Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.5.2015, 10:01   #141
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Bloodborne

Nema nista od "gledanja" kako igra izgleda kada je DS serijal u pitanju Poprilicno je specifican, dok ne probas malo duze ne mozes da znas sa sigurnoscu. Da sam ja tako isao ne bih nikada probao ovaj serijal. ....Gledao sam na stotine klipova pre prvog DS-a i jednostavno nisam ukapirao sta je toliko specijalno oko njega. Cak ni kada sam prvi put probao nisam bio bas odusevljen (cak i sa fiksovima)...ali nakon par sati aktivne igre konacno mi je sinulo Sada je meni DS jedan od najboljih serijala ikada.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (8.1.2017)
Stara 21.5.2015, 17:59   #142
Al Capone
Član
 
Član od: 24.11.2014.
Poruke: 361
Zahvalnice: 449
Zahvaljeno 174 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Stize ekspanzija.

http://www.ign.com/articles/2015/05/...s-coming?watch
Al Capone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2015, 22:35   #143
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Bloodborne

E 'vako....
Tema malkice miruje pa reko' da je razmrdamo....
Elem, krenuo da igram Bloodborne, igrao nekih 4,5 sata....
Sta reci, a ne preterivati?
Ovo je, po meni, najlepsa Fromova igra, grafika "razvaljiva".
Setting mi je bar tri puta lepsi i pet puta bolje legao od onog u Dark Souls-u...
I tu se ne radi o mehanici igranja, ne jednostavno ovo mi se mnogo vise svidja i daleko mi je zanimljivije od onog srednjevekovnog iz DS-a (ovo nije kritika, samo STVAR UKUSA, bez cerecenja molim )
Mracna atmosfera, sa primesama horora (sto i ne cudi, jerbo je igra u velikoj meri inspirisana Lavkraftovim delima), slabo osvetljene ulicice kojima vrebaju raznorazne karakondzule, svaka cast onom ko ovo igra nocu sa pogasenim svetlima....
Svako ko kaze da je igra laka, laze, igra je odgovarajuce tezine i garantujem da ce se i DS veterani pomuciti sa ovim naslovom.
Kolika je igra surova u skladu sa Fromovim standardima i ne daje informacije, dovoljno govori da jos uvek ne znam kako da levelujem (NE NEMOJTE MI RECI, HOCU SAM DA OTKRIJEM), uzivam u igri i zaista mi, u pravom smislu te reci, prija.
Same borbe su u skladu sa standardima From-a, teske i veoma zanimljive, mozda malo izmenjene, nema stitova, tu su pucaljke, zanimljive hladne "igracke" i jos nekoliko stvari za ispomoc (Molotovljev koktel, kamenje itd.), to je bar ono sto videh...

Kako sam tek na pocetku igre, necu puno da gnjavim, ali predamnom je jedna, osecam to, fenomenalna avantura i odlicna igra.
Obavestavacu o svom napretku, kao i uvek...

Ono sto sigurno mogu da kazem, a to je da od mene ide preporuka svima da probaju, kako novim igracima, tako i Dark/Demon Souls veteranima, nema greske ovde....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2015, 10:54   #144
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Shu the Man

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2015, 0:42   #145
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Bloodborne

Ok, brojac pored lika kaze da igram Bloodborne skoro 17h.

I to su, priznajem, vrlo teski i znojem natopljeni sati provedeni uz ovu igru...

Jer, ovo...ovo je sve, samo ne lako....

Protivnici su dosta tezi, ima ih koliko hoces, pojedine zone su, mogu reci i pretrpane sa njima, a "najgore" je to sto su dosta agresivniji nego "pre"...

Da ne pricam o tome sto i sama igra ne stedi igraca nijednog trenutka, svaka naredna zona u koju se udje, pored novih, ima i stare znance koji imaju i vise healtha (ne nesto mnogo, ali dovoljno da nema padanja iz jednog udarca), sto nekad bas ume da bude neprijatno i dovede do neplaniranih pogibija jer se krene sa parolom "lako cemo"....
Tako da, oprez i to stalno.

Sinoc sam, za skoro dva sata igranja, presao, kad bi gledali u metrima, mozda 700m u igri, a osedeo sam dok sam istrazio to parcence mape i usput pronasao i nekoliko precica...

