Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.9.2007, 18:45   #881
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
acid spray je vrlo korisna magija, nema kripovanja za njega ako uzme stun..stun nije dobro izbalansiran i acid je ono sto ti daje pare za iteme..
tacno,al ne treba ti bas odma u early..mislim realno..alchemist ima ocajan int
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 1:06   #882
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
acid spray je vrlo korisna magija, nema kripovanja za njega ako uzme stun..stun nije dobro izbalansiran i acid je ono sto ti daje pare za iteme..
Yup, uzmi AS koji mozes da iskoristish jednom u 150 godina, jer ti mana do late game ne prelazi 500. Veruj mi, bolje je UC, s njim mozes chak i da ubijesh neshto, ako imash lanemate-a - razmisli, 5 sec channel-a za 300dmg, 5 sec stun, mislim da je poshteno. Josh ako imash nekog kao Rhastu pored sebe... Brrr, shta njih dvojica zajedno mogu... Na pochetku UC i GG, Acid Spray uzimam tek od 17-20. lvla, plusitji su mnogo bolji, narochito shto Alchemistu fali... pa, sve.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 2:01   #883
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

napravis bonuse za intel? ili uzmes basillus? to je sve mizerno jeftino a znaci..
i da dok ti nachargujesh taj stun neki fighter ce vec da te ispresavija kao vunu..
drugachije sa njime ne mozes kripovati zato je ta magija dobro izbalansirana..taman ima mane da moze da baci dva tri puta + tu je greed i imas novca za dalji tok igre..i kod nas ljudi u ligi dosta korste acid..vrlo korisna stvar
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 11:48   #884
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Hvala svima,u prevodu alchemist je jadan support heroj za kojeg treba mnogo truda da bi se napravilo nesto od njega a i tada nije nesto.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 12:52   #885
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Moze da bude i hero killer, ali treba josh mnogo, mnogo truda, i tvoji protivnici bi trebali svi od reda da budu noobovi da bi te pustili da sve to nafarmash (BoT, Dagger, EoS, HoT, Cuirass, Radi).
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 12:58   #886
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
napravis bonuse za intel? ili uzmes basillus? to je sve mizerno jeftino a znaci..
i da dok ti nachargujesh taj stun neki fighter ce vec da te ispresavija kao vunu..
drugachije sa njime ne mozes kripovati zato je ta magija dobro izbalansirana..taman ima mane da moze da baci dva tri puta + tu je greed i imas novca za dalji tok igre..i kod nas ljudi u ligi dosta korste acid..vrlo korisna stvar
Veruj mi, probaj jednom UC, i videcesh da super radi, to je oproban build (UC i GG ili UC i plusitji). Za tih 5 sec ne moze sigurno da te ubije, a kad ischannelujesh, onda ce on da bude stunovan za 5 sec (i dobicje 300 dmg nuke u glavu). Ako te stunuje dok chanelujesh, pusticesh ono shto si do tad channelovao, tako da ce i on da bude stunovan za to vreme. Obichno svi kad vide da Alch channeluje UC, krenu da beze, a ne da se biju, ali i to im ne vredi, jer ima ogroman range jednom kad uhvatish u channel. Win/win situacija u svakom sluchaju.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 14:52   #887
tosheen
Član
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: subotica
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tosheen
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ja bih radije uzimao acid spray, na pocektu kupis basilius i nekoliko clarity-a, i farmujes dok ne skupis pare sa preservence, posle toga imas mane koliko hoces.
Ne bih uzimao stun na pocetku zato shto ima puno heroja koji imaju neki disable pa mogu da ga prekinu vec na prvoj ili drugoj secundi channel-a.
tosheen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 16:04   #888
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Veruj mi, probaj jednom UC, i videcesh da super radi, to je oproban build (UC i GG ili UC i plusitji). Za tih 5 sec ne moze sigurno da te ubije, a kad ischannelujesh, onda ce on da bude stunovan za 5 sec (i dobicje 300 dmg nuke u glavu). Ako te stunuje dok chanelujesh, pusticesh ono shto si do tad channelovao, tako da ce i on da bude stunovan za to vreme. Obichno svi kad vide da Alch channeluje UC, krenu da beze, a ne da se biju, ali i to im ne vredi, jer ima ogroman range jednom kad uhvatish u channel. Win/win situacija u svakom sluchaju.
ne mozes se voditi takvom taktikom jer sta ces ako se bijes sa instant-stunerima? ima da te ispresavijaju momentalno..
to sto je oproban build ne znaci nuzno da je najbolji..ja imam par buildova za northroma za koje nikad ne bi rekao da se dobri ali kad ih uvezbas to je masakr..
taj stun njemu nije od presudnog znacaja koliko acid osim ukoliko nije jedini stuner u timu a onda mu isti djavo kao da ga i nema ako ima u drugom timu jedan klasican stuner..
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2007, 18:40   #889
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Btw dobra fora je sto UC moze da se channeluje u lotharu
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2007, 12:18   #890
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Pa Alchemist je heroj sa kojim bas pazljivo mora da se igra.Sto se mene tice mnogo je jak.Malo ubijas protivnicke kripove pa onda odes malo u shumu pa neutralne i para bruka.Ja mu uzimam arcane ring tako da s tim zavrshim sa manom.Imas b'ate za sve...i za 1. i za 2. iza ulty!Treba mu BF ili Radiance, SaY i Valdimr's offering.

