Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2015, 20:47   #81
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Igra ostaje F2P, tj. "besplatna". Ko ima 35e za bacanje može da ih pokloni Blizzu i igra igru odmah ako trenutno nema pristup.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
konza strateg (21.1.2015)
Stara 21.1.2015, 20:56   #82
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
konza strateg kaže: Pregled poruke
ja sad ne razmem,jel ce se igrica placati ili ce biti besplatna!? i jel ce joj 35e biti cena?
Igra je besplatna ali kao i u svakoj igri koja je besplatna (ovog tipa) imas opciju da kupis paket(bundle) u okviru koga dobijas neke e-predmete. U ovom slucaju to je nekoliko heroja i dodatno pristup beti. Verovatno kako igra bude sazrevala ubacivace dodatne pakete.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
konza strateg (21.1.2015)
Stara 22.1.2015, 0:08   #83
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Izgleda da je pre nekih nedelju dana dodat Ranked mod (Hero League). Da bi se igrao ranked neophodno je imati minimum 10 heroja (ne računaju se oni besplatni iz nedeljne rotacije) i biti 30. nivo. Po meni previše za casual igru, mada možda je Blizzard i ne smatra casual igrom.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2015, 10:59   #84
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Nije mnogo 10 heroja jer u ranked ih biras po redu i moze da se desi da budes deseti koji bira. Drugim recima,10 komada je neophodno da bi imao sta da izaberes
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2015, 11:27   #85
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Mogli su staviti da se heroji iz besplatne rotacije računaju u taj limit, ionako su besplatni za sve. Tako je u LoL, što ne bi bilo i ovde? Čak i da zanemarimo taj deo, trideseti nivo mi izgleda kao ogroman grind.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2015, 21:32   #86
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ma jok druze,veruj mi,ja sam izlvlovao za par dana jer sam uzivao u igri. Manje vise ako igras sa drugarom (+50k bonus xp) i uglavnom pobedjujes (isto 50k bonus) ide stvarno brzo. Sto se mene tice,nije problem broj heroja potreban za ranked nego cene heroja uopsteno. U odnosu na druge mobe stvarno su preterali sa cenama heroja+skinova+fensi mount... Treba ti 40-50eur samo za tako neku kombinaciju sto je van svake pameti. Ako budu snizili cene kad igra bude released mislim da ce imati buducnost,ovako nisam bas siguran.
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2015, 23:11   #87
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Baš sam se ulogovao sad na taj stari nalog da proverim koliko sam izlevelovao. Igrao sam oko tri nedelje i 18. sam nivo. Znači bez friend boosta, igranje svaki dan po nekoliko sati. Ako je boost 50% sa njim bih imao možda 5-7 nivoa više.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2015, 6:36   #88
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Holy shit, konačno beta ključ!!! Koliko peripetija za smrdljivu betu F2P igre u odnosu na koju gold gain u Hearthstoneu deluje kao svakodnevni dobitak na lutriji. Ali eto, ko nema sreće po defaultu on izgubi celu subotu i nedelju do doručka da bi se dokopao prokletinje. Nikom ne bih preporučio.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
BobaL (25.1.2015)
Stara 25.1.2015, 18:19   #89
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Holy shit, konačno beta ključ!!! Koliko peripetija za smrdljivu betu F2P igre u odnosu na koju gold gain u Hearthstoneu deluje kao svakodnevni dobitak na lutriji. Ali eto, ko nema sreće po defaultu on izgubi celu subotu i nedelju do doručka da bi se dokopao prokletinje. Nikom ne bih preporučio.
Tacno, ja sam ucestvovao na 10-tak stranica i bio sam digao ruke da cu dobiti kljuc. Kao potpuno iznenadjenje danas mi je sa Softpedia-e stigao kljuc za betu.

