Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2013, 21:26   #61
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Nije klasican MMO, ali je ipak na neki nacin MMO. Sami su rekli da ce biti vise ljudi na jednom mestu, ljudi koje igrac nije pozvao u igru. Oni ce se setati verovatno po istom svetu, a igraci ce biti na serverima. Nece biti principa zatvorene igre gde mozes da igras sam. Barem sam ja tako razumeo, a to je ono sto razdvaja MMO od obicne online igre.

Cak i da nije MMO, mislim da je bas tesko ne zamisliti ovu igru kao nesto sto nije uspesno na PC-u i sto PC igraci ne bi zeleli. Pojavila se teorija da ce PC verzija igre biti predstavljena zajedno sa next gen verzijom.

Da podvucemo, igra jos nije iskljucena, ali ni potvrdjena za PC.

Edit: Gde god odem vidim da su skoro svi blago razocarani. Igra nije uspela da izazove WOW efekat kakav je recimo izazvao Watch Dogs na proslom E3-u, a to se upravo ocekivalo. Mnogi porede ovaj video sa videima kakvi se stavljaju na pocetku Kickstarter kampanje, a znam mnoge takve videe koji su izazvali vece uzbudjenje od ovoga. Kako je pocelo, ovo se mozda ne zavrsi slavno.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 21:26   #62
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Destiny



Jos jedan novinar je to fino objasnio

Citat:
When I went to the Disney Infinity event, we were OVERWHELMED with details, had in-depth interviews, got hands-on play. That's how to do it

Poslednja ispravka: dex3108 (17.2.2013 u 21:33)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 22:21   #63
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Nadao sam se pravoj potvrdi PC verzije ali i ovo je bolje nego nista. Iz onoga sto su rekli zvuci kao da je odluka o PC portu u rukama Activision-a sto prakticno znaci da igra sigurno stize na PC pre ili kasnije. Bungie mozda nije zainteresovan za PC ali Acti je definitivno svestan sigurne zarade koja lezi u PC verziji. Samo se nadam da nece puno kasniti za konzolama...

Sa druge strane neke izjave ovih iz Bungie-a koje sam procitao danas su me nenormalno iznervirale. Slusajte ovaj nonsens
Citat:
We did a bunch of ambitious things on Halo deliberately to reach out to people,” Jones continued. “We made the game run without a mouse and keyboard, and now nobody plays [first-person shooters] the old way anymore because they don’t want to.
Dakle po ovim genijalcima niko vise ne igra pucacine sa m&k
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 23:19   #64
James Vega
Član
 
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 441
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 183 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Destiny

^Taj komentar stvarno jeste... problematičan.
http://www.destructoid.com/bungie-sa...U2mA81ApQ04.99
Jones je okačio sebi jednu lepu, veliku metu na leđa a to im nipošto nije trebalo u ovom trenutku.
ALI treba imati u vidu da je Bungie zaslužan za FPS renesansu na konzolama, da su prvi stvorili efikasnu kontrolnu šemu za konzolni FPS. I, treba imati u vidu da danas zaista većina igrača FPS-ove igra sa gamepadom, samo treba uporediti prodaju najvećih multiplatform FPS-ova na konzolama sa prodajom na PC-u.

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nece biti principa zatvorene igre gde mozes da igras sam.
Ne baš. Po onome što je do sada poznato deo igre, možda i veći deo, će moći da se igra solo, bez prisustva drugih igrača ili bilo kakve interakcije sa njima.

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Edit: Gde god odem vidim da su skoro svi blago razocarani. Igra nije uspela da izazove WOW efekat kakav je recimo izazvao Watch Dogs na proslom E3-u, a to se upravo ocekivalo. Mnogi porede ovaj video sa videima kakvi se stavljaju na pocetku Kickstarter kampanje, a znam mnoge takve videe koji su izazvali vece uzbudjenje od ovoga. Kako je pocelo, ovo se mozda ne zavrsi slavno.
Ja... ne vidim to opšte razočaranje? Uvek ima onih koji nisu zadovoljni, i među igračima i među novinarima, a neke stvari vezane za ovu igru mogu da razočaraju deo igrača (stalna internet konekcija, jak fokus na multiplejer i društveni element) ali koliko vidim ogromna većina je očekivano oduševljena prikazanim.

