Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Pregled rezultata glasanja: Da li ste za to da se putem novcanih donacija pomogne SK-u postane jos bolji?
Da 13 35,14%
Ne 24 64,86%
Glasova: 37. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.1.2006, 18:18   #41
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Marko_L kaže:
Bravo Simke, to je poenta svega. Slažem se apsolutno sa ovim što si napisao.
Hvala ti!
Malo mi je indirektno pomogao Saša, moram priznati.

Pozdrav
Simke je offline  
Stara 3.1.2006, 18:39   #42
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

"Idejno bi bila dobro obrađena da ste vi cilj našli u skupljanu novaca recimo za razvoj foruma, na primer dobrovoljna članarina na određeni račun koji će poslužiti tačnoj i određenoj svrsi, cilju. Takvu neku akciju bih podržao i podržaću je ako zaživi. Evo i predlog 6 evrića za godinu dana pa sad množite. Pola evra mesečno je beznačajno, ni ne znate gde odu."

Upravo ono o cemu sam i pricao:konstruktivni razgovor.Ako je moj predlog los dace neko bolji...Ali,ovde se sada radi o tome da jednostavno se nema podrske za bilo kakvu akciju tog ili bilo kakvog tipa.Mislim,da se razumemo,pogledajte anketu.Jedno je kad covek kaze,e vazi hocu,ali mislim da nije najbolji nacin da se poveca cena SK-a nego da se dobrovoljno placa clanarina.Sasvim drugo je kada kaze NE jer je SK u Politici i zavrsi sve na tome.Ljudi su ovo ukapirali kao povecanje cene SK-u bez prethodnog razmisljenja:"E.mogu li ja nekako da pomognem SK-u?"
E to je ono o cemu bi ovde trebalo da se raspravlja,bar ja tako mislim.
I to opet da se ne shavati kao omalozavanje SK-a i njene redakcije nego kao pomoc zato sto se SK voli.Mislim da je na ovom forumu previse iskazano negativnih reakcija nego podrske.
ACHTUNG je offline  
Stara 3.1.2006, 19:32   #43
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Uredu je ono za 60 din 2 puta mesečno, ali zar ni oni nama mogli onda da poklone neku igru za novu godinu Mislim da bi to bilo lepo, pa mi onda ne bi bilo žao i da dam 80din(da zaokružimo na 200) 3 puta mesečno. Naravno igra ne bi morala da bude neka koja je izašla u poslednjih 6 meseci već dosta ranije
Stevvan je offline  
Stara 3.1.2006, 19:38   #44
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

U potpunosti se slažem sa Stevanom. Znači ako bi mi njima dali pare da budu bolji, trebali bi barem neku igricu da ubace u časopis. Eto gledam u ,,Bravo,, ubace disk neki (muzika), a cena ostala 50 dindži. Ma nema veze cena, što se pa ja tripujem, samo nek ubace nešto. Ili npr neki poster igrice neke...
REDisLAW je offline  
Stara 3.1.2006, 20:10   #45
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Momci,citajte malo starije postove.To prvo.Kao drugo,ovde se na radi o tome,ja tebi dam pare a ti meni da poster.I tako svako trazi sta zeli.?Svinjac,zar ne?Trece,ljudi iz SK-a ocigledno nisu raspolozeni za to.Mislim da bi najbolje bilo da mi sakupimo kintu,a oni da nam predloze pa da glasamo.Naravno,zavisi kako redakcija uopste reaguje na ovako nesto jer mozda oni imaju kintu,ali zele da osluskuju puls citaoca i sami resavaju probleme.Mozda sve ovo nije ni potrebno.Osim Sase niko se ne javlja.A zasto bi se javili?Pa da ovde svi udare dreku?Shvatio sam neke stvari...Kada bi smo mi stvarno sakupili neku ljudsku kintu,sta onda?Kolika svadja izbija oko stvari kad se nema,a kamoli kada se ima!
ACHTUNG je offline  
Stara 3.1.2006, 20:14   #46
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Talking Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

