Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.3.2009, 14:04   #21
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Брате,читао сам мало оно што си поставио,ти без пљуга.Ево ти једна дрина ако није фрка.Боље немам.
Опет ********************************а о томе како људи који су тамо немају свој живот,нису социјално уклопљени,како су болесници,манијаци,силоватељи,....и слично.Не кажем да нема свакаквих,има сигурно,али шта бих ја сада требао да радим,на пример.Да се одјавим да не бих био препознат као неко од тих!?!?!?Боли ме .....Нека мисли о мени ко шта хоће.
Напишем и ја понекад,понегде по нешто,мислим у тим групама свакојаким.Јбг,не могу да ћутим када видим да опет неко тамо негде и опет,и опет,и опет ******************************** по нама Србима.Али у праву си Предраже,то су тотално глупи фан клубови,и не пада ми на памет да више пишем по њиховим зидовима.Упуштати се у расправе са свакојаким људима,бити изнапушаван као последњи идиот,.....не знам ни који ми је мој био да се спустим толико.
Велики поздрав за све!!!
gorann je offline  
Stara 4.3.2009, 14:26   #22
PsyDuck
Veteran
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: Celeblast
Poruke: 899
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 126 puta na 102 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku PsyDuck
Određen forumom Re: Imate li profil?

soc-net mozhe da bude super,ako se koristi na pravi nachin!
nisam bash upoznat u nachin funkcionisanja fB,ali je majspejs [moj svemir] bio sasvim lepo/jednostavno uradjen...
mada sam ja isti koristio da bi doshao do nove muzike... e sad,nakon odredjenog vremena se javlja jako opsesivna potreba za redovnom proverom naloga-dal` vam je neko ostavio 'koment',dal` imate novi 'rikvest' i sl... mislim da u tom momentu treba znati i prestati...

a te glupostio oko zloupotreba neta...-pa to apsolutno nije nishta novo! ispade da smo mi izmislili to! onaj koji ne zna da poshtuje pravila neta ne treba da koristi net - jel nekome na ulici koga vidite prvi put u zhivotu dajete ime/prezime/adresu/matichni broj!? ne...?
a mediji su to toliko ispopularizovali,i opet se dizhe hajka i poziva na linch 'zlog i volshebnog Neta'...
PsyDuck je offline  
Stara 4.3.2009, 14:53   #23
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
... što nas dovodi do zaključka da su problem ljudi, a ne veb strana.
Slažem se. Veliki broj ljudi koristi Facebook kao još jednu mogućnost da komuniciraju sa ljudima koje na drugi način ne mogu da kontaktiraju (poznanike iz inostranstva, ortake iz škole, kolege sa starog posla...), ili kao sredstvo preko koga mogu da podele neke njima interesantne stvari sa prijateljima (fotografije, npr.). Ljudi u inostranstvu ga koriste kao internu mrežu (kad je network recimo firma, ili univerzitet), kao i za mogućnost samo-promocije, kako reče Urke.

E sad, uzrok što Facebook kod nas izgleda tako kako izgleda je što se mi prema Internetu i digitalizaciji društva i dalje ponašamo kao da smo juče izašli iz džungle. Način na koji Internet percipiramo, načini kako mu pristupamo još od pre 10 godina je razlog što je upotrebna vrednost Facebooka - kao i samog Interneta - kod nas unapred osuđena na propast. Izuzetaka naravno ima ali ih je i dalje premalo, a ne pomaže što u izuzetke definitivno ne spada državni vrh ove zemlje. Dakle, dok se razumevanje virtuelnog okruženja kod nas ne promeni, što zahteva i edukaciju na svim nivoima, i dalje će se veliki broj korisnika Facebooka iz Srbije ponašati kao majmuni u kuhinji.

