Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.6.2006, 3:31   #1
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Half Life 2:Episode One

Vidim na netu da se pojavio expansion pack za HL2.Da li ga neko ima, da li je probao?
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2006, 10:57   #2
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Da bi ga nabavio moras ga skinuti preko neta. Sada, ja mislim da je izasao u BOX verziji, tako da se nadam da cemo ga igrati uskoro.
Inace posto imam steam, smorili su ga sa reklamama za novi HL2, mislim da kosta 20ili25$.
SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2006, 17:09   #3
pcigre
Član
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 67
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku pcigre Slanje poruke preko MSN-a korisniku pcigre Slanje poruke preko Yahooa korisniku pcigre
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Kosta 20$ i moje je subjektivno misljenje nakon igranja prvih misija da ne vredi toliko, no sta je tu je...

Glavni problme koji za mene nosi EP1 je slab gameplay, smaranje na pocetku i slicno. Igra je super optimizovana i lepo radi.

23 screena koja sam izvadio mozete pogledati ovde.

Nadam se da ce se utisak o igri popraviti kada je zavrsim. Inace igra je kratka i moze se preci za jedno igracko popodne.
pcigre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2006, 17:45   #4
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Znam ja da je legalna verzija 20-25$, ja sam video "onu" drugu varijantu, pa sam pomislio da li je neko skinuo.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2006, 17:57   #5
Dark_Runger
Član
 
Član od: 28.1.2006.
Lokacija: I don't know
Poruke: 170
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Smile Re: Half Life 2:Episode One

Ima je vec uveliko svuda


Dobre je ocene dobila:

IGN 8.5 out of 10
Gamespy 4.5 out of 5
GameSpot 8.7 out of 10
Eurogamer 9 out of 10
Games Radar 10 out of 10
Gamer Within 9 out of 10
Voodoo Extreme 9 out of 10
Dark_Runger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 9:32   #6
pcigre
Član
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 67
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku pcigre Slanje poruke preko MSN-a korisniku pcigre Slanje poruke preko Yahooa korisniku pcigre
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Citat:
Garson kaže:
Znam ja da je legalna verzija 20-25$, ja sam video "onu" drugu varijantu, pa sam pomislio da li je neko skinuo.
Da ima je. Mrzelo me da kucam kreditnu karticu pa sam nju uzeo :-)
pcigre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 12:43   #7
Inuyasha
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Backa Topola
Poruke: 1.438
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 211 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Inuyasha
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

@pcigre, dali je Episode one (ili aftemath) zahtevnija od hl2?
Inuyasha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 18:58   #8
Garson
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Citat:
pcigre kaže:
Da ima je. Mrzelo me da kucam kreditnu karticu pa sam nju uzeo :-)
Shta ti ovo znaci? Covek prica da koshta 20$, shta to mene interesuje koliko koshta, pitao sam da li je neko igrao.
Garson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 1:38   #9
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Citat:
pcigre kaže:
23 screena koja sam izvadio mozete pogledati ovde.
Nekako su mi siromasne slike, da li je to zbog JPEG-a ili igra ima siromasnije detalje u odnosu na HL2
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2006, 19:26   #10
boro
Novi član
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

zdravo dali znas zasto ne mogu da pokrenem half-life2 epizode1 problem play now game
boro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2006, 21:31   #11
eniac
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: zagreb
Poruke: 223
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 40 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Meni se isto javlja ovaj problem sa rozom bojom
Sve mi je rozo u Glavnom meniu i roz mi je i Health i jos par stvari

Da bi to ispravio trebam znati koje mi texture nedostaju pa da ih probam nabavit
hvala svima koji budu pomogli
eniac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2006, 22:25   #12
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 912 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Citat:
boro kaže:
zdravo dali znas zasto ne mogu da pokrenem half-life2 epizode1 problem play now game
Meni je isto tako bilo jer sam nabavio originalni HL2 episode one a vec sam bio instalirao(tj. prebacio na hard disk jer instalacije nije bilo) HL2 pa mi nije radio play now game sve dok nisam izbrisao hl2 a i onda mi je pokazivao neku gresku sve dok nisam otklonio kljuceve HL2 iz registry baze(downloaduj CCleaner ako ne znas sam da ih obrises)e tek onda sam uspeo da startujem igru ali je ona iskljucila AI protivnika(sto ne bi trebalo da radi)a ako se to tebi desi onda otvori tildu(~)i ukucaj ai_disable 1 i bice OK.Nadam se da ce ti ovo resiti problem mada nisam 100% siguran da je do toga
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2006, 10:26   #13
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.913
Zahvalnice: 5.978
Zahvaljeno 4.150 puta na 2.713 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Meni se HL-e1 svideo.
I za razliko od Obliviona, igra radi glatko sa ukljicenim HDR-om, na mom Radeonu x1600pro.

I ne, Prey je par puta duzi od ovoga. Ne znam zasto se neko tripovao da je jedva duzi od episode1.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2008, 12:01   #14
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.414
Zahvalnice: 540
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

zanima me jedna stvar,jel uopste moze da se negde nadje crowbar,pretpostavljam bilo bi logicno da se nadje negde na pocetku ali moguce da nisam dovoljno obratio paznju pa sam propustio...inace stigao sam do onog dela gde se nadje samostrel,sto znaci da sam ihahaj odmakao od pocetka ali me zanima jel se moze ili ne moze naci crowbar?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2008, 12:57   #15
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2:Episode One

Dobijas ga od Barnija, kasnije u toku igre, blize kraju nego pocetku.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Half life 3 Bansek Akcione igre 97 27.8.2017 17:15
Half Life 2; Node out of date-Rebuilding Nicolas Akcione igre 40 26.6.2007 1:15
Stize Half Life 2 expanzija!!!!!!!!! Alex Akcione igre 20 8.4.2006 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com