Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.8.2010, 14:50   #121
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Oslican broj,samo mi nesto tuzna ona uvodna rijec,pa par onih redova sa pocetka.
Klikni bezbjedno je ok odradjeno.Mogu reci da sam prema onom jedan od najnormalnijih surfera netom.
Ja igrac me je ubio u pojam,najgora kolumna.Mada jbg,ne zna coek sta da pise.
Test drive ko i uvjek je izuzetan.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 15:53   #122
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Citat:
eddy kaže: Pregled poruke
stvarno, sto ne napravite posebno temu "bezbedno kliktanje"? Makar samo ti i dukes ucestvovali, opet je bolje nego ovako.
Па, види овако, тема у часопису постоји, тема на форуму не постоји из простог разлога што има вас који сматрате да нема шта паметно да прочитате. Ако бих ја и поставио тему негде, у тој теми бих постовао ја, Дукес ако бих га "испрозивао" да каже коју, можда још неко ко би био увучен у причу, и гомила спамера, набијача броја порука.
Дај себи шансу, прочитај и тај текст, али бар два пута.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 16:20   #123
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Procitao sam vecinu tekstova, mislim da samo jedan nisam procitao.

Diskusija na tu temu ima dosta, razvucene u nekoliko tema. Nisam se ni javio odmah da grupisete pisanje o toj temi, vec posle koliko broja?
Zar nije bolje da to sto ste napisali grupisete na jednom mestu?

Mislim, uvek bih mogao da vas stavim privremeno na ignore listu ali to je jako glupo i nepotrebno.

Poslednja ispravka: Eddy (3.8.2010 u 17:58)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 17:18   #124
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Dodao bi da me je odusevio tekst `Zlu ne trebalo`. I naslov pogotovu.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 17:53   #125
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Ако бих ја и поставио тему негде, у тој теми бих постовао ја, Дукес ако бих га "испрозивао" да каже коју, можда још неко ко би био увучен у причу
Evo, ja, kao neko ko smatra da je ta tema apsolutno nezanimljiva, pitam tebe zašto ne bi otvorio takvu temu? Ako je ona zanimljiva tebi i Dukeseu (a sigurno ima još puno njih kojima je zanimljiva!), to je već dovoljno da se pokrene rasprava.

Što se tiče spamera i nabijača postova - pa, imamo valjda moderatore, koji su zaduženi za eliminisanje tog problema, zar ne?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
oluja (4.8.2010)
Stara 3.8.2010, 18:19   #126
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Ta tema/akcija/tekstovi ne trebaju da budu zanimljivi, već da budu poučni i korisni.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 18:45   #127
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Umetnost pisanja takvih tekstova je načniti teme koje su poučne i korisne, takođe i zanimljivim.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivan90BG na korisnoj poruci:
ZoNi (3.8.2010)
Stara 3.8.2010, 19:55   #128
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Ta tema/akcija/tekstovi ne trebaju da budu zanimljivi
U tom slučaju je ostvaren pun uspeh
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 20:13   #129
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Hvala puno, ZoNi, oduvek me je iskrenost oduševljavala

Ja rekoh jednom, aj još jedanput.

Nemam ništa protiv posebne teme - odlučite vi. Ali istovremeno je vrlo glupo da se o jednom tekstu u broju ne može razgovarati ovde gde se inače razgovara o svim tekstovima u broju (moderi, brišite onog što "napljuva" kolumnu, nek je "pljuje" u posebnoj temi o kolumni!).
Pa u tom smislu - jeste li (Eddy, prvenstveno) razmišljali dal nekom smetaju rasprave o igrama (recimo onom ko ih ne voli), ili o hardveru (koga to ne zanima), o naslovnoj...
Dakle, što naš narod kaže - kvo ti volja, men' me se ne dotica...
Dukes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 21:28   #130
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

@Дукес
Мислим да је непотребна паралела са фудбалерима. Успех наших момака у Пољској је све, само не спорт. Проводити брдо времена крај компа и бавити се спортом једноставно не иде. Наравно, један пријемчљивији текст после пар бројева.

@Еди, Зони...
Како су мени сметали "Лаки Пингвини", немате појма. Када налетим на њих у часопису, одмах их прескачем. Читам, људи користе тај Линукс и задовољни су. Почнем и ја помало да читам текстове, и мало по мало, сада не прескачем ни један. Чак сам једно време имао инсталиран један Убунту. Наравно, мало ми не треба за моје потребе, мало се нисам снашао, мало ме нервирао дуал бут са њим...па је отишао. Ко зна, можда му се и вратим.
Али, текстови који се тичу проблема који су свуда око нас, и који надлежне институције слабо решавају, ипак треба читати.

