Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.1.2011, 18:02   #21
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Rift

Tmep-lhyc-gtqg-p9k3-6fln
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2011, 4:31   #22
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Rift

29XY-6TZ6-E7M2-CF3Y-LFHR

evo i od mene ako zafali =)
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2011, 8:38   #23
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Ja sam uninstall igru posle 3. bete, dosadna mnogo. Ziv primer igre koliko retarda postoji. Svi je hvale, ljube, kunu se u nju i odmah te napuse ako kazes nesto protiv igre na forumu igre, a 90% njih nece je ni kupiti. Sto je jos gore, ne zna se kakav ce biti end-game (Aion fora). Za sada - http://www.riftjunkies.com/2010/12/1...ids-explained/


Ako neko hoce da ubija vreme i ima 10GB prostora na hdd-u: 6GHH-LMHR-NKJD-7EQZ-CTMK pa pravac https://account.RIFTgame.com

Kljuc se moze iskoristiti 25 puta.

ako altas kaze da je tako onda je tako...necu ni da je skidam...poz
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2011, 0:34   #24
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Rift

Ova igra je odlična... kao vanilla wow na steroidima, kako je neko lepo opisao , skidajte i igrajte betu obavezno, biće ovo jako dobra igra kad izađe
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2011, 11:24   #25
makarije
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: virtual world
Poruke: 518
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Rift

naravno "ce probamo"...
makarije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2011, 22:49   #26
SaT|WarLord
Član
 
Član od: 18.4.2008.
Lokacija: Sremcica/Beograd
Poruke: 138
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SaT|WarLord
Određen forumom Re: Rift

Hah iz broja u broj sve vise volim Qzmu...bravo na otvorenom prozivanju igre i njenih autora
SaT|WarLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 17:31   #27
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
SaT|WarLord kaže: Pregled poruke
Hah iz broja u broj sve vise volim Qzmu...bravo na otvorenom prozivanju igre i njenih autora
Sad sam procitao, mada, bio je nekako blazi.
Ali, onaj reklamni video...
Rift
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 17:40   #28
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Rift

Nisam čitao text, o čemu se radi, na osnovu čega ih proziva?
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 18:01   #29
Veljko the King
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 513
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 72 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Veljko the King Slanje poruke preko Skypea korisniku Veljko the King
Određen forumom Re: Rift

Kako ce igra da failuje i preci u f2play kao i svaka druga koja je pokusala da se takmici sa wow-om. Jednostavno ljudi nece da placaju pretplatu za nesto losije kada mogu da igraju bolje za iste pare.
Veljko the King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 19:03   #30
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Nisam čitao text, o čemu se radi, na osnovu čega ih proziva?
Tekst se prostire na 1.5 strana A4 formata od cega je na opis igre utrosio citave dve recenice. Ostatak teksta je naravno konstruktivno utrosen na sledeci nacin:

Koja igra je najbolja na svetu? Naravno, WOW! Tri puta ura za WOW! WOW! WOW! Polecemooooooo, WOOOOOOOOOOOOOW! itd.

Pri tome je deo teksta iskoristio da se prepucava sa <Srpskim Orlovima>, a taj deo teksta je duzi od samog opisa igre.

Drugorazredni opis koji treba nositi naslov: "Moja fasciniranost WOW-om i prepucavanje sa mladicima koji mogu da mi budu unuci - Beta".
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 11:51   #31
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Rift

Sa pravom ih je isprozivao. Doduse, svako ima svoje misljenje, sto se mene tice, dosadniji mmorpg nisam igrao skoro. Sto se tice price da je igra kopija wow-a, ne bih se bas slozio, ali ima puunooo elemenata koji ne samo da podsecaju na wow, nego i na druge mmorpg naslove. Jedino u igri sto me je podsetilo na wow je kombinacija nekih talenata warriora (pisao u nekom prethodnom postu) koji je totalna kopija death knighta iz wow-a.
Sto se developera tice, stvarno ne znam na kojim su drogama, ovako izgleda mail invite za ovonedeljni vikend test:
Citat:
Bring it. We dare you. Because seriously, the riftspawn were saying some pretty rude things about all your moms.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 12:20   #32
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Sa pravom ih je isprozivao. Doduse, svako ima svoje misljenje, sto se mene tice, dosadniji mmorpg nisam igrao skoro. Sto se tice price da je igra kopija wow-a, ne bih se bas slozio, ali ima puunooo elemenata koji ne samo da podsecaju na wow, nego i na druge mmorpg naslove. Jedino u igri sto me je podsetilo na wow je kombinacija nekih talenata warriora (pisao u nekom prethodnom postu) koji je totalna kopija death knighta iz wow-a.
Nisam probao igru samo sam se osvrnuo na sam opis u SK koji je drugorazredni jer je opisu same igre posvecen minimum prostora ostatak je utrosen na obrazlozenje da svet RPG-a pocinje sa wow-om.
Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Sto se developera tice, stvarno ne znam na kojim su drogama, ovako izgleda mail invite za ovonedeljni vikend test:
Bring it. We dare you. Because seriously, the riftspawn were saying some pretty rude things about all your moms.
Ovo je zaista originalan pristup u marketingu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 12:53   #33
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Ovo je zaista originalan pristup u marketingu.
Izgleda da imam IQ<1, pa kod mene taj originalni marketing kod mene ne moze da prodje. Igra je definitivno pravljena za ovakvu populaciju: http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE. Upravo sam prelistavao Trionov forum - svaka tema, post, primedba, sugestija biva okarakterisana kao hejterska od strane rift lovera, napuse postera i nahebu mu se mile majke, iako ljudi nisu imali nikakve lose namere. GG, vidi se za kakvu masu je igra pravljena. Tema sa najvisem brojem postova je "Show your rl pics". Oh, da, nadam se iskreno da ce igra da povuce MNOGO Wow igraca, da malo i on odahne od retarda.

