![]() |
![]() |
|
|
#1181 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Aha
|
|
|
|
|
|
#1182 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
E ******
Najbolje bi bilo da ucitas save pre toga zbog bug-a koji se kasnije javlja i koji blokira napredovanje kroz pricu. To je poznati G2:NotR bug. Poslednja ispravka: Bascelik (21.4.2014 u 22:49) |
|
|
|
|
|
#1183 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Uhh, presekao si me... Sad sam proverio, isli smo do nekih iskopina, do Saturasa
Samo sto sam ja bio djubre pa dok me je Lares cekao,trckarao sam okolo trazeci zivuljke da ih on ubije...tj. da ih ubijemo (kao) Sad sam ga nasao u Khorinisu, a on me opominje da se ne ludiram vec odnesem Saturasu to sto treba da odnesem.
|
|
|
|
|
|
#1184 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
Dobro je. Samo nemoj da mu trazis da te vodi do farme jer se posle zabaguje.
|
|
|
|
|
|
#1185 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Necu, hvala, umalo se nisam slogir'o....
|
|
|
|
|
|
#1186 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Da nije to malo rano da se ide do iskopina? Ja sam išao kasnije, sam, i to je veći doživljaj, mnogo je napetije i uzbudljivije ići sam
|
|
|
|
|
|
#1187 |
|
Starosedelac
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.732
Zahvaljeno 988 puta na 541 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1188 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1189 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Znam, baš zato sam i rekao da je napetije i uzbudljivije ići sam
, ali to može tek kasnije, kad još ojačaš . Ne moraš ni biti u stanju da se nosiš sa svim monsterima, dovoljno je da možeš doći do tamo i ući u iskopine, a okolo čistiš koliko možeš, a kasnije se vratiš da dovršiš . Inače put produžava i dalje od iskopina, i tamo je uzbudljivo
|
|
|
|
|
|
#1190 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Da, ali jos sam slabasan, tek kad napredujem jos koji level...
Mozda bi to islo i brze, jbg, mora i da se radi....
|
|
|
|
|
|
#1191 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Čekaj...ti nisi uzeo godišnji da ovo igraš?!?
|
|
|
|
|
|
#1192 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Auh, postati placenik je prava umetnost
Jos da pokusam da bijem Bulca i onog Festera pa sam sve odradio, ali prosto se zapitam da li da posle silnog truda odem u gardu ?
|
|
|
|
|
|
#1193 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 149
Zahvaljeno 208 puta na 134 poruka
|
Neka ti oni što su igrali oboje kažu šta je bolje, ja sam bio paladin, ne znam koliko su questovi drugačiji, ali oprema je drugačija, vizuelno, po karakteristikama je ista ili slična pa to nije toliko bitno.
|
|
|
|
|
|
#1194 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Ma bicu paladin, vise mi se svidja oklop
|
|
|
|
|
|
#1195 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1196 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Sad kad vidim ovo.... Bas sam u dilemi. Dobro jos nisam gotov, razmislicemo
|
|
|
|
|
|
#1197 | |
|
Starosedelac
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
|
Citat:
![]() Pre 2 godine kada sam ga odigrao ponovo, izabrao sam mercenery put, jer mi je u tom trentuku to bio logican izbor i nisam se dvoumio nimalo. Mage-eve ionako ne konstatujem u nijednoj igri. Gamewise ne propustas nista posebno KOLKO ZNAM - malo drugacijih kvestova, drugacije opreme, drugacijih npc-eva, ali svaki od tih puteva ce te odvesti na isto mesto. |
|
|
|
|
|
|
#1198 |
|
Starosedelac
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 1.228
Zahvaljeno 1.374 puta na 728 poruka
|
Razmislicu. Moram jos da levelujem, ne mogu onog Bulcha nikako da pobedim... I jos jednom, ne verujem sta sam sve danas odradio, a dobio sam 1 level, relativno sam blizu 7, ali opet... Veceras ne mogu da igram, ali sutra definitivno krecem u sumu
Uzgred, je l' mi se cini ili je dvojka mnoooogo teza od keca? Ovo je,bre, da odlepis
|
|
|
|
|
|
#1199 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
G2 i nije nesto, ali je zato G2:Gold najteza PB igra bez sumnje
|
|
|
|
|
|
#1200 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| gold edition, gothic, gothic 2 |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| 6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? | Jim Bravura | Grafika | 24 | 9.8.2007 20:40 |
| Izrada mapa: DotA Marvel comics edition | Adonai037 | Mrežne igre | 5 | 1.8.2007 2:03 |
| Windows 98 Second Edition | Night Hawk | Operativni sistemi | 32 | 16.12.2005 15:19 |