Danas sam samo 2h izgubio na boss bitku i pripremu oko nje...ali sam na kraju izasao kao pobednik i uzeo skalp broj 4, za sada...

U velikoj meri, otezava mi i to sto se blood vials (pandan estus flasku) ne "rehabilituju" zajedno sa likom, moraju se kupovati ili juriti kao drop, sto meni, koji nisam navikao, dosta remeti planove.

Atmosfera, odlicna, mislim da sam se par puta trgao od straha hodajuci mracnim ili slabo osvetljenim ulicama i igrao u grcu dok sam se probijao kroz mrkli mrak jer ne znam sta me ceka dalje i kakva grozota ce mi iskociti iz nekog skrivenog kutka....

Kao sto rekoh, presao sam 4 boss-a i ono sto je veliki plus i gde From ne gresi nikada, posle svake borbe, osecaj zadovoljstva i ispunjenosti tesko je opisati, dovoljno je reci da su mi svaki put zadrhtale ruke nakon poslednjeg udarca......neprocenjiv osecaj.

Prica, kao i u DS-u, pojavljuje se u naznakama, dosta stvari je tesko pohvatati i verovatno da bi pretragom i informacijama na internetu, dosta toga bilo jasnije i povezanije, ali kako je prvi prelaz u pitanju, nisam rad pokvariti sebi dalje istrazivanje i otkrivanje ovog prelepog, a opet jezovitog sveta sa kojim sam se susreo u Bloodborne-u...

Pravi biser, bez dileme.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2015, 10:38   #146
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Bloodborne

Atwa013,

Citam tvoj post i tacno prolazis kroz isto sto i ja kada sam igrao Bloodborne prije par mjeseci. Igra je zaista biser, nevjerovatna je.

Samo ti preporucujem da ipak pogledas spisak bossova na netu, jer ih mozes bas dosta propustiti, kao i nove area-e ukoliko ne odradis neke stvarcice za koje nemas naznake.

Iako sam se trudio da obidjem svaki cosak, kada sam dosao do finalnog bossa, provjerio sam na netu cijeli spisak, i vidio da sam propustio 3 area-e, i nekih 6 bossova, koji zaista upotpunjavaju pricu, iako su opcioni.

Vidjeces koje je ludilo kada odes u neki univerzitet, pa tamo karakondzule sa onim kapicama i odijelima za diplomiranje, pa dvorac u snijegu gdje te vode kocije, a boss je bas skriven na vrhu dvora, sumnjam da ces uspjeti naci put bez guide-a. Uzivancija!

Inace, presao sam je ponovo na newgame +, karakter je lvl 105, sa macevima od Ellen the crow, ludilo je.
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2015, 21:32   #147
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Evo i ja old dog resio da posle procitanog i vidjenog opaucim po Bloodborne. Kao neko ko nije ranije igrao igre ovog tipa trebalo mi bogme malo vremena da se "uigram".
Posle par pokusaja frontalnog jurisanja hack and slash style vidim ja da nece moci to tako
Pocnem da ih gadjam kamenom,odvajam jednog po jednog itd. kao sve super samo lagano i bez srljanja i naletim na Cleric bossa. Obrni okreni izlupa me ko majmuna i pojavim se pored "lutke" jelte i cekam upgrade.
Ocu ja al nece nesto. Pogledam kad meni sve na NULI. Sok u 3am ujutru!
Hmmm,oke ajde da udjem ponovo pa nastavim u blizini pre bossa. Aha hoce to kako da nece,vrati me na pocetak kod lampe.
Svi neprijatelji tu ... Trebam sve ponovo??? Gasim konzolu i atomski s leva u krevet.
Kapiram sve i svasta,pronaci cu sve sto sam izgubio pre ginuca,svetlucave oci itd. ali gde ja to da nadjem recimo ako sam stogao do Clerica? Da idem skroz opet do njega,omg ili je sve lost forever? Gde je sledeca safe zone?

