Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.5.2014, 23:51   #401
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Od sutra kreću vazduh-zemlja bitke:

http://forum.warthunder.com/index.ph...ground-forces/
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2014, 21:20   #402
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Kako da napunim tenk municijom u realistic modu kad je potrosim
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2014, 13:08   #403
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Stigli amerikanci...
http://warthunder.com/en/news/2713-u...el-generals-en
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 3:00   #404
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Za vas zaluđene s tenkići...
AngryJoe Drives a Tank! - [War Thunder Event]
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2014, 0:30   #405
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: War Thunder

http://warthunder.com/en/news/2609-h...er-ni%C5%A1-en


Zanimljivo, zivim u Nisu i nazalost nikada nisam cuo za ovo....bitno da su nam novine prepune svakojakih nebitnih gluposti....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2015, 0:38   #406
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: War Thunder

Imam jedan problem, sa Tigrom imam preko 110 ubistava (U RB) i sve to lepo stoji u Service Records, ali nazalost u Skins mi pise da imam 0 ubistava. Ne mogu da otkljucam ni jedan jedini skin za njega (ostali rade OK). Postavih na forumu ali naravno retko ko odgovara....koga da kontaktiram za ovo?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2015, 15:10   #407
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Moram da priznam da sam podcenio ovu igru. Evo već nedelju dana je igram i stvarno je dobra. Tenkovi su mnogo bolji od WoT, ovde svaki tenk igra ulogu i nema ono "a, tier 1, neka ga nek puca ne može mi probiti oklop ". Ovde svako može da ubije svakog. Naravno to što nema hit points je odlična odluka developera. To je jedna stvar koja je ubila taktiku u WoT. Mali broj mapa, nažalost vrlo brzo dosadi pa je mučenje posle toga igrati ih.

Avioni odlični, mnogo više mapa ima, ali to i nije toliko bitno kod njih. Valjda će više pažnje posvetiti mapama za tenkove ubuduće jer kod aviona i 4-5 mapa sasvim je dovoljno.

Vidi se da su devsi dobro prostudirali WoT i izbacili sve gluposti odatle i napravili vrlo solidnu igru. Ima još dosta posla za njih da poubacuju sve nacije i nova vozila i avione ali za sada odličan utisak.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2015, 0:27   #408
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Da se pohvalim :



Dosta čudna partija, sa Junkersom naređah 5 lovaca. Najčudnije je što su oni mene napadali, ali su izgleda zaboravili koliko je junker manevarbilan

Inače za sada mi je rekord 10 kilova sa, gle čuda, Beaufighter. Iako sam u ovoj partiji skinuo dvojicu sa Do 217 taj mi avion nikako ne leži i uglavnom skidam ljude na spavanju ili na head on. On za razliku od engleza nije naročito pokretan a i sporo se penje da bi napadao bombardere. Ako neko ima neki savet za Do 217 rado bih ga čuo.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2015, 2:30   #409
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zanimljivo, u periodu od sada vec uveliko preko pola godine, ova tema je bila naprosto zamrla. Svojevremeno, pred kraj closed beta faze ground forcesa, tj. tenkova i otvaranja pristupa svima, ocekivao sam da bude pravi bum a ono je ispalo upravo suprotno. Sad se bar sa zadnjih par postova vraca u ''zivot''.

Avioni su sama sustina i uzdanica WT-a, gde osvedocavam moje najimpresivnije trenutke online igracke karijere ali ipak u zadnje vreme primarno sam se presaltao na tenkove, koji mi dodju kao kontra balans gde se ucim smernosti. Imam vec dosta okrsaja i iskljucivo igram realistic bitke.

Na papiru je zaista sve pa savrseno koncipirano, ali u samoj akciji, vala nesto ne stima, mada nisam igrao vec preko mesec dana, mozda je sada stvar na bolje. Problematicna stvar mi je model i sistem ostecenja, gde sam najiritantnija iskustva doziveo tamo u periodu na prelasku godine! Nije uopste problem sa ucinkom u bitkama, ubistvima i slicno vec u pojedinim detaljima.

Kako bih to argumentovao mogao sam nabrajati brojne ''biser'' i epic fail situacije, ali nisam imao ni volje ni zivaca, jer generalno zalbe tog tipa se ne uzimaju za ozbiljno, vec ukazuju na nesposobnost igraca. Uvek postoji vec neko logicko objasnje...

Kakogod, u 80-90% slucajeva moji hici probijaju, nemam nikakvih problema sa tim. Svakako da su mi dobrim delom poznate neke idealne kriticne tacke, ali nije ih bas uvek moguce napikirati, a nekada cak i nije ni potrebno. (kada se npr. sa razornim topom gadja neka konzerva, koja se pokaze nerealno izdrzljivom).

