Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2012, 1:17   #1
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Full Ace Tennis Simulator

Redovan sam čitalac foruma, ali nisam do sada ništa pisao. Pregledao sam i pretražio, ali nisam našao temu sa ovom igrom. Mislim da zaslužuje da se pomene među sportskim simulacijama.

Ja je igram već oko 6 meseci i nije mi dosadilo. U suštini ovo je simulacija tenisa.

Ko voli tenis obavezno neka proba. Ima besplatan demo, ali i full verzija nije preskupa (15 EUR) a uz to se dobija i licenca za svaki budući update. Igru razvija tim entuzijasta i ljubitelja tenisa koji redovno izbacuju update-ove, a sami igrači aktivno učestvuju u unapređivanju slanjem sugestija.

http://www.fullacetennis.com/intro.php

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=y8y8IzYok8Y
http://www.youtube.com/watch?v=KY8C7vrCkuo

Challenge system:
http://www.youtube.com/watch?v=mPLfKqSY4Lc

Prednosti:
- igra je simulacija, nije arkada i dosadno prebacivanje lopte sa suludim efektima i bacanjem po terenu
- treba se malo potruditi da bi se savladale osnove - postoji odličan tutorijal i practice mode
- sve može da se edituje, počev od imena igrača, turnira i terena pa preko same fizike podloge na kojoj se igra
- baza podataka sadrži preko 2000 tenisera i 500 turnira
- online igranje
- mala zahtevnost

Mane:
- loša grafika u poređenju sa komercijalnim naslovima kao što je Top Spin serijal (ovo smeta samo prilikom zumiranja likova... u samoj igri ne predstavlja problem)
- nelicencirani igrači, turniri ... itd (sve može da se edituje)
- nema animacija karakterističnih za najbolje igrače

Ali sve u svemu.... na nekom sam forumu pročitao... ako vam je bitno da se vidi kako Rafa vadi gaće i slični detalji ovaj tenis vam neće biti zanimljiv, ali ako hoćete da se malo potrudite i da igrate pravu tenisku simulaciju... probajte.

Ja sam prvo igrao demo (čak i onlajn)... i na kraju mi nije bilo žao da dam 15 EUR za full igru.
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Milos011 na korisnoj poruci:
Gilmar (27.1.2012), NaraYan (25.1.2012), nikolapfc89 (6.2.2012), Rainman (24.1.2012)
Stara 24.1.2012, 23:13   #2
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

E dugo cekam neki dobar tenis na kompu.

Za igru koja ima 35 MB (!!!) ovo je odlicno

Tesko je, ali treba imati strpljenja. Konacno mi se desilo da kad igram, radujem se da osvojim poen - jer previse puta mi lopta zavrsi u mrezi, u autu. Al zato kad odradim neki passing shot - tu je stegnuta pesnica

Online sam probao, nema nikog u sustini, bio je neki lik - ali non stop mu je komp bagovao - pa nismo uspeli valjano da igramo.

U svakom slucaju, ne bi bilo lose da ljudi koji vole tenis probaju ovo - stvarno nije lose - IMA MNOOOOGO mesta za napredak - ali bolje je od budjavog Virtua Tennisa 100%. Ne po grafici i po kretnji igraca, ali po udarcima sto bi trebalo da bude i najbitnije.

Ja cu verovatno da se zanimam sa ovim jos malo, a ako nadjem nekog i online od vas - bilo bi super da se malo dobacujemo
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 9:36   #3
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Za online još uvek nema dovoljno igrača da bi mogao non stop da nađeš nekoga za igru. Demo mode može online, ali moraš ti da hostuješ, jer nemaš iste opcije i mogućnosti kao onaj sa full igrom.

Ono što je bitno je da nema laga (ili ga ima veoma malo). Ovo pričam za igranje sa ljudima iz Evrope.

