Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.6.2012, 15:12   #61
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Jos Watch Dogs-a, znam da svi zelite. Za sve koji su bili skepticni u vezi nove nintendove konzole, verovatno dolazi i na Wii U.

http://www.ign.com/videos/2012/06/06...s-demo-e3-2012
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
nexexcalibur (7.6.2012), pentraksil (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 15:17   #62
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
BlackArrow kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo napisano al nemoj da mi diras GTA4, najbolju igru u serijalu i do sada ne prevazidjenu. Gta 4 je revolucija, ne sto se tice detalja i grafike nego i fizike. sto malo ljudi prepozna i ceni . A i primetio sam da se ne svidja masi ljudi samo sto ne mogu da ga pokrenu iole normalno preko 30 fps sto nije realan razlog.

On topic: Pise da je igra uradjena u potpuno novom engineu.

Ja postujem tvoje misljenje, dopada ti se igra, ali treba biti realan. Fizika jeste odlicna (pogotovu sto se tice tog AI fizike gde AI pokusava da odrzi ravnotezu) ali nije to bas tolika revolucija. Force Unleashed je imao istu tu tehnologiju pa niko ne pomenu nju. Ja opet kazem OK je da se nekome igra svidja, ali treba biti realan. Ja obozavam AC, Witcher, Deus Ex, Commandose, Total War i jos neke nesto starije igre, ali sam svestan i problema koje te igre imaju i ne nazivam ih revolucijama samo zato sto se meni dopadaju.

Nije ni bitno, da se vratimo na temu.

Ja se samo nadam da ovu igru nece otkazati za PC sto je neko nepisano pravilo u danasnje vreme. Vidim da se paralelno rade verzije, cak i ako piraterija udari kako zna, mislim da ce opet biti na dobitku.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 15:31   #63
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Jos Watch Dogs-a, znam da svi zelite. Za sve koji su bili skepticni u vezi nove nintendove konzole, verovatno dolazi i na Wii U.

http://www.ign.com/videos/2012/06/06...s-demo-e3-2012
Znaci igra izlazi za godinu-godinu ipo dana, i ako citamo izmedju redova izaci ce na next gen konzolama, pc-ju i current gen konzolama
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 15:59   #64
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Znaci igra izlazi za godinu-godinu ipo dana, i ako citamo izmedju redova izaci ce na next gen konzolama, pc-ju i current gen konzolama
Ja sam izmedju redova procitao sta god bude izaslo od konzola do tad bice na toj platformi. Ali do tad ja ocekujem samo Nintendovu konzolu, mozda novu kutiju, a PS4 nikako. Mada ovo je mozda voz koji bi mogli da dohvate i Sony i M$, da izdaju konzole i kazu vidite kako prelepo izgleda Watch Dogs na novoj konzoli. Mada sve sto sam video na E3 sajmu mi govori da od novih konzola u naredne dve godine sem Wii U-a ne treba ocekivati nista. Ima i intervju sa likom koji je zaduzen za Xbox koji na neku ruku potvrdjuje ova moja predvidjanja.

Kako godi kad kazu, igra se radi za PC, a pojavice se na konzolama tim i tim!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 16:04   #65
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Malo idem off topic ali sinoc su na gamespot streamu rekli da ce nove konzole izaci brze nego sto smo mislili i da se procenjuje da ce izaci krajem sledece godine.
Ne znam sta je trebalo Nintendu da izbaci sad Wii U jer kad bude izasao novi xbox i PS 4 ima da upropaste nintendo.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 16:05   #66
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Sony ce uvijek zadnji izbacati konzolu
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 17:12   #67
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Sony ce uvijek zadnji izbacati konzolu
Upravo to. A Sony cak ima i igre koje planira za kraj sledece godine. Nisam bas siguran u te tvrdnje da ce brzo nove konzole.

Krajem sledece godine u najboljem slucaju moze da izadje Xbox, ali pogledajte npr Nintendo, vuce novu konzolu dva E3 sajma, ne verujem da ce M$ i Sony raditi ista drugacije. Dakle sledeci E3 verovatno Microsoft pokazuje konzolu koja nece biti samo igracka kutija, nazvace je multimedijalnom masinom. Verovatno sa njom dolazi neka vrsta kablovske televizije itd, i M$ polako od igracke konzole pravi multifunkcionalni uredjaj. Sony nema razloga da izbacuje novu konzolu kad i ova jos nije u potpunosti prevazidjena i ubedljivo vodi u nekim segmentima cak i kad izadje Wii U.

Dakle, watch dogs trenutno nije "nex-gen" naslov kad su u pitanju konzole, ako se produzi vreme izrade igre to moze da postane, ali kao sto rekoh niko nije siguran ni dal ce nex-gen konzola biti u ovom obliku u kom ih znamo danas (cloud nam je nad glavama).

