Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2015, 21:40   #8461
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Ja sam nevin
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2015, 8:14   #8462
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Aj sry za skretanje sa 1001og ponavljanja postova o Gw2 ali ovo moram da prokomentarisem.

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
Kako god, igraću GW2 dokle god ne ugase servere jer još uvek vidim ogroman potencijal koji nikako da iskoriste adekvatno. U međuvremenu sam pazario GW1 Complete čisto da vidim šta sam propustio i da bih uzeo GWAMM (uspeo nakon 600 sati, najgori grind u mom MMO životu, GW2 legendary grind je bulja u poređenju sa ovim), a usput sam se uverio da su svi oni koji su pričali kako je GW1 superioran u odnosu na GW2 bili apsolutno u pravu što je dodatno produbilo moju sumnju da će dvojka ikada da postane ono što realno može da bude, ali... nada umire poslednja

GWAMM za 600h igre? Zaista me zanima na koji nacin si to uspeo da uradis? Skeptik sam jer iskreno mislim da je nemoguce bez dooobre podrske od drugih igraca koji bi te nadarovli zlatom i itemima da uradis neke titule. A spvp titulu da ne spominjem.... Ne verujem. Voleo bih da vidim screen shotove sa game time u chaty i titulom na karakteru.
Ranije posedovati GWAMM je bio prestiz, kao i neke iteme, sada ne vidim razlog sto bi je iko radio jer nista ne dobijas sa njome u Gw2, jos jedna titulica u moru fantstishen naziva koji ti mogu stajti ispod lika.

Takodje slazem se uveliko sa ranijim postovima da nije merodavno sada igrati Gw1 i ocenjivati ga. Zlatna era je uveliko prosla, a bio je dug put do nje i u njoj.
Jer za tebe je sada, uzmimo primer skill Shadow form na assasinu, je obican skill, procitaj i koristi ga, ideeemo...... a ne znas pozadinu tog skila, kako je radio pre prvog nerfa, kako radio posle drugog nerfa, znas samo kako radi sada posle treceg. Ne znas koliko sadrzaja u Gw1 je radjeno i na koji nacin pre prvog a koliko pe drugog nerfa, koliko opreme se moralo izmeniti nerfovanjem skila da bi skill radio i slicno.
Tipa SoS build na ritu.... pa nije ritualista mogao setati spirite onim Kurzik skilom od uvek, milijarda primera ima.
Grind u Gw1 nije legendarno tezi od Gw2, licno bih pre rekao da su grind i farmanje bili umetnost u Gw1 a u GW2 je grind grind.
Da bi farmao u Gw1 morao si prvo da skupis opremu, pa da otkljucas skilove, pa neke skilove da unapredis da bi imali zeljeni efekat, pa onda da NAUCIS da farmas nesto, i svaki put bi to bila igra na ivici noza, kockanje, ili si na WP ili kupis loot.

Previse ispisah u postu, udario me sentish.

Previse ocekujete od HoT po contentu. Lepo gledajte na njega kao feature pack kojim krpe osnovne nedostatke core igre. A osnovni problem ove igre je ukidanje svetog trojstva i svodjenje uloge na jednu - na dmg. Iz toga izlazi takav skill sistem koji imamo, takve specijalizacije koje prave, takvo igranje dungova, takvo igranje spvp, il si bunker da prezivis il si dmg dutepas bunkera.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2015, 8:55   #8463
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
Previse ocekujete od HoT po contentu. Lepo gledajte na njega kao feature pack kojim krpe osnovne nedostatke core igre. A osnovni problem ove igre je ukidanje svetog trojstva i svodjenje uloge na jednu - na dmg. Iz toga izlazi takav skill sistem koji imamo, takve specijalizacije koje prave, takvo igranje dungova, takvo igranje spvp, il si bunker da prezivis il si dmg dutepas bunkera.
Tu gresis. Vecina nas ocekuje malo od HoT-a, zato se i zalimo na cenu.
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2015, 19:10   #8464
Jan Čmelik
Član
 
