Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.11.2007, 22:15   #1
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Exclamation Poruka kompletnom SK forumu

Postovani SK (forum),

Pisem vam ovo ne sa namerom da vas bilo kako uvredim, vec da vam ukazem na trenutno stanje na SK forumu koje vi ne vidite, ili vidite, ali zmurite na jedno oko.

Ljudi beze od ovog foruma. Clan sam mnogih drugih foruma, i tako nesto nikada nisam video. Obicno bivaju banovani ili drugacije iskljuceni sa diskusije. Jeste li primetili koliko je kvalitetnih ljudi prestalo da post-uje? Navodim primer korisnika Magneto ili ForceWare. Verujem da ih ima jos, ali ih ne znam. Ova dvojica su mi "zapala za oko".
Alo bre?
Da kazem malo "po srpski", smanjite dozivljaj! Shvatate li, administracijo, kakva izivljavanja pojedini korisnici trpe od POJEDINIH moderatora?! Koliko je samo brisanja thread-ova, post-ova nepotrebno! Smanjivanje SPAM-a? Dajte, molim vas...

Po mom nekom licnom istrazivanju, na ovom forumu jedva da par moderatora zaista vredi i zaista zasluzuju da to i budu. Verujem, ili bolje receno nadam se, da se dobijanje moderatorske uloge ne gleda po broju post-ova. Necu da navodim imena onih "dobrih" moderatora, osim holodoc-a. Coveka izuzetno cenim i postujem, samim tim sto je njegov Word Count po post-u prosecno oko 100. A vidite koliko post-ova ima.

Ostali? Davanje pisljivih kaznenih poena (poznatiji pod imenom "infrakcije") bez bilo kakvog (dobrog) razloga, a kamoli obrazlozenja, postalo je rutina sa, boga mi, vecinu moderatora ovde. Plus, "katanci samo zvece". Lock-ovi tema padaju non stop, bez ikakve potrebe. Pa sta i ako ima malo SPAM-a? Strasno? Boze moj. Sta, da ne bi "budzili" post-ove? Pa sta i ako budze? Njihova stvar.

Shvatam ja da vi zelite da odrzite ovaj forum preglednim, ali povucite crtu, ljudi! Sve ima svoje mere i granice. I saam sam jednom na oko mesec dana prestao da dolazim na forum jer sam poludeo od prekomernog zakljucavanja i brisanja poruka. Aman.

Znam, kazacete mi "Slobodno se ti zali nekom od admina ako te neki mod uznemirava". Haha. Ajde, iskreno, sta ce od toga svega biti? Ma daaj....

MODERATORI su ljudi koji su odgovorni za vodjenje foruma. Istovremeno su i podrska korisnicima. POGRDNO NAZIVANJE bilo kog korisnika treba se najostrije sankcionisati, a znam da se to nije radilo. Koliko god korisnik bio iznerviran/izfrustiran/besan i sl., moderator UVEK mora da mu odgovori u duhu foruma, tj. ljubazno i jasno. To ce pokazati njegovu (njenu) velicinu. Pametniji popusta.

