Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.4.2014, 15:29   #801
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Pa tako je za svaki mmo koji se placa i kad odaberes sub plan. Isto je i za swtor, kada istekne sami naplate i nema nikavih problema. Ovde je problem nastao je da bi uopste odabrao sub plan moras da imas vec 13€ na kartici jer oni proveravaju dal je kartica validna pa ti posle vrate pare.

Kod ostalih je koliko se secam, swtor nije trazio punu cenu mesecne pretplate da bi proverio dal je validna kartica nego nesto mizerno oko 1€ mozda i manje.

A ti mozda i ne igras igru pa i nisi ni birao sub plan i nemas pojma o cemu se tu uopste i radi.

Takodje ljudi koji placaju preko amex-a kao ja recimo, njima i dalje stoji na stanju da je skinuto 13€. Da li ce do 4. maja da vrate ili ce ponovo da naplate to cemo tek tada vidimo.

Poslednja ispravka: Sakiboj (11.4.2014 u 15:37)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 15:56   #802
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Pa tako je za svaki mmo koji se placa i kad odaberes sub plan. Isto je i za swtor, kada istekne sami naplate i nema nikavih problema. Ovde je problem nastao je da bi uopste odabrao sub plan moras da imas vec 13€ na kartici jer oni proveravaju dal je kartica validna pa ti posle vrate pare.

Kod ostalih je koliko se secam, swtor nije trazio punu cenu mesecne pretplate da bi proverio dal je validna kartica nego nesto mizerno oko 1€ mozda i manje.

A ti mozda i ne igras igru pa i nisi ni birao sub plan i nemas pojma o cemu se tu uopste i radi.

Takodje ljudi koji placaju preko amex-a kao ja recimo, njima i dalje stoji na stanju da je skinuto 13€. Da li ce do 4. maja da vrate ili ce ponovo da naplate to cemo tek tada vidimo.
If You have subscribed for an automatic subscription renewal, You agree that Bethesda may continue charging You on an automatic recurring basis for Your current subscription preferences unless You cancel Your subscription at least thirty (30) days prior to the expiration of the subscription.

Problem je nastao sto ako hoces da otkazes pretplatu moras to da uradis 30 dana pre isteka pretplate(bar tako pise u njihovom ToS-u), dok kod drugih mozes i 1 dan pre isteka. Znaci ako si u aprilu aktivirao sub plan nemozes da otkazes za maj(cak i ako odmah sutradan otkazes) nego tek za sledeci mesec.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 16:03   #803
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Ma dobro sad, nije meni do tih para, realno 13€ a zabava mesec dana. Mene samo malo nervira to sto nekad igra bas nece da odreaguje na komande inace stvarno je i jos onaj error sound kod dk kad mu lupis burning embers, od toga poludim a moram da ga koristim je dobar skill.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 16:30   #804
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Citat:
night kaže: Pregled poruke
Zar nisi igrao GW2 aktivno prvih mjesec dana?
Ja? Nikada nisam igrao ni jedan Guild Wars.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2014, 19:43   #805
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Ja? Nikada nisam igrao ni jedan Guild Wars.
sorry
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2014, 7:45   #806
kovca
Član
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

meni je igra super .. za sada nisam imao nikakvih problema sto se tice bagova .. osim jednog .. kojeg sam resio sam lasicnim logout login metodom .
pretplata pala za sledeci mesec a posle ce da vidimo ..

username u igri mi je kovca pa ako hoce neko da doda .. slobodno..
kovca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2014, 13:47   #807
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Vrhunski odradjeno!

Back to Tamriel


EDIT:

Valjao sam se od smeha kad sam ga video, stavio kapu za macijim usima da se maskira


Poslednja ispravka: perablenta (12.4.2014 u 14:44)
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2014, 16:52   #808
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Sta mislite jel vredi igrati redguarda umesto imperiala zbog onih racial stamina skillova?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2014, 11:05   #809
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Why do skeletons hate winter?
Because the cold goes right through them!