Poslednja ispravka: James Vega (17.2.2013 u 23:28)
James Vega je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 23:44   #65
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Bogami ja vidim blago razocarenje, i to kod gotovo svih, sem onih najgorih fanboy-eva. Svi se slazu da je u pitanju Kickstarter projekat, posto je ovaj video veoma slican videima koji tamo kace developeri kad zele svoje projeke, ne bi prosao kako treba. Prosto ovo je trebala da bude bomba, da svi mesecima pricaju samo o ovoj igri (AKA Watch Dogs), a to svakako nije. Tresla se gora, rodio se mis.

To sto ima delova gde nema ostalih igraca sem ako nisu pozvani ne znaci da nije MMO. Npr. Star Trek online u trenucima kad radis misije zatvara mape za sve sem za ljude koje ti pozoves da udju u misiju. Radi se itekako o MMO igri jer na zajednickim mapama (samo tamo gde su zvezdane baze) se radi trgovina i ostale MMO gluposti. Ovde ce grad biti to mesto gde ce igraci imati medjusobnu iterakciju i raditi trgovinu item-ima. Ovo nije klasican MMO, ali je svakako MMO.

Za ovaj komentar ne bi trebalo biti komentara!

Ovo je sedam stubova na kojima se zasniva igra. Ovaj poslednji stub opisuje svaki "konzolitis" na koji smo mogli da naidjemo poslednjih godina, iako ne mislim da je svaka igra za konzole takva!

Citat:
A world players want to be in. "This is a question players ask themselves," Jason Jones says when approaching a new universe. "‘Do I want to be in this world? Is it cool? Do I want to stay here?’ That led us to create a world full of mystery that people can explore."

A bunch of fun things to do. Bungie calls Destiny "a sandbox with a lot of tools" that puts players in situations "where they can be successful." Jones says Bungie has been deliberate about creating a broad range of activities for players to enjoy in groups or alone, in casual or intense scenarios.

Rewards players care about. "Imagine you could spend an hour and accomplish something," Jones says. "We have a lot of great things [in Destiny] to find, earn and make. Everything you do generates these rewards to customize your character."

A new experience every night. Bungie wants players to have a different experience every time they play, planning rare, time-limited and emergent activities. Jones hopes that players will sign on for a game of Destiny, but get distracted by the variety of content and activities within.

Shared with other people. "Everything that’s fun to do is more fun with other people," Jones says. "Even if you do play solo — which is a totally valid way to play — you’re going to see other people in your game."

Enjoyable by all skill levels. "We want everybody who wants to play, to play. If you have the basic coordination to play a shooter," Bungie says, you can play Destiny.

Enjoyable by the tired, impatient and distracted. Bungie believes that players don’t play games to "work hard, read or go the internet to figure out our bullshit." The core experience, Jones says, has to be delivered as simply and easily as possible. And that pillar led Bungie to "throw out a bunch of dearly-held ideas."

Poslednja ispravka: dragomix (17.2.2013 u 23:52)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2013, 23:58   #66
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Zanimljivo, evo sta je neki lik nasao u kodu na zvanicnom sajtu:

Spoiler za Zanimljivo:
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 0:29   #67
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Evo nisam neki haker, ali sam nasao istu stvar na istoj stranici.

Spoiler za Ja slikao:
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 0:51   #68
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Destiny

nidje veze

Mislim da su ljudi vise razocarani time koliko je prikazano, a ne onim sto je prikazano.
Ono sto je prikazano je ok, nista spektakularno, ali ima potencijala.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 0:56   #69
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Destiny

No PC release has been touted and Bungie and Activision describe Destiny as a “console shooter”. Bungie’s Jason Jones told that the developer has already made mouse and keyboard players obsolete.


