Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2013, 20:09   #41
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Nista od PC-ja. Bungie insisted that they make console shooters. -.-

Igra zahtjeva internet konekciju i oni ocekuju da je prodaju na Xbox-u gdje se placa pretplata za online stvari. Really Bungie?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:09   #42
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Ja nigde nisam video ni jednu platformu! Ako su ovako koncipirali igru, a ne izlazi za PC, kazem pisi propalo!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:09   #43
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
PC jos nije otkazan, ali ovo mi sve lici na MMO! Dakle ako nije na PC-u, onda nista od ovoga!
Igra definitivno ne zvuči kao klasični MMO, pre kao značajna evolucija ideja iz Demons i Dark Souls-a po pitanju implementacije singlplejera, co-opa i kompetitivnog multiplejera u jednu celinu plus kabasta socijalna komponenta.

U svakom slučaju, mislim da ćemo konačno videti uspešnu console-only MMOliku igru, razvijanu sa prednostima i nedostatcima konzola na umu, što je nešto što bi pre par godina zvučalo kao čista fantastika!
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:12   #44
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ja nigde nisam video ni jednu platformu! Ako su ovako koncipirali igru, a ne izlazi za PC, kazem pisi propalo!
Novinar sa IGN-a ih je pitao i rekli su da prave console shooter igru tako da je stvar jasna.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:14   #45
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
Igra definitivno ne zvuči kao klasični MMO, pre kao značajna evolucija ideja iz Demons i Dark Souls-a po pitanju implementacije singlplejera, co-opa i kompetitivnog multiplejera u jednu celinu plus kabasta socijalna komponenta.

U svakom slučaju, mislim da ćemo konačno videti uspešnu console-ony MMOliku igru, što je nešto što bi pre par godina zvučalo kao čista fantastika!
Ne bih se slozio, postoji razlog zasto nema MMO igara na konzolama. Postoji jasan razlog zasto je Planetside 2 na PC-u, a ne na next gen PS-u ili PS3.

Ovo mi lici na Borderlands, kao koncept. SP ali jos sa par likova razlicitih klasa.

@dex: Dok ne napisu na koje platforme izlazi igra i izricito kazu da nece biti na PC-u, igra nece doci na PC. Razni su pravili konzolne shootere, pa su ih portovali za PC. Kazem, sumnjam u uspeh ovoga ako ne dodje na PC.

A evo necega sto govori u prilog ovome sto pricam:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=513879
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:15   #46
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Novinar sa IGN-a ih je pitao i rekli su da prave console shooter igru tako da je stvar jasna.
Stvar je bila jasna još od prvog leaka, gde su navedene moguće platforme za prvu igru iz franšize ali nije bilo ničega o PC verziji.

Molim moderatore da premeste temu u odgovarajući deo foruma, port whining je uvek dobar način da tema bude uništena.

EDIT
http://www.eurogamer.net/articles/20...ection-to-work
Volim kada nisam upravu.
Ipak, igra je u ovom trenutku 100% console-only.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:16   #47
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny

@dragomix

Preorderuj za PC ako mozes

http://www.destinythegame.com/wheretobuy
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:19   #48
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Rekli su da bi voleli da budu na PC-u. Sooo...
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:19   #49
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

@dragomix
Citat:
No mention was made of a Wii U version.



Morao sam.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:22   #50
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Otkrise slucajno novi Xbox logo XD

dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:23   #51
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

A onda pisu cuven citat Regi-a, CEO NOA:

My body is ready!

Mislim, bice i za Wii U...

Mada izgleda da se PC verzija cak ni ne dovodi u pitanje prema ovome sto pisu na eurogamer-u.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:26   #52
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Destiny

http://www.gametrailers.com/videos/4...iny-first-take

Lik objasnio sve
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:28   #53
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

U ovom trenutku me brine to što igra zahteva konekciju čak i za SP igranje, ne zato što mi se ta ideja ne sviđa već zato što je takav koncept nešto novo za ljude koji igraju isključivo na konzolama. Čak je i Dark Souls mogao da se solo igra offline i pored značaja online komponente. Nadam se da neće biti neke pljuvačine kada se slegne oduševljenje oko današnje najave.
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:41   #54
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Ja sam i dalje ubedjen da ce ova igra doci na PC, jer iskreno mislim da jedino na PC-u moze da uspe. Ovo je nesto sasvim novo za bilo koga ko ima konzole, dok PC igraci imaju slicne igre vec decenijama. Ako ne izadje za PC odmah, smesi mu se brz port i teska, mukotrpna smrt. Bukvalno igra MORA da izadje za PC da bi prezivela. Moje skromno misljenje je takvo.

Pre svega treba da vidimo zasto je igracka industrija tu gde jeste, zasto kad izadje plitka i ne mastovita igra sa jedva 10 sati gameplay-a kazemo da je konzolas? Pa zato sto konzole obicno poseduju ljudi koji ni izbliza nisu spremni da provedu odredjeni broj sati na ovakve stvari. Zasto ne postoji bukvalno ni jedan MMO za konzole vredan pominjanja? Nije da ljudi nisu probali, nego su svi pokusaju propali vrlo brzo.