Momenti koji cine dobru igru sjajnom:

Battle Commander's Speech

Poslednja ispravka: perablenta (13.4.2014 u 11:50)
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2014, 13:32   #810
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

^AngryJoe? Sačekaj pun review, videćeš da nije baš oduševljen igrom

http://www.twitch.tv/angryjoeshow/

Inače taj skup ima interesantnu pozadinsku priču jer je bukvalno morao da se održi. Naime, kad je Đokica počeo sve više da se koncentriše na twitch.tv povukao je sa sobom "armiju" fanova sa YouTube-a koji ga poslednjih mesec dana zatrpavaju pretplatama i donacijama ali i zahtevima da nešto igraju zajedno sa njim. Pošto je Elder Scrolls trenutno aktuelan (tako mu zapalo ) a i sprema materijal za svoj YouTube review, eto rešenja.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2014, 20:46   #811
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

PC Gamer review, slazem se sa vecinom izrecenog u recenziji, mada mislim da je ocena previse velikodusna, nazalost
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2014, 21:24   #812
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Sve na mestu,da je manja ocena nekako bi bilo "too harsh",ovako je sasvim realna.

Nista im ovo nije trebalo i nikada TES nece pripadati MMO univerzumu.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
bojan1080 (14.4.2014)
Stara 14.4.2014, 21:30   #813
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Po meni nije bas ok sto "meri" ESO sa Singleplayer ES igrama i na osnovu toga daje ocenu.

Sto ga ne uporedjuje vise sa drugim MMOs i na osnovu toga ne oceni? Ipak je Elder Scrolls univerzum samo osnova kao i Warcarft kod WoW-a i slicno.

Kako bi takvo poredjenje bilo da smo koristili Warcraft 3 i Frozen Throne za ocenu World of Warcraft?
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2014, 21:39   #814
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Pa ako ga gledas kao jos jedan MMO bez TESa u naslovu,opet igra nema nista novo da ponudi,ono sto su pokusali jednostavno nije dovoljno i sa trenutnim sub feeom sve pada u bedu.

Ko je probao betu i dopadljiva mu je igra neka saceka, jer ovom naslovu je zagarantovan F2P.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2014, 23:06   #815
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Ja sam igrao betu i nisam bio imresioniran, svideo mi se AD questline, lvl dizajn i voice over i to je bilo to Igrao sam na release-u sa ortakovog naloga (on je Imperial a ja Altmer zajedno smo skupili pare za igru, jer je ''oskundacija'' ) i ni na kraj pameti nam nije da platimo sub, blizu smo da odradimo sve PvE kvestove i onda sta? PvP smo igrali i voleli, ali postao je dosadan, instance su cudne zbog specificnog klasnog sistema, desavalo mi se da svi uletimo i da niko nece da bude healer Jos malo PvEa da odradimo sa drugim alijansama i to je to. Ova igra bi sjajno prosla kao b2p, mnogo bi je vise ljudi kupilo, a sada je prekasno, hype je splasnuo, a recenzije pokopavaju sa svih strana

BTW Warcraft 3 i FT se nikako ne mogu porediti sa WoWom, oni su masterpiece, a WoW je mamipara
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2014, 8:11   #816
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Po meni nije bas ok sto "meri" ESO sa Singleplayer ES igrama i na osnovu toga daje ocenu.

Sto ga ne uporedjuje vise sa drugim MMOs i na osnovu toga ne oceni? Ipak je Elder Scrolls univerzum samo osnova kao i Warcarft kod WoW-a i slicno.

Kako bi takvo poredjenje bilo da smo koristili Warcraft 3 i Frozen Throne za ocenu World of Warcraft?
Pa oni su ga reklamirali kao novi TES u MMO okruzenju a ne kao MMO u TES svetu.
A Sto se tice poredjenja W3 i FT sa WoW-om W3 je strategija i gameplay se zasniva na pravljenju baze i vojske tako da su to potpuno razlicite stvari, a po meni opet imaju vise slicnosti nego singleplayer TES i TESO (mislim na vanila WoW kad to kazem).
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2014, 20:20   #817
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Strasno koliko laguje danas, sunce mu nekako imam osecaj kao da sa svakim pechom, performanse igre degradiraju. Kraba me ubije jer komande ne reaguju. Uzeo ja i upgrejdovao u imperial verziju ali od ovih nema leba. Brzo ce oni u f2p ili b2p.