I još nešto, prošle godine su krenuli i online tour i za ovu igru, ali za to je potrebno da se još igrača priključi, tako da mislim da će u 2012. da se samo organizuju turniri.

http://www.intertopspintour.net/inde...=fa_pc&gc=FAPC
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 11:15   #4
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Odmah na startu nam je (meni i tom liku) crashovala igra, rekao mi je da prebacim u igri na OPENGL umesto DIRECTX i stvarno je posle proradilo. Jel to standardno ili ...???

Ne bi bilo lose da ugovorimo i neki termin cisto da probam malko online. Hostovacu, valjda nije problem pola mega uploada...
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 12:17   #5
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Rainman kaže: Pregled poruke
Odmah na startu nam je (meni i tom liku) crashovala igra, rekao mi je da prebacim u igri na OPENGL umesto DIRECTX i stvarno je posle proradilo. Jel to standardno ili ...???

Ne bi bilo lose da ugovorimo i neki termin cisto da probam malko online. Hostovacu, valjda nije problem pola mega uploada...
Meni radi na DirectX bez problema. Prijavi se u večernjem terminu. Tada se uglavnom nađe poneko za online, možda budem i ja. Meni je i sporiji upload i OK radi kada hostujem.
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 19:52   #6
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Hmm izgleda sasvim ok, ja inače igram onaj dream match tenis koji je super a ovaj mi liči na nešto slično samo malo namunjenije Moraću da probam.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2012, 14:55   #7
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Igrao sam i Dream Match Tennis i Tennis Elbow koji su "konkurencija" ovoj igri.

Glupo je da poredim grafiku ovih igara, ali nekako mi se fizika Full Ace-a najviše dopala. Najrelanija je simualcija... možda je zato i najteža.

Ako neko kojim slučajem uzme full verziju može da skine ovaj fajl sa update-ovanom ATP listom. Za sada samo prvih 100... mrzelo da se sređujem dalje... ipak baza sadrži oko 2000 tenisera.
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2012, 6:51   #8
silencer
Novi član
 
Član od: 27.2.2006.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Odlicna igra, ja sam se navukao na demo jer sam hteo u inat da pobedim Nadala ili Federera iako nisam gem mogao da im uzmem u pocetku. Kad sam to uradio, kupio sam igru
Odigrao sam online par meceva i mogu reci da je odlicno, niti je igra zahtevna niti ima laga...
Sad sa full verzijom sam poceo da igram protiv buraza i super se kidamo, moze da se igra i u split screen modu tako da i jedan i drugi budu "dole"
Najbolje je igrati na pecurkama jer mozete da nisanite coskove, odnosno gde god zelite, ako ste se dobro postavili i potrefili tajming, tu ce pasti loptica.
Tutorijal me je odusevio, sve vam pokaze kako se koji udarac izvodi, serve, voleje, smecheve...
I ja sam probao DMT i Tennis Elbow ali ubedljivo najbolji mi je FAT.

@Milos011: Mislim da si zaboravio da okacis taj fajl sa igracima.
silencer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2012, 14:19   #9
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
silencer kaže: Pregled poruke

@Milos011: Mislim da si zaboravio da okacis taj fajl sa igracima.
Evo fajla...

http://fullacefan.free.fr/viewtopic.php?id=9
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2012, 4:01   #10
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Dream Match Tennis i dalje sije svaki tenis koji postoji za PC. TE je arkadica u poredjenju sa njim, Full Ace Tennis ima dobre ideje, svidja mi se sto prihvataju sugestije i sto su ubacili neke elemente koje bi mnogo bolje teniske igre odavno morale da imaju(konkretno mislim na hawk eye). Ali ne svidja mi se, kao sto rekoh, DMT mi je bolji.
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2012, 15:56   #11
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Silver_Stoleone kaže: Pregled poruke
Dream Match Tennis i dalje sije svaki tenis koji postoji za PC. TE je arkadica u poredjenju sa njim, Full Ace Tennis ima dobre ideje, svidja mi se sto prihvataju sugestije i sto su ubacili neke elemente koje bi mnogo bolje teniske igre odavno morale da imaju(konkretno mislim na hawk eye). Ali ne svidja mi se, kao sto rekoh, DMT mi je bolji.
Meni se kod DMT nije dopalo što se strana na koju će loptica da ode određuje na osnovu toga kada si udario lopticu... ako udariš ranije ide desno, a kasnije levo (ili obrnuto)... nije mi to baš realno i nemam kontrolu udarca kao kod FAT. DMT ima veću online zajednicu jer odavno postoji, pa je i igra popularnija.

