Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi

Modovi Budite jedinstveni - modifikujte svoj računar

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2014, 20:13   #21
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Ugradnja alfa numeričkog displeja u kućište računara (dodatak pri modifikaciji kućišta

I meni je ovo super ideja, cak sam hteo nesto slicno da uradim sa htc tattoom, medjutim pojavio se jedan problem. Jedno vreme sam koristio taj telefon kao usb 3g modem, i fakticki je stalno bio povezan na usb, sto znaci da se stalno baterija punila. Posle par nedelja, baterija je toliko nabubrela da je poklopac odleteo, naravno sama baterija je postala neupotrebljiva (nije drzala napon uopste).

Nisam proveravao po netu, ali cini mi se da bi jedino resenje bilo da telefon radi direktno preko napajanja, bez baterije, ali nisam siguran da li je to izvodljivo (ja sam probao samo da dovedem napajanje do konektora baterije ali nije hteo da se upali)
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2014, 10:57   #22
modd4fun
Član
 
Član od: 22.8.2013.
Poruke: 85
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 26 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Ugradnja alfa numeričkog displeja u kućište računara (dodatak pri modifikaciji kućišta

@darko31

Iskren da budem nisam primetio a nisam ni obraćao pažnju na to sa CPU opterećenjem. Gledao sam obrtaje ventilatora (uopšteno) i zanimalo me da li reaguje na promenu broja obrtaja. Proveriću pa javim. Inače imam ZTE Skate stari pa ću pokušati da ga iskoritim.
modd4fun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2014, 11:01   #23
modd4fun
Član
 
Član od: 22.8.2013.
Poruke: 85
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 26 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Ugradnja alfa numeričkog displeja u kućište računara (dodatak pri modifikaciji kućišta

@makiem

Jesi pokušao čisto preko USB-a samo napajanje?
modd4fun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2014, 11:28   #24
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Ugradnja alfa numeričkog displeja u kućište računara (dodatak pri modifikaciji kućišta

^naravno, to sam prvo pokusao, bez baterije uopste nece da se upali, a sa baterijom... narasla k'o testo . I da, posle kada je baterija crkla, cak i kada je bio povezan na punjac/komp desavalo se da se ugasi ,,zbog prazne baterije".

Sad taj telefon ima novu bateriju ali mu otisao touch (digitajzer), a nikako da pitam neke majstore koliko bi izaslo i da li moze da se sredi (ovi kod mene blizu odbijaju da urade, kazu da su im jako losi ti zamenski, crkavaju za par dana a kad bi radili 1600 dinara je cena, za malo vise mogu ceo telefon da uzmem).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alfanumerički displej, case mod, hd44780, lcd

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com