Imam u nekim situacijama utisak da oklop u WT i ne sluzi da zaustavi od probijanja, vec da je to pre svega neka vrsta zavese, koja zamagljuje i stiti pogled od unutrasnjih vitalnih tacaka, koje su milimetarski merljive ili predstavljaju crne rupe koje apsorbuju APHE... A kao kruna, najiritantnije od svega je nekoliko ekspresnih tura magicnog protiv-pozarnog aparata koji igracu pruza mogucnost da veoma lako od gotovo neizlazne sah pozicije sledecim korakom zada mat protivniku Kad bi to izbacili, valjda se ne bih onda ni zalio...

Tako da, koji bi bili vasi utisci i iskustva povodom modela ostecnja u ground forces RB?
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.2.2015, 10:48   #410
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

što se tiče vatre to je jednostavno balans kog su morali da se drže da bi bilo igrivo.

Verovao ili ne dosta tenkova je imalo sistem za automatsko gašenje požara dok je većina imala protivpožarne aparate. E sad glavna stvar u vezi balansa je da tenk ne može da eksplodira posle par sekundi požara a u WT je to standard. Ponekad čak i ne stignem da stisnem dugme a tenk je uništen. Po nekim memoarima vidim da neki tenkovi eksplodiraju usled požara tek nakon 10-15 minuta. Ono što nije realno je da ponekad tenk nastavi da se bori u toku požara to su trebali da blokiraju jer nije realno da se posada koncentriše na borbu dok ima vatra gori u tenku i dim kulja na sve strane.

Od ostalih oštećenja ja im zameram što je teže oštetiti gusenice nego cev topa. Dok je u stvarnosti bilo obrnuto.

Što se tiče probijanja oklopa to je po meni odrađeno odlično. Ugao je mnogo bitniji i engine bolje računa oklop nego u WoT. U arkadnim bitkama nije toliko bitan, jer imamo indikator proboja. U ostalim bitkama je bitan i tu većina pravi grešku kada sretne bolji tenk pa se napucava sa njim i biva uništen. Kao što ti ne možeš perfektno da nišaniš ne može ni on zato treba ostati u pokretu približiti mu se i gađati tamo gde možete probiti.

Za svaki tenk u garaži možete pogledati debljinu oklopa u apsolutno svakoj tački iz svakog ugla tako da kad negde zapnem ja pogledam oklop tog tenka, zapamtim par lako oklopljenih delova sa svake strane pa forsiram te tačke.

Poslednja ispravka: director (22.2.2015 u 10:55)
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
Red Wing (22.2.2015)
Stara 13.3.2015, 9:56   #411
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Jutros se zakačim da pokupim daily reward, izvučem jedan od 200% liona i neke wagere. Ajd' mislim se, da se rasanim malo i odigram jednu pre nego što odem na posao...

Aktiviram buster... odigram...

Dobijem OVO (battletrophy 1.5M x 2 )




Poslednja ispravka: JocaNoob (13.3.2015 u 10:04)
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2015, 14:28   #412
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Vidim da se ubacaju brodovi,oni su test fazi ali do kraja godine i njih ce izbaciti u otvoreno testiranje.Do tada rade na tenkovima
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2015, 11:30   #413
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Pozdrav drugari...jedna mala pomoc...ko moze da me uputi u samu igru War Thunder? vec 2 godine igram World Of Tanks ...i voleo bih ovo da probam...

kao prvo...sta mi mozete reci o samoj igri? gledao sam neke klipove na YT...i vidim da je mnogo ali mnogo bolja igra...realisticnija...sve je odradjeno extra...bolja grafika...konture...detalji oko tenka...rusis cak i zbunje gde u WOT-u smao prodjes i dodje providno...lepse odradjeno unistenje tenka...cak i ono blato kad se navata na tenku se vidi...udarac je lepo odradjen kada se rikosetira...cak i zvuk je extra....kao i onaj dim prasine...a kada se tnek unisti vidim da je explozija jako dobro odradjena...nema brojaca HP-a vec 1-2 hita i cao si...sto je i realno...ali voleo bih da mi kazete vase misljenje...da li vredi isntalirati ovu igru?
druga stvar...kolko je zahtevna ova igra? imam quad core procesor 9600B na 2.3 GHZ ...4 gb ram i smao 512 mgb grafe sa 64 bita...neka Radeon 4350 ...da li mogu ovu igru mogu igrati na malo vecim detaljima ?

trece...kako funkcionise ova igra? jel isto ima garaza i budzenje tenka i posade kao po sistemu world of tenksa ili to ide drugacije? sam razvoj kroz linije tenkova itd.?

Unapred zahvalan
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2015, 14:06   #414
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Najbolje je da instaliraš pa probaš ali ne znam kakve ces detalje moci nabaciti sa tim hardverom.

