![]() |
![]() |
|
|||||||
| Akcione igre First-person-shooteri i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Vidim na netu da se pojavio expansion pack za HL2.Da li ga neko ima, da li je probao?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
|
Da bi ga nabavio moras ga skinuti preko neta. Sada, ja mislim da je izasao u BOX verziji, tako da se nadam da cemo ga igrati uskoro.
Inace posto imam steam, smorili su ga sa reklamama za novi HL2, mislim da kosta 20ili25$. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
|
Kosta 20$ i moje je subjektivno misljenje nakon igranja prvih misija da ne vredi toliko, no sta je tu je...
Glavni problme koji za mene nosi EP1 je slab gameplay, smaranje na pocetku i slicno. Igra je super optimizovana i lepo radi. 23 screena koja sam izvadio mozete pogledati ovde. Nadam se da ce se utisak o igri popraviti kada je zavrsim. Inace igra je kratka i moze se preci za jedno igracko popodne. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Znam ja da je legalna verzija 20-25$, ja sam video "onu" drugu varijantu, pa sam pomislio da li je neko skinuo.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
Član od: 28.1.2006.
Lokacija: I don't know
Poruke: 170
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
|
Ima je vec uveliko svuda
Dobre je ocene dobila: IGN 8.5 out of 10 Gamespy 4.5 out of 5 GameSpot 8.7 out of 10 Eurogamer 9 out of 10 Games Radar 10 out of 10 Gamer Within 9 out of 10 Voodoo Extreme 9 out of 10 |
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Član
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
|
@pcigre, dali je Episode one (ili aftemath) zahtevnija od hl2?
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.2.2006.
Lokacija: Across The Sky
Poruke: 6.252
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 544 puta na 343 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Starosedelac
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Novi član
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
zdravo dali znas zasto ne mogu da pokrenem half-life2 epizode1 problem play now game
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Član
Član od: 23.1.2006.
Lokacija: zagreb
Poruke: 223
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 40 puta na 7 poruka
|
Meni se isto javlja ovaj problem sa rozom bojom
Sve mi je rozo u Glavnom meniu i roz mi je i Health i jos par stvari Da bi to ispravio trebam znati koje mi texture nedostaju pa da ih probam nabavit hvala svima koji budu pomogli
|
|
|
|
|
|
#12 | |
|
Banned
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 912 puta na 524 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.913
Zahvalnice: 5.978
Zahvaljeno 4.150 puta na 2.713 poruka
|
Meni se HL-e1 svideo.
I za razliko od Obliviona, igra radi glatko sa ukljicenim HDR-om, na mom Radeonu x1600pro. I ne, Prey je par puta duzi od ovoga. Ne znam zasto se neko tripovao da je jedva duzi od episode1. |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Starosedelac
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.414
Zahvalnice: 540
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
|
zanima me jedna stvar,jel uopste moze da se negde nadje crowbar,pretpostavljam bilo bi logicno da se nadje negde na pocetku ali moguce da nisam dovoljno obratio paznju pa sam propustio...inace stigao sam do onog dela gde se nadje samostrel,sto znaci da sam ihahaj odmakao od pocetka ali me zanima jel se moze ili ne moze naci crowbar?
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 1.12.2006.
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
|
Dobijas ga od Barnija, kasnije u toku igre, blize kraju nego pocetku.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Half life 3 | Bansek | Akcione igre | 97 | 27.8.2017 17:15 |
| Half Life 2; Node out of date-Rebuilding | Nicolas | Akcione igre | 40 | 26.6.2007 1:15 |
| Stize Half Life 2 expanzija!!!!!!!!! | Alex | Akcione igre | 20 | 8.4.2006 16:20 |