Inace za igra je opcinjavajuca. Gotska tematika moja omilljena,zvuk,grafika,gameplay,sve full! Voleo bi da imam dovoljno vremena da sve lagano provalim sam,procitam neke tips na netu,vodic kroz igru i likove ali nazalost ... hmmm.
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2015, 10:44   #148
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Aj sam sebi da odgovorim,mogu ja i to. Sinoc sam igrao Bloodborne sa laptopom u narucju da mi pomogne kod LvL-ovanja,trosenja blood echoes i znacenja ikonica. Cleric Beast je porazen. Znaci,druga lampa se otkriva posle porazenog bossa
Kirkhammer je tu,idemo dalje za iste pare.

Hajp ili ne ova igra je zasluzuje.
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2015, 9:29   #149
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Stize ekspanzija ove godine

Video
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Al Capone (15.9.2015), Duci0167 (13.10.2015)
Stara 27.10.2015, 21:46   #150
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Bloodborne: The Old Hunters
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2015, 20:10   #151
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
mare037 kaže: Pregled poruke
Ne mogu docekati DLC pa da rokam iznova. Msm,ne samo ja ... Jos uvek sam u NG+ i pomalo PVP. Jel se zna mozda kako ce ici prica u DLC? Da li ce se aktivirati kada se naidje na novu mapu sa trenutnim likom ili igra krece iz pocetka?
Pre Order je oko 15£ mislim.

Nego,oko PVPa. Ima li neko leka za gun spamere? Ako me nesto bude oteralo sa pvp to su gun spameri. Do sada sam jedino na kraj izlazio sa njima tako sto i ja postanem gun f... spamer. Pa jos kad pocnu sa Bone marrow ash ... pa .... uf!
Siguran sam 101% da pištoljerosi sanjaju da ce u novom DLCu od novih oruzja biti mitraljez ili šmajser neki pa kao Call of Duty.
Jos nesto,oko Arcane. Citao,gledao,probao i ne kapiram? Ok da pojacava magije i dostupnost nekih oruzja. Kod oruzja pojacava,recimo Fire ili Bolt gem ili pojacava koriscenje Fire Papper ili Bolt Papper-a? Hmmm s obzirom da na oruzju moze i Arcane i Fire ili Bolt Gem.
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2015, 14:05   #152
Duci0167
Član
 
Član od: 18.2.2011.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 185
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Gameplay-a Bloodborne: The Old Hunters hajp hajp hajp

https://www.youtube.com/watch?v=2EXUj-_4Ok8

... nesto mi ne sljaka opcija za postavljanje YT klipa pa evo samo link

E da ... SPOILER-ČINA

Poslednja ispravka: Duci0167 (2.11.2015 u 14:45)
Duci0167 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2016, 14:54   #153
OwerLord
Član
 
Član od: 11.4.2010.
Lokacija: Indjija
Poruke: 140
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku OwerLord
Određen forumom Re: Bloodborne

Imam nekoliko pitanja u vezi Bloodborne-a:

1. s' obzirom da sam uzeo "complete edition", zanima me da li je DLC odvojen posebno od osnovne igre ili je nekako utkan u samu igru?
2. trenutno imam ludwig's holy blade, pa me zanima da li je ono najbolje oruzje po vama, odnosno da li bi mozda trebao izabrati neko drugo? takodje, zanima me koje parametre treba level-ovati kako bi on najbolje funkcionisao?
3. posto nema mape niti bilo kog drugog putokaza, kako da znam da sam da li sam obisao svaki deo igre, odnosno pronasao sve boss-ove, itd?
4. prilikom izlaska iz igre, da li treba ici prvo na exit pa tek onda ps dugme, kako bi sledecom prilikom nastavio tamo gde sam stao?
OwerLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2016, 18:00   #154
OwerLord
Član
 
Član od: 11.4.2010.
Lokacija: Indjija
Poruke: 140
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku OwerLord
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
OwerLord kaže: Pregled poruke
Imam nekoliko pitanja u vezi Bloodborne-a:

1. s' obzirom da sam uzeo "complete edition", zanima me da li je DLC odvojen posebno od osnovne igre ili je nekako utkan u samu igru?
2. trenutno imam ludwig's holy blade, pa me zanima da li je ono najbolje oruzje po vama, odnosno da li bi mozda trebao izabrati neko drugo? takodje, zanima me koje parametre treba level-ovati kako bi on najbolje funkcionisao?
3. posto nema mape niti bilo kog drugog putokaza, kako da znam da sam da li sam obisao svaki deo igre, odnosno pronasao sve boss-ove, itd?
4. prilikom izlaska iz igre, da li treba ici prvo na exit pa tek onda ps dugme, kako bi sledecom prilikom nastavio tamo gde sam stao?
Dodatak na prethodni post:

