Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.4.2014, 22:34   #1181
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Aha
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 22:38   #1182
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

E ******

Najbolje bi bilo da ucitas save pre toga zbog bug-a koji se kasnije javlja i koji blokira napredovanje kroz pricu. To je poznati G2:NotR bug.

Poslednja ispravka: Bascelik (21.4.2014 u 22:49)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 22:58   #1183
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Uhh, presekao si me... Sad sam proverio, isli smo do nekih iskopina, do Saturasa Samo sto sam ja bio djubre pa dok me je Lares cekao,trckarao sam okolo trazeci zivuljke da ih on ubije...tj. da ih ubijemo (kao) Sad sam ga nasao u Khorinisu, a on me opominje da se ne ludiram vec odnesem Saturasu to sto treba da odnesem.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 23:02   #1184
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Dobro je. Samo nemoj da mu trazis da te vodi do farme jer se posle zabaguje.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2014, 23:10   #1185
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Necu, hvala, umalo se nisam slogir'o....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 8:33   #1186
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Da nije to malo rano da se ide do iskopina? Ja sam išao kasnije, sam, i to je veći doživljaj, mnogo je napetije i uzbudljivije ići sam
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 9:01   #1187
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.732
Zahvaljeno 988 puta na 541 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ako smaram sa ovim raportiranjem, recite, smiricu se
Ne, samo ti raportiraj
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 13:37   #1188
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da nije to malo rano da se ide do iskopina? Ja sam išao kasnije, sam, i to je veći doživljaj, mnogo je napetije i uzbudljivije ići sam
E, tamo ima i dinosaurusa i cega sve ne Napominjem, samo me je odveo do tamo, nisam bio nigde dalje, odma' sam pobeg'o nazad
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 14:11   #1189
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
E, tamo ima i dinosaurusa i cega sve ne
Znam, baš zato sam i rekao da je napetije i uzbudljivije ići sam , ali to može tek kasnije, kad još ojačaš . Ne moraš ni biti u stanju da se nosiš sa svim monsterima, dovoljno je da možeš doći do tamo i ući u iskopine, a okolo čistiš koliko možeš, a kasnije se vratiš da dovršiš . Inače put produžava i dalje od iskopina, i tamo je uzbudljivo
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 14:13   #1190
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Da, ali jos sam slabasan, tek kad napredujem jos koji level...
Mozda bi to islo i brze, jbg, mora i da se radi....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 14:50   #1191
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Čekaj...ti nisi uzeo godišnji da ovo igraš?!?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 18:36   #1192
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Auh, postati placenik je prava umetnost Jos da pokusam da bijem Bulca i onog Festera pa sam sve odradio, ali prosto se zapitam da li da posle silnog truda odem u gardu ?
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 18:53   #1193
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Neka ti oni što su igrali oboje kažu šta je bolje, ja sam bio paladin, ne znam koliko su questovi drugačiji, ali oprema je drugačija, vizuelno, po karakteristikama je ista ili slična pa to nije toliko bitno.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:18   #1194
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Ma bicu paladin, vise mi se svidja oklop
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:21   #1195
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
vise mi se svidja oklop
Mrtva trka
http://almanach.worldofgothic.de/ima...28vorne%29.PNG
http://www.gothic2.com/gothic2/files...unter_hard.jpg
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:25   #1196
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Sad kad vidim ovo.... Bas sam u dilemi. Dobro jos nisam gotov, razmislicemo
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:27   #1197
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Auh, postati placenik je prava umetnost Jos da pokusam da bijem Bulca i onog Festera pa sam sve odradio, ali prosto se zapitam da li da posle silnog truda odem u gardu ?
Ja sam igrao prvo kao gardista (al sam bio bas klinac tada) - jer sam mislio da tako treba, pa da ne pogresim... Sta ces, to mi bio prvi RPG koji sam igrao, a nisam bio bas bistar

Pre 2 godine kada sam ga odigrao ponovo, izabrao sam mercenery put, jer mi je u tom trentuku to bio logican izbor i nisam se dvoumio nimalo. Mage-eve ionako ne konstatujem u nijednoj igri.

Gamewise ne propustas nista posebno KOLKO ZNAM - malo drugacijih kvestova, drugacije opreme, drugacijih npc-eva, ali svaki od tih puteva ce te odvesti na isto mesto.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:35   #1198
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Razmislicu. Moram jos da levelujem, ne mogu onog Bulcha nikako da pobedim... I jos jednom, ne verujem sta sam sve danas odradio, a dobio sam 1 level, relativno sam blizu 7, ali opet... Veceras ne mogu da igram, ali sutra definitivno krecem u sumu Uzgred, je l' mi se cini ili je dvojka mnoooogo teza od keca? Ovo je,bre, da odlepis
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:40   #1199
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

G2 i nije nesto, ali je zato G2:Gold najteza PB igra bez sumnje
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2014, 19:41   #1200
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Gothic II Gold Edition

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Sad kad vidim ovo.... Bas sam u dilemi. Dobro jos nisam gotov, razmislicemo
Onda postani carobnjak
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gold edition, gothic, gothic 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? Jim Bravura Grafika 24 9.8.2007 20:40
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Windows 98 Second Edition Night Hawk Operativni sistemi 32 16.12.2005 15:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com