIRA , sto mu daje da baca meteor itd . Razvoj tece na sledeci nacin, KLETVE, Lower resist obavezno, i ona sto ih usporava, na SUMMON nista, i POSION, posion nova, i to gledaj da slikove koji daju bonus isto nabudzis, i naravno Corpse explosion!!!
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2012, 18:16   #317
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Emmm, taj set je krs, mnogo sporije castujes u njemu zato sto vampir ima spore animacie, cak i kad imas FCR nakit sporije bacas nego bez ikakvih itema. I jos ti sveukupno daje samo +5 na poison skills....Jedino da furas samo 4 kom seta za bonus fire dmg (CE je 50% fire) i minus na poison resist kod mobova.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2012, 13:34   #318
Nebojsa111
Veteran
 
Član od: 22.11.2006.
Poruke: 523
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Uf, nesto mi se zaigrao Diablo...
Igrao sam davno na 200mhz DiabloI i svideo mi se.
Ne znam zasto sam preskocio drugi deo.
I sad se razmisljam da li da "nabavim"
Prelistao sam malo temu i vidim prica se item setovima, i tako nekim stvarima. Sto znaci da ima dosta stvari da se uradi da bi se masterovao DiabloII?
Znaci prvo mora da se predje ne normalu, pa se otkljucava nightmare i tako dalje.
Onda kad igras na sledecem nivou, nastavljas sa likom sa kojim si zavrsio normal, ili pravis opet od nule novog lika?
Izaziva me to ako ima dosta stvari vezano za DiabloII, iako je h&s
Nebojsa111 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2012, 14:47   #319
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Nebojsa111 kaže: Pregled poruke
Uf, nesto mi se zaigrao Diablo...
Igrao sam davno na 200mhz DiabloI i svideo mi se.
Ne znam zasto sam preskocio drugi deo.
I sad se razmisljam da li da "nabavim"
Prelistao sam malo temu i vidim prica se item setovima, i tako nekim stvarima. Sto znaci da ima dosta stvari da se uradi da bi se masterovao DiabloII?
Znaci prvo mora da se predje ne normalu, pa se otkljucava nightmare i tako dalje.
Onda kad igras na sledecem nivou, nastavljas sa likom sa kojim si zavrsio normal, ili pravis opet od nule novog lika?
Izaziva me to ako ima dosta stvari vezano za DiabloII, iako je h&s
Izaberes klasu, igras na normal, zavrsis, otkljuca ti se sledeca tezina i nastavljas dalje. Maksimalni level ti je 99! Najbolje iteme moze da nadjes na HELL tezini, mada imas i rune sa kojima mozes da napravis babaroga iteme.
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2012, 19:13   #320
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Evo igram jer sam svorc diablo 2 pa me zanima kako funkcionise ono menjanje skilova kod akare?

Da li ima neka kvaka kod toga jer cujem da ipak ne mozes kao sto zelis da ih rasporedis ili to ljudi pricaju koji zaboravljaju da recimo si 35 nivo a zelis da stavis 20 nivoa magije koja se dobija na 24 nivou pa to zaborave pa se zale.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Blizzard Confirms Unannounced Fourth Game, Next-Gen MMO Not Diablo 3 donator99 Mrežne igre 7 25.11.2008 16:28
Diablo umesto Diabla Nash Knight Role-Play 23 6.10.2008 18:48
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com