Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2011, 0:24   #41
Flash91
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 694
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 215 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

Hranim trola, brisi post.

Poslednja ispravka: Flash91 (30.8.2011 u 0:40) Razlog: Change of mind
Flash91 je offline  
Stara 30.8.2011, 1:53   #42
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

Ako je ovaj moj iscrpan post trolovanje, onda ti ne znas ni sta znaci net rec trol .

Al dobro, najlakse je na internetu biti pametan, napises nesto i bole te uvo, jel tako .
E pa nije, napisao si glup post, mozda ti je los dan, a mozda si jednostavno nedovoljno pametan. Ali hej, nije to strasno, to je nesto sa cim se (ne) radjas .
Pjanovic je offline  
Stara 30.8.2011, 4:04   #43
petar blagojevic
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 36 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
A koja to televizija ima emisije kao sto je Insajder ?

A da, to je rezimska emisija, mozes misliti, usudili se ljudi da napadaju VASE lopove iz DSS-a, kako su samo smeli, kad su ti papci u opoziciji, nije lepo .

Mozda cete nekog i zavarati, al mene necete.
Vas dvojica i jos par spadala, pisete shatro postove kojima napadate sve politicare.
A svrsavali ste svaki put kada ste gosn doktora za macke Voju Kostunicu vidjali na tv-u kao premijera/predsednika.

Proslo je vase vreme, i takvih crva kao sto Kostunica, SRS i ostale gamadi.
Dal je doslo vreme za Nikolica, videcemo.

I ja uopste nisam rezimski nastrojen, nemam neke posebne simpatije prema Tadicu. On jeste nas najbolji predsednik u poslednjih 20 godina, ali s obzirom na "konkurenciju" u proslosti, to mu i nije bilo tako tesko postici.

Imam velike simpatije prema Djilasu, ali hej, otkud ja to imam pravo. Treba da verujem onim grafitima sto ste vi i vasa spadala iz DSS-a i ostalih gamadi, pisala po zidovima, Djilas tajkun and stuff.

A Djilas je najbolji gradonacelnik koga je Beograd imao za poslednjih 30 godina. Cak i za stvari koje su ga simpatizeri napadali, za one platane u Bulevaru, i za to je covek bio u pravu, raspala trula drveca nekog bi ubila kad tad.

A vi sto ste bedni u zivotu, pa su vam za sve krivi drugi i ponajvise politicari, to je vas problem, i imate pravo na svoje misljenje, ali dakako, bitno je pomenuti aspekt sa koga posmatrate i komentarisete politicku situaciju.

Dok je politicara u Srba, bice i afera. Ali bogami nijedna nije vezana za Djilasa. Ne idealizujem ja ni njega, uvek tu ima neceg ispod zita, ali toga ima u svim drzava na svetu, u svim vladajucim strukturama.
Ali covek to sto zacrta, to i uradi.

Prosto receno, sve ono sto Kostunica radi pogresno, to Djilas radi odlicno, kao plus i minus, nema drasticnije razlike izmedju dva policara na sceni.
Demagogija = beskonacno kod neobavestenog.
Demagogija = 0 kod Djilasa.

Posebno mi se svidela situacija sa Romima ispod Gazele kako je resio.
Covek je nasao opstinu/lokaciju u kojoj ce ih smestiti, finansirao one privremene objekte.
Kad su dosli da se bune i Romi i stanari te opstine, lagano ih je oterao u qrac sve, jer nikakve argumente nisu imali. Ispod mosta je nebezbedna lokacija i za stanare, a i za sam most.
A kad su dosle odredjene nevladine organizacije da ga optuzuju za nehumanost, krsenje ljudskih prava, i njih je lagano oterao u qrac, lepo je covek rekao, e onda vi im nadjite smestaj kad vec pametujete.

To ^ nema nijedan politicar na politickoj sceni, verovatno ni Ceda Jovanovic, takvu ostrinu i brzo em kvalitetno resavanje problema.

I zato on jeste nas najbolji gradonacelnik, i zato ce biti za par godina nas premijer, a jednog dana mozda i predsednik.

Fakin deja vu, covek za postovanje, podseca me na jednog sedog nemackog djaka, zaboravih mu ime, molim vas podsetite me .

I jos jednom, ko vas bre ebe, snalazite se u zivotu, borite se, najbolje da stavite ruke na kukove ko babe neke i da kukate.
Živeo drug/gospodin Đilas!

Ne znam što si tako naivan.Postovi su ti kao propagandni stranački bilten, to ne valja , treba da misliš svojom glavom.

Svi političari , uključujući i Đilasa, od odbornika u opštinama pa preko gradonačelnika i poslanika, su tu zbog svojih ličnih interesa i bogaćenja , bez obzira na stranačku pripadnost.Sve stranke su komercijalna preduzeća koja služe za ostvarenje profita, deobu radnih mesta i mesta u upravnim odborima, i obezbeđivanja biznisa svojim ortacima preko javnih nabavki(preko kojih odlazi jedno 50% budžeta).

