Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.4.2006, 15:13   #1
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Oblivion fore i fazoni

Zeleo bih da otvorim ovu temu gde bi svi Oblivion zaljubjenici (zaludjenici) mogli da napisu neke tajne vezane za igru , dobra oruzja i gde se mogu naci , pecine gde se nesto dobro moze lootovati itd. Molim moderatora da nebrise ovu temu jer bih zeleo novu nezavisnu od gl. teme Oblivion da bi bilo preglednije i lakse se nalazilo.

Evo ja prilazem dobru jeftinu kuću i skeleton key i gde se moze naci ( iako sam to već napisao na gl temi Oblivion ali bog zna na kojoj strani.

DOBRA JEFTINA KUCA:

Idite u Anvil , onda udjite u inn. Unutra je covek cije ime pocinje sa B . On prodaje njegovu porodicnu kucu.Mozete je kupiti za 5000 zlata , koja je veoma jeftina kada se zna da je vecina kuca oko 15 000 zlata (osim one u imperial cityju) a nisu ni priblizno dobre kao ova.Kuca je na pocetku ukleta i opsednuta duhovima.Ali kada legnete u krevet i odspavate par sati probudicete se i oko vas ce biti duhovi i pojavice vam se quest kada ga zavrsite kuca ce biti u dobrom stanju i sredjena.
SKELETON KEY:
Kada dostignete lvl. Deset mozete raditi quest Weird Shrines. Ovaj shrine daje vam lockpick koji se nikada ne lomi tako da mozete obiti svaku bravu.Da biste ga dobili idite u Leyawiin juzno od Imperial Cityja. Onda putujte na sever koristeći desni put (koji ne vodi za Bravil).Nadjite shrine koja se zove Nocturne zaista nemozete promasiti , kada pridjete dovoljno blizu pojavice se na kompasu (dole na ekranu)znak za shrinu posto nemogu da ga opisem pogledajte na mapi.Pridjite i aktivirajte shrine. Statua ce govoriti kako su joj neki lopovi ukrali oko. Vratite se u Leyawiin i pricajte sa cuvarom.On ce vam reci za Webaa-Na.Pricajte sa Webaa-Na i njegovim prijateljem.Nece nista reci.Sklonite se u neki ugao u kuci i posle nekog vremena oni ce poceti da pricaju o necemu ali kada shvate da ste vi tu prestace.Izadjite iz kuće , ponovo udjite i sakrijte se.Kada ponovo cujete da pricaju slusajte neko vreme i quest ce se updateovati , pricajte sa njima i oni ce vam reci lokaciju oka.Ono je u jednoj pecini.Idite u pecinu , povratite oko , i vratite se u Nocturne Shrine . Dobicete Skeleton Key koji veoma pomaze u lockpickingu posto se nikada ne lomi
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku GAME MASTER na korisnoj poruci:
Dr. Penetrator (19.7.2009), jocarkz (20.10.2007), matejarmus (28.6.2010), petar iljich chajkovski (6.4.2009)
Stara 19.4.2006, 15:20   #2
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Dobro, neka ostane tema, ali svaki off-topic i aluzije kakva je igra (i tome slično) brišem.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 1:21   #3
6am3 Fana71c
Veteran
 
Član od: 13.1.2006.
Poruke: 887
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 45 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

najjache oruzije / deo oklopa?
6am3 Fana71c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 16:32   #4
srcko
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 49
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcko
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Kako je najlakse postati Grand Champion to jest pobediti Gray Princa:
Pre nego sto se upustite u dvoboj sa njim resite quest koji vam on daje i videcete sta ce se desiti....
srcko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 17:53   #5
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
srcko kaže:
Kako je najlakse postati Grand Champion to jest pobediti Gray Princa:
Pre nego sto se upustite u dvoboj sa njim resite quest koji vam on daje i videcete sta ce se desiti....
Pa nemoj videcete sta ce se desiti , nego napisi sta ce se desiti.Naime Gray Prince ce izgubiti volju za zivotom i pustiti da ga ubijete. To je mnogo lakse nego se sibati sa njim.
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 21:10   #6
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Jednorog

Takodje mozete zajasiti jednoroga.Posto nemam trenutno mogucnosti da igram igru neka neko proba pa neka jevi dali radi (ovo prepisujem sa jednog stranog sajta.www.cheatcc.com)

Jednorog :

The Unicorn can be found northeast of Inn Of III Omen and east of Mingo Cave at a place called Harcane's Grove. It is protected by four Minotaurs. The easiest way to reach this area is to move west/southwest from Fort Variela, which is on the coast of the upper Niben River. By doing this, you will see the Unicorn before the Minotaurs see you. Note: If you do encounter the Minotaurs, do not start fighting them close to the Unicorn or the Unicorn will join with them against you, and you will not be able to mount it. Just run up to the Unicorn, mount it, and run away. The Unicorn is both fast and immune to regular weapons.