Poslednja ispravka: Iris (4.3.2009 u 22:47) Razlog: typo
Iris je offline  
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), allokin (18.3.2009), iMa_NeKo_PljUgU (4.3.2009), micko76 (12.3.2009), Milos96 (25.8.2010), Ocelot (4.3.2009), urke (6.3.2009)
Stara 4.3.2009, 22:50   #24
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Jedna devojka iz Engleske je dobila otkaz zato sto je na svom Fejsbuk nalogu napisala da joj je posao dosadan.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/pe...news_id=154893

Ponekad je cutanje zlato ali toga se na Fejsbuku vrlo cesto ne pridrzavaju.
ivanza je offline  
Stara 5.3.2009, 13:48   #25
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
gorann kaže: Pregled poruke
Имам отворен facebook налог,и не сматрам себе због тога идиотом.Нашао сам људе које стварно дуго нисам видео.
Имам 29 година и нисам наложени пубертетлија па да сада тамо тражим љубав свог живота или нешто слично.Многи људи када чују да имаш тамо отворен налог одмах ********************************ју како мора да ти фали неки ку...И нисам се тамо пријавио да бих ћаскао са комшијом,њега видим свакога дана.Највећа преднос свега тога по мени је то што могу да комуницирам,како-тако,са људима из свих крајева света,пошто као и велика већина људи у Србији о путовањима могу само да сањам.
Ne nikako, nema potrebe da iko sebe smatra idiotom zato shto ima profil na facebook-u, ja chak i pozivam svakog ko koristi internet bilo na kompjuteru ili na mobilnom telefonu da se pridruzi facebook-u , jer verovatno ce neko pozeleti i njega da pronadje na facebook-u i da se poveze sa njim, od chega moze ispasti obostrana korist, ali da se ne glupiraju i da ne zloupotrebljavaju to shto im je omoguceno.
Nisam otvorio ovaj topic da bi vodili Anti-facebook kampanju, i da bi pljuvali soc-net, vec chisto da i ovde na ovom forumu malo prodiskutujemo o tome shta se deshava na Net-u oko nas , da primetimo chega sve ima, da podelimo to ovde na forumu i da damo svoj sud i procenu o tome, jer mislim da na ovom forumu treba da postoji ovakav topic.
Predrag Stankovic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
gorann (5.3.2009)
Stara 5.3.2009, 14:11   #26
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Morao sam se javiti u ovoj temi, ipak je ovo demokratska država u kojoj svako može izraziti svoje mišljenje.

Ne znam da li spejsbuk i majfejs imaju pozitivnih strana ali ću ja uglavnom izneti negativne, jer nemam nalog i nemam nameru da ga otvaram, jer sam u svojoj okolini imao par ljudi (cimera), koji su otvorili nalog i mogao sam iz prve ruke pratiti njihovu transformaciju. Prvi izgovor koji se javlja kod otvaranja naloga je komunikacija sa ljudima koji su daleko, ili onih sa kojim nemamo vremena da se viđamo. Po meni je ovo u potpunosti netačno, jer ne znam šta to omogućava fejsbuk što vam ne može omogućiti neki od instant čet programa, kao npr. Messenger ili ICQ, (sem možda nekih virtuelnih poklona, ruža i slično (O BOŽE)), nebitno da li je čovek u drugom gradu ili inostranstvu. Druga stvar je samo-idealizacija, tačnije nisam mogao verovati šta su ljudi pisali o sebi u svojim nalozima, ljudi sa kojima sam odrastao i poznajem ih čitav život. Ljudi se bukvalno sređuju, oblače, slikaju i onda te fotografije kače, čisto da bi bili obožavani, dobili pozitivne kritike ili šta već. Da ne pominjem neverovatnu količinu spama koji svakodnevno stiže na mejl sa koga je nalog otvoren. Prijatelju koji studira psihologiju je na fakultetu postavljeno pitanje od strane profesora "Koliko on prijatelja ima u životu?" Na pitanje je odgovorio sa "desetak", i profesor je onda počeo da se smeje, i na to mu je odgovorio "vi ste onda jako, jako bogat čovek", i to dovodi do toga da je većina ljudi (prijatelja) sa fejsbuka u krajnjem slučaju "imaginarna", i da čovek stvarno treba da se zapita koliko pravih prijatelja u životu ima i kad je sve super i kada je teško. Citiraću "Happiness Only Real When Shared" i na to dodajem sa pravim prijateljima. Imao sam priliku da prisustvujem razgovoru svog ortaka i njegovog prijatelja koga je upoznao preko fejsbuka, i to na njihovom prvom susretu. Da nije bilo mene kao trećeg učesnika u razgovoru, ljudi bukvano ne bi imali o čemu da pričaju sem o samom fejsbuku i dešavanjima na njemu, iako se dotle činilo da imaju jako puno zajedničkih stvari. Osećao sam se poprilično zaostalo, jer kad god sam pokušavao da pokrenem neku drugu temu, posle par minuta bi se vraćali na fejsbuk o kome nisam imao šta da kažem. Užasno. Da ne pričam o likovima koji bukvalno bleje po ceo dan tamo pokušavajući da obore rekorde u nekim retardiranim igrama za uzrast 3-6 godina, kao i o nekim "testovima inteligencije" koje moja prijateljica sa posla rešava. Da, bolje je biti na forumu sveta kompjutera, i svakog dana naučiti nešto novo, ili pak pomoći nekom novom članu ili čoveku sa određenom vrstom problema, nego uzalodno trošiti sate i sate vremena "tamo". Video sam dole da je neko napisao da se potencira da ljudi pričaju da nemaju nalog, da bi ispalo da ne padaju na sve i svašta. Mislim da je to greška, jer danas, u Srbiji, ako nemaš nalog, onda nisi kul lik i nisi in. Isto tako, danas, u Srbiji nisi kul ako ne gledaš Grand Paradu i Zvezde granda, i ako se ne smucaš po splavovima. Ja to svrstavam u isti koš.