Primecujete li vi da odlaze kvalitetni ljudi (kao ljudi), a da sve vise dolazi novih koji, da izvinete, non stop samo ke*njaju nesto? Sto je jos gore, mnogi koji su takvi i ne bivaju sankcionisani na pravi nacin! A znate zasto? Ma znate, zato sto su i neki moderatori takvi.
Deusdies je offline  
Sledećih 40 korisnika se zahvaljuje korisniku Deusdies na korisnoj poruci:
! !Hand-of-blood! ! (24.11.2007), A M G (24.11.2007), Beagle (23.11.2007), Bokile (24.11.2007), BrutaLiS (24.11.2007), Crusader88 (30.11.2007), DobroslaV (2.12.2007), Down Force (24.11.2007), duschan (24.11.2007), dzangrizalo (13.12.2008), freeminder (24.11.2007), Gadoguz (26.11.2007), Garson (25.11.2007), Geomaster (29.8.2010), glitch (25.11.2007), Gordon Freeman (25.8.2008), Guterill (2.1.2008), HaveBreak (8.8.2008), Iilija64 (27.1.2008), Irondacha (24.11.2007), korisnik (24.11.2007), LoneWolf (24.11.2007), Loodi (24.11.2007), LunaticRS (24.11.2007), mad_skillz (24.11.2007), minecraftBG (17.5.2012), NIx Car (25.10.2008), PCmaster (25.11.2007), player1 (24.11.2007), RaideR (30.11.2007), stesha (25.11.2007), steve89 (24.11.2007), Telepatic (29.1.2008), The mighty Boo (24.11.2007), Tihi (24.11.2007), todos (24.11.2007), U Jogurtu Nema Kostiju (18.8.2011), Viper (24.11.2007), Wile E. Coyote (26.11.2007), _RaZoR_ (3.12.2007)
Stara 23.11.2007, 22:16   #2
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Smatram sebe deckom cije su poruke pretezno korisne. Oduvek sam se trudio da tako bude. Ali, imam cudan osecaj da sam u tome izolovan? Imam cudan osecaj da nas ovi kreteni spustaju na zemlju. Samo tako.

Ja bih vas sve vas molio da ne shvatite ovu poruku kao uvredu, vec kao ukaz na situaciju iz perspektive obicnog korisnika. Ne kazem da svi dele moje misljenje, ali tvrdim da dosta njih deli. A zna se ko su ti.

Neko spomenu pre neki dan nesto vezano za temu "Pohvale" u doticnom forumu. Jeste li primetili koliki je mizeran broj poruka u toj temi?

Garantujem da cu za ovo da dobijem infrakciju, - rep, brisanje poruke ili eventualno ban. Nije da se branim, ali, ukoliko mi se to desi, sve ce to znaciti da je sve sto sam rekao istina. Da ne prihvatate savete sa strane.

Pismo slicnog koncepta, ali mnogo drugacijeg sadrzaja, upuceno je 1972. godine od strane jednog stanovnika KiM, i to nikom drugom nego Josipu Brozu. Broz je samo kratko napisao "Drugu Radosavljevicu (predsedniku CK), treba videti sta se to tamo dogadja".

Izgleda da se nije videlo.

Sta se desilo sa KiM sada? Ne uvlacim u citavu pricu politiku, muka mi je vise od Kosova, ali situacija je vrlo slicna kao i ovde. Eventually, ovaj forum vise nece imati takav sjaj kao pre. A taj sjaj vec i sad "bledi".

Toliko od mene. Nadam se da ovaj post ima svrhu. Hvala na razumevanju!

Bogdan Milanovic
SK Saradnik
Deusdies je offline  
Sledećih 14 korisnika se zahvaljuje korisniku Deusdies na korisnoj poruci:
! !Hand-of-blood! ! (24.11.2007), Beagle (23.11.2007), Bokile (24.11.2007), BrutaLiS (24.11.2007), Down Force (24.11.2007), duschan (24.11.2007), Gadoguz (26.11.2007), Gordon Freeman (3.9.2008), Guterill (2.1.2008), LunaticRS (24.11.2007), mad_skillz (24.11.2007), minecraftBG (17.5.2012), steve89 (24.11.2007), todos (24.11.2007)
Stara 23.11.2007, 22:29   #3
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Pa, sad.Cinjenica da se dosta postova brise zbog spamma i da se dosta tema zakljucava stoji.Ali nije bas ovako crno...
donator99 je offline  
Stara 23.11.2007, 22:31   #4
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Malo preteruju sa brisanjem postova i opada kvalitet postova ali ipak nije tolko crno.Mene nerviraju pojedini clanovi koji samo leechuju.
AkulM je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku AkulM na korisnoj poruci:
Bokile (24.11.2007)
Stara 23.11.2007, 22:32   #5
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

I da: dobrota nasa: koliko dugo se vuce ona dobrotvorna akcija?

Ima naravno ljudi koji zaista to ne mogu da priuste (ja spadam medju njih), ali garantujem da ima i dosta onih koji mogu, a nece. Doduse, njihov izbor.