Bagova pun k***c, ko ih ne vidi ili jednostavno nece sebi da prizna i tesi se ili je corav pa ih ne vidi.

Citam im forum, ljudi koji testirali jos iz prvih beta kazu da su im ukazivali na te bagove i da ih oni i dan danas nisu ispravili i niti ima nekih naznaka da se sredi.

Postoji bag da restoration staff se uz*ebe i vrh mu svetli kao sunce a kaze kad igras iz prvog lica, gubis vid To sam i sam video i istina je i to traje kazu od prve verzije igre.

Burning embers, dot od dragon knighta koji te hiluje, proizvodi error zvuk jer dot i dalje pokusava da te hiluje a neprijatelj je mrtav.

Ima jos puno bagova vezanih za kvestove ali covek jednostavno treba da uzme papir i olovku i pise ali i onda bi bilo dzabe jer zenimax boli *upe. Znaju oni to sve pa pustili taj sub prvih nekoliko meseci dok ne zarade malo i povrate ulozeno i onda ode igra u f2p.

To je moje misljenje, kupio, nadogradio i platicu jos mesec, necu da propadnem za 13€ mesecno ali realno dok igram postoji neki osecaj da igram betu.

Sada ce mnogi da kazu, prvi mesec, launch month, treba vremena dok se konsoliduju i srede stvari ali po forumima niko od supporta ne reaguje niti odgovara na gomilu pitanja. Gori su od BW supporta.

Iskreno swtor je imao bolji launch od ovog. Ja nikad nisam imao problema sa swtorom i pingom ali to je verovatno zato sto je ZENIMAX doneo genijalnu odluku da evropski server bude u Americi i navodno prebacice ga kasnije u toku godine (a od tojega nema ni mojega). Sad vam je isto igrali ili na evropskom ili na americkom.
Probao ja danas na americkom i bolje je radila igra, manje laga ali nema ljudi, svi spavaju tad. Prebacim na ovaj nas jevropski, ma kakvi, kao da je na mesecu pa laguje.
Opet ce neki reci, radi ti nesto u pozadini, windows ti je otiso itd ali ja uradio clean install sistema, najnovije drajvere i isto je sve. Problemi su do njih.

Zalosno, inace istrazivanje, lutanje open worldom je fenomenalno, qvestovi su solidno uradjeni.

PC gamer je otprlike i pogodio ocenu ali realno igra vise od 60 ne zasluzuje.

Jos sad kad im izadje pravi MMO Wildstar, ovi zenimaxovi mogu slobodno da planiraju f2p a do tada svi ce da se zasite, pvp je kao gw2 samo vise ljudi a kad 100vs100 castuje, tu ni low setting ne pomaze.

Poslednja ispravka: Sakiboj (17.4.2014 u 22:34)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
halabit (17.4.2014), vlacke (18.4.2014)
Stara 18.4.2014, 0:55   #818
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Da je ovako veliki projekat radio neki iskusniji studio, mozda bi igra i ispala kako treba, ali koliko znam studio koji stoji iza TESO nema neko vece gaming iskustvo posto im je ovo prva igra...i jos nesto kako je moguce da je igra ovako nedovrsena ako su pet godina radili na njoj...znaci slaba ekipa. A da mislim da se ni jedan p2p mmo ove godine nece dugo zadrzati na tom modelu...GW2 je pokazao kako MMO moze dobro da funkcionise (finansijski) u b2p modu. Ali neki su suvise alavi.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2014, 1:05   #819
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Ma cuti, od ovoga nema leba, samo da odigram story ako uspem i teraj ih u tri lepe. 17 qvestova bagovano, sad sam izbrojao na njihovom forumu i to one koji priznaju a koliko ima jos pitaj boga
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2014, 1:16   #820
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls Online

Auuu sad gledam komentare likova po PC gamer-u IGN...da ne znam bolje rekao bih da je TESO savrsena igra...svi je brane i pljuju po ovom liku sto je pisao rew na PC gamer-u dakle neverovatno...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls V - Skyrim Obtainer Role-Play 7987 2.1.2024 14:37
online anti virus scan wog326 Zaštita 11 4.9.2010 18:33
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com