TE mi je, kao što kažeš, bila arkada u poređenju sa ova dva jer možeš besomučno da prebacuješ lopticu i uvek će da padne u centar polja.

Daleko od toga da je FAT savršen po svakom pitanju... ima tu puno prostora za napredak, pogotovu animacije pokreta isl... još je "mlada igra"...
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milos011 na korisnoj poruci:
zvjer (28.2.2012)
Stara 26.2.2012, 20:24   #12
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Upravo to je cini blizom realnom tenisu gde je tajming jako vazan prilikom udarca. Kontrola je itekako prisutna ali kontrola se uci, zavisi kad udaras lopticu, da li je udaras u penjanju ili ne, koji je udarac u pitanju, pozicija na terenu, kako si zahvatio lopticu....ali razumem kad se neko kome ne ide DMT okrece Full Ace Tennisu, lik koji je pravio tu igru je rekao da uopste nije skapirao DMT pa je napravio svoju igru
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2012, 10:55   #13
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Silver_Stoleone kaže: Pregled poruke
Upravo to je cini blizom realnom tenisu gde je tajming jako vazan prilikom udarca. Kontrola je itekako prisutna ali kontrola se uci, zavisi kad udaras lopticu, da li je udaras u penjanju ili ne, koji je udarac u pitanju, pozicija na terenu, kako si zahvatio lopticu....ali razumem kad se neko kome ne ide DMT okrece Full Ace Tennisu, lik koji je pravio tu igru je rekao da uopste nije skapirao DMT pa je napravio svoju igru
Jeste. Upravo je pozicioniranje najbitnije i u FAT, ali sa bitnom razlikom... možeš da biraš bekhend ili forhend udarac jer moraš sam da odradiš PREPARE udarca (postoji i auto-prepare).

Složićeš se samnom da udaranje loptice u penjanju ili padanju nema mnogo veze sa stranom na koju ćeš poslati lopticu, kao što slučaj u je u DMT?
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milos011 na korisnoj poruci:
zvjer (28.2.2012)
Stara 27.2.2012, 13:55   #14
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Ne, ti si pricao o nekom odsustvu kontrole a to uopste nije tako.

Ne znam sta ti tu nije jasno i sta je nerealno? Kad izvodis forhend(ako si desnjak), glava reketa ide u levu stranu. Kada teniser opusteno raspali po lopti sa minimalnom kontrolom, loptica logicno ide u levu stranu. Kada loptica dolazi u kontakt sa glavom reketa u ranoj fazi zamaha, glava reketa je priblizno u paraleli sa telom, neophodna je veca kontrola i tako se izvodi forhend paralela. Kontrola se postize balansiranjem izmedju te dve krajnosti, tu su i faktori kao sto je brzina loptice, da li je udaras u penjanju i jos mnogo toga sto zavisi i od protivnika...kad to savladas, mozes da pogodis svaki delic terena. I opet, koji deo toga je nerealan? To sto DMT u osnovi cini taj neverovatno logican, prirodan i realan sistem igru cini jos genijalnijom.

A taj 'manuelni prepare' je jedna od onih stvari za koje lik koji zeli da napravi 'ultimativnu tenisku silmulaciju' misli da je genijalna, a u praksi se pokaze kao nesto totalno nepotrebno. Mislim, da li si nekad igrao tenis u realnom zivotu? Koliko puta ti se desilo da zelis da udaris lopticu, namestis se na forhend i udaris je bekhendom? Auto prepare je nesto sasvim logicno, a on postoji i u DMT.
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2012, 15:58   #15
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Silver_Stoleone kaže: Pregled poruke
Ne, ti si pricao o nekom odsustvu kontrole a to uopste nije tako.