Nije toliko crno. Ali jeste crno. Dosta. Moze to mnooogo bolje da bude, da se popravi. Jos nije kasno. Samo je potrebna - volja.
Deusdies je offline  
Stara 23.11.2007, 22:33   #6
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Bogami, i ja primjećujem da dobrih članova ponestaje, a da nadiru novi botovi, što samo po brbljaonici čame...
M1los je offline  
Stara 23.11.2007, 22:40   #7
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Želeo bih da dodam na Dellion-ovu poruku.
Primetio sam da je došao nalet loših članova, što se nije pre dešavalo.
Greška administracije je što ih ne kažnjavaju dosledno pa to tera ostale korisnike, koji ne mogu da se izbore sa njima.

Mislim da ovaj forum, da bi opstao, tj. da bi se vratio na staro, treba da sazri.
To znači isključivanje reputacija, preorganizacija moderatora i nova pravila.

Naravno, ovo je pucanj u prazno, nema vajde od ovoga jer niko ne sluša.

PS: Ako obrišete ovu temu, ili je zaključate, samo ćete potvrditi ovo što govori.
SirDuck je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
Down Force (24.11.2007), minecraftBG (17.5.2012), RaideR (30.11.2007), steve89 (24.11.2007), todos (24.11.2007)
Stara 23.11.2007, 22:41   #8
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Ne mozete da tvrdite da ono nije realno stanje. I po mom vidjenju to izgleda nesto prilicno tako. Izgubili su se dobri clanovi, opada kvalitet tema, manji broj aktivnih moderatora, a oni koji su moderatori sprovode neki vid tiranije. Za sad ne vidim nikakvih promena na bolje. Bogi lepo od tebe sto si sve koncepcirao u jednu celinu, ali koliko ce ovo da traje...ako nista ocekujmo odgovor od glavesina da se jave.
B@NE je offline  
Stara 23.11.2007, 23:15   #9
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Ovo je period kada se zgotovljuje materijal za novi broj, tako da ste započeli revoluciju u pogrešno vreme, odn. u nevreme.

Koliko da vam zaiskrim pažnju, akcije moderatora se diskutuju tamo gde je to predviđeno da se radi, iza očiju javnosti. A odgovor iz redakcije možete očekivati tek par dana pred kraj meseca. Do tada, ne jedite se badava i ne kujte teorije zavere, jer ljudi koji mogu da vam konkretno odgovore sada rade nešto važnije od toga.

Strpljen spašen.
urke je offline  
Stara 23.11.2007, 23:32   #10
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom

Nadam se da ovo vidi jedan mod koji ima manji nesporazum sa mojom malenkoshcu, da ne kaze posle da to nije masovna pojava.

Stvarno ljudi, lighten up a bit, ne morate bash da sprovodite blitzkrieg na forumu, pa ne mozete od nas napraviti bezumnu armiju dronova

A jel moze ko da mi kaze shto je FW digao ruke od svega?

Poslednja ispravka: oluja (24.11.2007 u 0:12) Razlog: spojene poruke
Beagle je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Beagle na korisnoj poruci:
LunaticRS (24.11.2007)
Stara 24.11.2007, 0:09   #11
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Ne vidim čemu tolika žestina. Rekao bih da je ovaj forum (o)srednje strog u većini slučajeva. I ja učestvujem na par drugih foruma i mogu samo reći da može biti mnogo strožije nego što je ovde.
Bryan Fury je offline  
Stara 24.11.2007, 0:25   #12
duschan
Član
 
Član od: 16.4.2007.
Lokacija: Temerin
Poruke: 352
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 129 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku duschan
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ne vidim čemu tolika žestina. Rekao bih da je ovaj forum (o)srednje strog u većini slučajeva. I ja učestvujem na par drugih foruma i mogu samo reći da može biti mnogo strožije nego što je ovde.
Nemoj molim te, ni sam ne znam koliko nisam dobrih viceva napisao jer se nesmu napisati