Za ljude koji zele da dobiju kljuc predlazem da ucestvuju na takmicenjima gde je potrebno uraditi nesto da bi se dobio kljuc. Na Softpedia-i je trebalo postaviti zanimljiv komentar, a nije tesko pobediti jer vecina ljudi ostavlja glupe komentare. Tamo gde je potrebno uneti samo mail mislim da nije moguce proci od silnih botova.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 13:26   #90
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Prva 2 daily questa

Ako se po jutru dan poznaje...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 14:14   #91
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Bio neki giveaway(stiglo mi obavestenje na mejl), ja sam nekako dobio key, i odigrah malo danas. Prvi utisak je da je ovo nesto sto bih mogao da igram. Raspodela XPa po clanovima tima i nepostojanje item shopa je nesto sto mi se jako svidja. Moze covek da uskoci i odigra opusteno par partija, a ne ko LoL ili DoTA (kec) gde je bilo potrebno da se nauci 'iljadu onih cuda, buff-ova i ostalih zezancija. Nadam se da ce zajednica da bude dobra kada igra konacno zvanicno izadje, jer nema te igre koju bih ja igrao dok mi neki klinac urla i pljuje me po chat-u iz samo njemu poznatih razloga (verovatno zato sto je meni LoL zezancija, a njemu je ceo zivot ). Sve u svemu bice ovo fina igra, da se igra kao razbriga uz DotA2 i Smite, a sigurno ce Blizzard da prelepi i neku e-sport etiketu preko nje, jer tu danas leze pare. Nice one, Blizz

EDIT: zaboravio sam da dodam da sam uvek voleo art style u Blizzovim igrama, ovde je sve ekstra odradjeno, cak i oni skinovi sto se placaju izgledaju mocno
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 22:44   #92
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Meni se cini da je ovo igra za one koji su losi u Lolu/Doti pa im odgovara "timska igra". Nema itema, svi share exp. Ne shvatam ovu igru uopste.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 22:48   #93
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Ili za one koji su dobri u LoL-u,DoTi pa ne moraju da "nose" ostatak ekipe jer se xp deli... Ili je,ipak,dusu dala za kezuelstine (ko sto sam i sam)
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2015, 23:05   #94
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Ili je,ipak,dusu dala za kezuelstine (ko sto sam i sam)
Oces reci da su LoL/Dota igraci nesto mnogo hardcore? Mozes da budes kezualstina, a da i dalje budes solidan, nije to Starcraft. Tako da mi taj stav ,"igra mi lezi zato sto je casual", ne pije vodu.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2015, 1:33   #95
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Blizzard je uradio jos jednom sjajnu stvar i dokazao zasto su jedna od najuspesnijih IT kompanija. Uocili su da postoji veliki broj onih koji zele da igraju MOBA igru ali razlicitu od LOL-a.
Ne zeli svako da vodi mikromenadzment, ne zeli svako ogromne mape(vec srednje), neko zeli da igra kratke partije uocili su da ne postoji takav MOBA naslov i jednostavno su popunili tu prazninu.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
3LANCER (28.1.2015), cages (27.1.2015)
Stara 27.1.2015, 3:05   #96
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Da bas su originalni, totalno. Sa copy dota paste HotS, copy TF2 paste Overwatch ili kako vec, videcemo sta je sledece, mozda igra gde imas gravity gun ali on radi sve sam, dovoljno je samo da stisnes E da ga pokupis, i on ce te odvesti do kraja igre.
Ovo ce igrati u sustini ljudi kojima je Blizzard svetinja (bez komentara) i ljudi kojima je jednostavno dota 2 teska pa i LoL. Cak sta vise verovatno ce ovde i biti najvise besne dece koja ce da se deru.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2015, 3:37   #97
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Kolko sam obradovao kada sam video da sam dobio betu od Blizz-a, isto tolko sam se razocarao posle prve odigrane partije.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2015, 5:05   #98
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Meni se cini da je ovo igra za one koji su losi u Lolu/Doti pa im odgovara "timska igra". Nema itema, svi share exp. Ne shvatam ovu igru uopste.
Najveća "prednost" ove igre je što su partije u proseku 20ak minuta. Takođe nema besomučnog farmovanja po pola sata gde se ništa drugo ne dešava, ili onih situacija gde ste već 90% izgubili partiju posle 10min, a ona se oduži na punih 50. Dota 2 naravno ima mnogo veći skill cap i kad se tu napravi comeback osećaj je neverovatan, ali ova igra jednostavno cilja drugu publiku. Igrao sam malo ovo i Dota 2 definitivno ima bolji "osećaj" tokom igre, posebno attack animacije, UI i grafički stil koji se meni lično više dopada, mada je to možda samo stvar navike.