A taj 'manuelni prepare' je jedna od onih stvari za koje lik koji zeli da napravi 'ultimativnu tenisku silmulaciju' misli da je genijalna, a u praksi se pokaze kao nesto totalno nepotrebno. Mislim, da li si nekad igrao tenis u realnom zivotu? Koliko puta ti se desilo da zelis da udaris lopticu, namestis se na forhend i udaris je bekhendom? Auto prepare je nesto sasvim logicno, a on postoji i u DMT.
Kako nije odsustvo kontrole kada ti od visine loptice prilikom udarca zavisi na koju će stranu da ode loptica? Stojiš npr na sredini polja i tom prilikom možeš da biraš da li ćeš da udariš lopticu u penjanju i LEVO i DESNO. E pa u DMT ne možeš. I to je fakat.

Evo ti i citat iz uputstva DMT. "The earlier you hit the ball, the wider the cross court shot will be."

I kakve veze ima da li sam igrao tenis. Možda jesam, a možda nisam... ali je činjenica da je bolje što mogu da BIRAM da li ću možda da se izvučem na forhend kada HOĆU a ne kako mi cpu odredi.

Poslednja ispravka: Milos011 (27.2.2012 u 16:08)
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milos011 na korisnoj poruci:
zvjer (28.2.2012)
Stara 27.2.2012, 16:31   #16
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Evo još jedan video...

http://www.youtube.com/watch?v=EpP_CuT10P0
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2012, 18:24   #17
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Milos011 kaže: Pregled poruke
Kako nije odsustvo kontrole kada ti od visine loptice prilikom udarca zavisi na koju će stranu da ode loptica? Stojiš npr na sredini polja i tom prilikom možeš da biraš da li ćeš da udariš lopticu u penjanju i LEVO i DESNO. E pa u DMT ne možeš. I to je fakat.

Evo ti i citat iz uputstva DMT. "The earlier you hit the ball, the wider the cross court shot will be."

I kakve veze ima da li sam igrao tenis. Možda jesam, a možda nisam... ali je činjenica da je bolje što mogu da BIRAM da li ću možda da se izvučem na forhend kada HOĆU a ne kako mi cpu odredi.
Fakat je ustvari da si slabo skuzio DMT, sad kapiram. Voleo bih da ti pokazem kako se sa bilo kog dela terena loptica salje u bilo kom pravcu, pod bilo kojim uglom.
A sto se tice drugog bolda, u DMT-u ne mozes da se izvlacis na fh/bh jer...? Sta? Zbog cega? To cak nema veze sa udarcima, nego sa kretanjem. Pricas o stvarima koje u DMT-u odavno postoje, sto zna svako ko je igrao duze od nedelju dana. Odustajem od dalje rasprave jer ocigledno slabo poznajes DMT...
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2012, 18:46   #18
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Silver_Stoleone kaže: Pregled poruke
Fakat je ustvari da si slabo skuzio DMT, sad kapiram. Voleo bih da ti pokazem kako se sa bilo kog dela terena loptica salje u bilo kom pravcu, pod bilo kojim uglom.
A sto se tice drugog bolda, u DMT-u ne mozes da se izvlacis na fh/bh jer...? Sta? Zbog cega? To cak nema veze sa udarcima, nego sa kretanjem. Pricas o stvarima koje u DMT-u odavno postoje, sto zna svako ko je igrao duze od nedelju dana. Odustajem od dalje rasprave jer ocigledno slabo poznajes DMT...

Znači bolje je što ne postoji ta opcija nego da postoji...