1. da li su sve chalice dungeon misije opcione, i ako jesu, da li vredi igrati ih? ako sam dobro skontao, ima ih oko 20-30, pa ih ne bi igrao ako se ne dobija neka propisna nagrada? i kako sve stanu u hunter dream-u, s obzirom da tamo ima 7-8 "spomenika" namenjenih za njih?
2. kod njih imam neku opciju "shared fixed dungeon", ne znam sta to znaci, i da li treba da bude otkaceno ili ne?
3. kod chalice dungeon, kako se pokrece prvi "spomenik" u nizu?
4. pored glavnog "spomenika", levo od njega postoje jos 3, pa me zanima koja je njihova svrha, odnosno zasto sve nije prikazano u glavnom "spomeniku"?
5. sta mi se desilo sinoc, valjda cu putanju uspeti nekako da objasnim..... od cathedral ward pravo, pa uz stepenice kroz glavna vrata, pa nastavim da se penjem i pre sledecih glavnih vrata skrenem desno, idem gde me put vodi, nalecem na dve grdosije sa sekirama i onda ulazim u neku veliku prostoriju, a u njenoj sredini je neka cinija..... prostorija je naizgled prazna i idem ja pravo da pokusam da otvorim neka vrata (koja su izgleda zakljucana), i u tom trenutku kada se priblizim vratima zgrabi me neki OGROMAN poluprovidan dzin gde ja automatski poginem???
OwerLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2016, 22:23   #155
Matches Malone
Član
 
Član od: 2.7.2016.
Poruke: 104
Zahvalnice: 45
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
OwerLord kaže: Pregled poruke
Imam nekoliko pitanja u vezi Bloodborne-a:

1. s' obzirom da sam uzeo "complete edition", zanima me da li je DLC odvojen posebno od osnovne igre ili je nekako utkan u samu igru?
2. trenutno imam ludwig's holy blade, pa me zanima da li je ono najbolje oruzje po vama, odnosno da li bi mozda trebao izabrati neko drugo? takodje, zanima me koje parametre treba level-ovati kako bi on najbolje funkcionisao?
3. posto nema mape niti bilo kog drugog putokaza, kako da znam da sam da li sam obisao svaki deo igre, odnosno pronasao sve boss-ove, itd?
4. prilikom izlaska iz igre, da li treba ici prvo na exit pa tek onda ps dugme, kako bi sledecom prilikom nastavio tamo gde sam stao?
Citat:
OwerLord kaže: Pregled poruke
Dodatak na prethodni post:

1. da li su sve chalice dungeon misije opcione, i ako jesu, da li vredi igrati ih? ako sam dobro skontao, ima ih oko 20-30, pa ih ne bi igrao ako se ne dobija neka propisna nagrada? i kako sve stanu u hunter dream-u, s obzirom da tamo ima 7-8 "spomenika" namenjenih za njih?
2. kod njih imam neku opciju "shared fixed dungeon", ne znam sta to znaci, i da li treba da bude otkaceno ili ne?
3. kod chalice dungeon, kako se pokrece prvi "spomenik" u nizu?
4. pored glavnog "spomenika", levo od njega postoje jos 3, pa me zanima koja je njihova svrha, odnosno zasto sve nije prikazano u glavnom "spomeniku"?
5. sta mi se desilo sinoc, valjda cu putanju uspeti nekako da objasnim..... od cathedral ward pravo, pa uz stepenice kroz glavna vrata, pa nastavim da se penjem i pre sledecih glavnih vrata skrenem desno, idem gde me put vodi, nalecem na dve grdosije sa sekirama i onda ulazim u neku veliku prostoriju, a u njenoj sredini je neka cinija..... prostorija je naizgled prazna i idem ja pravo da pokusam da otvorim neka vrata (koja su izgleda zakljucana), i u tom trenutku kada se priblizim vratima zgrabi me neki OGROMAN poluprovidan dzin gde ja automatski poginem???
DLC je utkan u samu igru, ali mu mozes pristupiti nakon Vicara Amelie.
Ludwigovo secivo se skalira sa snagom, malo je sporije, ali odogovarajuci za prvi prelaz. Samo guraj sa njim.
Nema mape, jedino da koristis neki guide sa neta, ali nemoj sebi kvariti iskustvo prvog prelaza, istrazuj pokusaj da pronadjes sto vise moze sam.
Dungeons su potpuno opcione. U njima mozes naci jedno oruzje koje nije dostupno u osnovnoj igri i mnogo dobrih blood gems za nadogradnju oruzja.
Spomenici sluze za izvodjenje rituala i aktiviranje chalice dungeona. Imas nekoliko koje su unikatne i u njima ces pronaci nekoliko boss borbi kao i jednu boss borbu sa jako zanimljivim bossom koga nema u osnovnoj igri.
Nasao si amigdalu, ali nisi nasao artefakt koji ti moze pomoci da prezivis taj susret. Kada njega nadjes, onda ides u jednu opcionu zonu.
Matches Malone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2016, 17:10   #156
OwerLord
Član
 