Šta oni pričaju biračima, to je stvar marketinga i šarenih laža.Polako su se sve parole i velike ideje izlizale i niko im ništa više ne veruje.Celokupan sistem zajedno sa svim strankama-preduzećima truli, i ko zna šta će biti za 2-3 godine, i ko zna ko će biti premijer ili predsednik(ako bude uopšte bilo premijera i predsednika).Da je problem samo u nekom Koštunici ili pojedinoj stranci, to bi se lako rešilo, uostalom on nije na vlasti već 3 godine, nego je problem sveobuhvatan i odnosi se na celokupnu političku, ekonomsku i medijsku elitu, uključujući i opoziciju jer su i oni deo te elite.
I Đilas je bio ministar u Koštunicinoj vladi.

Naša država/društvo je u stanju anomije, u fazi raspadanja već izvesno vreme , može to trajati 2 ili 5 godina, ali je ishod poznat.Tu nema mesta za hvalospeve bilo kojem pripadniku elite.

O medijima ne treba trošiti reči.Jedina svrha im je da zatupe masu, ono što je pre bio turbo-folk, sada su reality programi.Mnogo su "hrabri" da preispituju malverzacije onih koji su bili na vlasti pre 5-6 godina.O ovima koji su sada na vlasti se ćuti , a ispitivaće njihove malverzacije za nekoliko godina kada to ne bude uopšte važno.Ja im jedino verujem za podatke o dnevnoj temperaturi i tačnom vremenu.

Poslednja ispravka: petar blagojevic (30.8.2011 u 4:13)
petar blagojevic je offline  
Stara 30.8.2011, 4:33   #44
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

O pamfletu koje tacno stranke mi pricamo ?

Ja sam napisao da cenim Djilasa, ustvari cenim ono sto radi, cenim odlucnost i rezultate koje postize.

Ja upravo zato sto mislim SVOJOM glavom, mogu da pogledam i prepoznam neke rezultate.
Ja sam daleko od naivnosti.

A ta epopeja i kuknjava o strankama, pa napravi svoju stranku, pa promeni nesto. A dajem ruku, da svi vi sto kukate o nasim politicarima i sistemu, vi da se nadjete u njihovoj ulozi, vi bi bili i gori od njih.
Nemojte da mi glumite tu postenjacine neke, lako je pricati kad ne radis nista, kukas samo.
Svi do jednog kad bi se nasli u vlasti, drzava bi trajala mesec dana.

Sve neka fino odgojena deca, ma sigurno .
Nikad nista prekrsili 10 zapovesti, nikad nista lose u zivotu niste uradili, sigurno .

Poslednja ispravka: VojaM (30.8.2011 u 11:25) Razlog: uvredljivi delovi izbačeni
Pjanovic je offline  
Stara 30.8.2011, 9:18   #45
Flash91
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 694
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 215 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ako je ovaj moj iscrpan post trolovanje, onda ti ne znas ni sta znaci net rec trol .

Al dobro, najlakse je na internetu biti pametan, napises nesto i bole te uvo, jel tako .
E pa nije, napisao si glup post, mozda ti je los dan, a mozda si jednostavno nedovoljno pametan. Ali hej, nije to strasno, to je nesto sa cim se (ne) radjas .
Znas kako Pjanovicu, krenuo sam da ti odgovaram jednako bezobraznom merom, kakav je bio i tvoj originalni post, al sam onda uvideo da definitivno nemam volje da se prepirem sa nekim od cca 30 godina sa mentalnom staroscu od izmedju 15 i 17. S obzirom na iznetu kolicinu budalastina u tvom originalnom postu, bez obzira sto se slazem sa nekim stvarim u vezi sa Djilasom, meni bi trebalo sat vremena pisanja da bih ti mozda objasnio neke stvari i naterao te da uvidis da gresis. Ali s obzirom da neki od nas zapravo imaju obaveze u zivotu i da ne mogu da provedu pola radnog dana prepiruci se i plain out trolujuci o POLITICI na forumu SVETA KOMPJUTERA, ja te ostavljam da uzivas u svom blagoslovenom neznanju.
Flash91 je offline  
Stara 30.8.2011, 11:28   #46
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: 8/2011 "Godinu dana fore"

Momci, što se tiče priče o kolumni, tu je sve rečeno, pa se kanda počelo sa nekim drugim temama kojima ovde nije mesto. Nešto je obrisano, veći deo je ostao (sem direktnih vređanja i psovanja ove ili one stranke ili ličnosti), ali to je najviše što sam spreman da dozvolim, s obzirom na to da na ovom forumu politika nije dobrodošla.

Zaključano.
VojaM je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
Flash91 (30.8.2011), Laskaris (30.8.2011)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Svakog dana besplatna igra na sajtu gamehouse melek Male igre 0 20.2.2011 22:09
Huxley CBT2 - Poslednja dva dana slobodan ulaz za sve Leshma MMORPG igre 3 30.8.2010 9:44
Očajan Internet u zadnjih nekoliko dana de facto Internet usluge 1 8.12.2008 12:43
WOW 10 dana guest + 30 dana kredit? play_si O igrama uopšte 1 17.2.2006 19:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com