Doviđenja i prijatno, potrudio sam se da napišem svoje mišljenje, mada sam mogao još puno stvari da bacim, ali nažalost pišem sa posla, i nemam baš slobodnog vremena.

muki85

Poslednja ispravka: urke (6.3.2009 u 11:21) Razlog: uklonjeno pominjanje uklanjanja poruke (nema razloga da se to napominje)
muki85 je offline  
Sledećih 16 korisnika se zahvaljuje korisniku muki85 na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), alesandro (9.3.2009), allokin (18.3.2009), altas (5.2.2010), DobroslaV (5.3.2009), FiresnakE (24.3.2010), gamer4life (16.4.2009), iMa_NeKo_PljUgU (5.3.2009), Iris (6.3.2009), Ketchua (5.3.2009), Milos96 (25.8.2010), mr_bungle (4.4.2009), Rasa (5.3.2009), Reloader (23.2.2010), RUSuper (5.1.2010), urke (6.3.2009)
Stara 5.3.2009, 15:09   #27
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Imate li profil?

Facebook Launching New Real-Time Homepage



Više na: http://blog.facebook.com/blog.php?post=57822962130

Poslednja ispravka: Iris (5.3.2009 u 15:21)
dzonihsv je offline  
Stara 5.3.2009, 15:53   #28
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

За Мукија85
Слажем се са тобом у неким стварима,али не у свим.
Наравно да је овај форум одличан и да ћу га посећивати с времена на време докле год га има.Мало сам порука до сада написао због тога што имам рачунар тек пола године у врх главе,и нисам неко ко може да саветује друге о проблемима са рачунаром.Све што сам научио о рачунарима,научио сам на овом форуму и зато се поново захваљујем свим члановима.ЖИВИ БИЛИ !!!!!
То да ниси кул ако ниси на фејсу,или ако не гледаш гранд и тако та с##ња,мислим то је.....Мрзим тв пинк баш због тога,да не причам о оним новим квизовима нешто као истина или тако нешто.Бљује ми се кад видим онај ружичасти знак у горњем левом углу екрана.Али кад пусте неки добар филм,што је ретко био случај у скорије време али буде,наравно да га одгледам.Тада ме боли уво која је телевизија у питању.
Као што су и раније овде људи писали,проблем је у људима,не у услугама које им се пружају.И то колико ће се ко навући опет зависи од човека до човека.
Не пишем ово да бих се правдао некоме овде,свако има свој приватни живот,какав-такав,и сам њиме управља.Укључио сам се у ову расправу само због тога што ми је већ пун...,да не лајем шта,свакаквих коментара.
Јбг ја сам се као клинац играо са пушкама,мислим пушкама,које су биле направљене од једне обичне летве и на горњем крају су биле везане гумице,онако једна за другу.Између тих гумица ставиш зрна кукуруза и пуцај брате.Играли смо се годинама са тим таквим и сличним ручно прављеним пушкама,праћкама и слично.Ај сад неко да истера дете на улицу са таквом играчком,па брате смејала би му се сва остала деца док је жив,направила би га ментолом за цео живот.Наравно да то не ваља и да је раније све било здравије,али шта сад.....
Велики поздрав за све и не замерите ако сам досадан!!!
Свако добро и чувајте се,ко зна чије је ******************************** следеће на мети неког психички поремећеног фејсбуковца !!!!!!
gorann je offline  
Stara 5.3.2009, 19:34   #29
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Nemam profil i nemam nameru da ga pravim.Ako hocu da ostanem u kontaktu sa nekime imam msn i skype pa se lepo ispricamo.Nervira me sto mnogi moji drugovi su se nalozili kao da je to nesto posebno.Jeste zanimljivo,ali su oni non stop na fejsu.Idem hodnikom samo se cuje dodaj me za prijatelja,lepa ti slika,bla bla bla...Kao sto neko rece,obuku se lepo i namestaju se pola sata samo da bi sto bolje ispali na slici.Neka uzivaju ko hoce,ali ja koristim net uglavnom za download,ucenje necega novog i ovaj forum. Radije bih imao pet pravih prijatelja nego pet stotina na fejsu koje vecinu nikad nisam ni video.