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Nisam probao igru samo sam se osvrnuo na sam opis u SK koji je drugorazredni jer je opisu same igre posvecen minimum prostora ostatak je utrosen na obrazlozenje da svet RPG-a pocinje sa wow-om.
Nije ni imao sta da opise. Uzmi procitaj opise Lotro-a, Warhammer-a, Age of Conana (wow ne moras ) - dobices opis Rifta. Imas ovde jedan poduzi "hejterski" opis Rifta http://www.mmorpg.com/blogs.cfm/blogId/301/entry/21446. Evo ti moj poduzi opis:
- Napravis lika, imas uvodni video koji te uvodi u pricu Rifta, nadjes se u startnoj zoni, pricas sa npc-jem, dobijes prvi quest da uzmes prvu specijalizaciju, uzmes specijalizaciju, odes do sledeceg npc-a, posalje te da roknes 5-10 mobova, pa opet quest, sad da kliknes na neke stvarcice, lvl up, pa sledeci npc, pa opet neko rokanje, lvl up, pa opet sledeci npc, pomeras se na mapi, pa opet rokanje, lvl up, pa onda ide neki quest sa riftom, tu rokas onog zlog Boga koji im salje mobove kroz riftove, pa lvl up, napustis startnu zonu, dodjes u novu, tu uzmes kao neke production/gathering profesije, pa onda questovi idi rokni mobove/skupi ovo ono, lvl up, opet pomeranje na mapi do sledeceg npc-a, opet questovi rokanje, skupljanje, uzmes drugu specijalizaciju - e, onda naidje neki rift pa se skupis sa ostalim igracima koji rade questove koje i ti radis jedno pola sata jer imalo toliko ljudi da moras da kampujes jednog jedinog moba i molis da ti ne laguje mnogo da ti ga neko ne ukrade... ono sa riftom, spawnaju se mobovi u nekoliko faza, svaka faza tezi (elite) mobovi i u zadnjoj fazi rokate bossa, dobijes reward iz rifta (kamencici sa statovima, koje kombinujes sa drugim statovima i kacis na ogrlici, ili tako neki slican item). Dobijes i neke iteme iz rifta koji sluze kao poeni za kupovinu boljeg geara. Opet questovi, opet sakupljanje, pa onda opet naidje neki novi rift, pa opet rokanje, lvl up, opet se pomeras na mapi, opet neki questovi idi skupi/ubij/zakolji/itd... Tu negde na izmedju 15-20 nivoa dobijes i trecu specijalizaciju, pa kombinujes talente iz sve tri specijalizacije u talent tree-ju, sad mozes da radis i instancu, dobijes mounta na 20. lvl, pa opet questovi, idi ubij/skupi, lvl up, opet se pomeras na mapi, opet novi npc... Op, op, sansha! Izadje novi rift, opet rokanje, rewardi, u medjuvremenu dobijes i koji achivement, lvl up!!! Opet pomeranje na mapi, novi quest idi ubij/pricaj/skupi...

Dosadan sam, zar ne?

