Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.7.2010, 15:56   #121
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

@Pixel, Prudentia

Ma da, mi smo ti svi čeda komunizma. Naročito ja, jer sam najstariji. Uh, kako su se ove stvari lako rešavale u "ona" vremena... dve reči i pravo u zatvor. I kakve sada tu lopte i slično, krpenjača je za vas... i bosi pa na livadu. Ne dam, ne može!

Grrr! Gunđ!

Za tvoju informaciju: nismo pogrešili, baš smo tako hteli.

Po pitanju toga "većina redakcije hoće Jabulani na naslovnu", mogu ti reći da je raspoloženje u stvari dijametralno suprotno: blago nam se je6e i za vrstu lopte i za fudbal kao takav.

A po pitanju kreativnosti, uzmi rečnik stranih reči pa vidi šta to znači. Veruj mi da ne znači ono što misliš.

Poslednja ispravka: VojaM (6.7.2010 u 16:10)
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
Game fever (7.7.2010), Thaedass (7.7.2010), ZoNi (6.7.2010)
Stara 6.7.2010, 16:03   #122
pixel
Član
 
Član od: 19.1.2009.
Poruke: 133
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
@Pixel, Prudentia

Ma da, mi smo ti svi čeda komunizma. Naročito ja, jer sam najstariji. Uh, kako su se ove stvari lako rešavale u "ona" vremena... dve reči i pravo u zatvor. I kakve sada tu lopte i slično, krpenjača je za vas... i bosi pa na livadu. Ne dam, ne može!

Grrr! Gunđ!

Za tvoju informaciju: nismo pogrešili, baš smo tako hteli.

A po pitanju kreativnosti, uzmi rečnik stranih reči pa vidi šta to znači. Veruj mi da ne znači ono što misliš.




Predlažem da krenemo dalje sa (ne)konstruktivnim kritikama i pohvalama ovomesečnog broja...
pixel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 16:06   #123
prudentia
Član
 
Član od: 22.2.2008.
Lokacija: podgorica
Poruke: 250
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 111 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
GLAVNI MOTIV NASLOVNE JE ILUSTRACIJA TEKSTA KOJI SE BAVI 3D TELEVIZIJOM A INSPIRISAN JE RAZNIM DEMO SNIMCIMA KOJE SMO GLEDALI TOM PRILIKOM (ZATO SE NA NASLOVNOJ PORED LOPTE NALAZE I RIBICE, AVIONI, BALONI...).

Ok. Meni ni IT ni fudbal nisu primarno zanimanje, ali pratim aktuelnosti na oba polja (kao i na još njih).
Tako, idalje mislim da je tu trebalo da bude Jabulani, ali ipak ste vi (samo) IT magazin. Ako ne želite nimalo da se izdignete iznad toga, poštujem takvu odluku.

A Vojin post tek sad vidim, taman ovo gore ostaje... Vi odlučujete i birate.

Poslednja ispravka: prudentia (6.7.2010 u 16:20)
prudentia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 17:34   #124
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Napali ste oluju ni krivog ni dužnog, oko najobičnije gluposti. Čak i da ste želeli da ga konstruktivno iskritikujete, ovo definitivno nije bio pravi način.

Pojedini forumaši (mogu i imena da navedem, ali me mrzi sad da skrolujem) koriste pretpostavke koje kao da su iz du%eta izvlačili (a pretpostavka je mayka svih zayeba). Ljudi su ogorčeni na upotrebu "pogrešne" lopte.. Zaustavite čoveka na ulici pa ga pitajte šta misli o korišćenju te i te lopte.. Pa baš me briga šta misli, zato i čitam SK da ne moram da slušam više o yebenom fudbalu. A i taj fudbal se samo potencira da bi se neupućenoj raji uvaljivala tehnika po jako lepim cenama (mislite da je ekološki porez uveden tek tako, neposredno pred SP?). Gledati kako Orlovi gube od Gane i Australije na 52'' plazmi,divno iskustvo. Pre će biti da je divno za vlasnike Gigatrona, ComTrade-a, itd, koji su navijačima izašli u susret, nudeći ekrane velike dijagonale na samo 36 mesečnih rata, uz godišnju kamatnu stopu od svega 22% (kamata je vezana za evro naravno, za svaki slučaj).