Ima toliko toga sto bih rekao ali cu to reci nekom drugom prilikom...
Spoiler za facebook poza:
Keki je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Keki na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009), muki85 (5.3.2009)
Stara 5.3.2009, 20:47   #30
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ja imam profil na Facebook-u i posećujem ga samo da vidim update-ove i da odbijem neke glupe zahteve.

Fejsbuk je po meni na neki način i oruđe kroz kog govore neki ljudi koji ne znaju ni da pišu(I mean:w umesto v i rečcu ne pišu zajedno gde ne treba)....Otvaraju bezvezne grupe(Hajde da skupimo više ljudi nego u CG, Danas je Sv. Trifun a ne Dan Zaljubljenih, Fan club profesora/ljudi i koje kakve gluposti), pišu u status neke stvari koje su čuli od starijih i misle da su pametni(Citiram, ali citiram! "Jeb.. ti državu u kojoj sune.eni pobeđuju(kad je Adnan pobedio na OT) etc.), postavljaju slike iz WC-a, i slike kad su pijani i misle da su nešto. Takođe, dodaju prijatelje iz Anitigve i Barbude, Sejšela, Barbadosa koje ne poznaju i hvale se kao "Joj jbt vidi ko mi je prijatelj"; dodaju prijatelje koje se predstavljaju kao poznate ličnosti(ili u retkim slučajevima jesu), a na drugoj strani pišu kako dodaju samo one prijatelje koje poznaju.Ovo se odnosi na neke "pubertetlije".

Takođe, slažem se sa vama da je ljudima data prevelika sloboda. Kreiraju aplikacije od kojih sve više ima onih "tračarskih", mislim na one koje gde odgovarate na pitanja poput "Da li misliš da se taj i taj dobro ljubi?" etc. Odgovarajući na pitanja zarađujete poene na osnovu kojih možete otkriti ko je rekao da ste ružni. Glupost!

Što se mene tiče, prihvatam zahteve od onih ljudi koje poznajem, ulazim u grupe i fan clubove koji su normalni.

BTW, ja sam administrator stranice "Kopete" na Fejsu, što je po meni normalna stranica.

Od mene, toliko.
DobroslaV je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DobroslaV na korisnoj poruci:
A M G (5.3.2009)
Stara 5.3.2009, 21:20   #31
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Imate li profil?

Nemamo fejsbuk profil, zato sto ga smatramo potpuno nesuvislim i nepotrebnim. Za nase prilike, naravno.
Ketchua je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
muki85 (6.3.2009)
Stara 6.3.2009, 10:02   #32
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Upravo tako, kada budem osetio da mi nije dovoljno ovih mojih šest prijatelja koje imam čitav život, možda ću se i registrovati.
muki85 je offline  
Stara 6.3.2009, 10:33   #33
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Odgovor na pitanje iz naslova teme:
Nemam profil, niti planiran da ga imam. Ali zato mi i brat i sestra imaju svoj nalog na facebooku.