Član od: 11.4.2010.
Lokacija: Indjija
Poruke: 140
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku OwerLord
Određen forumom Re: Bloodborne

Nabavio sam onaj gatling gun, medjutim jako je slab, ne znam zasto, trebao bi biti jedan od jacih puca, ako ne i najjaci? Imam samo 8-9 bloodtinge, jel mozda u tome problem?
OwerLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2016, 10:06   #157
OwerLord
Član
 
Član od: 11.4.2010.
Lokacija: Indjija
Poruke: 140
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku OwerLord
Određen forumom Re: Bloodborne

Cim sam pobedio Vicar Ameliu, krenuo sam da igram DLC, medjutim ne znam da li sam ja los igrac, ili je to pretesko, kao da sam sa tezine normal presao na hard/veteran? I pored toga, bio sam uporan i dosao do Ludwig the Accursed, odradim prvi deo, medjutim kod drugog kad pocne da me **** sa onim macem, nema mi spasa! Sta da radim, da ga ostavim za kasnije kada se jos vise nabudzim? Trenutno sam oko 100-tog levela, ludwig's holy blade mi je 7+
OwerLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2016, 13:47   #158
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Na snimcima mi se mnogo svidela i delovala mi je kao odlična igra, ali i sam gameplay je odličan, tek sam stigao do drugog bosa (onog hantera), ali kakva igra za sada.
Ne znam da li sam u nekoj igri toliko puta poginuo dok nisam provalio mehaniku (samo kod onog prvog većeg neprijatelja sam poginuo desetak puta dok nisam saznao da možeš ga stanuješ kuburom),
igra konstantno tera na oprez, nema nikakvog opuštanja, loš tajming jednog udarca i može se veoma lako poginuti.
Mnogo mi se dopada što nema nikakve mape ili naznake kuda treba ići što tera igrača da konstantno istražuje svaki deo, razne prečice i tajni prolazi se odlično uklapaju u sve to.
Atmosfera je naravno fenomenalna to se čak i na snimcima vidi. Inače Bloodborne je još jedan dokaz kako se može napraviti odlična igra i bez skoro ikakve priče.
Jedino mi se ne sviđa što nema pauze, kad moram do wc-a ili kuhinje moram prvo da nađem neko sigurno mesto dok se ne vratim..

Ovo je igra zbog koje ću igrati i Dark Souls igre, nameravam posle ove da igram DS3, a sada jedva čekam ponovo da upalim Bloodborne.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2016, 17:45   #159
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Ako nisi osetljiv na grafiku, obavezno kreni od Dark Souls I, nezaboravna igra. Ja ga ubacih u svojih Top 10 svih vremena pa ti vidi. Bolji je za koplje od DS3 i za 2 koplja od DS2, a i oni su odlični gledano pojedinačno.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
filpan (30.11.2016)
Stara 29.11.2016, 19:37   #160
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Ne, DS3 je bolji od keca.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bloodborne, dark souls, from software, playstation, ps4

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com