Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.11.2007, 13:40   #1141
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Au choveche, razocharan sam u kvalitet igracha na Euro Bnet-u... Ne da ne znaju da igraju, nego choooovecheee... (i to na neshto "pros only") Preporuchujem svima da predju na GGC, em shto nema delaya, em shto su bolji igrachi, em nema leavera. Sve ukupno - mnogo, mnogo bolje od Euro BNet-a.
Na GGC-u nema livera?
Pa ne znam u kojim ti partijama igras ali uvek se zadesi da neki majmun izadje posle first blooda,i kao igraci su bolji tamo.....
A cesto se ljudi zale i na delay,a ako nema delay-a onda lagg je pristutan.Ne pokusavam da dokazem da je euro bnet bolji ali GGC to sigurno nije.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2007, 15:26   #1142
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Na GGC-u nema livera?
Pa ne znam u kojim ti partijama igras ali uvek se zadesi da neki majmun izadje posle first blooda,i kao igraci su bolji tamo.....
A cesto se ljudi zale i na delay,a ako nema delay-a onda lagg je pristutan.Ne pokusavam da dokazem da je euro bnet bolji ali GGC to sigurno nije.
Evo ti par saveta, ako hoces da igrash na GGC-u normalno:
1. U "obichne", pub sobe (Europe Dota Room 1-20) ulazi samo u prve tri, tu se uglavnom okupljaju najbolji igrachi
2. Kad uzmesh 15. lvl, igraj u High Level Room 2, tamo su josh bolji igrachi, i izlazak iz partije se kaznjava banom i do 30 dana
3. Za 20. lvl je High Level 1, ista pravila kao u prethodnoj sobi
4. Ako mislish da si suvishe dobar za High Level sobe, prijavi se za IHCS ligu, treba ti valjda dobar replay iz high lvl sobe, ili preporuka igracha iz IHCS-a (ne mogu tachno da se setim, mozda chak ima i test mecheva)
5. Pre partije uvek prema hostu podesi GG Tunnel, i postavi Antispike na None (tako ces uvek imati najmanji delay i lag, vrlo, vrlo retko se meni deshava da zalagujem, a chak i kad se desi uglavnom je prolazno)
Samo poslushaj ovo, i super ce ti biti na GGC-u, to shto se ljudi zale na lag je jer nemaju pojma da podese tunnel ni antispike, a to uopshte nije neka nauka. Mozda GGC ima neke bugove (povremeni lag, itd.), ali je svakako bolji od Euro/obichnog BNet-a, potvrda za to ti je i to da je veliki broj poznatih klanova migrirao na GGC, kao shto su MYM, VP, Ks, SP, itd.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku GrimReaper na korisnoj poruci:
Irondacha (29.11.2007), NIDZONSON (7.12.2007)
Stara 29.11.2007, 21:30   #1143
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Evo ti par saveta, ako hoces da igrash na GGC-u normalno:
1. U "obichne", pub sobe (Europe Dota Room 1-20) ulazi samo u prve tri, tu se uglavnom okupljaju najbolji igrachi
2. Kad uzmesh 15. lvl, igraj u High Level Room 2, tamo su josh bolji igrachi, i izlazak iz partije se kaznjava banom i do 30 dana
3. Za 20. lvl je High Level 1, ista pravila kao u prethodnoj sobi
4. Ako mislish da si suvishe dobar za High Level sobe, prijavi se za IHCS ligu, treba ti valjda dobar replay iz high lvl sobe, ili preporuka igracha iz IHCS-a (ne mogu tachno da se setim, mozda chak ima i test mecheva)
5. Pre partije uvek prema hostu podesi GG Tunnel, i postavi Antispike na None (tako ces uvek imati najmanji delay i lag, vrlo, vrlo retko se meni deshava da zalagujem, a chak i kad se desi uglavnom je prolazno)
Samo poslushaj ovo, i super ce ti biti na GGC-u, to shto se ljudi zale na lag je jer nemaju pojma da podese tunnel ni antispike, a to uopshte nije neka nauka. Mozda GGC ima neke bugove (povremeni lag, itd.), ali je svakako bolji od Euro/obichnog BNet-a, potvrda za to ti je i to da je veliki broj poznatih klanova migrirao na GGC, kao shto su MYM, VP, Ks, SP, itd.
Kako da podesim Antispike???
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2007, 23:49   #1144
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Evo ti par saveta, ako hoces da igrash na GGC-u normalno:
1. U "obichne", pub sobe (Europe Dota Room 1-20) ulazi samo u prve tri, tu se uglavnom okupljaju najbolji igrachi
2. Kad uzmesh 15. lvl, igraj u High Level Room 2, tamo su josh bolji igrachi, i izlazak iz partije se kaznjava banom i do 30 dana
3. Za 20. lvl je High Level 1, ista pravila kao u prethodnoj sobi
4. Ako mislish da si suvishe dobar za High Level sobe, prijavi se za IHCS ligu, treba ti valjda dobar replay iz high lvl sobe, ili preporuka igracha iz IHCS-a (ne mogu tachno da se setim, mozda chak ima i test mecheva)
5. Pre partije uvek prema hostu podesi GG Tunnel, i postavi Antispike na None (tako ces uvek imati najmanji delay i lag, vrlo, vrlo retko se meni deshava da zalagujem, a chak i kad se desi uglavnom je prolazno)
Samo poslushaj ovo, i super ce ti biti na GGC-u, to shto se ljudi zale na lag je jer nemaju pojma da podese tunnel ni antispike, a to uopshte nije neka nauka. Mozda GGC ima neke bugove (povremeni lag, itd.), ali je svakako bolji od Euro/obichnog BNet-a, potvrda za to ti je i to da je veliki broj poznatih klanova migrirao na GGC, kao shto su MYM, VP, Ks, SP, itd.
Hvala,pokusacu izvini za mini flame
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2007, 15:47   #1145
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA

Sinoc sam odigrao pru igru na GGC-u i ok je...
ja sam bio host i nisam imao laga a i niko se nije zalio...

ladno me jedan lik pitao da li mi je prvi put da igram Dotu ili prvi put igram na GGC-u
jer sam lvl1...

nisam podesavao nikakav tunel ili antispike, ali aj nam pijasni malo vise sta je sve to... i kako da namestimo... mada kao sto rekoh niko se nije zalio i ja nisam primecivao lag... za razliko od b neta je bilo super...tj. meni b net ponekad laguje ali sam na GGC-u igrao samo jednom pa to su utisci o prvom mechu...
nick mi je tamo Balaburin
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2007, 11:10   #1146
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA

o5 sam igrao na GGC-u jer priznajem manji mi je lag i delay tamo...
ali sad sam zvao i ortaka sa koji redovno igram na B netu i njemu lagujeeeee strasno... na b netu kad igramo nema uopste laga ni delaya...
ja hostujem i na b netu i na GGC-u i na b netu nam je nekih ping 30-40ms
na GGC-u ne znam kako to da proverim...
aj neka mi neko objasni te tunele i antiskajkove i kako da se skloni ta chudo...
samo kad je krenula igra rekao je OMG STA JE OVO... i na svakih 20-30 sec. ga cekamo...
da li je bitan upload na GGC-u... tj. naravno da jeste ali da li GGC trosi nesto vishe up-a od b neta... jer on ima 64... a ja 512 pa mi zato ne smeta ni tamo ni vamo...
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2007, 22:22   #1147
NightWalker
Novi član
 
Član od: 7.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Re: DotA

Kako da igram dotu preko neta?
NightWalker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2007, 23:25   #1148
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA

Citat:
NightWalker kaže: Pregled poruke
Kako da igram dotu preko neta?
Kupi originalan Warcraft 3 Reign of Chaos (850din) i Warcraft the Frozen Throe(850din) ukupno 1700 din.ili skini ggc al ti je moja preporuka ggc manje laguje + ima boljih igraca,poz
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2007, 1:14   #1149
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Određen forumom Re: DotA

ako vec kupujes org tft i wc3 onda igraj na org b.net-u
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2007, 12:20   #1150
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA

Ljudi moji daj vise ****te oce mi neko reci kako da u gc uradim taj tunnel i stavim ****ni anyspike na none UZASNO mi laguje ne mogu vise ovako igrati!!!!!!!!
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2007, 17:10   #1151
tosheen
Član
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: subotica
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tosheen
Određen forumom Re: DotA

kad udjes u neku igru preko ggc ,onda desni klik na host-a i tamo su ti ponudjene opcije "gg tunnel" i "anti-spike", naravno to sve radis iz ggc-a!
tosheen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tosheen na korisnoj poruci:
NIDZONSON (10.12.2007)
Stara 10.12.2007, 19:24   #1152
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA

a kako da nadjem hosta ??? medju zilion imena
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 20:16   #1153
tosheen
Član
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: subotica
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tosheen
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Balaburin kaže: Pregled poruke
a kako da nadjem hosta ??? medju zilion imena
maximalno ih moze biti 225, potrudi se malo pa ces ga naci .
tosheen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 20:35   #1154
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA

znam to breeeeeee
nego sam mislio da ima neki search...
aj malo pojasni sata je sta...
sta da stavim za spike i sta radi taj tunel i ima neka opcija Ping!
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2007, 22:34   #1155
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: DotA

Kako sam sada popizdeo ljudi,kreirao jedan gari dotu 2v2 apemom.Udjem ja ,igra krene ,ja uzmem Tormented Soula, a moj saigrac uzme Abadona.I na abadonu njemu naprave first blood.Krene host tu da se smeje ovo ono izbije tu svadja al brzo je prestala kad ono posle pet minuta skrljali smo im 3 kule i poceli praviti double killove ,znaci otkinuli svmo ih i jedno 15 min pre kraja partije mene host kickuje iz igre i napise nesto u smislu"Fuck u noob u will get ban!!!",I tu me kickuje.Doslo mi je da razbijem tastaturu o monitor i zajedno bacim u kontajner.Od tada pa nadalje stalno cu igrati na ggcu jer sad kad sam provalio to sa tunnelima i anti-spikeovima sve mi ide lagano.
P.S. Koja su vam imena na GGC da vas stavim u frendove????
POzz
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 0:07   #1156
tosheen
Član
 
