Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2015, 12:02   #1301
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: GTA V za PC

Bravo Gorane, tačno tako
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 12:28   #1302
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Rockstar details GTA 5 PC's director mode

Citat:
"The Rockstar Video editor in GTA V features a number of significant improvements," says John Macpherson, lead designer at Rockstar Toronto. "This starts at the recording level, where players now have the option to start and stop their captures at will. We have also added a brand new feature known as 'Director Mode'. This gives users the ability to play and record using any actor from GTA V such as story and heist crew characters, members of the ambient population and even animals."
In addition to manipulating the characters (and animals), players can make them speak and perform contextual actions. "This radically increases the possibilities for creativity," he says. Macpherson also notes that the Director Mode will let players adjust the time of day, weather, and enable a "host of cheats" to enhance the scene.
"On the editing side of things," Macpherson says, "GTA V now allows players to add and trim multiple radio tracks to a single video. Scored music is also available as are numerous in-game commercial recordings. A new suite of custom filters have been added along with custom post effects tuning. Players can add and customize depth of field effects in their videos now as well. For camera edits, additional targeting and blend options have been added for greater control over shots. Final edits can now be shared directly to YouTube and entered into upcoming Social Club contests."
Izvor:

http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-director-mode/
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 15:47   #1303
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: GTA V za PC

^^^ Odlicna stvar. Ljudi cine cuda sa TF2 a kamoli sa GTA....odlican potez po meni.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 16:01   #1304
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Da li neko jos uvijek ima PS3/X360 verziju igre da mu dam moj Social Club nalog da predje prolog kako bi dobio one returning player gluposti? Naravno ako se nekome da da to radi uopste
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 19:28   #1305
misterycracker
Član
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: MK
Poruke: 76
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 26 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Može, imaš Steam-ov backup & restore sistem.
Ali kupio sam je na IG i nije preko steama,dali moze preko RGSC?
misterycracker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:03   #1306
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Da li neko jos uvijek ima PS3/X360 verziju igre da mu dam moj Social Club nalog da predje prolog kako bi dobio one returning player gluposti? Naravno ako se nekome da da to radi uopste
Imam ja, sta tu konkretno treba da se uradi?
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:04   #1307
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: GTA V za PC

Dex a sta dobijas kao returning player? Lovu u igri ili drugo nesto?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:26   #1308
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Dobije se ovo:

Spoiler za Slika:


Mislim da bi trebali da odradite to na PS3/X360 prije nego sto pokrenete igru na PC-ju.

Ovo se tteba uraditi

Video
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:31   #1309
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa jedino ovaj duke o'death nije los mada sve to kozmetika.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:35   #1310
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: GTA V za PC

Brat i ja smo dobili i monster truck sa američkom zastavom na PS3
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 21:36   #1311
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Brat i ja smo dobili i monster truck sa američkom zastavom na PS3
To su djelili za Dan Nezavisnosti prosle godine. Nije puno sadrzaja ali je i dalje sadrzaj koji je na "disku" i isjecen iz igre.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 22:57   #1312
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

LoneWolf sada mi je jasnije na šta si mislio. GTA (5) u odnosu na svoju mlađu sestricu GTA (4) jeste naprednija, novija, drugačija u određenoj meri, ali je iz iste porodice koja je spektakularna, i malo je teže da bude nešto više spektakularnija u odnosu na drugo dete. Sleeping Dogs je mali komšija, sladak je, možda se i najviše približio spektakularnoj porodici, i probao da bude nešto više od njene senke. U odnosu na tog malog komšiju, GTA (5) je spektakularan, bez dileme.

Nisam rekao da hejtuješ i to ni ne izgleda tako, ali nema potrebe da se sa druge strane prebacuje tinejdžerima sa foruma što su impresionirani. Ostaje žal samo što i drugi (nemoraju da budu impresionirani), neki stariji, bitniji, i ostali u današnjem vremenu, ne mogu da prevale preko jezika da je Rockstar svojom pojavom, prvim GTA-om, a zatim i nastavcima (i sa RDR), najbolji, najsloženiji, najkontraverzniji, i najkvalitetniji sadržaj u digitalnom (novom) mediju koji postoji.