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Da bas su originalni, totalno. Sa copy dota paste HotS, copy TF2 paste Overwatch ili kako vec...
Ovo ce igrati u sustini ljudi kojima je Blizzard svetinja (bez komentara) i ljudi kojima je jednostavno dota 2 teska pa i LoL. Cak sta vise verovatno ce ovde i biti najvise besne dece koja ce da se deru.
HotS uopšte ne liči na Dotu 2, a to što Overwatch veoma podseća na TF2 je po meni odlična stvar, to mi je jedna od omiljenih igara. Umesto različitih oružja odlučili su se za skill sistem, verovatno je razlog tome veće distanciranje od TF2 pošto već dosta podseća na isti. To da će biti besne dece je zagarantovano, jednostavno je takav žanr, da li će ih biti najviše to će se tek videti.

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Kolko sam obradovao kada sam video da sam dobio betu od Blizz-a, isto tolko sam se razocarao posle prve odigrane partije.
Razlozi? Mene je za sad jedino razočarala cena heroja i srazmerno gold gain, ovoliku pohlepu nisam video odavno. Ali pošto je beta valjda će se i to promeniti vremenom. U ranoj beti Hearthstonea dobijalo se 5 golda za 5 pobeda u odnosu na sadašnjih 10 za 3 pobede. Daily questovi su mnogo bolji, jer većina ne zahteva pobede da bi se odradila, za razliku od HS. To odbija ljude od eksperimentisanja u deckovima jer pošto se samo pobede računaju svi igraju već proverene stvari.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2015, 19:28   #99
gagi011t
Veteran
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 727
Zahvalnice: 260
Zahvaljeno 426 puta na 202 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Mogli su staviti da se heroji iz besplatne rotacije računaju u taj limit, ionako su besplatni za sve. Tako je u LoL, što ne bi bilo i ovde?
Nije tako u Lolu.

Zapravo jeste kad igras Ranked 5's, kad igras SoloQ onda ne
gagi011t je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2015, 19:54   #100
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Heroes of the Storm

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Da bas su originalni, totalno. Sa copy dota paste HotS Cak sta vise verovatno ce ovde i biti najvise besne dece koja ce da se deru.
A DoTa je surogat cije igre? Iliti,sta je starije kokoska ili jaje? Sto se tice besne dece nema ih bas puno ili barem ja nisam primetio,pojavi se 1 retard u 10 partija zasad....

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Oces reci da su LoL/Dota igraci nesto mnogo hardcore? Mozes da budes kezualstina, a da i dalje budes solidan, nije to Starcraft. Tako da mi taj stav ,"igra mi lezi zato sto je casual", ne pije vodu.
Nisi me razumeo,nisam rekao da to sto sam casual znaci da moram lose da igram. Jednostavo,nema smaranja oko mikromenadzmenta ko u vecini dosadasnjih MOBA naslova,grind kripova je sveden na minimum i to uglavnom samo early game (pre 10. nivoa).

I jos da odgovorim nekome u vezi gold gaina (ne secam se ko je pisao o tome :P):iskreno,nije mnogo tesko zaraditi gold posebno ako si nov igrac-svaki heroj izlevelovan na 5 daje 500 golda plus u dva navrata imas nagradu za tvoje levelovanje od po 2k golda (cini mi se) plus ako kupis relativno jeftin stimpek (4eur za nedelju dana,9eur za mesec) dobijas 50g za poraz 75g pobeda... ja dosad uzeo preko 15 heroja goldom i sad se troumim izmedju Chen-a,Stichesa i Nazeeba
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of the Storm Obtainer otpaTci 4 12.11.2013 8:22
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com