Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2012, 17:12   #1
MikiSoft
Novi član
 
Član od: 21.5.2009.
Poruke: 18
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Exclamation PS2 64mb memorijska kartica problem

Imam problem sa 64mb memorijskom karticom koja nije originalna, i koja je modovana (od strane korisnika bosko6).
Naime, prvo su poceli da se javljaju koruptovani sejvovi koje sam brisao. Tokom jedne igrice sam izvadio tu karticu - ali ne u trenutku cuvanja, i ubacio originalnu (od 8mb) da bi se na njoj sacuvao sejv. Nakon toga, vratio sam na mesto ovu karticu od 64mb i restartovao konzolu, nakon cega je usledio nestanak svih fajlova sa te memorijske kartice! Naravno da mi je krivo zbog toga jer sam prelazio nekoliko igrica a i modovanog sadrzaja vise nema.
Odlucio sam da formatiram tu karticu jer se ionako javljaju koruptovani sejvovi, i u konzolu sam ubacio onaj CD za formatiranje memorijskih kartica (jer softver u mojoj konzoli nema tu opciju) i restartovao je. Kada se program upalio, startovao sam proces i sacekao dok se ta memorijska kartica nije formatirala. Nakon zavrsetka tog procesa sam izvadio CD i restartovao konzolu, i kad sam usao u tu memorijsku karticu pisalo je da samo zauzima 8mb! Prvo sam se pitao da nije do tog programa i testirao ga na emulatoru, gde je dobro obavio proces.
To me je zbunilo pa sam odlucio da vas pitam kako resiti ovaj problem, jer se nadam da ce se naci neko odavde koji ce mi pomoci da resim ovo, ako je to uopste moguce. Hvala unapred!
MikiSoft je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
memorijska kartica, ps2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TV kartica - problem k750 Kvarovi 27 27.6.2011 20:32
Memorijska kartica Covek Kvarovi 2 21.5.2011 1:25
Memorijska kartica joca220464 Foto i audio/video 6 8.3.2011 18:34
kworld pvr-tv 7134se kartica i problem za zvukom Elminsterr Ostale komponente 1 28.11.2010 23:36
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com