Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2008, 10:46   #1101
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Eee, al' znaš li ti koliku kintu dobiješ u kockanju sa poslednjim ''kockarom''? Ako ga pobediš to jest. Mada, to je već pred kraj tako da ti pare i nisu previše bitne, ali dobro. Drugo, i to je quest.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2008, 14:38   #1102
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher

Ogromna kinta + resis quest
Inace ja sam dobio tih 400 golda od matorog za taj amulet, iako sam cekao duze (glupi vodeni blebece i hoda ispred kipa i ne radi nista). Kao sto Maladict rece idi kockaj se dobices velike pare.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2008, 18:54   #1103
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Jel zna neko kako da me onaj Gramps ponovo prati, posto je krenuo da me prati pocitavim swamps. Ja ga uopste nisam sljivio, tako da sam krenuo da resavam ostale questove izmedju ostalog i onaj u pecini.

Kad sam izasao iz pecine njega nije bilo, kasnije ga nadjem na mestu gde je bio prvi put, ali sada on mene kulira i nikako da krene zamnom.

Pokusavao sam da odradim neki drugi quest, pa da ponovo svratim kod njega u nadi da ce tada da me prati ali on nikako da krene.

Zna li neko sta treba da uradim da bi on ponovo krenuo zamnom posto mi je to bitno zbog questa gde treba da ga otpratim do kule.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2008, 19:16   #1104
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Uh, verovatno si poremetio skriptu kad si vodeći čiču ušao u pećinu, pa ga je igra vratila na početno mesto, a taj quest je već započet. U suštini nisi mnogo propustio. Čiča traži da ga odvedeš do shrinea u močvari i koliko se sećam jedina nagrada je da ukoliko ga iscimaš da te prati okolo po močvari možeš od njega dobiti nekoliko korisnih informacija koje se upisuju u dnevnik. Ne sećam se da li čiča kane i neku kintu kad ga odvedeš do shrinea
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 16:18   #1105
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Kako da ugradim one rune u srebrni mač? Bio sam bre kod svih kovača i ništa, mogu samo da im prodam rune, jedino sam kod onih patuljaka u Temple Quarteru uspeo da unapredim obični mač u Meteorite Sword. Sad sam u četvrtom poglavlju i još nisam naišao na nekog kovača koji radi sa srebrnim mačevima
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 16:43   #1106
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher

Trebaju ti tri iste kolko se secam ili dve iste i neka druga.
Mada chapter 4 si, posle bitke sa Dagonom dobijas Aerodight, tako da ti je taj boost privremen.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
DeCoy (3.9.2008)
Stara 3.9.2008, 16:47   #1107
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: The Witcher

Pođi sa tri iste rune kovaču (ili sa gomilom runa kako bi mogao da praviš kombinacije.. princip je 2 iste + još jedna). Kad počneš razgovor sa njim, biraj "forge" opciju, dok su ti rune još u inventaru. Otvoriće se prozor. Hoveruj pointerom preko kovačevog inventara dok ne nađeš unapređeni silver sword koji želiš da kupiš.

Znam da u Vizimi silver swordove budži onaj orderov kovač blizu Hairy Bear Inna (čim se popneš uz stepenice) i onaj patuljak koji očijuka sa Vevericama, mada ima još dosta drugih kovača u igri.

Btw, budženje silver swordova nije toliko sjajno koliko na prvi pogled izgleda - većina "gotovih" silver swordova koje dobiješ kao nagradu (osim prvog, običnog) je po karakteristikama bolja od budžene verzije.

P.S: Rune koje koristiš za forgeovanje su isključivo Sun, Earth i Moon.
Ovo kažem zato što u igri postoje i druge rune (npr. Svarog i Vodon) ali njih je nemoguće ugraditi u mač nego samo daju privremeni boost oružju (slično kao i Whetstone / Grindstone).
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
DeCoy (3.9.2008)
Stara 3.9.2008, 16:51   #1108
Dolovic
Banned
 
Član od: 29.8.2008.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Pođi sa tri iste rune kovaču (ili sa gomilom runa kako bi mogao da praviš kombinacije.. princip je 2 iste + još jedna). Kad počneš razgovor sa njim, biraj "forge" opciju, dok su ti rune još u inventaru. Otvoriće se prozor. Hoveruj pointerom preko kovačevog inventara dok ne nađeš unapređeni silver sword koji želiš da kupiš.

Znam da u Vizimi silver swordove budži onaj orderov kovač blizu Hairy Bear Inna (čim se popneš uz stepenice) i onaj patuljak koji očijuka sa Vevericama, mada ima još dosta drugih kovača u igri.

Btw, budženje silver swordova nije toliko sjajno koliko na prvi pogled izgleda - većina silver swordova koje dobiješ kao nagradu (osim prvog, običnog) je po karakteristikama bolja od budžene verzije.

P.S: Rune koje koristiš za forgeovanje su isključivo Sun, Earth i Moon.
Kao što kažeš kasnije dođu puno boji mačevi. Ako imaš novca uradi, ali ako ne bolje ti je čekaj.
Dolovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 16:52   #1109
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Tnx...tek sam sad sakupio te tri (dok me jurila ona kikimore queen), tako da ću da posetim kovača čim ga pronađem

Ma zaleteo sam se već i kupio onaj "poboljšani" leather armor, pukao sam 5000 orena sad vidim da sam mogao i da sačekam malo...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2008, 16:54   #1110
Dolovic
Banned
 
Član od: 29.8.2008.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 8 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Tnx...tek sam sad sakupio te tri (dok me jurila ona kikimore queen), tako da ću da posetim kovača čim ga pronađem

Ma zaleteo sam se već i kupio onaj "poboljšani" leather armor, pukao sam 5000 orena sad vidim da sam mogao i da sačekam malo...
Moj savjek nakupuj se prašina i premaza. Daju odlična poboljšanja.
Dolovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:20   #1111
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Pređoh ga jutros...

