Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2008, 17:40   #201
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Pa dobro... ali jos je rano...

Koliko vas ovde je uopste igralo Diablo 2 aktivno ?

Svi ljudi koje znam sa battle.net i uopste koji i dan danas igraju D2 (igram i ja) su sasvim zadovoljni sto dobijamo nastavak i uopste im ne smeta game art...

Na kraju krajeva... odes u podesavanje monitora i namestis hue/saturation po volji i eto ti kolorit... sto se tice gameplaya ne sumnjam da ce biti kvalitetan...

Leteci napitci naravno, jesu nerealni ali me je najvise smaralo stalno cimanje sa pojasevima i spamovanje po brojevima kad upadnem i veci fight. Ali kao sto su neki rekli, kao da su kosturi u buretu realni pa nikom nije smetalo da igra keca... Ako je igra zabavna, ja sam zadovoljan. Diablo nikad i nije bio simulacija neznam cega, pa da sad smeta tako nesto...
Kostura u buretu je bilo i u dvojci Ma Diablo2 sam presao mnogo puta,ali tek ove godiene uzeo original Diablo2 i expansion. Nema ,bar meni,svrhe igrati na battlenetu,nije to meni za MP. Sem toga brisu ti lika posle ne znam koliko dana. A i nisam skontao kako da lvlujem kad je neko pre mene ocistio celu teritoriju i nekoliko teritorija iza te... i ja sam zadovoljan sto izlazi D3 ali ipak nisam zadovoljan kako izgleda,tj. izgelda dobro veoma dobro ali nekako ne u stilu diabla ali to ce se verovatno promeniti,jer kako sam vec rekao kazu (sa IGN-a) da SC2 uopste ne lici na one trailere i skoro sve jedinice su promenjene od uloge do animacija koje jedinice prave preko izgleda itd....
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2008, 11:50   #202
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Aj' ne lupaj. Diablo 2 se pojavio u leto 2000. i nije uopšte koristio 3D grafiku (tipična bitmapirana, 2D igra zaključana u rezoluciju 640x480, ekspanzija Lord of Destruction je donela i 800x600), a da ju je koristio nikako ne bi bio prva igra (ne bi bio ni da se pojavio 1998.). Jedino zašta je Diablo 2 mogao da koristi 3D kartice bilo je osvetljenje (koji su mogli da se ugase, ja sam igrao bez njih jer je razlika minimalna).

Tamno okruženje je zbog atmosfere i priče a ne zbog navodnog olakšanja zahtevnosti. Uostalom, čitavo jedno poglavlje se dešava u jarko osvetljenoj pustinji.
U pravu si da je izašla 2000-e godine, mrzelo me da tražim po guglu tačan datum, a što se ostalog tiče, to ne lupam. Vidiš, da si jednom instalirao igru, znao bi da postoji video test na kraju instalacije i mogućnost biranja klasičnog 2D i delimičnog 3D, korišćenjem Direct Draw ili Glide-a, ako bar malo razumeš engleski.
Drugo, da, u pravu si, ima deo u pustinji, ima delova i na livadama u toku dana, ali šta vidiš na njima što bi moglo da napravi veću zahtevnost? Da si igrao Diablo 2 te 2000-te na nekom Cyrix-u sa 32 MB rama i nekom bednom S3 karticom, shvatio bi na šta sam mislio, ali pošto si je očigledno igrao na nekoj zverini od kompjutera gde je sve "letelo", onda ti to izgleda kao da je zbog atmosfere. Ne znam ni sam koliko sam se nervirao kad oni vragovi počnu da šalju vatrene kugle na livadi usred dana, usred par žbunova, pa kad to počne da "leti" sa 2-3 frejma po minutu...mogu da zamislim kako bi se vuklo da su oni silni hodnici u katakombama bili lepo osvetljeni...
No dobro, dosta više o tome, ja sam samo izrazio svoje mišljenje i nemam želju da bilo koga ubeđujem...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2008, 11:56   #203
miXed
Novi član
 
Član od: 14.8.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku miXed
Određen forumom Re: Diablo 3