Molim vas samo bez izraza upropastavanje, ne znam ko je koga upropastio ove generacije. A i ima tema Wii U, tamo niko ne pise nista samo ja neke informacije izbacujem ko da je moj personalni blog, daj recite tamo lepo sta vam se svidja sta ne.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 18:28   #68
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Meni je super sto WD nije "nex-gen" igra. Jer nadam se da cu moci slobodno igram igru na sto vecim podesavanjim. Bilo bi super kad i izasla krajem ove godne , al vjerovtno izlazi Q1 2013.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 19:09   #69
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

WD najvjerovatnije izlazi na jesen iduce godine. I vjerovatno ce zamjeniti AC serijal koji se ove godine zavrsava i pauzirace odredjeno vrijeme.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 19:18   #70
BlackArrow
Član
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 467
Zahvalnice: 456
Zahvaljeno 473 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ja postujem tvoje misljenje, dopada ti se igra, ali treba biti realan. Fizika jeste odlicna (pogotovu sto se tice tog AI fizike gde AI pokusava da odrzi ravnotezu) ali nije to bas tolika revolucija. Force Unleashed je imao istu tu tehnologiju pa niko ne pomenu nju. Ja opet kazem OK je da se nekome igra svidja, ali treba biti realan. Ja obozavam AC, Witcher, Deus Ex, Commandose, Total War i jos neke nesto starije igre, ali sam svestan i problema koje te igre imaju i ne nazivam ih revolucijama samo zato sto se meni dopadaju.

Nije ni bitno, da se vratimo na temu.

Ja se samo nadam da ovu igru nece otkazati za PC sto je neko nepisano pravilo u danasnje vreme. Vidim da se paralelno rade verzije, cak i ako piraterija udari kako zna, mislim da ce opet biti na dobitku.
U pravu si ta za force unleashed, ali dobro, prvi put primenjeno na sandbox igru, a dodao bi jos dinamicna ostecenja na kolima.

A sa ovog prvog gameplaya -ovaj sudar na semaforu je skriptovan , vidi se iz aviona, kao sve kola prolaze polako a kad je ukljucio zeleno odjednom po 5-6 auta iz oba pravca u punoj brzini, jos zanosenje posle udarca deluje izvestaceno ...
BlackArrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 20:11   #71
BlackArrow
Član
 
Član od: 30.10.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 467
Zahvalnice: 456
Zahvaljeno 473 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Ovo je sok. Konacno nesto sto moze da bude optimizovano a fenomenalno. Ovo ima da GTA igrama zada domaci zadatak.

Samo sto umesto 4 treba da stoji 5

BlackArrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BlackArrow na korisnoj poruci:
nexexcalibur (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 20:23   #72
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Da Watch Dogs se pravi bas da bi Ubi imao naslov koji moze da doskoci R*...pitam se da li su svi gledali isti demo...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 21:55   #73
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Da Watch Dogs se pravi bas da bi Ubi imao naslov koji moze da doskoci R*...pitam se da li su svi gledali isti demo...
Ja ne vidim nikakve slicnosti izmedju ovoga i bilo cega sto R* pravi. Prosto nema ih sem sto i ovde i tamo mogu da se voze kola.

Onda je jos sa AC hteo da doskoci R*?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
JAZO (7.6.2012), pentraksil (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 22:24   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Ja ne vidim nikakve slicnosti izmedju ovoga i bilo cega sto R* pravi. Prosto nema ih sem sto i ovde i tamo mogu da se voze kola.

Onda je jos sa AC hteo da doskoci R*?
Ja mislim da je Dragon Age isto neka vrsta GTA klona...GTA je jos davno uveo menjanje odece kod likova....You won't fool us EA!!! \

Ah the life of a troll

Nego ja zelim potvrdu da ce ovo moci da se igra i kao SP posto moram da priznam da me brinu tvrdnje da ce ovo biti MP igra. Nije nista lose u tome da igra ima MP deo (nesto kao Co Op) gde ce vise igraca raditi na nekoj misiji koordinaciji itd. ali MP only igra.....ne hvala ima ih previse.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 22:33   #75
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

http://www.ign.com/videos/2012/06/06..._medium=social
Ign ekskluzivni intervju.Veoma zanimljivo o remote gamingu,bice ekonomije u igri...upgrade elementi,malo rpg elemenata.Ja sam bogomi zadovoljan
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
bela lampa (7.6.2012), dragomix (7.6.2012), Isko (8.6.2012), pentraksil (7.6.2012)
Stara 7.6.2012, 23:14   #76
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Za sve koji se plase da ce ovo biti MMO, nece. Konzole trenutne generacije ne mogu da rade takve stvari. Onaj elemenat je sigurno neki co-op, kad igrac upada drugom igracu u igru i dobija specifican zadatak. Verovatno nece biti vise od jednog ili 2 igraca koja vam upadaju u igru i oni sigurno nece pokvariti SP osecaj jer verovatno nece smeti da vam se priblize vec pomazu sa daljine. Kao u AC MP gde niko ne zna ko je ko, ovde verovatno igrac nece ni primetiti da se pored njega krece drugi igrac. Ja sam od svih informacija koje su raspolozive izvukao ovakav zakljucak. Dakle igra je sigurno SP i moci ce da se igra samo SP bez tih dodataka, ali ako je ovako kao sto sam skapirao bice vrlo zanimljivo.