Cudi me da kompanija koja ima najuspesniji MMO svih vremena i koja u nazivu ima ime jednog od nauzpesnijih PC developera svih vremena uopste pomislja na to da izbaci ovakvu igru samo za konzole. Da je to moguce i da bi to bilo uspesno, Blizzard bi pre 10 godina napustio PC i presao na konzole, ali to jednostavno nije izvodljivo.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:49   #55
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Zavisi za sta igra izadje.Stariji konzolasi (360 i PS3) ce biti malo teze da se naviknu dok prema informacijama novi BOX bi trebao da trazi konstantnu net konekciju za sve e sad dok se ne najave nove konzole ova igra ce biti pod velikim znakom pitanja mislim na njen uspeh.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:54   #56
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
...
Polaziš od pretpostavke da je ovo MMO u klasičnom smislu. Nije.
Igra je 100% dizajnirana
Citat:
James Vega kaže: Pregled poruke
sa prednostima i nedostatcima konzola na umu

Pominješ vreme koje je neko spreman da uloži u ovakvu igru, mogao si da pročitaš IGN-ov tekst gde lepo piše
Citat:
Pillar #7: Enjoyable by the Impatient and Distracted


Destiny is alive whether you’re in it or not. But you’re busy can’t live there 24/7. To that end, a Destiny mobile phone app – shown as a prerecorded iOS demo this time – illustrated how the game could send you updates about new quests and what your friends are up to. Bungie also teased that you may be able to use the mobile connection to affect your friends’ games, but declined to provide any additional details.
itd...
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:59   #57
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Dakle, da zakljucimo...Failovali su samo tako, prvenstveno zbog odabranog datuma, 3 dana pre otkrivanja ps4...Samim tim dosta stvari su precutali, nikakav gameplay nisu prikazali...

FEIIIL
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 20:59   #58
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Nije to problem. Problem je taj sto ljudi koji igraju samo na konzolama od igara zele sasvim nesto drugo. Pre svega 5 minuta zabave. Na konzolama nema citavih zanrova koji se smatraju dosadnima. Nemaju ljudi vremena da sede i ubijaju cudovista za veci lvl. Mnogo se vise ceni kompetativni deo MP-a nego cooperativni deo. Cinjenica da ne mozes sa ljudima da komuniciras sem ako ne pricate dobro isti jezik (zamisli katastrofe u evropi, kako ce se razumeti Nemac i Francuz na Engleskom?). Ta cinjenica da moras glasom da komuniciras sa ljudima koje ne znas i da zajedno treba da zavrsite misiju je ogroman problem. Da ne pricam o tome kad sretnes likusu, a cujes iza glas bucmastog geeka. Da ne pocinjem o tome da ljudi na konzolama nisu ni izbliza spremni da potrose novac u mikrotransakcijama kao PC igraci. To su neke od barijera koje su dovele do toga da MMO igre ne dozive bum na konzolama. Da nisam u pravu, ne bi postojalo 1000 free to play MMO-ova na PC-u koje vredi igrati, a ni jedan na konzoli.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 21:09   #59
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Destiny

http://www.youtube.com/watch?v=-8KT-GNoKzo

isti Krkobabic... ni sam ne zna sta je reko
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 21:10   #60
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nije to problem. Problem je taj sto ljudi koji igraju samo na konzolama od igara zele sasvim nesto drugo. Pre svega 5 minuta zabave. Na konzolama nema citavih zanrova koji se smatraju dosadnima. Nemaju ljudi vremena da sede i ubijaju cudovista za veci lvl. Mnogo se vise ceni kompetativni deo MP-a nego cooperativni deo. Cinjenica da ne mozes sa ljudima da komuniciras sem ako ne pricate dobro isti jezik (zamisli katastrofe u evropi, kako ce se razumeti Nemac i Francuz na Engleskom?). Ta cinjenica da moras glasom da komuniciras sa ljudima koje ne znas i da zajedno treba da zavrsite misiju je ogroman problem. Da ne pricam o tome kad sretnes likusu, a cujes iza glas bucmastog geeka. Da ne pocinjem o tome da ljudi na konzolama nisu ni izbliza spremni da potrose novac u mikrotransakcijama kao PC igraci. To su neke od barijera koje su dovele do toga da MMO igre ne dozive bum na konzolama. Da nisam u pravu, ne bi postojalo 1000 free to play MMO-ova na PC-u koje vredi igrati, a ni jedan na konzoli.
Ovo nije MMO igra, ne tripuj jajca...Savrseno sam razumeo koncept, ideja je odlicno zamisljenja, ali na sta su drzali embargo, jos mi nije jasno...manje vise je sve vec bilo leakovano, a od glavne stvari (gameplay-a) ni traga.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bungie, destiny, fps, mmo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MECHA ANIME - Razgovaramo o tome ... nesonjacc Kompjuteri i film 244 25.4.2021 23:34
SpellForce 2 – Faith in Destiny bacacar Role-Play 34 21.6.2012 7:54
Art of Murder: Cards of Destiny dijego_ Avanturističke igre 6 3.7.2011 2:24
Supreme Destiny Stojke Mrežne igre 2 10.12.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com