Neću ni ja više da spamujem temu jer mi to nije ni bio cilj da upoređujem dve igre.
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2012, 1:15   #19
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Milos011 kaže: Pregled poruke
Stojiš npr na sredini polja i tom prilikom možeš da biraš da li ćeš da udariš lopticu u penjanju i LEVO i DESNO. E pa u DMT ne možeš. I to je fakat.
Nesto si se ti tu zeznuo. Ako uzmemo da igras sa desnorukim igracem, da ti loptica ide na FH i da si na donjoj strani, ako je udaris rano, ona ide dijagonalno, ako je malo duze pustis, da bude vise u ravni sa telom, onda ide po paraleli. Da bi je poslao udesno iz takve pozicije, potrebno je da pustis malo duze, cak i da ti malo prodje telo, da bi je uhvatio pod tupljim uglom. Inace sve ovo jeste takvo i u pravom tenisu, verovatno je zato covek skrenuo paznju na to. Ko igra tenis, ili ima prilike da gleda iz bliza rekreativni mec, nek pogleda, ne mozes lopticu koja ti je ispred tela poslati po paraleli, vec moras da je sacekas.
Citat:
Evo ti i citat iz uputstva DMT. "The earlier you hit the ball, the wider the cross court shot will be."
Sve sto sam ja rekao. Sto je ranije uradis, vise dijagonalno ce ici.

Citat:
Milos011 kaže: Pregled poruke
Neću ni ja više da spamujem temu jer mi to nije ni bio cilj da upoređujem dve igre.
S obzirom da su ove 2 verovatno najbolje simulacije, nije bas spamovanje, s obzirom da nisu popularne u skladu sa svojim kvalitetom (zalosno je da onaj raspad od VT-a bude toliko popularniji), valja i uporedjivati ove igre, pogotovo sto developeri kako tako slusaju igrace.
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola Lavrnja na korisnoj poruci:
Silver_Stoleone (28.2.2012)
Stara 28.2.2012, 10:51   #20
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Nikola Lavrnja kaže: Pregled poruke
Nesto si se ti tu zeznuo. Ako uzmemo da igras sa desnorukim igracem, da ti loptica ide na FH i da si na donjoj strani, ako je udaris rano, ona ide dijagonalno, ako je malo duze pustis, da bude vise u ravni sa telom, onda ide po paraleli.
Sa ovim ne mogu nikako da se složim. Visina prilikom koje udaraš lopticu nema nikakve veze sa pravcem loptice. Ima veze sa putnjaom (parabolom) kojom će loptica ići a ne sa pravcem. Pa po toj logici, lopticu koja pada ne možeš nikako da udariš da ode dijagonalno?

Kada uzmem u obzir i druge udarce, meni je u FAT-u ostavljena mnogo veća sloboda u igranju i odabiru udaraca... a daleko od toga da možeš da odigraš šta hoćeš ako se nisi dobro pripremio za udarac.

Prođi tutorijal i odigraj nekoliko mečeva Full Ace Tennis pa ćeš da vidiš kako je odrađena fizika kretanja loptice, fizika udaraca, podloga... i koliko je bitno pozicioniranje igrača. Mnogi igrači FAT su bivši igrači DMT.

Kada sam rekao da neću da spamujem temu mislio sam zbog toga što na ovom forumu postoji tema i za DMT i za TE pa ja nisam pisao na tim temama kako su te igre loše a kako ih ova "šije". To je spamovanje. Isto kao kada na PES forumu dođu neki i pišu kako je s*anje a "FIFA je konza".

Ako hoćete da raspravljamo o najboljoj teniskoj simlulaciji i da ih poredimo onda treba otvoriti posebnu temu.
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milos011 na korisnoj poruci:
zvjer (28.2.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apache: Air Assault Stranger2 Simulacije vožnje 40 28.6.2015 12:22
Ship Simulator Extremes Stranger2 Simulacije vožnje 30 15.4.2012 16:37
Virtua tennis 2009 cope05 Sportske simulacije 606 3.3.2012 17:06
Tennis Elbow 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 12 24.5.2011 23:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com