PS. Ja ne bih imao toliko hrabrosti da zapocnem ovaj tread, svaka chast Dellion
duschan je offline  
Stara 24.11.2007, 0:32   #13
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Ne vidim čemu tolika žestina. Rekao bih da je ovaj forum (o)srednje strog u većini slučajeva. I ja učestvujem na par drugih foruma i mogu samo reći da može biti mnogo strožije nego što je ovde.
Imam slican utisak, takodje ucestvujem na nekoliko foruma na kojima se mnogo ostrije sankcionisu spam poruke ili (ne daj Boze) ne postovanje pravilnika foruma (ban). Ne zelimo nikad da postanemo do te mere strogi ali neki red mora da se zna. Najcesca zabuna clanova na ovom forumu je sto ponekad zaborave da je ovo forum pre svega o kompjuterima i o njima srodnim temama pa se mi trudimo da brisemo i zakljucavamo teme koje odudaraju od toga. Mnogi to ne shvate na prvu pa se ljute i salju protestne PM-ove jer su navikli da je takvo ponasanje najnormalnije na nekim drugim forumima... Pa imamo one koje mrze da malo pretraze forum da li je vec pisano o necemu sto ih zanima... duhovite po svaku cenu... agresivne i nekulturne... inatdzije... one koje vole da pokvere zabavu svima (energetski vampiri).... itd. ALI opet moramo da imamo strpljenja za sve pa da se stvori atmosfera u kojoj moze da se normalno razgovara (najteze). Normalno je da dolazi do losijih perioda u radu foruma ali isto tako se desavaju i bolji periodi kad je prosto uzivanje procitati gomilu dobrih poruka.
oluja je offline  
Stara 24.11.2007, 0:35   #14
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Ne znam sta je sa vama ljudi.

Ovaj forum je po sistemu demokratije.

"Ima da radis kako ti kazem" sto je sasvim normalno.

Meni je ovaj forum jako drag ali ne provodim dane i noci ovde. Ko provodi neka sa buni.

Podforum grafika ima odlicne moderatore i meni je to sasvim dovoljno da bi ostao na forumu. A i drustvance je super
DarkNemos je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DarkNemos na korisnoj poruci:
Rocker (24.11.2007)
Stara 24.11.2007, 0:37   #15
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

