Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.12.2005, 15:56   #1
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Thumbs up Skakanje po živcima,...

Već prvom porukom rizikujem da dobijem negativnu reputaciju zbog eventualnog nepripadanja poruke ovoj grupi ali eto, rizikovaću...

Želim samo da kažem da ste otvaranjem foruma "Sveta kompjutera" obradovali mnoge obožavaoce vašeg časopisa a posebno mene Stvarno je, bar za mene, bilo nezamislivo da časopis takve reputacije, koji izdaje najstarija novinska kuća na Balkanu, ne dobije mogućnost da na svom sajtu okupi zajednicu ljudi koja želi da na ovakav način razmenjuje iskustva.

Sa druge strane, znao sam da ste tokom svih ovih godina koliko postojite, uvek bili u stanju da obradujete svoje čitaoce, pa čak i kada ste prolazili kroz teška vremena. Ovo možda zvuči nostalgično ali šta možete da očekujete od tipa koji "Svet kompjutera" kupuje od svoje osme godine i kome bi za transport svih brojeva koje poseduje bio potreban bar jedan šleper.

Zato vam želim puno sreće u radu i da nadmašite po popularnosti, bar po mom mišljenju kod nas najpopularniji elitesecurity forum.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 21:15   #2
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Skakanje po živcima,...

Dobio si negativnu reputaciju od mene zbog pravopisnih gresaka:P Ko rizikuje, taj dobija (negativnu repitaciju - opste poznato)

Kod nas nije najpopularniji elitesecurity (koji je inace forum za programere, a ne za PC pocetnike kao SK) on je dosta star forum, pa ima dosta postova i svaku stranu registruju na google-u tako da izgleda da je strasno popularan. Inace postoji jos bar 10 scg PC-orianted foruma popularnijih od SK, koje se dao bog tek sad pojavio.

Popularnost foruma zavisi od njegovih clanova mozda vise nego od kvaliteta postova. Zadovoljan clan ce dovesti jos deset prijatelja na forum koji mu se svidja (sto zbog tema, postova, izgleda, personalizacije, ok admina itd.). Tek kada mali forum preraste u veliki (po broju postova/clanova) onda se moze reci da je forum popularan. Ah da, moze se i na drugi nacin forum "prikazati" kao popularan, a to je reklama (recimo napise se u nekom velikotiraznom casopisu o nekome forumu vise nego o svim forumima ikada - to mora da nesto znaci zar ne?)
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 0:55   #3
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Skakanje po živcima,...

Mislim da ne možeš da kažeš da su svi koji čitaju SK početnici. Za SK smatram da je upravo "zlatna sredina" onoga što nudi Micro, Digital i ostali časopisi namenjeni računarima. Iako kupujem i njih SK mi je i dalje omiljen. Ko još može da se pohvali da i dan danas čuva prve brojeve?!

A što se tiče samog foruma samo mi jedna stvar smeta a to je što ipak ne može da se izvrši nikakva derivacija članova po pitanju njihove ozbiljnosti. U prevodu svako svakog može da "obradi" pa vremenom postaje zamorno.

A elitesecurity,.... ha, ha,.... Pogledaj samo broj poruka koje sistem drži na početnoj stranici i sve će ti biti jasno.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2005, 18:25   #4
ton_majstor
Član
 
Član od: 24.11.2005.
Poruke: 352
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 574 puta na 209 poruka
Angry Re: Skakanje po živcima,...

Citat:
A elitesecurity,.... ha, ha,.... Pogledaj samo broj poruka koje sistem drži na početnoj stranici i sve će ti biti jasno.
Ne razumem u čemu je problem? Sumnjaš u brojku? Ne zaboravi da je ES jedan od najstarijih foruma tako da nije nikakvo čudo da ih ima toliko.

Molio bih Admine da spreče ovakve ironične proizvoljnosti na račun kolegijalnih foruma. Imaćete i vi ovde jednog dana gomilu članova, tema i postova...

Pozdrav!
ton_majstor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com