Edit: Otkrio sam zasto nije bilo najave za Wii U, iako su nekoliko puta ljudi iz ubia zamalo rekli da izlazi i za Wii U. Nintendo je zabranio svima koji imaju igre koje izlaze za Wii U posle datuma izlaska da uopste govore o igrama za Wii U na Nintendovoj konferenciji. Dakle, ocekujem da ce nakon septembra, pocetkom oktobra najaviti igru za Wii U.

Poslednja ispravka: dragomix (7.6.2012 u 23:45)
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2012, 23:29   #77
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Watch Dogs

Ja se nadam, MP moze biti jako zanimljiv i deluje zabavno ako se odradi kako valja i ne treba ga izbacivati, ali SP je SP. Da jos dodam jedna od stvari koja me je najvise odusevila je gluma i scenario. Onaj razgovor izmedju glavnog lika i kolege u klubu...savrsenstvo , svaka cast ako ovakva gluma bude tokom cele igre, bice ovo odlicno. Jos ako prica bude na nivou...auuuuu mojoj sreci nikad kraja. Videcemo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2012, 11:36   #78
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Watch Dogs

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
WD najvjerovatnije izlazi na jesen iduce godine. I vjerovatno ce zamjeniti AC serijal koji se ove godine zavrsava i pauzirace odredjeno vrijeme.
Slazem se. Vjerovatno AC4 necemo videti sve do novih konzula. A sve do tad bice AC3dlc I ekspanzija. AC4 ce izaci u potpuno novom izgledu, boljom grafikom I teksturama. Mada mi nesto AC3 ne izgleda po grafici nesto mnogo bolje od AC2. Al videcemo...
WD ce doci za veijeme odmora AC. Sto I nije losa ideja.

Sto se tice MP I SP, bilo bi super da bude odvojeno. A ne bi bilo lose da bude kao Dead Island gde tokom SP moze neko da upadne u igri. Nadam se da ce ovo biti dobra igra I da ce imati dobar MP.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2012, 11:44   #79
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Slazem se. Vjerovatno AC4 necemo videti sve do novih konzula. A sve do tad bice AC3dlc I ekspanzija. AC4 ce izaci u potpuno novom izgledu, boljom grafikom I teksturama. Mada mi nesto AC3 ne izgleda po grafici nesto mnogo bolje od AC2. Al videcemo...
WD ce doci za veijeme odmora AC. Sto I nije losa ideja.

Sto se tice MP I SP, bilo bi super da bude odvojeno. A ne bi bilo lose da bude kao Dead Island gde tokom SP moze neko da upadne u igri. Nadam se da ce ovo biti dobra igra I da ce imati dobar MP.
Ja mislim da je ovo poslednja AC igra, nece biti cetvorke. Vreme kad izadju nove konzole je vreme kad se prave novi IP-evi, vreme kad vise nema 15-tog nastavka iste igre. To mozda samo M$ bude radio, posto nemaju nista sem te dve igre.

A i pricamo o tim konzolama nove generacije ko da ce se sve promeniti cim one izadju. Da vas obradujem nece. Tranzicija ce biti najteza sad. Nema vise tolike razlike kao npr PS2-PS3, pa cak ni tolika razlika nije pomogla PS3 koji je dve godine bio manje prodavan od PS2 kad se pojavio na trzistu. Ocekujem potpuno iste trendove i sad, kao i tad pre 6 godina.

Watch Dogs, ako se pokaze kao uspeh, mozda jos neko vreme bude ostao na postojecem hardveru.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2012, 12:19   #80
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Watch Dogs

AC serijal ce se vratiti ali nakon par godina pauze. Ipak niko nije lud da se odrekne uspjesne fransize, a AC univerzum je jako vliki i moze da se siri poprilicno Sobzirom da je ubi za kraj ove i pocetak iduce godine vec ispucao poznatije serijale ovo ce da izadje sigurno na jesen iduce godine uz mozda novi PoP ili Rainbow Six Patriots koji jos nije dobio datum izlaska. Kraj iduce godine je za sada jako siromasan dok je za promjenu pocetak godine pretrpan hitovima
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
watch dogs

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apache: Air Assault Stranger2 Simulacije vožnje 40 28.6.2015 12:22
TOSHIBA Satellite A300D-14P l_milos83 ŠDK - Prenosni računari 19 25.10.2008 17:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com