120dinara X 126.000(odprilike god.tir.)=15.120.000 din
VALJDA JE DOVOLJNO
Wolverine je offline  
Stara 4.1.2006, 0:09   #47
master037
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 38
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Arrow Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Marko_L kaže:
Ovo je najgori predlog od svih pomenutih u ovoj temi. Pa zaboga, SK ima tiraž od 50.000 primeraka, što znači da bi morao da plati izradu 50.000 CD-ova, i sad na primer od te količine proda se 2000-3000 istih. Pa to ne bi bilo dovoljno ni da se pokriju troškovi izdavanja tih CD-ova, a ne da se nešto odvoji sa strane, čak bi otišli i u minus.
Hoces da kazes da su novosti za SVAKI primerak novina koje su odstampale, odstampale uz to i knjigu koju su uzgred prodavali po 200 din?? Tiraz bi bio ogranicen, mozda 1000 cd-a. Svaki cd kosta oko 20 din sto je oko 20000 dinara. Sto i nije neki gubitak za firmu. imaj u vidu da preduzeca rade sa milionima dinara, a ne sa hiljadama dinara.. bez obzira o kom preduzecu se radi... Drugo, digital, micro uz svaki svoj primerak daju cd.. ma koliko da su unutra programi shareware, opet je bolje kupiti cd nabudzen sa shareware programima nego iste skidati sa neta.. Ovde je autor pomenuo akciju pomoci SK, pa bi samim tim kupovina cd-a bila pomoc. a podizanje cene casopisa je MORANJE.. ako hoes kupi, ako ne propusti ovaj mesec SK. ali posto svi ionako nece da pomognu ili da kupe cd, treba ispitati trziste.. ovde imas na forumu glasanje pa vidi odnos.. i u tom odnosu ili mozda i duplo manjem odradite kompilaciju programa na cd-u i sigurno ce da se prodaje.. i to kompletan tiraz cd-a..
master037 je offline  
Stara 5.1.2006, 13:12   #48
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

meni je ovakav predlog skroz smesan pa, SK je komercijalno izdanje - ako moze da opstane na trzistu, moze... ako ne moze - ne moze... sta da se radi...
ZoNi je offline  
Stara 5.1.2006, 18:41   #49
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
ZoNi kaže:
meni je ovakav predlog skroz smesan pa, SK je komercijalno izdanje - ako moze da opstane na trzistu, moze... ako ne moze - ne moze... sta da se radi...
Da se bori!!!

Ne prihvataš valjda tako stvari u životu?

Više mi se dopada:
Ako može - može,
ako ne može - mora, poguraćemo.

Ovo je mlad časopis u svakom pogledu, nadam se da će ga čitati i moji unuci.
Simke je offline  
Stara 5.1.2006, 18:50   #50
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Simke kaže:
Više mi se dopada:
Ako može - može,
ako ne može - mora, poguraćemo.
hm... da, slozio bih se sa ovim, kad bih ja radio u SKu... ovako, nadam se da ce SK uspeti sam da izgura i dalje... pa, uostalom, SK je "clan porodice" Politike - zar je ovoj srpsko-nemackoj kompaniji potrebna takva pomoc???
ZoNi je offline  
Stara 5.1.2006, 18:55   #51
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Marko_L kaže:
Ja uopšte ne razumem koja je poenta ove teme i uopšte tog prikupljanja novca za SK. Ako je neki časopis kvalitetan, onda se obično dobro prodaje, a ako se dobro prodaje onda može i da zaradi, što od prodaje, što od reklama koje su obično skuplje što je časopis popularniji. Ako neki časopis ne može da se izdržava, odnosno zaradi od toga, onda lepo ključ u bravu i završeno. Zašto bi se nešto veštački održavalo ako to nešto ne pravi profit, pa nije to "Zastava". Jel vi to pokušavate da kažete da SK nema dovoljno čitaoca i reklama, pa im zato treba milostinja ? Ja bih rekao da SK sasvim lepo funkcioniše. Uostalom, kada im niko nije davao donacije u "ono" vreme, kada se radi uštede stavljala jedna spajalica, a papir je bio sličan toaletnom, ne vidim zašto bi im neko sada nudio.
evo, samo bih ovo citirao, jer se slazem 100% (narocito sa recenicom koju sam boldovao)
ZoNi je offline  
Stara 5.1.2006, 20:01   #52
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Jedna informacija u vezi zgrede Politike u Makedonskoj da je Komercijalna Banke postala vlasnik te zgrade, a Politika( koja je u vecinskom vlasnistvu drzave) zakupac na 99 godina da bi se skinula hipoteka sa Politikinih prostorija u Makedonskoj 35 i Bulevaru Despota Stefana 24.
izvor informacije: http://www.elitesecurity.org/tema/153717/

Nemogu da verujem da sam uspeo da vas overclockujem da stvarno zelim da finansiram nesto cega nisam vlasnik. Ako budu pustene akcije SK u prodaju zainteresovan sam da ih kupujem i tako da pomognem SK, ali ovako putem fonda ne, jer velike ribe jednu male i tesko se pliva u ovom svetu. Svet je surov ili jedes ili ces da budes pojeden.