@oluja
Slazem se u nekoj meri sa tobom, a shta je sa onima koji postave poruku na pravom mestu i sa odgovarajucim sadrzajem, pa im opet obrishu poruku? Ne znam da li se secash da sam skoro postavio pitanje vezano za troshenje prostora reklamom u rubrici IO port u sobi "predlozi i sugestije" a ono je bilo obrisano dva puta! shta je tu bilo tako pogreshno shto odudara od pravila foruma
Beagle je offline  
Stara 24.11.2007, 0:46   #16
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Ali pazite, sustina cele price je da vidimo sta se to dogadja sto tera "kvalitetne" ljude sa foruma? Sigurno nesto ne valjda. Hajde da vidimo sta to. Nije moj primaran cilj ove poruke bio da se smanji broj brisanja poruka odnosno lockovanja, vec da se smanji drskost pojedinih moderatora. Samo malo tolerancije, to je sve.
Deusdies je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Deusdies na korisnoj poruci:
steve89 (24.11.2007)
Stara 24.11.2007, 0:53   #17
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
@oluja
Slazem se u nekoj meri sa tobom, a shta je sa onima koji postave poruku na pravom mestu i sa odgovarajucim sadrzajem, pa im opet obrishu poruku? Ne znam da li se secash da sam skoro postavio pitanje vezano za troshenje prostora reklamom u rubrici IO port u sobi "predlozi i sugestije" a ono je bilo obrisano dva puta! shta je tu bilo tako pogreshno shto odudara od pravila foruma
Pa... u principu to je mesanje u uredjivacku politiku casopisa. OK je da citaoci i clanovi daju predloge, pohvale i zamerke u temama predvidjenim za to ali ne mozemo dozvoliti da to utice ne neke stvari o kojima samo urednici odlucuju. O reklamama smo pricali vec mnogo puta pa nam je valjda dosadilo one su nuzno zlo i neophodne su da bi casopis uopste postojao. Mi smo najtirazniji mesecnik u zemlji. Kad velike firme dobiju izvestaj o istrazivanju trzista one hoce jos vise da se oglasavaju u takvom (nasem) casopisu. Zbog toga i imamo veci broj reklama koje nemaju bas veze sa racunarima... (FAQ).
oluja je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
DarkNemos (24.11.2007)
Stara 24.11.2007, 1:00   #18
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Razumem ja to, to je bilo pitanje i predlog, jer je to rubrika koju prvu prochitam, i reklama na tom mestu bode ochi, ali to ste mi vec objasnili tako da nema potrebe raspravljati o tome, poenta je u brisanju te poruke
Beagle je offline  
Stara 24.11.2007, 1:01   #19
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Imam slican utisak, takodje ucestvujem na nekoliko foruma na kojima se mnogo ostrije sankcionisu spam poruke ili (ne daj Boze) ne postovanje pravilnika foruma (ban). Ne zelimo nikad da postanemo do te mere strogi ali neki red mora da se zna. Najcesca zabuna clanova na ovom forumu je sto ponekad zaborave da je ovo forum pre svega o kompjuterima i o njima srodnim temama pa se mi trudimo da brisemo i zakljucavamo teme koje odudaraju od toga. Mnogi to ne shvate na prvu pa se ljute i salju protestne PM-ove jer su navikli da je takvo ponasanje najnormalnije na nekim drugim forumima... Pa imamo one koje mrze da malo pretraze forum da li je vec pisano o necemu sto ih zanima... duhovite po svaku cenu... agresivne i nekulturne... inatdzije... one koje vole da pokvere zabavu svima (energetski vampiri).... itd. ALI opet moramo da imamo strpljenja za sve pa da se stvori atmosfera u kojoj moze da se normalno razgovara (najteze). Normalno je da dolazi do losijih perioda u radu foruma ali isto tako se desavaju i bolji periodi kad je prosto uzivanje procitati gomilu dobrih poruka.
Jos samo da se pravila postuju i da jednako vaze za sve!
Takodje moraju postojati neke norme, jer tesko je povuci crtu izmedju vec postojeceg sadrzaja i eventualno nekog novog nepozeljnog jer jednostavno da su se postovala pravila u potpunosti gomila tema ne bi postojala pa iamvsi to na umu nije ni cudo sto se neko pubuni kada mu se izbrsi tema koja nije protivna pravilima, i nije nista dalje od topica (cak je i blize) od sebi slicnih.

Znaci da se ne mazemo margarinom, ako dopustate grasak dozvolite onda svakome da postavi koje zrno a ne da odredjeni dodaju i boraniju a da nekome nije omoguceno ni grasak da postavlja!

ps Nisam procitao pocetak teme, ove duze postove jos, ali znam otprilike o cemu se radi jer sam i ja skorije ima nekih problema slicne prirode!
Glupavo je sve ovo ali zasto bi neko trpeo to.
Nicolas je offline  
Stara 24.11.2007, 1:03   #20
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.862
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.846 puta na 1.160 poruka
Određen forumom Re: Poruka kompletnom SK forumu

Citat:
Dellion kaže: Pregled poruke
Ali pazite, sustina cele price je da vidimo sta se to dogadja sto tera "kvalitetne" ljude sa foruma? Sigurno nesto ne valjda. Hajde da vidimo sta to. Nije moj primaran cilj ove poruke bio da se smanji broj brisanja poruka odnosno lockovanja, vec da se smanji drskost pojedinih moderatora. Samo malo tolerancije, to je sve.
Ponekad imam utisak da su to bas spam teme, poruke bez jasnog naslova, losi saveti pojedinaca,... poneki moderator koji ima los dan.... Bice sve ok, polako, videces
oluja je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Poruka prilikom podizanja OS Marti Misterija Operativni sistemi 7 18.6.2007 9:21
100 000 poruka holodoc Forum o forumu 116 17.11.2006 14:56
Broj poruka na ovom forumu... :))) Patton Forum o forumu 33 27.11.2005 12:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com