Utisak koji ja lično (disclaimer, I could be wrong ) stičem je da pojedini članovi vode tako isprazne živote, da im je tako dosadno (čak i po ovako lepom vremenu) i da su takvi kompleksaši, da nalaze za shodno da smaraju čoveka koji dobro radi svoj posao X broj godina (i ostatak foruma), čisto da bi ga spuštali malo (isto je bilo i sa Iris, u ME2 temi). Pošto jelte, Iris i oluja su ipak neke face ovde, ali ako ih nepoznata-faca-X nabeđuje da su pogrešili, onda se i nepoznata-faca-X možda "ogrebe" za malo slave ().

Naposletku, bukvalno svemu je moguće naći manu, ako dovoljno dobro pogledate. Drago mi je što su članovi koji se žale na loptu rešili sve svoje druge, mnogo veće i mnogo prioritetnije egzistencijalne probleme (a svi ih imamo, onako realno), pa sada njihovom perfekcionizmu smeta još samo ta fudbalska lopta

Inače, dobar broj, kao i uvek
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
M1los (9.7.2010)
Stara 6.7.2010, 17:43   #125
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Moje mišljenje je da tebe treba banovati na dva dana da se ohladiš, zbog vređanja članova foruma. Šta misliš jesam ja u pravu?

Istina, malo se pretaralo sa tom loptom, ali činjenica jeste da su ubacili fudbalsku loptu u želji da asociraju na to da je u toku/uskoro počinje prvo svetsko prvenstvo u fudbalu koje će se prenositi u 3D. Dakle, nije u pitanju ono iz 98, nije ono sledeće, već baš ovo. Jedinstvenost ovog prvenstva, koliko god to nekog lično zanimalo ili ne, je ta lopta, mesto dešavanja i vuvuzele (nevažno za SK, ali je za SK važno da je ovo prvo koje se prenosi u 3D). Dobar dizajner bi se tog setio, i stavio bi pravu loptu samo da izbegne ovakve kritike, ako ništa drugo.

Da li je oluja dobar dizajner? Odličan je, ali desilo mu se da ljudima da povoda za kritiku, jer je napravio propust. Da li je neko spuštao njega lično zbog toga, ili su ljudi kritikovali jedan pojedinačan propust, u želji da se takve stvari ne događaju prečesto, pa da i Oluja, a samim tim i SK ubuduće budu bolji?

S druge strane, ti šrafko, a znaš šta ja inače mislim o tebi (da si relativno ok, za slučaj da ne znaš) si preskočio dva stepenika i nazvao nekoliko članova foruma kompleksašima... I znamo obojica da nećeš biti banovan, jer si inače ok. Isto kao što je Oluja inače odličan.

Ipak, ova tema je o ovom broju a ne o sk inače, a ti si ovo napisao u ovoj temi. Jbg, ako ćemo da se hvatamo svi za vrat oko detaljčića, ajmo da iznajmimo lepo ring negde pa da se zezamo k'o ljudi... Bez prozivanja preko interneta. Ja ću da donesem limunadu i navijam za plave...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Partybreaker (6.7.2010), prudentia (6.7.2010)
Stara 6.7.2010, 17:57   #126
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
pixel kaže: Pregled poruke
Upravo tako.

Takođe se slažem sa konstatacijom da je u ovoj redakciji veoma teško izvaliti preko usana: "Pa dobro, pogrešili smo". Posebno je fascinantan taj entuzijazam kojim svaki član foruma sa titulom "redakcija" ispod svoga imena brani nešto što se u ovom momentu odbraniti ne može.

SK je ipak "Politikino" čedo. Konzervativnost i "tvrđi" način razmišljanja je još uvek u osnovi menadžmenta ovih i ostalih "Politikinih" redakcija.

Još nešto. Mislio sam da su pripadnici IT populacije malo više kreativniji od "običnog" sveta. Međutim, ovde je prisutan šabloniziran način razmišljanja, kao da konstantno programiraju u Pascalovom jezičkom okruženju...