Član od: 19.9.2006.
Lokacija: subotica
Poruke: 59
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tosheen
Određen forumom Re: DotA

Citat:
Balaburin kaže: Pregled poruke
znam to breeeeeee
nego sam mislio da ima neki search...
aj malo pojasni sata je sta...
sta da stavim za spike i sta radi taj tunel i ima neka opcija Ping!
pa ovako, koliko ja znam nema search opcija ali mozda nisam upravu,anti-spike
funkciju koristi samo onda ako imas spajkove u igru, ako ih nemas nemoj ukljuciti tu opciju jer ce onda vuci samo veci protok i tebi i hostu, a za samo podesavanje najbolje bi bilo da stavis na "none". gg-tunnel sluzi da se nadje optimalna konekcija izmedju hosta/igraca.
tosheen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku tosheen na korisnoj poruci:
Balaburin (11.12.2007), NIDZONSON (11.12.2007)
Stara 11.12.2007, 13:15   #1157
NightWalker
Novi član
 
Član od: 7.12.2007.
Poruke: 16
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: DotA

E,a sta je GGC?Jel to neki server?Ako jeste kako da se prikacim na njega kad hocu da igram Frozen Throne?
NightWalker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2007, 22:48   #1158
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
NightWalker kaže: Pregled poruke
E,a sta je GGC?Jel to neki server?Ako jeste kako da se prikacim na njega kad hocu da igram Frozen Throne?
GGC je third party program koji pravi virtuelni lan na netu i smanjuje lag pri igranju besplatan je a download i uputstvo imas na gg-game.com
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku maxx10 na korisnoj poruci:
NIDZONSON (11.12.2007), NightWalker (12.12.2007)
Stara 11.12.2007, 22:52   #1159
maxx10
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Lokacija: prijepolje
Poruke: 453
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 72 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: DotA

Citat:
GrimReaper kaže: Pregled poruke
Evo ti par saveta, ako hoces da igrash na GGC-u normalno:
1. U "obichne", pub sobe (Europe Dota Room 1-20) ulazi samo u prve tri, tu se uglavnom okupljaju najbolji igrachi
2. Kad uzmesh 15. lvl, igraj u High Level Room 2, tamo su josh bolji igrachi, i izlazak iz partije se kaznjava banom i do 30 dana
3. Za 20. lvl je High Level 1, ista pravila kao u prethodnoj sobi
4. Ako mislish da si suvishe dobar za High Level sobe, prijavi se za IHCS ligu, treba ti valjda dobar replay iz high lvl sobe, ili preporuka igracha iz IHCS-a (ne mogu tachno da se setim, mozda chak ima i test mecheva)
5. Pre partije uvek prema hostu podesi GG Tunnel, i postavi Antispike na None (tako ces uvek imati najmanji delay i lag, vrlo, vrlo retko se meni deshava da zalagujem, a chak i kad se desi uglavnom je prolazno)
Samo poslushaj ovo, i super ce ti biti na GGC-u, to shto se ljudi zale na lag je jer nemaju pojma da podese tunnel ni antispike, a to uopshte nije neka nauka. Mozda GGC ima neke bugove (povremeni lag, itd.), ali je svakako bolji od Euro/obichnog BNet-a, potvrda za to ti je i to da je veliki broj poznatih klanova migrirao na GGC, kao shto su MYM, VP, Ks, SP, itd.
Migrirao -_- . VP i MYM nisu postojali dok se igralo na bnetu ( bar ne kao sponzorisani klanovi ) a ta "migracija'' se desila pre vise od godinu dana kada sam i ja prvi put pomenuo GGC na ovom forumu ali naravno svi su pre poslusali retarda koji je propagirao Eurobnet(WTF?) zato se nisu pomerili sa pub levela a sva je prilika i da nece.

Btw Team SP (pretpostavljam da mislis na Say_Plz ili posle sponzorstva sP.[palit] ) se raspao pre 2 nedelje.
bb
maxx10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxx10 na korisnoj poruci:
NightWalker (12.12.2007)
Stara 12.12.2007, 20:29   #1160
Telepatic
Starosedelac
 
Član od: 26.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.871
Zahvalnice: 713
Zahvaljeno 200 puta na 117 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Telepatic
Određen forumom Re: DotA

Citat:
maxx10 kaže: Pregled poruke
Btw Team SP (pretpostavljam da mislis na Say_Plz ili posle sponzorstva sP.[palit] ) se raspao pre 2 nedelje.
bb
Da,cuo sam ovo.Steta
Telepatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com