“We did a bunch of ambitious things on Halo deliberately to reach out to people. We limited players to two weapons, we gave them recharging health, we automatically saved and restored the game – almost heretical things to first-person shooters at the time,” he said.


We made the game run without a mouse and keyboard. And now nobody plays shooters the way they used to play them before Halo ’cause nobody wants to.

source


Koji retardi......
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 9:28   #70
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Druze sve sam ja to napisao, ali su mi poruke izbrisane. Oni su sa takvom izjavom potvrdilli koliko nisu u dodiru sa realnoscu i ono sto sam vec pisao o njima pre konferencije.

To sto je nesto najprodavanije i najigranije (xBox i Halo serijal u ovom slucaju) nikako, ali nikako ne znaci da je to i najbolje.

Oni su izabrali da naprave igru koju ce roditelji da kupe deci, jer u njoj nema krvi a ima pucanja - zatim je prodali toj decici u milionima primeraka i POSLE SVEGA TOGA - sada daju sebi za pravo da pricaju kako su oni revolucionirali moderne shootere. Na to ce da padne gomila fanbojeva, ali ko ce sa PC normalan da kaze: Bungiev HALO je najuticajniji FPS poslednje decenije.

Pa ako vam se igra stvarno neki space shooter, igrajte Ridicka - pa uporedite sa decijim igricama koje Bungie izdaje.

I stavite ovo djubre od teme u konzole, gde i pripada
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Asmodeus (26.2.2013)
Stara 18.2.2013, 9:37   #71
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Druze sve sam ja to napisao, ali su mi poruke izbrisane. Oni su sa takvom izjavom potvrdilli koliko nisu u dodiru sa realnoscu i ono sto sam vec pisao o njima pre konferencije.

To sto je nesto najprodavanije i najigranije (xBox i Halo serijal u ovom slucaju) nikako, ali nikako ne znaci da je to i najbolje.

Oni su izabrali da naprave igru koju ce roditelji da kupe deci, jer u njoj nema krvi a ima pucanja - zatim je prodali toj decici u milionima primeraka i POSLE SVEGA TOGA - sada daju sebi za pravo da pricaju kako su oni revolucionirali moderne shootere. Na to ce da padne gomila fanbojeva, ali ko ce sa PC normalan da kaze: Bungiev HALO je najuticajniji FPS poslednje decenije.

Pa ako vam se igra stvarno neki space shooter, igrajte Ridicka - pa uporedite sa decijim igricama koje Bungie izdaje.

I stavite ovo djubre od teme u konzole, gde i pripada
Kao prvo niti je Halo najprodavanija igra, niti je Xbox najprodavanija konzola.

Kao drugo, u Halo-u ima krvi, i to dosta. Ocigledno ga nisi odigrao. Igra je koliko znam dobila M rejting, dakle nikako nije za decu.

Kao trece, cinjenica je da su napravili revoluciju. Mozda se to nama ne svidja, ali ogromna vecina igraca igra shootere na konzolama.

Kao cetvrto, ako se tebi nesto ne svidja ne znaci da je djubre.

I na kraju, igra ce 90% izaci za PC, nema potrebe prebacivati je. Zbog takvog prebacivanja imamo duple teme za GTA, Mass Effect, Brutal Legend... a igraci koji igraju na konzolama su poprilicno napadnuti od strane trolova, kakav si ti.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 10:12   #72
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Aha, evo sve se polomise da izdaju igru za PC Verovatno si to zakljucio iz ove recenice:
"No PC release has been touted and Bungie and Activision describe Destiny as a “console shooter”

I da znas, meni nista ne smetaju konzole i ti igraci na njima (sta vise, voleo bih jedan PS3 da imam), dok ne dodju i pocnu da prosipaju price kao sto rece ovaj "now nobody plays shooters the way they used to play them before Halo ’cause nobody wants to". Jer ako se sa tim slazes, onda stvarno mislim da si ili glup ili trol.