EDIT: Čak verujem i u sledeći scenario: Većina redakcije ima ideju da stavi Jabulani na naslovnicu, kao izraz kreativnog načina razmišljanja. U tom momentu ulazi neki baja sa sedmog sprata i kaže: "Nemoj to da stavljaš", vraća se u EX-Šumatovac i nastavlja da puši lulu, pije lozovaču i srkuće razređenu kafu...
Vrlo ću polako - da me razumeš.
Dakle, možeš da kažeš za trikolorku na naslovnoj da je greška, tvoje mišljenje i ok, konstruktivno razmišljanje (utemeljeno na osnovama marketinga koje se uče u školici), ali ga ne prihvatamo jer NISMO ŽELELI ONO ŠTO I TI - VEZU IZMEĐU SK I SP. Te samim tim, nismo ni pogrešili. Ti misliš da smo pogrešili i reko si, obrazložio i ok, ne prihvataš naše. Ja mislim da nismo, obrazložio sam i ok, misli kako misliš - to je demokratija.

ALI - nemoj da se ponašaš kao dete, tvrdeći da jedino tvoje mišljenje jeste ispravno i da svi koji se ne slažu jesu nekakvi SK zombiji. Jel znaš šta znači pojam "teorija zavere"? Ako ne znaš, pročitaj svoj post - to je etalon.
Dukes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 18:01   #127
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

@Eniaroyah
Pa ono.. ti mene slobodno možeš da predložiš da me banuju (ne bi mi bio prvi put ), i to je tvoje mišljenje i molim lepo. S druge strane, takođe je moje mišljenje da na FSK postoji grupa balavaca koja je se izbezobrazila i sada žele da se prave pametni (pazi, možda sam i ja jedan od njih, ko zna) i da spuštaju sve redom, veoma često bezrazložno i neosnovano (a o nedostatku argumenata da ne pričam). Da ne budem pogrešno shvaćen, ne mislim na pixela, čovek je ipak relativno lepo izneo svoje mišljenje, mada je previše smarao sa istim.

A kad već spominješ banovanje, ne vidim da je to tako strašno kao npr. šarlah. A možda bi i Dukes, Iris, Oluja, prudentia, itd. itd. (manje aktivni korisnici sa kvalitetnim postovima) bili aktivniji kad bi se kvalitet rasprava podigao na viši nivo. Ne mora banovanjem, to je možda isuviše drastično (osim za gadne gluposti naravno), ali bar ukazivanjem ljudi na sledeće stvari, u datoj situaciji:

1) Fudbal me ne interesuje
2) Ovo je IT časopis i interesuje me IT
3) Hvala bogu što u ovom broju nema fudbala, ili ga ima u vrlo maloj meri
4) Što se mene tiče, oluja je mogao i komplet da ignoriše SP, i stavi lepo jedan BR disk kako izleće iz ekrana umesto lopte, ne bih mu zamerio (čak bi mi bilo i draže).

Moje mišljenje, feel free to disagree
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 18:14   #128
pixel
Član
 
Član od: 19.1.2009.
Poruke: 133
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

OK, ja sam smorio sa celom pričom oko lopte, ali sam ipak sa rizikom da budem shvaćen kao trol ili smarač, morao da odgovorim na pregršt reply-ja, jer svaki je imao za cilj da zakači, podbode, ako hoćete, nastavi celu ovu "agoniju".

OK je lopta, sve je super, bajno i mirisno, jel možemo da prekinemo ovu priču jednom za sva vremena, a?

Oluja, super si!

Idemo dalje...
pixel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pixel na korisnoj poruci:
shrafko (6.7.2010)
Stara 6.7.2010, 18:20   #129
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Što se mene tiče, oluja je mogao i komplet da ignoriše SP, i stavi lepo jedan BR disk kako izleće iz ekrana umesto lopte, ne bih mu zamerio (čak bi mi bilo i draže).
Vidite ljudi šta je konstruktivna diskusija, kako se nađe rešenje odmah
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 18:45   #130
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