Veliki sam fan diabla . Jedva cekam Diablo 3.
miXed je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2008, 20:19   #204
MihajloTheKIng
Član
 
Član od: 13.12.2006.
Poruke: 103
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Meni je najbolja igra ikada Diablo ali nemogu da verujem da tek posle toliko vremena izlazi 3. Ono sto sam video je za mene vrhunski zadovoljan sam u svakom pogledu ali videcemo kad izadje. Nije uredu da se nezna ni datum izlaska igre a da su toliko podigli hype da bi prodali 2 i ekspanziju... Ali to je blizard imaju stvarno vrhunske igre ali se zna da kad najave igru izadje obicno 2 god kasnije. Sve u svemu sam zadovoljan jedino sto mi je zapalo za oko a sto mi se ne svidja je animacija udarca izgleda kao neka peglacina sa automata od pre 20 god ali nadam se da ce to ispraviti, jer igara poput diabla nema ono sto izadje na foru diba je toliko tragicno da nemam reci. Toliko od mene.
MihajloTheKIng je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2008, 21:32   #205
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Diablo 3

^ samo 2 godine kasnije? nece biti... jel neko rekao wc3?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 17:48   #206
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Pa ako prestanu da smaraju sa onim "fuj kako lici na crtac , tj. wow i ocemo mracno da nevidimo provaliju ispred sebe" mozda ga i urade brze. Istina je da su se i Blizovci malo zeznuli trebalo je da naglase da ce biti strasno mnogo razlicitih lokacija tj. od raja do pakla i mracnog izmedju. Licno meni samo da je malo mracnije bilo bi odlicno a ovako su verovatno stavili namerno da se bolje vide graficki detalji na video snimku.

Vec neko vreme prekracujem muke sa Titan Questom , ali nece da traje dugo nadam se da ce uskoro SC2 bice mnogo lakse cekanje.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2008, 23:11   #207
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
a što se ostalog tiče, to ne lupam.
Da ali nisi u pravu. Diablo 2 je kompletno 2D igra sa sprajtovima. Nema 3D poligona. Prema tome, 3D kartica nije potrebna a i ko je ima nista mu ne znaci u smislu da je lepsa grafika (kao sto u to vreme retko se moglo desi da neka igra ima i softverski rendering i 3D rendering paralelno pa soft izgleda jadno u odnosu na 3D). Sto se tice onog krljanja vatre i ostalo, to stvarno nema veze sa brojem poligona pa da ti treba neka razbijacka graficka.... D2 je najvise osecao korist od procesora...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2008, 0:06   #208
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
U pravu si da je izašla 2000-e godine, mrzelo me da tražim po guglu tačan datum, a što se ostalog tiče, to ne lupam. Vidiš, da si jednom instalirao igru, znao bi da postoji video test na kraju instalacije i mogućnost biranja klasičnog 2D i delimičnog 3D, korišćenjem Direct Draw ili Glide-a, ako bar malo razumeš engleski.
Taj "delimičan 3D" se i odnosi upravo (i isključivo) na osvetljenje. Što se ovog "da-si jednom-instalirao-igru" tiče ja sam Diablo 2 i ekspanziju prešao tri puta sa tri različita lika, na tri različite konfiguracije, tako da znam šta pričam. Ovo "ako bar malo razumeš engleski" je neki nespretan pokušaj vređanja, pa neću da komentarišem...