Izvinjavam se sto nisam preveo ali me bas mrzi !
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku GAME MASTER na korisnoj poruci:
Dr. Penetrator (19.7.2009), petar iljich chajkovski (6.4.2009)
Stara 22.4.2006, 1:58   #7
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Jednorog

Kako da max-ujete sneak skill: idite recimo u neki gdrad gde ispred vrata uvek stoji chuvar, okrenite se u vrata tako da vas chuvar ne vidi, uljuchite sneak i autorun (taster q) i pustite igricu nekoliko sati

Chini mi se da dizanje sneak skilla ne radi ako u blizini nema NPC-a koji vas ne vidi. mozhda i greshim, ne znam.

mislim da se ovako mozhe nabudziti i athletics skill kada se iskljuchi sneak, nisam probao.
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2006, 22:36   #8
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

'ebem vas u unicorna, nasao sam ga ali je totalno lud, nekad mogu da ga jasem a nekad totalno poludi pa me napada!!! Da li neko zna kako da vratim svog starog konja? Shadowmeere vrati se!!!
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 12:31   #9
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Jos jedan nacin da dobijete SKELETON key

Idite u Bravil. Pricajte sa nekom argonian kuchkom u krchmi. Ona ce vam reci kako je nekoj drugoj nestao prijatelj. Idite do te druge i prihvatite quest. Cak i ako imate Skeleton key pozeljno je uraditi quest da se razbije monotonija jer nije onaj klasicni idi tamo-ubij onog.
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 12:32   #10
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Pa kad si kod unicorna ne smes vaditi oruzje inace te napada. Znaci ako hoces da se kidas sa neskim, moras ostaviti konja malo dalje.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 16:38   #11
athlon
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 93
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
darkado kaže:
Jos jedan nacin da dobijete SKELETON key

Idite u Bravil. Pricajte sa nekom argonian kuchkom u krchmi. Ona ce vam reci kako je nekoj drugoj nestao prijatelj. Idite do te druge i prihvatite quest. Cak i ako imate Skeleton key pozeljno je uraditi quest da se razbije monotonija jer nije onaj klasicni idi tamo-ubij onog.
Ja nisam dobio skeleton key nakon rjesavanja tog zadatka.
athlon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 16:43   #12
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
athlon kaže:
Ja nisam dobio skeleton key nakon rjesavanja tog zadatka.
Pa vidis da covek kaze "cak i ako imate". Znaci, moguce je da ste vec nabavili.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 16:55   #13
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

moguce da nisi dovoljno velik nivo, mislim da moras biti bar 10. btw kako da pobedim umbru (najlakse)
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 17:14   #14
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Citat:
darkado kaže:
moguce da nisi dovoljno velik nivo, mislim da moras biti bar 10. btw kako da pobedim umbru (najlakse)
Easy Ebony and Umbra Sword
Go to the Arena and get a few claymores. Then, go directly south of the Imperial Waterfront to a place called the Old Bridge. Move west and follow the road until you reach a ruin that starts with a "V". Go inside and get past the minor creatures. You will find a girl named Umbra. There is one broken pillar in the room. Use the bench next to it to jump on top of it, then stand at the edge. Use a ranged attack to have her start attacking you. Then, take out the claymore and just start hitting her. She has a lot of health and does a lot of damage -- do not fall off the pillar. If done correctly, you will have full Ebony and a great sword without getting touched.
Nisam isprobao ali bi trebalo da radi.
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 19:15   #15
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

probacu, hvala
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 15:42   #16
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Poceo sam da radim Quest o onoj biljci nirnroot (ako se tako pise ali valjda znate na sta mislim)i treba da ih sakupim 10 bio sam na onom mestu koje je oznaceno na mapi da ih ima ali sam nasao samo 5.Dali mi neko moze pomoci??
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 19:20   #17
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

nirnroot ti se nalazi svugde po mapi. ali samo na obalama i tamo gde ima kamenja.

inace prvo dobijes da nadjes 10, pa 20, pa 30, i na kraju 40. ja sam nasao sve cak i preko toga, posto ga ima dosta. imas jedan cak i u kapetanovoj kabini u jednom brodu u watrfrontu.

sad za unicorna, ebem mu misa, nisam znao, i ubio sam ga, doduse resavao sam kvest za onog baju sto ima shrine severno od jednoroga. tudobijes savior hide, odlican light armor.

sta je koji qrac sanguin rose? dobijes staf sa ovom magijom kad resis kvest za sanguina, i ja probao da vidim dejstvo, ali nista nisam provalio.
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 20:10   #18
darkado
Član
 
Član od: 17.1.2006.
Lokacija: Pored kompa...
Poruke: 439
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku darkado
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

sta radi oruzje koje dobijes kad zavrsis quest za boga ludila, nesto wablejack (uopste nema stetu nego samo wablejack on target koji nista neradi)
darkado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2006, 0:25   #19
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

I ja sam bio u istoj dilemi, ovo pomaze:
Q: What are Wabbajack, Sanguine Rose, and Corruption? What do they do?

A: Use Wabbajack on a non-human npc and it randomly changes them into another creature.
Use Sanguine Rose on a non-human npc and it will summon a random daedra.Whether the daedra will fight for you or fight for the creature you summonedit on also seems to be random. Try standing at a distance when you use it.
Corruption creates what we'll call an evil twin of whatever you use it on.
The twin will begin attacking whatever you summoned it on.

Malopre sam nabavio Goldbrand i mnogo mi se svidja! Ova tournament je bio jedan od interesantnijih stvari koje se rade u Oblivion-u (plane)...
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2006, 20:24   #20
GAME MASTER
Član
 
Član od: 14.3.2006.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 132
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Oblivion Fore i Fazoni

Evo pobedio sam Umbru dosta je lako ako imate Fire Staf koji dobijate od mages guilda.
GAME MASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com