![]() |
![]() |
|
|||||||
| Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 541
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 55 puta na 28 poruka
|
Najozbiljniji program koji sam napravio trenutno zauzima 46 mb i dalje raste
![]() Radi se o programu za vodjenje prodavnice (racun,stanje magacina,...) i podrzava bar-kod citac na rs-232 portu. Koji je vas najozbiljniji program? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
aka Shon3i
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
|
Program za kompresiju/dekompresiju u vise formata (zip,rar,cab,ace), Audio editor za mp3,wav, neki mali player za DivX itd
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Mythbuster
|
Kompletan informacioni sistem za sportsku kladionicu, sposoban da podrži neograničen broj poslovnica (u stvari, teoretski je sposoban za to, nikad nije isproban na neograničenom broju poslovnica
) i obavlja razne funkcije od kojih su najbitnije razmena podataka, praćenje raznih parametara rada sistema, prosleđivanje podataka putem SMS-a na odabrane brojeve telefona na osnovu zadatih parametara, serijska komunikacija... itd. Naravno radi se o klijent-server strukturi... što znači da postoji deo sistema koji sve to priprema i prosleđuje, kao i deo koji sve to prima i obrađuje... Inače, sistem je poluautomatski (zvuči kao puška, ali nije )... O detaljima ne mogu da pričam... pošto je sistem urađen za interne potrebe firme. Veličinu je nemoguće odrediti pošto se sistem sastoji od nekoliko nezavisnih delova koji međusobno sarađuju...
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
|
Kahm...
Imas 3 sprajta, pucacina (toliko sam ponosan na nju, da je vec treci put pominjem ), dva alien ship-a i jedan human koji ti kontrolises.Koliko zauzima? Pa za razliku od Marka, kod kojeg se NE ZNA KOLIKO ZAUZIMA , moja staje na sveka 10 - 15 kb, posto je sama pisana jos na C64 i to u Basic-u.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Veteran
|
moze li da date link za taj vodjene prodavnice i kompresiju i dekompresiju
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 61
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Cogito ergo Brains
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
|
Program za racunanje rastojanja centara Venere i Sunca (prepoznavanje oblika, tj. kruznica) za Astronomsku Opservatoriju Beograda.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
V.I.P. GNU/Linux
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.302
Zahvalnice: 2.267
Zahvaljeno 5.040 puta na 2.933 poruka
|
Program za vođenje foto radnje, online narudžbine, automatizovano primanje/obrada/slanje slika na štampanje itd.
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Kekule Mekule
|
Moj je Ghost Shooter,jos u izradi.Kraj je predvidjen za kraj treceg kvartala.Uskoro izlazi nova verzija(kad ne znam tacno).Samo mi fali stalan crtac.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
|
Moj najozbiljniji je program je (fanfare molim) Hello World
![]() Zato sto vise volim i znam 3d animaciju(nesto malo) i obradu slike |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Starosedelac
|
ja pravio do sad mini kalendare,i zabavne programe, e da i jedan program sa siframa(sada baza ima preko 300 sifri),evo sada u poslednje vreme se bavim game makerom,videcomo sta ce biti....
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Član
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: grad u oblacima
Poruke: 288
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
|
Kada ja budem počeo da programiram nešto ozbiljno, saznaćete za to u TV vestima, nema potrebe da vas smaram sa detaljima
.Radio sam neke programčiće i igrice za sitnu kintu, ništa ozbiljno za naglasiti... |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Starosedelac
|
najozbiljniji program??? pa... poslovni program za jednu firmu koja proizvodi kecap, majonez, zacine, krem itd....
isto, radio sam jednu igricu al me mrzi da je zavrsim, u kojoj si ti hacker i hakujes banke, radis misije, kupujes software... jednostavno me mrzi radim u VB-u 6 |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 541
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 55 puta na 28 poruka
|
Hm,sa svojim programom (trenutno 80mb) sam osvojio pre 11 dana u zrenjaninu prvo mesto na republickom.
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Novi član
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Imam Vas u malom prstu
.Sto sam ja napravio niku nije. Radio sam u VB-6 i uspeo da napravim program(koji je u BETA 2 verziji) i koji RACUNA PROSEK OCENA i da stvar bude jos zanimljivija ODREDJUJE DA LI SI ODLICAN ILI ... Velicina 64KB
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Starosedelac
|
WOW! kako si to uspeo da napravis??
|
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
|
Težak je 70MB a zove se V-Dnevnik - program koji je namenjen razrednim starešinama (učiteljicama) koji može pohraniti sve podatke o učeniku (prosek,ocene iz svih predmeta,adresu,broj telefona,ime roditelja,izostanke,napomene...). Radio sam ga zajedno sa burazerom u Delphi-u 7. Inače, program nije besplatan.
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Starosedelac
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
|
Nemacko Srpski recnik, za sada je jos uvek u razvoju ali bice besplatan i sadrzace oko 30000 reci!!!
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
C64 Legend
|
@LoneWolf:
Jel, reci nesto vise o tome kada je ozbiljnije? |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Koji program za pravljenje slajdova u VCD ili SVCD formatu | alendin | Aplikativni softver | 1 | 1.4.2008 21:10 |
| Kako da dijelim konekciju, koji program | sangoku | Aplikativni softver | 0 | 31.3.2008 22:26 |
| Koji P2P program? | arsa | Internet tehnologije | 32 | 11.1.2008 23:45 |
| Program koji pokazuje razliku 2 txt fajla? | rapsod | Aplikativni softver | 2 | 28.8.2007 22:59 |
| Koji program??? (CD prezentacije) | U-SERB | Aplikativni softver | 4 | 13.7.2006 1:26 |