Sto se garaže tice, isto je kao i na WOT-u, malo drugacije ali je princip isti. I imaj na umu, kada leveluejs tenkove, odnosno kada prelazis na slijedeci tier/rank, moras otkljucati i kupiti tenkove iz predhodnog ranka da bi presao na slijedeci a ne kao u wot-u, da se drzis recimo samo jedne grane i da levelujes i otkljucavas tenkove koje slijede. Evo ja da bi presao na tier 4, moram istražiti i kupiti najmanje još tri tenka iz tier 3: http://pokit.org/get/img/650568e724d...01e58e31f3.jpg

Ja dosta dugo nisam igrao WOT a ulupao sam finih sati u njega i nedavno ga instaliram. Nije igriv nakon WT-a. Ne znam sta ljudi vise vide u tom wot-u. I dalje igra koristi samo jednu jezgru. Gameplay i modovi su u WT-u neuporedivo bolji.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
MarilynManson (10.6.2015)
Stara 9.6.2015, 14:12   #415
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Najbolje je da instaliraš pa probaš ali ne znam kakve ces detalje moci nabaciti sa tim hardverom.

Sto se garaže tice, isto je kao i na WOT-u, malo drugacije ali je princip isti. I imaj na umu, kada leveluejs tenkove, odnosno kada prelazis na slijedeci tier/rank, moras otkljucati i kupiti tenkove iz predhodnog ranka da bi presao na slijedeci a ne kao u wot-u, da se drzis recimo samo jedne grane i da levelujes i otkljucavas tenkove koje slijede. Evo ja da bi presao na tier 4, moram istražiti i kupiti najmanje još tri tenka iz tier 3: http://pokit.org/get/img/650568e724d...01e58e31f3.jpg

Ja dosta dugo nisam igrao WOT a ulupao sam finih sati u njega i nedavno ga instaliram. Nije igriv nakon WT-a. Ne znam sta ljudi vise vide u tom wot-u. I dalje igra koristi samo jednu jezgru. Gameplay i modovi su u WT-u neuporedivo bolji.
Ma kasnije cu nabacati neku grafu...otkad to govorim a jos je nisam nabavio...al nadam se da ce biti u skorije vreme...i jos 4 gb rama...
nego...reci mi je l' ima VOD, TEAM BATTLE, CLAN BATTLE u tom WT-u? i kako da skinem game? preko njihovog OFFicial sajta ili?
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2015, 16:10   #416
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Evo ti ovjde objašnjen svaki mod:

http://wiki.warthunder.com/index.php...ory:Game_modes

Za te team/klanske bitke imas Squadron battles ali ih nisma igrao posto vecinom igram solo.

Klijent mozes preuzeti preko sajta ili steama.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
MarilynManson (10.6.2015)
Stara 10.6.2015, 13:45   #417
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Evo ti ovjde objašnjen svaki mod:

http://wiki.warthunder.com/index.php...ory:Game_modes

Za te team/klanske bitke imas Squadron battles ali ih nisma igrao posto vecinom igram solo.

Klijent mozes preuzeti preko sajta ili steama.
A da li ima VOD? da li ta opcija Squadron ili kako vec...da li tu ima vod ili smao klanske/timske bitke?
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2015, 0:02   #418
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Naravno da ima i rec je o squadu - sto je po WT terminologiji ekvivalent platoon-a, tj. voda iz WoT-a. Maksimalni broj igraca po ''vodu'' je 4.

Squadron je nista drugo nego klan. Dakle, donekle je sve slicno kao i u WoT, samo druga nomenklatura Sto se samog gameplay-a tice, tu vec poredjenja nemaju sta da traze...

Mada i WT ima svojih bisera - upravo mi se dvaput u tri tenkovske realistic bitke zadesio bas krasan primer. Napokon sam se nakanuo i propisno snimio, pa mozda okacim i ovde da cujem vasa misljenja... Eh, kada bi stari replay-evi mogli da se pustaju, kakvu bih krasnu kompilaciju napravio...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2015, 11:06   #419
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

sinoc skinuo igru....vrhunska je...grafika boli glava...kao da sam u filmu fury ...no imam pitanja...golden eagles je zlato u WOT-u jel'? imaos am 30 a ja nsiam ni slutio da je toszlato pa potrosio 20 na budzenje tenka...
drugo...kako se bacaju bombe na na avionu? posle tenkova vozio avione...i dole mi se pokazao krug sa krstom u njemu...ali nsiam znao da bacim bombu...na kojoj komandi se to izvodi?
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2015, 8:26   #420
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

golden eagles je kao zlato u WoT. Postoje dnevne misije u kojima možeš da zaradiš "orliće" tako da ne brini za to.

Bombe bacaš sa "Space" ako nisi nešto promenio. Ako ne radi pogledaj u options.
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku director na korisnoj poruci:
MarilynManson (15.6.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com