Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2007, 2:48   #521
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Ucices je ne 5, nego 55 godina ako koristis sifre... Predji kampanju na "fer" nachin :>
Drugo, najbolje je da igras 1na1, pogotovo ako si u fazi vezbanja.
Trece, i verovatno najbitnije, kako za TFT tako i za sve strategije: nauci da koristis tastaturu zajedno sa mishom. Znaci nauci komande preko tastature, koristi strelice za gledanje mape... Sve sto moze da ti kupi sekundu-dve tokom igre, jer to mnogo znachi.
Sto se tice vojske, po defaultu AI brze gradi od tebe, tako da probaj da koristis 2 barake za vojnike.

Edit: Koliko sam zakljucio iz tvog posta, ti igras sa Humanima... Ja bih ti preporucio sa Orcovima, jer su nekako jednostavniji za pocetnika (bez uvrede)

Pozdrav, i srecno
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 3:48   #522
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@Peraa84

Pravilnik foruma Sveta Kompjutera:

Citat:
Piratski softver i sajtovi („warez”) zabranjeni su u bilo kakvom obliku (pominjanje, reklamiranje, prilozi uz poruke, linkovi...). Zabranjena je i bilo kakva diskusija na temu nelegalnih radnji, posebno kad je reč o nelegalnoj upotrebi ili kopiranju softvera. Namerna zloupotreba će se kažnjavati. Ocena da li se radi o takvim temama predstavlja diskreciono pravo moderatora i administratora foruma.
Sto se tice tvog originalnog pitanja - ako te mrzi da igras igru, vec trazis da ti neko objasni kako da budes bolji, onda nemoj ni igrati.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 5:09   #523
Peraa84
Novi član
 
Član od: 31.10.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@WhenDarknessFalls
Hvala na savetima potrudicu se

@Sarmatian
Ok izvinjavam se sto sam prekrsio pravilo!Onda lepo odes na prvu stranicu ove teme pa ces da vidis da postoji da cak i da se skine (tj sad je dead link koji je posavio SuperG ali toliko o pravilu)ovo o cemu sam ja pricao!
A to da li cu ja da igram ili ne i kako cu da igram to je moja stvar da me mrzi da igram kao sto ti kazes ne bih se ni patio ni postavljao pitanja!
Peraa84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 5:23   #524
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@Sarmatian malo si preterao (sto se tice igre, sto se tice wareza, no comment)... Lik samo trazhio savet
Valjda necu popiti crvenu
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 9:51   #525
tosheen
Član
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: subotica
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tosheen
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
Peraa84 kaže: Pregled poruke
Pa ono jendo par milion puta sam preso kampanju sa siframa i verujem da bi mi sada bilo veoma dosadno da ponovo prelazim ispocetka!
Naucio sam ja kako se koja gradjevina zove sta treba odprilike da gradim al sto se tice vojske tu sam 0 i to veeelika!

Kao sto rekoh unisti me easy za 10 sec(kad me napadne) imao ja svih 100% populacije popunjenih sa raznovrsnom vojskom kako krene napad tako vidim samo mi se smanjuje br vojnika op op dok ne dodje do herojcica na koga nagrnu ko nezdravi i the end!

Pa ovo sa replayovima ok samo da nadjem odakle da skinem posto sam nasao neki koreanski sajt neki hieroglifi pa ne mogu da se snadjem

I sve mi se nesto cini da cu da ucim ovu igru narednih 5 god dok mi u glavu ne udje sta,kako posto mi se jako svidja igrica al jedva sam i ovo malo naucio ne znam ni sam kako?Imam problem sa ovim wc ne mogu da ga skontam tj mogu al mnogo mi treba vremena!
baci pogled na ovaj sajt:

www.mymym.com/en/replaycenter.html
tosheen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 11:11   #526
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
Peraa84 kaže: Pregled poruke
Pa ono jendo par milion puta sam preso kampanju sa siframa i verujem da bi mi sada bilo veoma dosadno da ponovo prelazim ispocetka!
Naucio sam ja kako se koja gradjevina zove sta treba odprilike da gradim al sto se tice vojske tu sam 0 i to veeelika!

Kao sto rekoh unisti me easy za 10 sec(kad me napadne) imao ja svih 100% populacije popunjenih sa raznovrsnom vojskom kako krene napad tako vidim samo mi se smanjuje br vojnika op op dok ne dodje do herojcica na koga nagrnu ko nezdravi i the end!