Poslednja ispravka: altas (4.2.2011 u 13:14)
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 12:55   #34
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Rift

Neverovatan je broj idiota koji su ovo preorderovali na Steamu samo da bi dobili dva melee oružja za Scouta i Pyroa u TF2 Od juče samo onu vatrenu sekiru nosaju okolo.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 13:33   #35
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Izgleda da imam IQ<1, pa kod mene taj originalni marketing kod mene ne moze da prodje.
Nisam rekao da mi se dopada njihov marketinski pristup vec da je originalan odnosno do sada nismo imali prilike da vidimo tako nesto. Pogledacu pregled koji si postavio, verujem da je igra promasaj i ne planiram da je kupim. Izgleda da je GW2 jedini mmo koji je spreman da rizikuje i promen pristup koji je postao standard za mmo u prethodnih desetak godina.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 15:47   #36
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Rift

Oo dobio sam invite, aj da vidim kolko je lose...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 23:50   #37
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Rift

Igra je genijalna, upravo sam odigrao rift invaziju i fantastično je odrađeno... ne znam kad mi je zadnji put u MMOu bili ovoliko dobro na samo level 10. Jedno 150 ljudi na jednog bossa a ni trunke laga ili dropova u fpsu...

klase su posebna priča, neviđene kombinacije i svako ima da nađe šta mu odgovara. Da, dosta liči na wow ali je serious business wow i kao vanilla na drogama kako slikovito opisuju -.-... jedino zamerku imam na voice acting, moglo je mnogo bolje


@altas

ja ne znam zašto ti toliko smeta igra, ne znam kako može baš da bude kopija nečega što će tek da izađe o.O onda je valjda obrnuto.
i šta fali tom beta invite-u, pa nemam 50 godina pa da se uvredim i ne želim da se developeri odnose prema meni kao da sam od stakla..


ne znam za vas, ali meni se sviđa igra, nije sad OMFG dobra ali je dobra ne znam oću li kupiti odma za 50e jer planiram GW2 i SW:TOR isto da probam ali kad pojeftini hoću sigurno
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 0:29   #38
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Rift

Naravno da mi ne smeta, za moj ukus - previse brzo smori. Zasto? Inventivnost = 0. Ocekivao sam mnogo vise. Community je na veoma dobrom putu da za*ebe spajanje Toponice i Padinske skele. Grafika je odlicna, ali to nije merilo. Sta fali invite-u? Decurlijski totalno. Ali, vidi se da nisu devsi glupi, vidi se ko im je ciljna grupa.
Nemoj odmah da kupujes igru, cekaj bar 2-3 meseca. Nesto je trulo u drzavi Danskoj (jos se ne zna kakav je endgame). Isto tako sam se ja lozio na Aion, cekao i naravno, nisam docekao.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
C64freak (5.2.2011)
Stara 5.2.2011, 2:14   #39
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Rift

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Naravno da mi ne smeta, za moj ukus - previse brzo smori. Zasto? Inventivnost = 0. Ocekivao sam mnogo vise. Community je na veoma dobrom putu da za*ebe spajanje Toponice i Padinske skele. Grafika je odlicna, ali to nije merilo. Sta fali invite-u? Decurlijski totalno. Ali, vidi se da nisu devsi glupi, vidi se ko im je ciljna grupa.
Nemoj odmah da kupujes igru, cekaj bar 2-3 meseca. Nesto je trulo u drzavi Danskoj (jos se ne zna kakav je endgame). Isto tako sam se ja lozio na Aion, cekao i naravno, nisam docekao.
Gornja ili Donja Toponica? A Invite je rađen u kaliforničanskom stilu, koji manje više pokušava da bude dovicljiv sa "yo niggah" pristupom, nego, recimo, koherentnom i inteligentnom rečenicom (veoma poznat stil još od Perfect World-a, a obe komanije su inače smeštene u isti grad, tako da je svala sličnost u PR-ovanju "nenamerljivo slučajna" )

A i dragi kolega @altas, mislim da je već jasno zašto nema inovacija; ljudi, a naročito ameri, vole da furaju "već poznate, i proverene, stvari", a pare se vrte već ihaha...

P.S. Gde si ti kolega jučer na FAXu? Prozvaše te, a tebe nigde nema Rekoše tho da pustiš mail profi koga 'ćeš za mentora, pa naknadno i temu za rad.
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2011, 10:25   #40
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Rift

^^ Pa, Gornja, naravno, zna se gde je Holivud.
U pravu si ti, ljudi vole proverene stvari, naviknuti na jedno, tesko bi prihvatili drugo (ajd' ti ubedi Amerikanca da trougao ima 3 strane). Anyway, neka im je sa srecom, nadam se da gresim i da ce igra biti blessing, ali ko sto kaze chichica sa pijace: Milojka...
Uzged, ne kazem da je igra losa, daleko od toga, ali nije za duze igranje i nije vredna bacanja para za nesto sto ce te mozda drzati 2-3 meseca i onda sut trojka u kantu za smece.

P.S. Ladno mi bilo za setanje do faksa, otici cu u ponedeljak
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Najmaštovitije oružje? riddik O igrama uopšte 88 26.10.2009 22:57
Motorstorm : Pacific Rift Leonida Konzole 0 14.1.2009 22:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com