![]() |
![]() |
|
|||||||
| Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 12
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Imam TV LG 55um7100plb i hteo sam povezati Altec Lansing 2.1 zvucnike na njega, ali izgleda ne postoji izlaz za slusalice.
U meni od tv-a nisam nasao ni opciju da koristi spoljne zvucnike. Kada sam pokusao spojiti zvucnike na taj plavi kabel na L/mono i Audio R, nije bilo zvuka. Koje su mi opcije? Hvala. Edit: Da li je u danasnje vreme ovo najbolje, da li je ovo jedino resenje za moj problem? https://www.kupujemprodajem.com/Audi...s.htm#photoBig Poslednja ispravka: Mentat (4.1.2020 u 14:04) |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| televizori, zvucnici |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Mass Effect 2 | White Ripper | Role-Play | 2662 | 10.5.2024 9:45 |
| HD - jeste a nije | GagiPappa | Video/TV softver | 24 | 12.11.2013 11:55 |
| Divlje kacenje na sbb - da li je moguce? | Garavi | Internet usluge | 10 | 29.10.2012 19:03 |
| LG GSA-H55N sporo reže DVD-ove | mp3lopov | Nosači podataka | 20 | 20.9.2010 14:27 |
| Matsonic-Ma nije moguce | Night Hawk | Operativni sistemi | 3 | 18.12.2005 18:52 |