Rendžer25 se direktno izrazio, bez uvijanja, i zapravo je rekao dobru stvar.

Onaj ko je (i ko nije) u gamingu i ovo neće da igra, ne mora ni da čita Joyce-a, Umberta Eca, ne mora da gleda ni Kuma, ni Taxi Drivera, ni Tarantina, ali ni Breaking Bad, The Wire, True Detective.

Pentraksil, može da se kaže šta hoće u ovoj temi, ali mora malo konkretnije da se priča, sa nekim argumentima. (Kao što si i obrazložio).

Nije GTA neprevaziđen (samo) zato što je prepun detalja, gradovi su živi i fenomenalni, bogato kreiran virtuelni svet, lepa grafika, već zato što je ta oku ugodna forma, napunjena najrazličitijim kvalitetnim sadržajem i veoma slojevita. Taj sadržaj je vezan za prostor i vreme u kojemu živimo, odnosi se kritički prema današnjem načinu življenja i sistemu koji ne funkcioniše. Kritika je upućena ka svim nivoima, i svim slojevima društva. Ka običnom čoveku, biznismenu, kapitalisti, političaru, medijima, i svim drugima koji čine i kreiraju našu svakodnevicu.

Spomenuli ste TBoGT. Ne postoji video igra (pa ni neke druge umetničke forme), koja se na ovako zabavan, privlačan, kritički, i kvalitetan način bavi najosetljivijim društvenim pitanjima, u ovom slučaju LGBTQ populacijom.
Sav taj sadržaj upakovan u vizuelno fenomenalan prostor, provokacija, aktuelnost tema kojima se bavi, i efekte koje proizvodi, čine GTA najboljim serijalom ikada u gaming industriji.
Iako, nakon iskustva igranja GTA naslova (Zajedno sa RDR), nije uopšte pitanje, ni bitno, da li je najbolji ili nije. Suština je da takvo nešto postoji i da imamo priliku da budemo deo toga.

Goranmax evo više od deset godina pratim forum Svet kompjutera. Od 2004. godine. Manje ili više aktivno, a do sada nisam pisao.

Poslednja ispravka: UpTrack (10.4.2015 u 23:38)
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku UpTrack na korisnoj poruci:
markos807 (11.4.2015), micja (11.4.2015), Rainman (10.4.2015), rendzer25 (11.4.2015)
Stara 10.4.2015, 23:11   #1313
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

^
Ti mora da si noviji clan na ovom forumu cim ovoliko filozofiras
Kako samo imas volje da iskucas toliko teksta?

Lol, takav sam i ja bio kad me povredio Mass Effect 3 pa se aktivirao ovde da se ozalim
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
LoneWolf (11.4.2015), Sh0m1 (11.4.2015), Skenderevo (11.4.2015)
Stara 11.4.2015, 1:42   #1314
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nisam izdrzao , smatram da iako prodaju istu igru treci put sazluzuju da ih ne piratizujem.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Capture.jpg
Viđeno:	201 puta
Veličina:	20,6 KB
ID:	52102  
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 10:16   #1315
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke

Onaj ko je (i ko nije) u gamingu i ovo neće da igra, ne mora ni da čita Joyce-a, Umberta Eca, ne mora da gleda ni Kuma, ni Taxi Drivera, ni Tarantina, ali ni Breaking Bad, The Wire, True Detective.
Evo ja nisam gledao Kuma, Taxi Drivera, kao i jos citav niz filmova o kriminalcima i njihovim agendama. Ja sam vise Joe Doe Vigilante. Imas neke dobre stavke, Rockstar jeste avangarda za danasnje standarde, ali "najbolji serijal"? Please. 90% igracke baze je tu zbog nasilja radi nasilja, nema ti slojeva za njih. Uostalom, bilo koji YouTube video sadrzi komentare koji jasno reflektuju igracke namere, uglavnom pricaju o kolima i vetru u kosu...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 11:52   #1316
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Evo ja nisam gledao Kuma, Taxi Drivera, kao i jos citav niz filmova o kriminalcima i njihovim agendama. Ja sam vise Joe Doe Vigilante. Imas neke dobre stavke, Rockstar jeste avangarda za danasnje standarde, ali "najbolji serijal"? Please. 90% igracke baze je tu zbog nasilja radi nasilja, nema ti slojeva za njih. Uostalom, bilo koji YouTube video sadrzi komentare koji jasno reflektuju igracke namere, uglavnom pricaju o kolima i vetru u kosu...
A dobro druze sad i ti generalizujes, al' stvarno ako nisi gledao propustio si dosta. Mislim to ubijanje ljudi po ulici i slicno je interesantno klincima(koji inace i ne bi trebali da igraju ovu igru) igra po meni dobija pravu vrednost(ne mislim na V posto ga nisam igrao vec ove do sada) tek kad si malo zreliji i skapiras o cemu se to sve tu radi.

Meni je i dalje najbolji ikada Vice City jer tako dobro oslikava tu atmosferu 80tih, muzika, odela, automobili sve je tu, skoro sam ga cak i presao po ne znam koji put i uvek me odusevi.

Poslednja ispravka: Al3k5an9ar (11.4.2015 u 12:50)
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Al3k5an9ar na korisnoj poruci:
UpTrack (13.4.2015)
Stara 11.4.2015, 14:16   #1317
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Rockstar, nisi možda na pravi način shvatio zašto sam pomenuo te naslove. Joyce i Eco su masterpiece i klasik svetske književnosti. Kum, Taksista, i Tarantino su kultna ostvarenja kinematografije. To su i navedene serije. GTA je masterpiece u svom mediju, video igrama. To je zajedničko navedenim naslovima. Da su razbili granice, uveli novine u svojim medijima, da su drugačiji, bezkompromisni, uticajni, i predstavljaju sam vrh sveta umetnosti.

Pitanje klinaca, tinejdžera i populacije jeste složeno i zanimljivo pitanje kada se priča o GTA naslovima, ali zahteva i malo dublju analizu, ogradu od generalizovanja itd.

Inače, najnovije analize i studije centara za sociološka istraživanja pri najpriznatijim svetskim univerzitetima, pokazuju da mlađoj populaciji ipak ne rastu rogovi, ni repići na dupencetu kada se igraju sa GTA naslovima.
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 14:25   #1318
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Dupla poruka! Greška!
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 14:25   #1319
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Pitanje klinaca, tinejdžera i populacije jeste složeno i zanimljivo pitanje kada se priča o GTA naslovima, ali zahteva i malo dublju analizu, ogradu od generalizovanja itd.

Inače, najnovije analize i studije centara za sociološka istraživanja pri najpriznatijim svetskim univerzitetima, pokazuju da mlađoj populaciji ipak ne rastu rogovi, ni repići na dupencetu kada se igraju sa GTA naslovima.
Slazem se sa tim al' kazem i da oni(mladja populacija) generalno ne shvataju poentu igre i ono sto je izdavac hteo sa njom da postigne.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Al3k5an9ar na korisnoj poruci:
UpTrack (11.4.2015)
Stara 11.4.2015, 14:26   #1320
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Rockstar talk 4K, PC performance and more
Citat:
We were always going to bring GTA 5 to PC. We planned from day 1 for a PC build and we made technical decisions based off the fact that we would be doing a PC version of the game.
Mogli su makar da reknu ljudima da ne pisu peticije i gluposti.

---

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
Goranmax evo više od deset godina pratim forum Svet kompjutera. Od 2004. godine. Manje ili više aktivno, a do sada nisam pisao.
E jos samo da je bio otvoren tad

Poslednja ispravka: gagi011t (11.4.2015 u 17:10) Razlog: da*
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com