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Drugo, da, u pravu si, ima deo u pustinji, ima delova i na livadama u toku dana, ali šta vidiš na njima što bi moglo da napravi veću zahtevnost? Da si igrao Diablo 2 te 2000-te na nekom Cyrix-u sa 32 MB rama i nekom bednom S3 karticom, shvatio bi na šta sam mislio, ali pošto si je očigledno igrao na nekoj zverini od kompjutera gde je sve "letelo", onda ti to izgleda kao da je zbog atmosfere. Ne znam ni sam koliko sam se nervirao kad oni vragovi počnu da šalju vatrene kugle na livadi usred dana, usred par žbunova, pa kad to počne da "leti" sa 2-3 frejma po minutu...mogu da zamislim kako bi se vuklo da su oni silni hodnici u katakombama bili lepo osvetljeni...
No dobro, dosta više o tome, ja sam samo izrazio svoje mišljenje i nemam želju da bilo koga ubeđujem...
Pa problem je i bio u Cyraxu sa 32Mb RAM-a a ne u grafičkoj kartici. Vidiš ja sam Diablo 2 prvo prešao sa Duronom 1,2Ghz 128Mb RAM-a i (verovao ili ne) S3 Virge DX karticom PCI karticom koju sam kupio još 1997. Radila lepo i sa svetlima i bez njih. Drugi put sam prešao sa GeForce MX440 i na kraju tamo 2006. ponovo sa X1600PRO. Nikad nisam imao nikakve "zverine" od komponenti u računaru. Ako ti je bilo sporo krivi su procesor i mala količina memorije, Diablo 2 nije 3D igra, i to je lako proveriti: pročitaj opise ili idi na zvaničan sajt ili prosto pokreni igru, razlika između 3D modela i 2D animacije se lako prepoznaje... Uostalom, niko u ono vreme nije smatrao Diablo 2 zahtevnom igrom (pogledaj tadašnje opise na Internetu).

Official requirements za Diablo 2:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 233 or equivalent
* 32 MB RAM
* 650 MB available hard drive space
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card

Recommended and Multiplayer PC System Requirements:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 300 or equivalent
* 64 MB RAM
* Open Battle.net game Creators and TCP/IP game Hosts: 128MB RAM recommended (256MB RAM in games with over 4 players)
* 950 MB available hard drive space
* 28.8 Kbps or faster modem
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card

U glavnom tekstu se nikakva 3D akceleracije i ne spominje. Samo na dnu, ispod svega...

Optional PC 3D Acceleration:

* Supports Glide™ and Direct 3D™ compatible video cards with at least 8MB of video RAM.

Poslednja ispravka: Nergal (16.8.2008 u 0:14)
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2008, 3:03   #209
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Diablo 3

Leteo je i na XP-u i 1Gb rama sa MX440 i Athlonima.
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2008, 3:12   #210
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke

Official requirements za Diablo 2:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 233 or equivalent
* 32 MB RAM
* 650 MB available hard drive space
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card

Recommended and Multiplayer PC System Requirements:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 300 or equivalent
* 64 MB RAM
* Open Battle.net game Creators and TCP/IP game Hosts: 128MB RAM recommended (256MB RAM in games with over 4 players)
* 950 MB available hard drive space
* 28.8 Kbps or faster modem
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card


* Supports Glide™ and Direct 3D™ compatible video cards with at least 8MB of video RAM.

Dobra stara vremena. Nema ultra, mega, giga u nazivu... eee .
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
Aljosa (18.8.2008), Wolverine (21.8.2008)
Stara 19.8.2008, 9:50   #211
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Taj "delimičan 3D" se i odnosi upravo (i isključivo) na osvetljenje. Što se ovog "da-si jednom-instalirao-igru" tiče ja sam Diablo 2 i ekspanziju prešao tri puta sa tri različita lika, na tri različite konfiguracije, tako da znam šta pričam. Ovo "ako bar malo razumeš engleski" je neki nespretan pokušaj vređanja, pa neću da komentarišem...
Nisam mislio da te vređam, jer nemam ni jedan razlog za to, samo sam napomenuo da POSTOJI stavka za 3D akceleraciju i odnosi se na lika kojeg vodiš, jer je on onda "mekših ivica", a mnogo manje zavisi osvetljenje ili okolina. To je ono što piše u readme fajlu i zato sam napomenuo engleski jezik. Mnogi ga ne razumeju i to nije nikakva uvreda.