Pa ovo sa replayovima ok samo da nadjem odakle da skinem posto sam nasao neki koreanski sajt neki hieroglifi pa ne mogu da se snadjem

I sve mi se nesto cini da cu da ucim ovu igru narednih 5 god dok mi u glavu ne udje sta,kako posto mi se jako svidja igrica al jedva sam i ovo malo naucio ne znam ni sam kako?Imam problem sa ovim wc ne mogu da ga skontam tj mogu al mnogo mi treba vremena!
To sam i ja mislio pre 5 god. pa sad dobijam Insejna za 10min.
I ja ti savetujem Orkove, za pocetnika su stvarno najbolji.
Sa njima nema sanse da izgubim.
3 whitch doctora master levela, Far Seer sa vukovima i lightingom, Tauren Chieftain sa aurom i waveom, 5 Gruntova, 6 Wynd raidera, svima unapredjen level oruzja i armora na 2 su strasna kombinacija!!!
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 11:22   #527
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@Peraa84:

Najbolji sajt za WCIII replayeve je http://war3.replays.net/ Jeste korejski (valjda), ali nema nikakvih problema sa "hijeroglifima"; samo skroluješ malo dole i tu je spisak, pa skidaj.

Sajt se često užasno sporo učitava, pa ako imaš problem s tim evo "prečice": click here (ovo sam iskopao sa klan RUR foruma).

Tu je uvek i WCReplays.

Što se tiče taktike & strategije, gledaj replaye pro-igrača i pokušaj da kopiraš njihovu igru. I mani se igranja protiv kompa, skupi neko društvance, idite do igraone i pržite
FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 15:54   #528
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
@Sarmatian malo si preterao (sto se tice igre, sto se tice wareza, no comment)... Lik samo trazhio savet
Valjda necu popiti crvenu
Dobices ban na 30 dana
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2007, 19:43   #529
Peraa84
Novi član
 
Član od: 31.10.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Ma za danas mi je do jaja 1 put od 150 puta sam uspeo da pobedim easy-ja gledao sam replay-eve neke i prvi put kada sam kopirao nekog lika sa replaya dobio sam easy-ja sledeci put sam se napalio i rascepao me ko majmuna!
Igram sa orkovoima protiv nigh elfova i bas me deru ovih zadnjih 100 partija al stacu valjda to tako treba

A sto se tice drustva s njima ne vredi da igram svi bolji od mene a nece da mi pomognu tj toliko brzo bi mi pokazivali da bi se izgubio (pokusali su)

Hvala na svim odgovorima i ono javicu kad budem mogao da derem easy-ja za jedno par meseci god.

Igrica je sto se ranije ne setih da je igram

Peraa84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 14:19   #530
tedex
Novi član
 
Član od: 3.11.2007.
Lokacija: nvi sd
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Warcraft III-Frozen Throne

ona maivev nemoze da se pomeri a da je neko ne ubije.da bar ima stitnika kao rexxar sto ima rokhana.ne mogu preci nivo gde se mora doci do nje sa ona 2 heroja 10tog nivoa.ali igrica je jako zabavna
tedex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 14:56   #531
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Ja duze vreme igram War III i presao sam kampanje bez sifara,i relativno dobro igram dotu ali protiv kompa nikada nisam znao da igram,ja lepo pocnem da se razgradjujem i to,i on mi dodje sa vojskom i 1 herojem i pocisti me,ja posaljem moje vojnike i samo gledam kako umiru ...
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 15:10   #532
Peraa84
Novi član
 
Član od: 31.10.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Ma brate onaj komp je laz da ne moze biti veca on me za 10 min razvali
Poceo sam da se nerviram!Ne mogu,igra kao human dodje mi sa onim blood mage-om baci prvu magiju par puta dok ja pomerim vojsku on me iskoka njegovim puskasima i ptice me pociste i on ode i tako na svakih 5 min svaraca taman sto napravavim neku kao vosjku on dodje pa mi je lepo sravnja s zemljom!Ako mi ovo radi easy sta ce tek insane !
Peraa84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 16:21   #533
Beowulf
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Poruke: 138
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 20 puta na 12 poruka
Cool Re: Warcraft III-Frozen Throne