Kao sto mi je burazer zgadio sve MMORPG i MMO-browser igre, isto su mi oboje uradili za facebook.


P.S.
Dovoljno mi je sto sam interventni "forumas".

Poslednja ispravka: player1 (6.3.2009 u 13:35)
player1 je offline  
Stara 6.3.2009, 13:17   #34
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Hmmm, ovo deluje obecavajuce, ali korisnici sa sporom internet konekcijom (koji zive po vukoje*inama) ce verovatno moci da se obrishu sa takvim facebook-om, jer samim tim stranice na faceboo-u biti dosta teze tako da ce to rezultovati dosta sporiji page load kod korisnika sa sporom konekcijom, jedino ako urade neshto poput gmail-a da za korisnike sa sporim internetom zadrze basic view
Predrag Stankovic je offline  
Stara 6.3.2009, 16:51   #35
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Upravo tako, kada budem osetio da mi nije dovoljno ovih mojih šest prijatelja koje imam čitav život, možda ću se i registrovati.
Kako bi se ono reklo. Ti si bogat covek!
Eddy je offline  
Stara 6.3.2009, 17:06   #36
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Pa finansijski nisam baš, spadam u onu nižu srednju klasu u koju većina ljudi u našoj zemlji spada, ali što se tiče "real life" prijatelja, a ne tamo nekih "imaginary friends", mogu reći da sam jako bogat. Imam dva prijatelja sa kojima se družim od drugog razreda osnovne škole, pa ti vidi koliko je to godina prijateljstva. Inače sam u poslednje vreme rešio da suzim krug prijatelja, jer sam primetio da mi mnoge osobe ne prijaju, pogotovu ako nemamo zajedničkih tema. Inače, mnogi ljudi kažu da se najjača prijateljstva osnivaju na fakultetu, ali je po nekom mom iskustvu uopšte nije tako. Najbolje prijatelje vučem iz osnovne i srednje škole.
muki85 je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku muki85 na korisnoj poruci:
Eddy (6.3.2009), MEGATRON (6.3.2009)
Stara 6.3.2009, 17:27   #37
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Imate li profil?

Eh da je nase ministarstvo informatike imalo normalno oni bi banovali pristup facebook-u. Kina to radi vec godinama sa nekim sajtovima. A sta bi se desilo posle? Breaking news! Serbia bans facebook access! I posle da nam javljaju kako primaju ljude po bolnici zbog gubitka face-a. Mislim to sto Mark Zuncberg napravio je nista drugo nego jedno obicno zlo.
Po osnovi myspace je mnogo bolji daje mogucnost da svoju stranu uredite itd. Facebook je neko dobro izmarketirao i tako se pomalo uvukao u nase domove.
Lich_king2 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lich_king2 na korisnoj poruci:
muki85 (6.3.2009)
Stara 6.3.2009, 17:47   #38
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

^mislim da gresis. Koliko ja vidim (nemam myspace nalog, a fb sam obrisao pre mesec dva) jedna od vecih gresaka Myspace jeste upravo mogucnost korisnika da uredi svoju stranicu. Ogromna kolicina tih profila je previse kicasta. Ogranicavanje je ne retko dobra stvar!
Eddy je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Eddy na korisnoj poruci:
muki85 (6.3.2009), Packy (6.3.2009), player1 (6.3.2009)
Stara 6.3.2009, 18:49   #39
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ne želimo da se ova tema pretvori u klasišno hejtovanje, već u neku mini raspravu o tome da li imate nalog i koji su razlozi za otvaranje / neotvaranje naloga. Inače da se ukine fejsbuk, ljudi bi počeli opet da se okupljaju i viđaju, možda bi opet postalo popularno da narod ide na Uranak za prvi maj, a ne da kači slike roštilja i kobasica na fejsbuku.
muki85 je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku muki85 na korisnoj poruci:
A M G (6.3.2009), Iris (6.3.2009)
Stara 6.3.2009, 18:56   #40
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Imate li profil?

Imao sam naolg na FB od jula,juce sam ga deaktivirao. Razlog, smorio sam se ko zmaj.
Auror je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Auror na korisnoj poruci:
ivanza (6.3.2009)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com