Bungie je mozda dobar za konzole, ali na PC-u nemaju sta da traze. Uostalom, kada neko izjavi:
Bungie’s Jason Jones told that the developer has already made mouse and keyboard players obsolete, da sam bio na toj konferenciji, gadjao bih ga necim zbog lupanja gluposti.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Asmodeus (26.2.2013)
Stara 18.2.2013, 10:23   #73
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Pitacu te jednu prostu stvar, da li si ikada igrao sa kontrolerom bilo koji FPS, a pogotovu tu mislim na Halo fransizu? Ako nisi onda nemas o cemu da pricas.

pre Halo-a, na konzolama je FPS bio NEIZVODLJIVA STVAR. Secam se igara kakva je bila MoH, koja je bila NE IGRIVA. Sad su svi uzeli istu mehaniku kao Halo i FPS na koznolama radi poprilicno dobro. Da odes sad u ameriku, odaberes 100 prosecnih ljudi sa ulice i das im da igraju FPS na kontroleru, a onda m&k, siguran sam da bi 90% izabralo kontroler. Imas i jednu pricu koju nam je ispricao Stranger2, kada mu je u goste dosla rodjaka iz nemacke, i nije znala kako se koristi mis i tastatura jer u kuci nemaju PC. Za internet koriste PS3, za igre Wii. Bukvalno je mahala u vazduhu mis kao da koristi wiimote.

Treba se manuti tih predrasuda, ovo je bolje, ono je bolje. Ljudi prosto vole da igraju na kontroleru i nemaju problem sa njim. Da li se ja licno slazem sa tim? Mislim da je dobro dokle god igraci igraju igre na nacin na kojima je njima lakse. Moram da priznam da sam odigrao par shootera na PC-u sa kontorlerom, jer je bilo ocigledno da je igra prosto dizajnirana sa filozofijom da igrac drzi kontroler u rukama.

I opet si nasao one komentare koji nisu direktno izreceni, to za console shooter je izjavio lik sa IGN-a. Posle toga je na eurogamer-u izasao clanak gde je lik lepo rekao da igraju na SVIM platformama i da bi voleli da izadje i za PC, ali da je sve u rukama Activision-a po tom pitanju.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 10:31   #74
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Veruj mi, ako neko voli da sedi u lejzi-begu drzi kontroler u ruci i gleda u 32" tv - to sam ja. I da, igrao sam FPS sa kontrolerom, ali jednostavno nisam zeleo sa konja na magarca. Platforme, sport, voznje, i poneki TPS - kontroler je odlican izbor.

Sad ja tebe da pitam, i da zavrsavamo ovaj nas razgovor: Da li ti ozbiljno mislis da kontroler moze da bude bolji "weapon of choice" nego mis i tastatura U BILO KOJOJ (bukvalno bilo kojoj) FPS IGRI?
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 10:39   #75
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Zavisi od igraca i sta on preferira kao "weapon of choice"! Meni licno je najbolji nacin za igranje FPS-a sa Wiimote-om i nunchuk-om, prosto najzabavniji je. Ako pak trazis preciznost i vecu kontrolu, tu je mis. Kontroler je po mom licnom misljenju najlakse savladati u potpunosti, zato ga ljudi i vole.

Znamo vec da su svi pokusaji povezivanja igraca koji igraju na kontroleru i onih koji igraju mis+tastatura propali, zato sto su igraci koji koriste mis daleko precizniji, imaju vise dugmica na raspolaganju (u Halo-u ne mozes da uradis banalnu stvar, da cucnes, zato svi skacu ko zecevi po mapama), brze mozes da promenis vise vrsta oruzija. Po toj logici mis je bolji izbor, ali opet ponavljam najbolji je onaj izbor koji odgovara igracu koji igra datu igru.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2013, 10:47   #76
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Ok, odgovorio si mi na pitanje. Mis je precizniji, na tasturi mozes mnogo vise stvari da uradis, u Halo cak ne mozes ni da cucnes. Ako igras SP mogu da razumem i kontroler i nunchuck i wiimote, ali kompetativni MP (koji je ipak najveci deo mnogih dobrih FPS naslova) ipak pripada M+K.