Član od: 31.3.2013.
Lokacija: Elona
Poruke: 146
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 124 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
GWAMM za 600h igre? Zaista me zanima na koji nacin si to uspeo da uradis? Skeptik sam jer iskreno mislim da je nemoguce bez dooobre podrske od drugih igraca koji bi te nadarovli zlatom i itemima da uradis neke titule. A spvp titulu da ne spominjem.... Ne verujem. Voleo bih da vidim screen shotove sa game time u chaty i titulom na karakteru.
Ranije posedovati GWAMM je bio prestiz, kao i neke iteme, sada ne vidim razlog sto bi je iko radio jer nista ne dobijas sa njome u Gw2, jos jedna titulica u moru fantstishen naziva koji ti mogu stajti ispod lika.
Grajndovao sam kao kreten, eto kako Par prijatelja mi je pomoglo oko para, minija za HoM i tako koječega, ali sam im se višestruko odužio u GW2. PvP nisam ni jurio jer je nemoguće, s kim i protiv koga da igram kad je sve mrtvo (niti bih imao ikakvu šansu kao GW1 noob). Eto, hteo sam tu titulu jer više nisam imao pametna posla u GW2. Kao što rekoh u jednom od prethodnih postova takođe sam hteo da vidim šta sam propustio, a potera za GWAMM i HoM čisto da imam neki krajnji cilj dok igram GW1. Još će da ispadne zločin to što sam imao želju da igram GW1

http://i.imgur.com/vcnPEI7.jpg

Citat:
Takodje slazem se uveliko sa ranijim postovima da nije merodavno sada igrati Gw1 i ocenjivati ga. Zlatna era je uveliko prosla, a bio je dug put do nje i u njoj.
Jer za tebe je sada, uzmimo primer skill Shadow form na assasinu, je obican skill, procitaj i koristi ga, ideeemo...... a ne znas pozadinu tog skila, kako je radio pre prvog nerfa, kako radio posle drugog nerfa, znas samo kako radi sada posle treceg. Ne znas koliko sadrzaja u Gw1 je radjeno i na koji nacin pre prvog a koliko pe drugog nerfa, koliko opreme se moralo izmeniti nerfovanjem skila da bi skill radio i slicno.
Tipa SoS build na ritu.... pa nije ritualista mogao setati spirite onim Kurzik skilom od uvek, milijarda primera ima.
Grind u Gw1 nije legendarno tezi od Gw2, licno bih pre rekao da su grind i farmanje bili umetnost u Gw1 a u GW2 je grind grind.
Da bi farmao u Gw1 morao si prvo da skupis opremu, pa da otkljucas skilove, pa neke skilove da unapredis da bi imali zeljeni efekat, pa onda da NAUCIS da farmas nesto, i svaki put bi to bila igra na ivici noza, kockanje, ili si na WP ili kupis loot.
Meni je iskreno žao što nisam igrao GW1 dok je bio aktuelan, ali mi je čak i sa ovakvim stanjem stvari (gde je sve prazno) bolja igra od GW2, jednostavno više mi se sviđa. Zar je bitno da znam kako je funkcionisao neki skill u nekoj svojoj prethodnoj verziji? Skillovi se menjaju konstantno, ko će (i zbog čega) da pamti kako je radio nekad?

Bogami, jeste teži grind u GW1. Šta uopšte ima da se grinda u dvojci? Eventualno legendaries, napravio sam ih sedam komada. Šta je potrebno za jedan? Karma koja pljušti na sve strane, par dungeon runova ili spvp reward track, ostalo je mindless farmanje para. A GWAMM - carto, VQ, NM/HM misije... Kada god sam završio neki legendary u dvojci, reakcija je bila ok, meh, 'ajmo dalje. Kad sam uzeo GWAMM u kecu iskočio sam iz stolice uvis podignutih ruku i dreknuo TOOOOO Mučenje, znoj & patnja
Jan Čmelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2015, 21:12   #8465
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Grindovao si GWAMM na paragonu? Ja bi ti dao još jednu GWAMM titulu samo zbog toga.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2015, 11:01   #8466
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
Skidam kapu, svaka cast,
da nisi pokazao zaista ne bih verovao jer bez zestoke pomoci ovo je nemoguce. Pomogao bih ti za HoM ali nemam vise Gw1, takodje svu opremu i stvari od vrednosti na likovima sam podelio igracima sa ovog foruma pre par godina, kada su jurili HoM poene.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2015, 12:24   #8467
Jan Čmelik
Član
 