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Pa problem je i bio u Cyraxu sa 32Mb RAM-a a ne u grafičkoj kartici. Vidiš ja sam Diablo 2 prvo prešao sa Duronom 1,2Ghz 128Mb RAM-a i (verovao ili ne) S3 Virge DX karticom PCI karticom koju sam kupio još 1997. Radila lepo i sa svetlima i bez njih. Drugi put sam prešao sa GeForce MX440 i na kraju tamo 2006. ponovo sa X1600PRO. Nikad nisam imao nikakve "zverine" od komponenti u računaru. Ako ti je bilo sporo krivi su procesor i mala količina memorije, Diablo 2 nije 3D igra, i to je lako proveriti: pročitaj opise ili idi na zvaničan sajt ili prosto pokreni igru, razlika između 3D modela i 2D animacije se lako prepoznaje... Uostalom, niko u ono vreme nije smatrao Diablo 2 zahtevnom igrom (pogledaj tadašnje opise na Internetu).

Official requirements za Diablo 2:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 233 or equivalent
* 32 MB RAM
* 650 MB available hard drive space
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card

Recommended and Multiplayer PC System Requirements:
* Windows® 2000*, 95, 98, or NT 4.0 Service Pack 5
* Pentium® 300 or equivalent
* 64 MB RAM
* Open Battle.net game Creators and TCP/IP game Hosts: 128MB RAM recommended (256MB RAM in games with over 4 players)
* 950 MB available hard drive space
* 28.8 Kbps or faster modem
* 4X CD-ROM drive
* DirectX™ compatible video card

U glavnom tekstu se nikakva 3D akceleracije i ne spominje. Samo na dnu, ispod svega...

Optional PC 3D Acceleration:

* Supports Glide™ and Direct 3D™ compatible video cards with at least 8MB of video RAM.
Naravno da je problem u Cyrix procesoru i 32 MB Ram-a, ali te 2000. godine, ukoliko me sećanje služi, tek su se pojavili Intelovi P3 procesori koji su koštali kao sam đavo, a tek pristigli GeForce 256 je koštao kao sada GTX280 (koliko u evrima x2), samo što je moja plata tada bila oko 150 maraka. A tek Elsa TNT2 kartice, kao stvorene za Diabla, trebalo mi je "samo" 2 ipo plate za nju. Da ne pominjem tek memoriju, jer je 128 MB tada koštalo kao da sada kupuješ 8GB DDR3 memorije. A samo prokleti Quantum Fireball od 3,2 GB me je koštao preko 450 maraka. E, TADA da si igrao, po "Official requirements", pitao bih te za "osvetljenje".
Naravno, S3 Virge DX je bila ipak 3D kartica (ne dobra kao nVidia i 3Dfx modeli), a ja pominjem one S3 kartice sa 1Mb rama u koje možeš da "umetneš" još 1Mb. Tek 2001. sam uzeo Voodoo Banshee i onda zaigrao prve prave 3D igre. A tek Duron i 128 RAM-a...eeeee!

Pozdrav.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2008, 15:10   #212
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Sta hoces bre da kazes uopste. Da ti se igra vukla. Pa vukla ti se kad si imao krsh a to nema nikakve veze bre sa 3D karticom... shvati: Diablo 2 nije 3D igra vec 2D igra i graficka ne menja nista....

A sad, vratimo se na temu koja je Diablo 3 ako nekog to jos zanima...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 7:50   #213
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Diablo 3

Diablo III intervju, kao i razlozi zasto ce ga narod jos kritikovati (pogotovo vezano za klase i grafiku)...uglavno, jasna je poruka, ako zelite Dibalo II - igrajte Diablo II.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 9:31   #214
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Iskreno slazem se sa njima... glupo bi i bilo da su napravil rimejk Diabla 2... nego ptoblem je sto ima jedna manijakalna grupa fanova koji i dan danas igraju dvojku i po njima tu nista ne treba da se menja...