Al ok, bar neke stvari su razjasnjene. Ja nemam nista od toga da ova igra dodje NE DODJE na PC, ali iskreno, cisto sumnjam da ce tako nesto da se desi.

A ako se i desi, eto prilike da promenim misljenje o kvalitetu Bungie proizvoda, jer ovo za sada sto sam video i igrao mi se nije dopalo ni 5%.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
Asmodeus (26.2.2013), goranmax (26.2.2013)
Stara 18.2.2013, 12:46   #77
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Pa pazi, k&m jesu superiorniji, ali ima ljudi koji jednostavno bolje igraju na gamepadu. Navikli ljudi i to je to. Kao sto cu ja tabacine uvek bolje igrati na tastaturi, na gamepadu su mi neigrive.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2013, 3:12   #78
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Igra prikazana na PS4 konferenciji i izlazi i za PS3 i PS4 zvanicno i bice dodataka za PS igrace.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2013, 3:38   #79
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
u Halo cak ne mozes ni da cucnes.
Naravno da mozes.



Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Ako igras SP mogu da razumem i kontroler i nunchuck i wiimote, ali kompetativni MP (koji je ipak najveci deo mnogih dobrih FPS naslova) ipak pripada M+K.
Pusti dragomixa. On wiimote preporucuje i umesto vibratora.



Sto se tice kontrolera i FPS, stvar je u komforu. Kada se naviknes, sa kontrolerom je neuporedivo udobnije igrati.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
nexexcalibur (21.2.2013)
Stara 26.2.2013, 1:47   #80
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Mislim da su izjave koje daje ovaj Jones kretenske i dr*adžijske, namerno to radi da bi digao halabuku na internetu među PC igračima.
Slažem se sa Rainman-om, ladno bih ga gađao nekim hamburgerom da sam bio na konferenciji na kojoj je prosipao ovaj PR bullshit, ili bih ga barem izviždao za ovakvu odvalu.
Jbg, šta da se radi, i u kinematografiji, književnosti i muzici vlada komercijala, zašto ne bi i u ovoj grani zabave, koja još ni izbliza nije priznata kao neka umetnost?
A što se tiče Halo-a kao franšize, igra jeste donela FPS na konzole. Kvalitet same igre ne bih nešto preterano komentarisao. Igrao sam je davno kad se pojavila na PC-u. Odustao sam posle previše ponavljanja jednih te istih deonica u nivoima, posle čišćenja flood-a na 10 istih spratova u nekom library-u, igra mi se smučila. Tada mi je bila prosečna pucačina, sa par dobrih stvari - odličnom grafikom, mogućnošću upravljanja vozilom. Sve ostalo, average... Pre toga sam odigrao: Half Life, AVP 2, Undying, Wolfenstein, No One Lives Forever, Medal of Honor Allied i Pacific Assault, Call of Duty, Ghost Recon i Boga pitaj sta jos, ne secam se vise - sve mnogo bolje i zanimljivije igre od HALO-a.
Ne znam kakvi su nastavci bili. Možda ove godine i kupim Xbox pa isprobam Halo 3 i Reach, da vidim dokle su stigli.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Exia (26.2.2013), Gamer Z (26.2.2013), goranmax (26.2.2013), pentraksil (25.4.2013), r0nIn (26.2.2013), Rainman (26.2.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bungie, destiny, fps, mmo

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MECHA ANIME - Razgovaramo o tome ... nesonjacc Kompjuteri i film 244 25.4.2021 23:34
SpellForce 2 – Faith in Destiny bacacar Role-Play 34 21.6.2012 7:54
Art of Murder: Cards of Destiny dijego_ Avanturističke igre 6 3.7.2011 2:24
Supreme Destiny Stojke Mrežne igre 2 10.12.2006 10:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com