kompromis
http://i49.tinypic.com/2nqd5eb.jpg

usput, pohvale za ovomesecnu Internet rubriku, svi tekstovi su odlicni
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku 3LANCER na korisnoj poruci:
player1 (6.7.2010), shrafko (6.7.2010), Thaedass (7.7.2010)
Stara 6.7.2010, 18:49   #131
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
pixel kaže: Pregled poruke
OK, ja sam smorio sa celom pričom oko lopte, ali sam ipak sa rizikom da budem shvaćen kao trol ili smarač, morao da odgovorim na pregršt reply-ja, jer svaki je imao za cilj da zakači, podbode, ako hoćete, nastavi celu ovu "agoniju".
Izvini, prijatelju što si dospeo u neprijatnu situaciju, ali sam si za to kriv. Ako ti smatraš da imaš pravo da izrekneš sve što si izrekao o nama iz redakcije i o samom časopisu, onda moraš biti spreman i na to da ćemo i mi tebi svašta reći. Tvoje insinuacije o "Politici" kao komunističko-staljinističkoj izdavačkoj kući u potpunosti maše poentu. "Svet kompjutera, kao najprofitabilniji ilustrovani časopis u "Politici" a. d. sigurno nije predmet takve vrste gvozdene kontrole, štaviše, kontrole tog tipa teško da je ikad i bilo - naši pretpostavljeni naprosto ne razumeju ni reč od onoga o čemu pišemo.

Najtužnije je to što uopšte ne bi bilo problema da si se zadržao na argumentovanom iznošenju zamerke. Složili bismo se da se ne slažemo i na tome bi se završilo. Priznajem da mi možda i preterujemo sa ignorisanjem nekih elemenata popularne kulture bez kojih mnogi ne mogu (fudbalsko prvenstvo i fudbal uopšte je jedan od tih elemenata, ostali su rijeliti šou emisije kao što je "Farma" i pevačke emisije tipa "Grand parada"), što sa pojmom kreativnosti nema neke veće veze, možda više sa pojmom marketinga, jer mi ipak živimo od tih ljudi kojima fudbal tako mnogo znači. A to je već sasvim druga tema.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:05   #132
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Ajde da ispravim post..
Ljudi asto tolika pompa oko naslovne strane...???
@svi koji misle da je pixel smorio : Covek je kasno dobio odgovor od redakcije,tj. Dukesa koji mu je jasno obrazlozio njihovo razmisljanje u momentu postavljanja ove lopte iz 98(ako se ne varam),tako da ne treba ga osudjivati zbog toga.Da je neko ranije postavio odg. iz redakcije prepirka oko Jabulanija bi se zavrsila na prvoj strani...

Inace ovaj period i nije nesto plodan po pitanju hardvera kao i softvera,tako da nemam zamerki na njihov izbor.

Poslednja ispravka: NIDZA bOj (6.7.2010 u 19:18)
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:06   #133
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

@ZoNi
O Imagine Cupu čitaćeš ekskluzivno u narednom broju SK, pa će ti biti jasno. A to što ne znaš šta je (ništa lično, i drugi ne znaju), zaista me ne čudi - jer je u Srbiji mnogo bitniji fudbal (svima, od vlade pa "nadole"), nego nekakvo svetsko IT takmičenje... Nažalost...
Dukes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dukes na korisnoj poruci:
shrafko (6.7.2010), ZoNi (6.7.2010)
Stara 6.7.2010, 19:16   #134
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
Dukes kaže: Pregled poruke
Vrlo ću polako - da me razumeš.
Dakle, možeš da kažeš za trikolorku na naslovnoj da je greška, tvoje mišljenje i ok, konstruktivno razmišljanje (utemeljeno na osnovama marketinga koje se uče u školici), ali ga ne prihvatamo jer NISMO ŽELELI ONO ŠTO I TI - VEZU IZMEĐU SK I SP. Te samim tim, nismo ni pogrešili. Ti misliš da smo pogrešili i reko si, obrazložio i ok, ne prihvataš naše. Ja mislim da nismo, obrazložio sam i ok, misli kako misliš - to je demokratija.

ALI - nemoj da se ponašaš kao dete, tvrdeći da jedino tvoje mišljenje jeste ispravno i da svi koji se ne slažu jesu nekakvi SK zombiji. Jel znaš šta znači pojam "teorija zavere"? Ako ne znaš, pročitaj svoj post - to je etalon.
Ха-ха-ха.
"Нисмо то хтели..."
У јеку СП у фудбалу ви стављате фудбалску лопту на насловну а нисте желели везу узмеђу СК и СП.(Уф, немате смајли за ваљање по поду)
За непознаваоце фудбала у целини, много више људи у свету је чуло за фудбал, него за компјутер. Или у преводу, много више људи је пикало лопту него седело за тастатуром. А говорим о истој (млађој) генерацији људи.
Мени лично више је "засметало" то што није било Ентерпрајза, него џабуланија. Једноставно се само намеће, када гледате насловну, редом балон, авион, спејс шатл...За џабулани сам провалио тек после читања постова овде.