Poslednja ispravka: Pantelija (5.1.2006 u 20:16)
Pantelija je offline  
Stara 5.1.2006, 20:04   #53
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Heh, sad sam video ovu temu.

Jesus F. Christ, da li stvarno neko misli da trzisna ekonomija funkcionise na ovaj nacin? Sad sam 100% uveren da su 99% citalaca ovoga lista balavci kojima je babo kupiJo novi kompjuktor pa sad ne znaju sta ce, izgustirali poslednje igrice a nove nisu izasle.
Ako je SK u finansijskim problemima oni ce jednostavno povecati cenu casopisa da bi opstali na trazistu. Ako budu dobri to ce im proci pa ce opstati, ako ne, nista, propasce....toliko boljih casopisa je propalo pre njih i nikom nista.
Kad vidim koliko su isforsirali ovog antipaticnog i netalentovanog Kuzmanovica mozda je bolje i da propadnu jer nemaju nista bolje....
AxeZ je offline  
Stara 5.1.2006, 20:16   #54
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Svaki cd kosta oko 20 din sto je oko 20000 dinara. Sto i nije neki gubitak za firmu.
Da, 20 dinara bi ih koštao CD ako bi uz časopis davali prazan "no name" disk
Da li si u to uračunao da taj za taj disk treba da se pripremi materijal, da se isti nareže za njega, da se odradi štampa na disku, da se on upakuje...sve to košta. Ako znaš nekoga ko za 20 dinara može da spremi takav disk, molim te poveži me s njim, hoću da ga angažujem kao izdavača za moj sledeći projekat.
Citat:
Ovde je autor pomenuo akciju pomoci SK, pa bi samim tim kupovina cd-a bila pomoc. a podizanje cene casopisa je MORANJE..
E pa lepo. Ako neko hoće da pomogne SK, neka umesto jednog kupi 2 ili 3 primerka i eto, to nije moranje.
Citat:
ovde imas na forumu glasanje pa vidi odnos.. i u tom odnosu ili mozda i duplo manjem odradite kompilaciju programa na cd-u i sigurno ce da se prodaje.. i to kompletan tiraz cd-a..
Čuj glasanje...koliko ljudi je učestvovalo u tom glasanju ? I sad na tiraž od nekoliko desetina hiljada, nekih 50-100 ljudi treba da bude reprezentativan uzorak ? Kao kad bi pitao publiku granda da li Karleuša treba da bude ministar kulture i sad 100 ljudi kaže da treba, a ti zaključiš da je cela Srbija za to. Ma idi begaj
Marko_L je offline  
Stara 5.1.2006, 20:39   #55
R@mbo
Novi član
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Vrnjacka Banja
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Sto se mene tice to bi u neku ruku bilo dobro, ali opet ko zna gde ce te pare zavrsiti na kraju. Ja ipak podrzavam taj predlog posto bi se pomocu tog dodatnog novca mogli casopisu dodati posteri, CD-ovi i drugi dodatci. Pa i da nas SK lici na Evropske casopise!!!!!!!!!!!!!
R@mbo je offline  
Stara 5.1.2006, 20:53   #56
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Mene samo interesuje koliko su !ACHTUNG!-u platili da postavi ovako nesto??
wraith je offline  
Stara 6.1.2006, 0:18   #57
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
R@mbo kaže:
pomocu tog dodatnog novca mogli casopisu dodati posteri, CD-ovi i drugi dodatci
ahahahaha... kakvi, BRE, posteri??? Pa, nije SK "Bravo" ili "Cao"

i kakvi ostali dodaTci?? Vegeta?
ZoNi je offline  
Stara 6.1.2006, 2:27   #58
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
wraith kaže:
Mene samo interesuje koliko su !ACHTUNG!-u platili da postavi ovako nesto??
To je poslovna tajna.HAHAHA vi ste stvarno mislili da SK nema pare za CD-e??HAHAH ima ,ali hoce od vas da izvuce i poslednju paru...OOO DA i zato sam JA,!ACHTUNG! licno,potplacen da vas navucem na to!!YES,MY POWER IS GROWING!!

Ne mogu da verujem koliko ovde ima bolida i diabola.Kazem nasa akcija oni kazu ja placen,kazem citaoci oni SK da poveca cenu.Pa to je neobnjasnjivo kako ovde ljudi razmisljaju.Navescu bisere:

"Ako je SK u finansijskim problemima oni ce jednostavno povecati cenu casopisa da bi opstali na trazistu. Ako budu dobri to ce im proci pa ce opstati, ako ne, nista, propasce....toliko boljih casopisa je propalo pre njih i nikom nista.Kad vidim koliko su isforsirali ovog antipaticnog i netalentovanog Kuzmanovica mozda je bolje i da propadnu jer nemaju nista bolje..." - Koji kompeksi brate!!