Ko kad bi neko reko FIFA 98 je mnogo jaka ne treba menjati nista nego svake godine samo obnovimo malo teksture, licence i izbacimo istu igru... Ono zbog cega kritikuju EA, fanovi teraju Blizzard da uradi. E pa Blizz je pametan i nece da slusa fanove... da ih je slusao do sada, nikad ne bi nista ni uradili.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 13:39   #215
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ja ne znam zasto se digla tolika rasprava o grafici?! Zasto to nekima smeta i izgleda ''presareno-wow-ovski''?! Je li neko od tih ljudi igrao diablo 3? Zar diablo 2 nije imao losu grafiku i bio presaren u odnosu na jedinicu koja je imala manji spektar boja(a svi su se ''satirali'' od 2ke)? Mozda treba da to urade u 2d i sve cro bijelo?! Ili su sve to neki wow hejteri?!
I da, svi su sanjali da izadje Diablo 3, makar da ga najave. . a sad posto su im cak i trejler i gameplay predstavili, oni ga popljuvase, i igru i Blizzard i swe redommmm. . . Ti tzv ''fanovi'' pokazuju Veliko ne postovanje i ne znanje prema nasem dragom Blizzardu i njihovom radu.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 13:49   #216
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Ma klinci... sta oni znaju...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 13:58   #217
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

. . ima klinaca od 23 i vise god koji tako misle da su neke igre kao sto su mass efect, witcher da to nisu rpg igre - a sa dr. strane su veliki poznavaoci igara ili ti ljubitelji (gejmeri). . za koje im je Diablo 2 bio jedini rpg u zivotu
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 14:59   #218
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Pa ti fanovi su nista osim sake ljudi koji ne vole promene i adaptaciju, isto kao i u RL [pravom svetu] tako i ovde neki bi voleli da koriste stap i kanap da zapale vatru umesto da lepo kresnu upaljac

Ja nisam video nikakvu ogromnu promenu u atmosferi i aspektu boja u odnosu na dvojku [a igrao sam je previse] d1 i d2 su bog i batina po pitanju atmosfere i boja, jedino im je zajednicka prica i action rpg element
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2008, 9:16   #219
Le_Chuck
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: U centru jednog lokalnog gradica
Poruke: 104
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 39 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Meni iskreno ne smeta stil, ali da lici na wc3/wow to je istina i kad bi gledao trejler ne znajuci da je to Diablo 3 nebi znao sta je.Hebiga 7 godina ce koristiti jedan isti engine, pa ljudi, Bioware je za to vreme napravio 3 engina(i to u vremenu kada grafika nije bila bitna), zar su toliko lenji.Ovo sad ne pricam o igri(kao sto sam rekao meni se svidja) nego o lenjosti od strane Blizzarda ,ako ih mrze da naprave engine nek' angazuju fanove ti bi i za dz, tolike pare za koji rad..... i vi ih jos branite za to
Da su unapredili engine kao igra Prey(doom3engine) ili Witcher(Aurora, Neverwinter Night), jok promene su minimalisticke, dodali shejdere i po koje partikle A ono sto je najgore je da se grafika i njen stil uopste ne razlikuje od starcraft dvojke

Ali da se ne lazemo, po trejleru bi rekao da je ona Diablo atmosfera i u 3 prisutna.Kad izadje demo videcemo mada kada on izadje igra je vec 75% gotova tako i da nevalja nece im na pamet pasti da bataljuju i jbg... najverovatnije ce te je preci 20 puta jer trenutno a bogami ni kad izadje necete moci naci pristojan rpg i tacka

@ronin nije mesto zato ali reci cu witcher je trosenje vremena, neznam dali su tu postovi od archmage(333, valjda) ako su tu, procitaj i ne brini ja se ne deklarisem kao neki poznavaoc ali sam odigrao dosta rpg-ova

Poslednja ispravka: Le_Chuck (21.9.2008 u 9:40)
Le_Chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2008, 9:39   #220
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Diablo 3

Aha... znaci da bi igra bila dobra, mora svaki put da se koristi novi engine...

Ja to vise shvatam da ako je nesto kvalitetno, nije mi mnogo bitno dal je koriscen engine od pasijansa ako mi se svidja ono sto igram i jos pritom mi je zabavno da to radim.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
shrafko (21.9.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo, diablo 3

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo (1 i 2) ACHTUNG Role-Play 563 7.8.2022 14:36
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Diablo kec na XP-u Hmeljisha Role-Play 1 10.10.2007 22:45
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58
Diablo 3 Aljosa Role-Play 35 22.3.2006 16:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com