Слажем се са констатацијом да чланови редакције неће признати грешку ни да их печеш на ражњу.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:23   #135
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
Dukes kaže: Pregled poruke
jer je u Srbiji mnogo bitniji fudbal (svima, od vlade pa "nadole"), nego nekakvo svetsko IT takmičenje... Nažalost...
Nemam nista protiv imagine cupa,al sta je cudno da fudbal bude vazniji i u Srbiji pored 170 ostalih zemalja?

@ dekip
Citat:
(Уф, немате смајли за ваљање по поду)
ovo ti treba ?
Za ostalo se slazem potpuno,i to nije nista cudno..

Poslednja ispravka: NIDZA bOj (6.7.2010 u 20:14)
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:39   #136
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
За непознаваоце фудбала у целини, много више људи у свету је чуло за фудбал, него за компјутер.
I mnogo više ljudi je čulo za silovanje nego za medijaciju.
I mnogo više ljudi je čulo za Britney Spears nego za Niyaz.
I mnogo više ljudi je čulo za Samsung nego za Bang & Olufsen.
I to je dobro, jednostavno nema dovoljno kolača za sve ljude na ovom svetu.
SK je jedini časopis koji redovno čitam zato što, zahvaljujući tim ljudima koji sede u redakciji na ovih 40 stepeni, ja dobijam malko veće parče kolača nego što bih inače dobijao da ih ne čitam, ili da čitam Grand reviju

A vi se malo zapitajte da li ekipa londonskog Tajmsa ima vremena, ljubaznosti, strpljenja i volje da Glodur, redakcija i ostali (pazite, Englezi poštuju svoje novinare) odgovaraju i tetošu multimilionski auditorijum i njihove mršomudovine. I pojedini članovi zloupotrebljavaju dobru volju ljudi koji pojedine stvari rade prevashodno iz entuzijazma. Nemojte biti Cigani, dobijete prst pa tražite celu šaku.

Poslednja ispravka: shrafko (6.7.2010 u 19:48)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 19:39   #137
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Ха-ха-ха.
"Нисмо то хтели..."
У јеку СП у фудбалу ви стављате фудбалску лопту на насловну а нисте желели везу узмеђу СК и СП.(Уф, немате смајли за ваљање по поду)
За непознаваоце фудбала у целини, много више људи у свету је чуло за фудбал, него за компјутер. Или у преводу, много више људи је пикало лопту него седело за тастатуром. А говорим о истој (млађој) генерацији људи.
Слажем се са констатацијом да чланови редакције неће признати грешку ни да их печеш на ражњу.
Da, nismo. I? Šta ti je tu čudno?
Usput, i tebe samo džabulani danas asocira na fudbal, pa se razmećeš sa notornim činjenicama o fudbalu i kompjuterima?

Za priznavanje greške, pažljiv "veteran" ovog foruma kao što si ti bi znao da nije tako, ali avaj, moje sudbe vreme je kratko...
Uostalom, nastavi da se valjaš po podu.

@Nidza bOj
Ja nisam ni rekao da fudbal treba da bude nepopularan. Ako samo malo bolje pročitaš...
Dukes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 20:14   #138
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

NIsi rekao,nisam se dobro izrazio,vazan.evo ispravka.
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 20:17   #139
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

@Шрафко
Наравно да не треба да пишу о фудбалу, то сам навео као паралелу.


Наравно да су се заје8али. (Воја може да то напише како треба, ја морам овако)
И наравно да је све ово тотално небитно.
Али наравно да "пажљив ветеран овог форума" зна да је то тако.
Чињеница је да је лепо што сте ставили фудбалску лопту на насловну страну јер велика већина (овог форума) прати фудбал. Али је исто тако чињеница да се нисте довољно потрудили.
Превише је очигледно, па да и није тако.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2010, 20:20   #140
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2010

Trebao sam da stavim neke od ovih slika na naslovnu i onda se niko ne bi bunio...

A jednog dana kad naslovna bude sa tecnim kristalima nesto ovako...

Ili neko vidovito predvidjanje ko ce biti prvak pa kad se svi obogate na kladionici imace para da i dalje kupuju SK...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 06/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 134 27.7.2009 15:11
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com