Član od: 31.3.2013.
Lokacija: Elona
Poruke: 146
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 124 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
Skidam kapu, svaka cast,
da nisi pokazao zaista ne bih verovao jer bez zestoke pomoci ovo je nemoguce. Pomogao bih ti za HoM ali nemam vise Gw1, takodje svu opremu i stvari od vrednosti na likovima sam podelio igracima sa ovog foruma pre par godina, kada su jurili HoM poene.
Nisam ni rekao da sam sve sam uradio (baš bih voleo da vidim nekoga ko jeste čak i kad je igra bila na vrhuncu popularnosti, pretpostavljam da ima nekoliko pojedinaca, mada za to stvarno treba biti lud/pro), ali jesam nekih 95% Hvala u svakom slučaju, Zorx mi je pre neko veče pomogao da očistim Deep (tj. on je čistio, ja sam uglavnom bio moralna podrška ) pa i njemu da se zahvalim još jednom; posle toga su mi ostali još SF koji je smorio dozlaboga, ali je bio lagan i DoA za koji sam mislio da nema šanse solo, ali sam na kraju uspeo da ubijem majmunče iz šestog pokušaja. Gotov i HoM, vratio sam se u GW2 i... nemam šta da radim
Jan Čmelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2015, 12:59   #8468
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
vratio sam se u GW2 i... nemam šta da radim
Imaš, gunđaj i mrači na forumu s Ljubom.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2015, 18:28   #8469
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
...Zorx mi je pre neko veče pomogao da očistim Deep (tj. on je čistio, ja sam uglavnom bio moralna podrška ) pa i njemu da se zahvalim još jednom...
Kome je on pomagao ni pakao mu neće teško pasti.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ljubo-exyu na korisnoj poruci:
zorx (23.8.2015)
Stara 26.8.2015, 19:13   #8470
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Novi BWE od 4og septembra.

Nova specijalizacija za thiefa se izgleda zove Daredevil.
Novo wep na njemu nije puska kako svi ocekuju ( na osnovu onog artworka sto su juce pustili) vec staff.

https://www.reddit.com/r/Guildwars2/..._staff_skills/
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2015, 23:36   #8471
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ima li neko neki dobar build za Inzinjera.
Ali da nije bombe ili granate. Puske ili bacac plamena?
To mi je nekako najzanimljivije.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2015, 16:06   #8472
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki

prelistaj, imas sve meta buildove koji se trenutno koriste.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2015, 16:26   #8473
nicpid
Član
 
Član od: 29.4.2009.
Poruke: 476
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 148 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

umesto da dodaju nove skillove za oruzja oni daju war-u torch i thiefu staff,glupost..
nicpid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2015, 20:58   #8474
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2



Ako je verovati obrisanom tweetu IGN-a izgleda da ''base" igra ide u ''free'' ''f2p'' vode videcemo u subotu sta je tacno u pitanju.

I da raidovi.....
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2015, 21:03   #8475
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ima na forumu jedan topic zasto sPvP ne bi bio f2p ako vec hoce od toga da prave eSport sto negde i pije vodu. Nisam siguran sta bi time dobili (ako je istina), tj. verovatno bi privukli vise ljudi da vidi o cemu se tu radi, samo se nadam da to nece uticati business model (za HoT) i item shop (narocito).
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2015, 0:52   #8476
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki

prelistaj, imas sve meta buildove koji se trenutno koriste.
Pogledao. I sve se svodi na granate.

Mada sto mi nije jasno u ovoj igri.
Tacno ima jedan ili dva builda koji svi teraju za svoju klasu.
I sto me svi terorisu da igram Rangera sa sekirom, macem i hornom.
Za ime Necega, ne zelim! Ako sam ranger 'ocu da frljam strele na protivnike!
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2015, 6:21   #8477
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Kusta kaže: Pregled poruke
Pogledao. I sve se svodi na granate.
nisi napisao za sta trazis build, PVE, WvW, sPvP.

Ja konkretno u spvp igram ovu verziju builda, male izmene, bacac plamena je osnova builda.

http://metabattle.com/wiki/Build:Eng...d_Flamethrower

Za Pve i WvW neki put isti taj sa bacacem samo malo izmodifikujem da u WvW imam speeda nesto.
sajt je vezan za buildove koje igraci trenutno najvise vrte.
Ako zelis jos buildova idi na main forum gw2, sekcija Inzenjer i naci ces more sjajnih buildova, pored ovih, koji su igrivi na inzenjeru.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2015, 18:51   #8478
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Zaokruzite na kalendaru 23. oktobar
http://massivelyop.com/2015/08/28/gu...ampaign=buffer
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2015, 19:50   #8479
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
nisi napisao za sta trazis build, PVE, WvW, sPvP.

Ja konkretno u spvp igram ovu verziju builda, male izmene, bacac plamena je osnova builda.

http://metabattle.com/wiki/Build:Eng...d_Flamethrower

Za Pve i WvW neki put isti taj sa bacacem samo malo izmodifikujem da u WvW imam speeda nesto.
sajt je vezan za buildove koje igraci trenutno najvise vrte.
Ako zelis jos buildova idi na main forum gw2, sekcija Inzenjer i naci ces more sjajnih buildova, pored ovih, koji su igrivi na inzenjeru.
U pravi si, nisam bio to napomennuo.
Za PvE mi treba. Mada sam skoro sve pregledao.
Iskreno sad mi vise nije toliko ni bitno, teram sta ja hocu
I svi me nesto cudno zagledaju. Haha!
Hvala svakako.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2015, 15:36   #8480
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Totalno zatisje do veceras izgleda.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com