Poslednja ispravka: Dekip (3.8.2010 u 21:40)
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 21:55   #131
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Ohoho redakcijo, vi umesto da idete na odmore u Zlatne Pjasce, da vidite što je super tamo, ili - ako ništa drugo - da putujete iz CG za BG 14 sati kolima po 40 stepeni (e to je uživancija), vi pišete li pišete, i ne samo da pišete, nego što je sezona sušnija (recimo, što se igara tiče, tuga živa - izuzimam SC2 koji je se nedavno pojavio) - to su vam tekstovi bolji i kvalitetniji, da ne kažem intelektualniji.

Da počnem od Dukes-a, čoveka koji je objasnio neke stvari u prvom paragrafu... In medias res što bi rekli (nesposobnoknjiškomoljski) pravnici.. "Od drveća se ne vidi šuma".. Kako dobra i sažeta krilatica. Značaj ovakve izreke i njene primene je (bar na mene) ostavio utoliko veći utisak s obzirom da upravo čitam "Economy in one lesson" od Henry Hazlitta iz 1946te, gde čovek lepo objašnjava mnoge protivprirodne fenomene američke depresije (izazvane ljudskom glupošću i kratkovidošću). Što je još crnje, nešto veoma slično se dešava i u Srbiji, s obzirom da mi nismo bili tako inteligentni da naučimo lekciju od Amera, pa naši vajni političari i ekonomisti probaju da "ožive" srpsku privredu na najgori mogući način - dajući kredite ljudima koji ne zaslužuju kredite, od para poreskih obveznika. OK je da se kupi Punto na subvencionisani kredit, ali nekom mladom mozgu dati subvencionisani stan.. eeee, pa moooožeee... samo što od 500ak evra "subvencionisani" kvadrat skoči na 900, a intelektualac otperja sa lepšom polovinom za Nemačku (gde ga dočekaše oberučke, u pitanju je jedan moj drugar inače). U svakom slučaju, Dukesu preporučujem da pročita dotično delo (mogu i da ga linkujem, freeNlegal download je u pitanju), biće mu zanimljivo. Isto važi i za sve ostale koji bi da malo prošire svoja znanja vezana za neke ključne (čitaj: egzistencijalne) teme. Dukes, u slučaju da si pročitao knjigu, što nam je nisi preporučio, sram te bilo

Dalje, ne znam ko vam je Ivan Vesić, ali lik piše pa rastura. Tekst Iracionalizacija brenda me je oduvao.. U jednom trenutku sam se nadao da će povući paralelu ka kultu nemačkih automobila (idite na YT i kucajte "Juice Beli Grom GTI 16v", poslušajte reči, odgledajte klip i sve će vam biti jasno), s obzirom da Apple (po meni) vrlo uspešno koristi hipnozu "svetog nemačkog trojstva" (Mercedes, BMW, Audi), ali dobro... Ivan je pisao prevashodno sa IT aspekta, i to jako dobro, razumljivo i informativno (i slažem se sa njegovom poentom, naravno..). E sad, kad bi se malo zagrebalo ispod površine, Apple case study bi verovatno obuhvatao i jedno desetak doktorata iz psihologije, ekonomije, teologije (što da ne?), ali kapiram da na 2 strane nije moguće odgovoriti na pitanje "kako je nastao svet"

Quzma i letovanje.. šta reći. Condolences U Bugarsku me ne bi naterali ni puškom, ali zato dva dana van Beograda, neki hotelčić, apartman 70ak kvadrata s đakuzijem, tompus i laptop (i sve to za 50 evra dan). Dodao bih još neke sitnice, ali one bi se verovatno kosile sa tekućom zakonskom regulativom Republike Srbije (mada bi u Holandiji bile OK ) tako da preskačemo Balše i parafernaliju.

Rocker uvek dobar za mišonje i hardver, mada je onaj Pleomax miš po ceni od 40ak evra čista pljačka. Em plagijat, em mnoogoo bre (da je neki drugi, koliko-toliko originalni mouse, bila bi druga priča..)