"...nadam se da ce SK uspeti sam da izgura i dalje... pa, uostalom, SK je "clan porodice" Politike - zar je ovoj srpsko-nemackoj kompaniji potrebna takva pomoc???" -Ovaj je totalno nepismen i donaciju je razumeo kao da je u SK udario zemljotres.Sad lepo idi stenji za neki poster ili ko zna sta..

"Sto se mene tice to bi u neku ruku bilo dobro, ali opet ko zna gde ce te pare zavrsiti na kraju. Ja ipak podrzavam taj predlog posto bi se pomocu tog dodatnog novca mogli casopisu dodati posteri, CD-ovi i drugi dodatci." -Covek koji je jedini razumeo o cemu se radi ovde.

Posle svega ovoga mi kazemo da smo vrlo inteligentan narod??Koliko samopozdanje...NAJVECE na svetu.I za kraj:

"Sad sam 100% uveren da su 99% citalaca ovoga lista balavci kojima je babo kupiJo novi kompjuktor pa sad ne znaju sta ce, izgustirali poslednje igrice a nove nisu izasle." -Legenda ovog foruma definitivno.E a sto volim kada odgovore a ne citaju ranije postove nego se samo ukljuce i hoce da ispadnu pametni,onaj 1% populacije.Kakav trupac...Sva sreca pa ih ima samo 1% inace bi ovo bio forum Sveta Trupaca - ST
ACHTUNG je offline  
Stara 6.1.2006, 10:29   #59
master037
Član
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 38
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Arrow Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
Marko_L kaže:
Da, 20 dinara bi ih koštao CD ako bi uz časopis davali prazan "no name" disk
Da li si u to uračunao da taj za taj disk treba da se pripremi materijal, da se isti nareže za njega, da se odradi štampa na disku, da se on upakuje...sve to košta. Ako znaš nekoga ko za 20 dinara može da spremi takav disk, molim te poveži me s njim, hoću da ga angažujem kao izdavača za moj sledeći projekat.
Na vecu kolicinu, bez kutije jeste ta cena... Stampa na disku ... hm.. to mi je promaklo, ali ok.. ja sam dao "odokativnu" cenu, a za konkretno neko treba da se podrobnije raspita i vidi da li se to isplati ili ne. Ako se isplati da Micro uz svaki svoj casopis izdaje cd, Digital, Gameplay itd... A za SK to ne bi bila dobra investicija.. slazem se sa onim postom da onda treba da stave katanac na vrata.
Citat:
Marko_L kaže:
Čuj glasanje...koliko ljudi je učestvovalo u tom glasanju ? I sad na tiraž od nekoliko desetina hiljada, nekih 50-100 ljudi treba da bude reprezentativan uzorak ? Kao kad bi pitao publiku granda da li Karleuša treba da bude ministar kulture i sad 100 ljudi kaže da treba, a ti zaključiš da je cela Srbija za to. Ma idi begaj
Tiraz ne bi bio desetine hiljada, vec mozda 10% od tiraza casopisa. I nije uporedivo Grand Seljaksn i ministar kulture, ali posetioci foruma i citaoci SK to vec jeste... Osim toga.. video si da je glasanje vise za odbacivanje predloga donacija nego sto je za.. prema tome....

@Tema
Tema je totalno debilna, pa ne radi se o humanitarnoj ili neprofitnoj organizaciji pa da je potrebna pomoc. Ako mislis da treba da se pomogne pomogni kvalitetom, napisi neki clanak, posalji im interesantan link, daj predloge i sugestije kako da bude bolji/kvalitetniji, a finansije ostavi "politici" na brigu. Ne ide vestacki da se odrzava neki projekat ako je sam projekat uzaludan. A AKO NIJE, onda ce sam sebe da finansira i odrzava i da extra profitira.
master037 je offline  
Stara 7.1.2006, 0:17   #60
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Ako je već tolika frka oko pomoći, evo mog predloga (ja mislim da sam već davao jedan, neznam...):

Neka SK poveća cenu časopisa, i tako da bude par mjeseci, i onda posle tih par mjeseci, kad skupe dovoljno, nek počnu davati CD/DVD-eve i postere i šta već hoće (ili neće). Može?
hacker_aca je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
Novogodišnji poklon (komp) hacker_aca Šta da kupim? 25 9.1.2008 1:59
Novogodišnji Wallpaper [Imzadi] 2D radovi 55 2.2.2007 1:31
pozivnice za gmail ucitelj paracin Internet tehnologije 17 20.8.2006 22:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com