Vrlo dobra igra, priča je zanimljiva (čak štaviše odlična zaključno sa 4. poglavljem, dok je peto i epilog previše zbrzano), muzika je odlična, nisam odavno čuo nešto što se tako dobro uklapa u atmosferu. Dijalozi su odlični, a posebno mi se dopada što prilikom izbora nije sve crno-belo kao u većini RPG-ova.

Sistem borbe je najobičniji HnS, i bre mnogo je laka igra (bar na normal težini), očekivao sam da će bar neke od poslednjih borbi biti teže, kad ono ništa Ubili su me jedino kad sam bio nepažljiv pa sam pustio da me napadnu njih više odjednom, a ja nemam nijedan Swallow. Alhemija je super stvar, ali i na normal težini može da se pređe igra, a da upotrebiš tek pokoji Swallow i Cat kad si u kriptama...Fora sa distribucijom exp poena kroz talente nije loša, ali ipak me više podseća na razvoj lika u recimo TQ, nego u nekom punokrvnom RPG-u sa D&D pravilima.

Najveća zamerka ipak ide načinu na koju su urađeni NPC-ovi, tj. ima svega desetak modelovanih likova, mogli su malo da se potrude pa da quest NPC-ovi izgledaju malo drugačije od običnih seljaka koji šetaju ulicama...

Na laptopu iz profila je radila solidno (1280x800, min detalji, jedino teksture medium) 30 fps-a, samo tokom 3. i 5. poglavlja padalo na ~17

OK...sledeći je Mass Effect

I da...za neke napitke (onaj sa nervom Kikimore kraljice) mi je bio potreban top quality alcohol, ali ja na takav nisam naišao tokom cele igre???
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:27   #1112
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

"Top quality alcohol" mozes da napravis kao poseban napitak.
Jel se secas napitka koji si pravio u prologu (zaboravio sam mu ime)?
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:28   #1113
_DaRkO_
Novi član
 
Član od: 3.4.2008.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I da...za neke napitke (onaj sa nervom Kikimore kraljice) mi je bio potreban top quality alcohol, ali ja na takav nisam naišao tokom cele igre???
Sam mozes da napravis top quality alcohol, napitak se zove White Gull.
_DaRkO_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:38   #1114
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

^ e bas to.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 14:44   #1115
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

A ja se još čudio kako na početku igre (kad sam pravio onaj napitak za Triss) rekoše da će za neke napitke biti potreban White Gull, a posle mi nikad nije trebao
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2008, 15:27   #1116
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Pa da si koristio alhemiju više onda bi ti trebao jer ga jači napici zahtevaju kao osnovu.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2008, 2:05   #1117
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: The Witcher

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I da...za neke napitke (onaj sa nervom Kikimore kraljice) mi je bio potreban top quality alcohol, ali ja na takav nisam naišao tokom cele igre???
Biće da nisi mnogo obraćao pažnju na opis samog pića. Pogledaj ovde za alkoholne baze za napitke http://witcher.wikia.com/wiki/Potion_Bases.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 0:10   #1118
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.357
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Enhanced Edition izlazi 16. septembra

Citat:
The Witcher: Enhanced Edition includes a bundle of improvements and new content, including two new adventures, more than 200 new animations, faster loading times and much more. The game is also packed with bonus items, including two music CDs, making-of videos, an official game guide and a map of The Witcher’s world. Additionally, the ability to use any combination of localized voiceovers and subtitles allows for greater customization.

“We’re thrilled to release The Witcher: Enhanced Edition on Impulse,” said Adam Kicinski, CEO of CD Projekt RED. “Stardock’s values fit well in line with our own; keeping gamers happy is one of our main goals, and The Witcher: Enhanced Edition is the ultimate fan service. We took all of the fan feedback about the original game and used it to improve the game in a huge number of ways. We hope that this allows us to expose the game to new audiences and old friends alike.”
Nema brige za one koji poseduju original...

Citat:
CD Projekt’s Tom Ole confirmed that the game will also be available on Steam and Direct2Drive as well today. Gamers that previously purchased The Witcher needn’t fear. The Witcher Enhanced upgrade patch will be available around September 19.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 0:31   #1119
De Mirkoni
Član
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 274
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Evo ja cu sad da igram ovu igru ponovo po 4-vrti put nalozili ste me moram.
De Mirkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2008, 2:20   #1120
punkosaur
Član
 
Član od: 16.1.2006.
Poruke: 157
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 31 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: The Witcher

Igra je super samo imam mali problem da li je moguce iz napitaka koje pronalazis da vadis sastojke za druge napitke? Mislim imam pun inventorij kojekakvih napitaka, sastojaka, a kad krenem da pravim napitke, ne mogu da napravim ni jedan, pa sam isao predpostavkom da se sastojci mogu vaditi iz nekih drugih.Ukoliko mogu kako se to radi valjda mi je negde promaklo u tutorijalu, a sad mi se bas ne vraca natrag posto sam vec odgurao do mocvare?

Hvala unapred
punkosaur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rpg, the witcher, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com