Razočarala me je činjenica da su Disciples3 ispali takav bućkuriš, Kosovac je očigledno objektivno ocenjivao uprkos eye candy grafici. Šteta, dosta sam očekivao od te igre, što više postajem džangrizavi čiča, sve mi više leže potezne strategije. Kad smo kod igara, Qz je vrlo strateški napucavao ATi reklamu u onom shooteru - ko ga ne zna, skupo bi ga platio (očekujem da G. Uzelac objavi svoj prvenac opisa igre u sledećem broju, napucavajući dobropoznati logo zelenih.. mada, uz izlazak novog čipa, za tim ima sve manje razloga, unfortunately).

Naslovnica? Koga briga naslovnica, bitan je (odličan) sadržaj. Za oluju smo se doduše dogovorili, džaba mu iskustvo i entuzijazam, treba da popije pedalu (bre!!), a još i Apple kritikuje Kao radio prelom na Macovima.. ja sam bre držao MacBookPro u rukama par puta, mLogo je lepo kućište, onaj aluminijum, bling-bling, pojma nema(te)

Aj uzdravlje, informacije možda stižu sukcesivno, kako se bude čitao časopis

Poslednja ispravka: shrafko (3.8.2010 u 22:16)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2010, 23:13   #132
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Ne smeta meni tekst uopste. Jedini delovi koji cesce preskacem u casopisu je rubrika na licu mesta i igre za mobilne telefone. Sto ne znaci da takvi tekstovi ne treba da postoje u casopisu (narocito na licu mesta, za ovo drugo je dovoljan i forum ).

Ovo je peti deo teksta "klikni bezbedno", a koliko sam video Dukes je nekoliko puta napisao pametne postove o tom tekstu. Zar nije bolje da ta diskusija bude objedinjena na jednom mestu?

Ili, otac nekog deteta uzme da prelista sk (dakle covek nije ni hardcore programer, a ni "kompjuter je antihrist" tip), primeti tekst i pozeli da nadje jos informacija, diskusiju o temi. Koliko vidim na sajtu http://www.kliknibezbedno.rs/latin/bazaznanja.html nema foruma, tako da bi to moglo ovde. Znam da postoji i na ES-u tema.

Sledeca stvar, ko je nas kontrolisao, ucio o internetu? Niko, i ne vidim da smo postali monstrumi, perverznjaci, traumaticni... Uspesan i snalazljiv roditelj ce teziti da nauci svoje dete tako da ono zna da razlikuje dobro i lose u svim situacijama.

Trece, svi roditelji vole sledecu recenicu: "Nikad nije bilo teze odgajati dete"

Cetvrto, dok ja postanem roditelj, najverovatnije bi i sam Dukes drugacije pisao tekst

Ima tu jos.

No, ovo je jedna diskusija u kojoj ne zelim usestvovati.

(i nemoj da mi neko odgovori sa: videces kad budes imao dete/decu; ovo ce ti trebati u buducnosti zbog...)

EDIT: Umalo da zaboravim. Dukes, uvek ce nekome nesto da smeta. To znas i sam.
Delimicno zato i postoje podforumi i razgranata organizacija foruma, da bi svako lakse nasao ono sto ga interesuje. Sto se mene licno tice, oluja moze slobodno da zakljuca temu nakon postavljanja naslovne strane SK.
(Naravno, znam, da bi se onda javili pacijenti koji bi otvorili u svakom podforumu temu o necemu sto im se ne svidja, i da nije lako odrzavati red na forumu.)

Poslednja ispravka: Eddy (3.8.2010 u 23:36)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eddy na korisnoj poruci:
Game fever (6.8.2010)
Stara 4.8.2010, 9:46   #133
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Нити су сви родитељи успешни и сналажљиви, нити сви читају СК, нити прате ИТ уопште. То што ми нисмо постали монструми, перверзњаци, проблематични, не значи да напољу!!! нема таквих ствари.
@Дукес
За линк који си дао у часопису (http://www.youtube.com/watch?v=uFl8xPXZOUQ), није доступан. Или је линк погрешан, или сам га ја погрешно откуцао.
Да се осврнем и на сам Имеџин Куп. Пројекат наших студената ми делује као нешто преко потребно многим људима широм света. Довољно је што се неко сетио да им уопште и помогне, а успех је сам по себи. Судећи по тексту, изгледа да су поред знања и умећа, имали и доста среће да поред толиких пројеката дођу до победничког постоља. Мада, колико год било добро гајење усева преко интернета, помоћ болесним и непокретним људима је свакако значајнија.
Са друге стране, не сумњам да ће проћи као и сви прогресивни млади људи у овој земљи.

Мислим да је у време поменуте конференције за штампу, био један ипак омањи текст у Блицу са пар слика.