Recept koji je pokvario dotu je bas Arcane ring...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2007, 0:45   #891
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 714
Zahvaljeno 204 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Thumbs up Re: DotA STRATEGIJE

Korisne detaljne informacije o svim herojima i njihovim skillovima:
http://forums.dota-allstars.com/inde...owtopic=163773
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2007, 23:05   #892
DeLaMar
Novi član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

e ovo nema veze sa tvojom temom ali moram da kazem nesto u vezi ggc gde je neki lik reko da neradi kako treba ovde ima tolko postova da nemogu da ga nadjem da ga citiram ja kad igram na b netu i imam reqwest time out (prekid u vezi) izbaci mi cmd jedno 5 6 req.... nekad i vishe ja uvek na b netu dobijam disk a na ggc kad mi se to desi ostajem u igri a igro sam i sa modema koji je imo tu noch 160 pinga non stop ja sam na ggc igro bez laga a na b netu nisam ni pomislio na igru steta sto je dce zatvorio sobu na ggcu ): a ovaj LC sto koristite na b netu kazu da radi na principu ggc ali ggc OWN
DeLaMar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 0:16   #893
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
DeLaMar kaže: Pregled poruke
e ovo nema veze sa tvojom temom ali moram da kazem nesto u vezi ggc gde je neki lik reko da neradi kako treba ovde ima tolko postova da nemogu da ga nadjem da ga citiram ja kad igram na b netu i imam reqwest time out (prekid u vezi) izbaci mi cmd jedno 5 6 req.... nekad i vishe ja uvek na b netu dobijam disk a na ggc kad mi se to desi ostajem u igri a igro sam i sa modema koji je imo tu noch 160 pinga non stop ja sam na ggc igro bez laga a na b netu nisam ni pomislio na igru steta sto je dce zatvorio sobu na ggcu ): a ovaj LC sto koristite na b netu kazu da radi na principu ggc ali ggc OWN
Kod mene je bash obrnuta situacija, tj. kada igram na b. nett-u nemam ni malo laga, mozda malo, ali to je cak u nekim mahovima neprimetno. Za razliku od toga na ggc-u od kada sam presao na ADSL nikada nisam odigrao postenu partiju, tj. uvek sam imao ogroman lag sa oko 7-8-9 sec delay, kasnije kick...
Tako da nemoj da pricas neproverene stvari, tj. lupas, posto je b. net nastao mnooogo pre ggc-a, mozda jedno 3 puta sadasnjeg staza ggc-a, tj. sve sto vidis na ggc-u je prepakovan battle net sa malo lepsim bojama, i principom virtuelne lan mreze. Moje licno misljenje da igranje na ggc-u je samo to igranje, bez ikakve zabave, zezanja, chata itd. itd. sto se naravno ne moze reci za b.net, i to posebno eurobattle.net, gde ima veoma aktivan forum i jos aktivniji igracki svet... Mada moram reci da mnogo dobrih igraca dote(ovde mislim na pro igrace) je preslo sa eurobattle.net-a na ggc, iz meni nekog ne poznatog razloga, ali verovatno je bio razlog to sto na ggc-u realno ima boljih igraca nego na eurobattle.net-u. Tako da sledeci put razmisli o komentarima i informacijama pre nego sto ih izneses, ili se malo vise pozabavi materijom...
Do tada:
XPAM RULES!
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 0:10   #894
DeLaMar
Novi član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

vidim da vishe gotivish b net ggc nisi mnogo koristio na ggc imash opciju tunel koja proverava ping hostu i prenego sto udjesh u partiju porveri hosta ako je host losh ti mozesh da imash i japanski net neche te spasiti od laga a nemoguche je da ti na adslu imash delay 7 8 9 sek sa 60 pinga ako ja na modemu imam 160 pomeno si da su mnogi igrachi otishlli sa b neta neznash iz kog razloga razlog je jasan svi ozbiljniji klanovi igraju iskljuchivo na ggc i vechina pro liga ti je na ggc kazesh b net je bolji za chat dali si koristio ggc za chat a sta ima da se dopisujesh sa nekim usred partije kazesh b net je STARIJI dali ti jedesh hleb od prekjuche i nechu ti odgovorati vishe nista u vezi ggc ili b neta nechu da se prepucavam sta je bolje ja sam hteo ostalima koji neznaju za ggc a imaju malo slabiji net gde mogu da igraju ravnopravno sa ostalima NEPROVERENO
DeLaMar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 2:17   #895
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

BA!
n/c...
P.S treba da naucis kada da koristis pravopisne znake...
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 3:13   #896
DeLaMar
Novi član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Francesko kaže: Pregled poruke
BA!
n/c...
P.S treba da naucis kada da koristis pravopisne znake...
jbs znake bitno je da si svatio gl hf
DeLaMar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 11:40   #897
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Jel moze neko da mi kaze odakle mogu da skinem taj ggc ???
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 14:45   #898
Francesko
Član
 
Član od: 26.3.2006.
Lokacija: Tamo-amo
Poruke: 325
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 57 puta na 28 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Francesko
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
DeLaMar kaže: Pregled poruke
jbs znake bitno je da si svatio gl hf
Da ti kazem i nisam bash shvatio, upravo zbog toga ti i kazem da ih koristis, ne razumem koja misao ide po redu....
Francesko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 20:02   #899
DeLaMar
Novi član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

http://www.gg-game.com/ ovde mozesh da skinesh ggc a ovde imash u slikama kako da namestish game path http://www.gg-game.com/support/Guide1.html#ui i kad budesh igro javi sta ti je bolje za igry b net ili ggc
DeLaMar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.10.2007, 11:35   #900
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
DeLaMar kaže: Pregled poruke
http://www.gg-game.com/ ovde mozesh da skinesh ggc a ovde imash u slikama kako da namestish game path http://www.gg-game.com/support/Guide1.html#ui i kad budesh igro javi sta ti je bolje za igry b net ili ggc
HUH nije tako lako rukovoditi ovim GGc tako dsa jos nisam igrao kad budem igrao javicu,ajde recite vasa imena da vas stavim Frend Listu.
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com