To je zato sto nemas dovoljno iskustva u pokretanju jedinica i kombinovanju istih. Npr. kod human nemoj nikad svestenike i ostale magic units stavljati napred, ili kad human pravi magic units protiv tebe ti sa npr. night elf pravis dryad (polu-zene sa kopljem) kako bi skinule magiju. Znaci moras stalno da pratis sta protivnik radi da bi znao kako da se prilagodis. Veruj mi komjuter na insane level-u je glup (ti sam, ako imas dovoljno vestine, mozes da "pokupis" po 4-5 insane-a koji su saveznici). Kad odes na neki server na netu videces kako ljudi igraju (znaci ima ljudi koji su toliko usavrsili vestinu da im treba manje od 5 min. da dobiju druge igrace). I za kraj, pogledaj sto vise pro replay-a one rase sa kojom igras i kao sto je neko rekao pokusaj da skines njihovu taktiku.
Beowulf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Beowulf na korisnoj poruci:
Peraa84 (3.11.2007)
Stara 4.11.2007, 12:10   #534
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Pa ja sam vise gubio od normala nego od insejna.
Samo replayevi, tako sam i ja naucio.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 14:45   #535
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Kad smo već kod toga, trenutno se u Kini održava MGC international tourney i replaye sa tog takmičenja možete skinuti odavde.

Učestvuju trenutno najbolji svetski igrači (4K.Grubby, WE.Sky, MYM.Moon, BeT.FoV, SK.ReMinD, 4K.ToD,...) i partije su zaista extra - od ovoga teško da može bolje, pa pogledajte.

Napomena: da biste mogli da gledate replaye, treba vam MGC mappack click here (kliknite na "скачить демку").
FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2007, 21:40   #536
tedex
Novi član
 
Član od: 3.11.2007.
Lokacija: nvi sd
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Angry Re: Warcraft III-Frozen Throne

IMAM PROBLEM:kada sam probao da se ukljucim u turnir koji je bio danas i trebas imati tim da bi se prickljucio,ja sam nasao nekoga i onda neko ne prihvati ili prihvati ali mi kaze nesto da mi firewall sprecava nesto i nesto jos kaze o nekom portu 166...*nesto*.taj turnir dolazi jednom godisnje i ja sam ga propustio.

Poslednja ispravka: holodoc (7.11.2007 u 2:32) Razlog: (d)emotikoni...
tedex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2007, 2:11   #537
Beowulf
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Poruke: 138
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 20 puta na 12 poruka
Cool Re: Warcraft III-Frozen Throne

Verovatno nisi stavio u firewallu war3.exe u listu izuzetaka koj treba firewall da propusti. Ako igras na eurobattle.netu onda kod njih imas posebni deo foruma (Technical Support) koji ti moze pomoci oko toga.
Beowulf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2007, 1:04   #538
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@tedex

Turnira na BNetu imash svaki dan.

@Peraa84

Ako hocesh da nauchish da igrash, gledaj replayove pro igracha i ako si u mogucnosti igraj na netu 1v1 ili pikaj sa nekim u lanu. Znachi samo igraj, igraj i igraj i nauchicesh i na kraju ce ti sve postati rutina: build order, mikro itd. Znachi samo vezhba. Ako si totalni pochetnik, uzmi igraj sa orcom, ne znam da li je najjednostavnije, uglavnom ja dok sam aktivno igrao bio sam orc. Ako ti treba josh neki savet, slobodno mi se javi na pm. Pozdrav!
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2007, 18:53   #539
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

ako si pocetnik uzmi Night Elfa
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2007, 20:06   #540
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Bolje Orke, da bi bio dobar sa Elfovima stvarno moras biti iskusniji. Orci su sirova snaga, imaju najbolje osnovne jedinice (Grunt je zakon) i imaju najbolje healer jedinice (koliko mi je puta Whitch Doctor spasio zivot), brzo dobijaju letece jedinice koje su prilicno dobre, imaju objedinjen armor za sve vrste jedinica, imaju dobru odbranu + Far Seer koji je sjajan prvi heroj sa vukovima i munjama.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, dota, frozen, throne, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DDay warcraft mapa Gorgoroth Mrežne igre 62 12.10.2008 10:13
Throne of Darkness instal problem kasapin Role-Play 4 5.5.2008 13:10
World of Warcraft Pre Paid Kartice!!! mare [bre] Mrežne igre 40 4.10.2007 21:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com