Poslednja ispravka: Dekip (4.8.2010 u 10:04)
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2010, 10:28   #134
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Jel to Kuzma kupio Desire od Koleta?
Nije. Uzgred, od Koleta ne možeš da kupiš, Kole samo može da ti proda.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2010, 12:56   #135
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Ovo je peti deo teksta "klikni bezbedno", a koliko sam video Dukes je nekoliko puta napisao pametne postove o tom tekstu. Zar nije bolje da ta diskusija bude objedinjena na jednom mestu?
Ili, otac nekog deteta uzme da prelista sk (dakle covek nije ni hardcore programer, a ni "kompjuter je antihrist" tip), primeti tekst i pozeli da nadje jos informacija, diskusiju o temi. Koliko vidim na sajtu http://www.kliknibezbedno.rs/latin/bazaznanja.html nema foruma, tako da bi to moglo ovde. Znam da postoji i na ES-u tema.
Kao što rekoh: kako želite. Moderi citaju ovo svakako, pa...
Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Sledeca stvar, ko je nas kontrolisao, ucio o internetu? Niko, i ne vidim da smo postali monstrumi, perverznjaci, traumaticni... Uspesan i snalazljiv roditelj ce teziti da nauci svoje dete tako da ono zna da razlikuje dobro i lose u svim situacijama.
Interesantan pogled koji je izvučen iz tvoje "okoline" i kvaliteta tvojih poznanika. Drago mi je da se krećeš u dobrom društvu.
Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Trece, svi roditelji vole sledecu recenicu: "Nikad nije bilo teze odgajati dete"
Nikad je nisam izgovorio, iako sam roditelj, već kažem da je to najteži "posao", bilo kada, bilo gde.
Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Cetvrto, dok ja postanem roditelj, najverovatnije bi i sam Dukes drugacije pisao tekst
I da i ne: ne, zato što se svaki zasniva na osnovnim načelima obrazovanja i vaspitanja, da, vidi dole
Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
(i nemoj da mi neko odgovori sa: videces kad budes imao dete/decu; ovo ce ti trebati u buducnosti zbog...)
Neće ti trebati, jer će tada biti drugi servisi...
Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
EDIT: Umalo da zaboravim. Dukes, uvek ce nekome nesto da smeta. To znas i sam.
Nisam to uopšte primetio, odakle ti to?
Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
@Дукес
За линк који си дао у часопису (http://www.youtube.com/watch?v=uFl8xPXZOUQ), није доступан. Или је линк погрешан, или сам га ја погрешно откуцао.
Nije greška.
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...17&postcount=4
Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Да се осврнем и на сам Имеџин Куп. Пројекат наших студената ми делује као нешто преко потребно многим људима широм света. Довољно је што се неко сетио да им уопште и помогне, а успех је сам по себи. Судећи по тексту, изгледа да су поред знања и умећа, имали и доста среће да поред толиких пројеката дођу до победничког постоља. Мада, колико год било добро гајење усева преко интернета, помоћ болесним и непокретним људима је свакако значајнија.
Са друге стране, не сумњам да ће проћи као и сви прогресивни млади људи у овој земљи.
Мислим да је у време поменуте конференције за штампу, био један ипак омањи текст у Блицу са пар слика.
Sreća je bila samo u pitanju oko prvog mesta, a što se napisa u ostaloj štampi tiče i o njihovoj budućnosti - o tome sam sve reko u tekstu.

Poslednja ispravka: Dukes (4.8.2010 u 13:07)
Dukes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2010, 15:22   #136
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Ах, l=I.
Сада ради, хвала.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2010, 23:29   #137
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

He he, mislim da bi ovaj strip bio odlican za tekst o Apple-u u ovom broju.


Cyanide & Happiness @ Explosm.net
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Keki na korisnoj poruci:
3LANCER (5.8.2010), Game fever (6.8.2010), LoshMeeBre (20.8.2010), player1 (5.8.2010), Uchiha (8.8.2010), voodoo_ (5.8.2010)
Stara 5.8.2010, 10:26   #138
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Zašto ste dali onako visoku ocenu za The Silver Lining?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 10:54   #139
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

^
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2010, 14:01   #140
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2010

Evo vec par brojeva ni jedna jedina igrad da otgrgne preko 80.
Od svih,mozda je jedino Singularity to zasluzio i prije otvaranja broja pretpostavljao sam da ce dobiti 84.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 06/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 134 27.7.2009 15:11
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com