Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.6.2014, 12:53   #101
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Daj ne lupajte, B: AK ce da *ebe mame. Kad cujem hipstere i artstyle s*re mi se
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Leonida (10.6.2014)
Stara 10.6.2014, 12:55   #102
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Voleo bih da mi obrazlozis zasto ce da ebe mame? Sta si to video sto te je odusevilo?
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:01   #103
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Voleo bih da mi obrazlozis zasto ce da ebe mame? Sta si to video sto te je odusevilo?
Poboljsani Arkham City. Upravljanje betmobila deluje odlicno i kao novi gameplay element je savrsen. Grad je masivan, grafika je neverovatno dobra, dosta mracnija (artstyle ), verovatno imaju razlog za to, vezan za samu pricu igre...a prica Vitez i Strasilo, ne zna se ko ce vecu corbu da zakuva betmenu...

Mozda jednostavno ne volis dc i betmena? Ne znam kako mozete da kazete da se brinete kad igru radi motherfcing Rocksteady!
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Leonida (10.6.2014)
Stara 10.6.2014, 13:01   #104
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Mene je na snimku odusevilo apsolutno sve, nisam igrao ni jednu od ovih novijih Betmen igara, prosto, nije me vuklo, nijedan pogledani snimak ili trailer me nije namamio.Ne znam zasto.Ali evo ga prvi koji ce me naterati da zaigram kad izadje.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:06   #105
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Priznacu da je i mene odusevilo, a nisam se nesto lozio na prethodne igre.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:10   #106
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Slazem se. I znam da ce me mnogi napljuvati, ali Origins je najbolja Arkham igra. Trebalo je da se krece u tom pravcu, na zalost nije.
AA je najbolji Batman, ubedljivo... Kako da se krecu u tom pravcu kad je ovo nastavak AC-a, a Origins obradjuje pocetak Batman-ove karijere...
Slozicu se samo da je betmobil, meni, s.anje i da lici na tenk...bolje da odustanu od njega.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:12   #107
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Mozda jednostavno ne volis dc i betmena? Ne znam kako mozete da kazete da se brinete kad igru radi motherfcing Rocksteady!
U tome i jeste problem, ja jesam Batman fan i mislim da nema stripa koji nisam procitao iz svih era betmena. Arkham je stvorio svoj, prepoznatljiv univerzum, ali je pozajmio dosta iz raznih izdanja betmena, sto mi se jako svidelo. Onda dobijemo ovo, gde betmen ne lici na sebe, rusi sve (on je pravda, on je mrak, on je BETMEN - ne vozac tenka), podmladjuje se neverovatnim tempom... Ne znam kako da reagujem na sve to.

Problem je i cinjenica da sam ocekivao kraj Arkham fransize i neki sudar Batman vs Superman (ala Injustice style) u slicnom dobu betmena kao u Dark Knight Returns. Grad u haosu, Batman se vraca na ulice da vrati sve kako treba, vlasti ga jure, salju Supermena na njega, pad Betmena... idealno za igru. Ovako, nemam pojma sta da mislim. Kazem, mozda bude super, ali meni ovo ne lici na Betmena, vec na nesto nasta su prilepili Batman logo. Pocetak kraja fransize sto se tice mene, ako nastave ovako.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:35   #108
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Slazem se. I znam da ce me mnogi napljuvati, ali Origins je najbolja Arkham igra. Trebalo je da se krece u tom pravcu, na zalost nije.
Arkham City says hi.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 13:45   #109
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Uopste ne kapiram na cemu Dragomix zasniva svoj pesimizam. Mislim, procitao sam tvoj post, ali i dalje mi nije nista jasno.

1. Meni izgleda dosta na prethodne Arkham igre, samo uz mracniji ton.

2. Igra se desava svega par meseci ( valjda? ) posle Arkham City. Ne znam sta si ocekivao, dedicu sa stapom u ruci? Na osnovu cega si zakljucio da izgleda mladje? Jel ima neki gameplay snimak koji sam propustio, gde ne nosi odelo?

3. Ne kapiram primedbu uopste...

4. Ma da, beti je postao pravi huligan. Zamisli, srusio je par saksija i stubova a Gothamu preti totalno unistenje.

5. Gameplay primbedbe na osnovu klipa koji traje tri minute, gde 2 minute i 30 sekundi gledamo betmobil i kako leti kroz grad...

Da li zasnivas pesimizam na to mozda jer Rocksteady ne moze da napravi losu ( Batman makar ) igru?
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
r0nIn (10.6.2014)
Stara 10.6.2014, 13:48   #110
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Arkham City says hi.
Origins je bolja igra. Ima bolju pricu, bolji setting, bolje tabanje.

Arkham City sam odigrao sigurno 5 puta do sad. Svaki put je po malo padao u mojim ocima. Kevin Conroy je totalno smoren u vecini recenica koje izgovara, boss fightovi ne mogu da se porede sa Originsom, grad je prazniji... Origins je popravio dosta toga, a da nije dirao najbitnije stvari. Ovde su dirali najbitnije stvari.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 14:00   #111
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Origins je bolja igra. Ima bolju pricu, bolji setting, bolje tabanje.

Arkham City sam odigrao sigurno 5 puta do sad. Svaki put je po malo padao u mojim ocima. Kevin Conroy je totalno smoren u vecini recenica koje izgovara, boss fightovi ne mogu da se porede sa Originsom, grad je prazniji... Origins je popravio dosta toga, a da nije dirao najbitnije stvari. Ovde su dirali najbitnije stvari.
Ovde si u zestokoj manjini, ne mozes ni da shvatis to...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 14:06   #112
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ovde si u zestokoj manjini, ne mozes ni da shvatis to...
Znam da sam u manjini, ali kakve veze to ima. Vise mi se svidela igra. Da nije bila bagovita, od mene bolja ocena nego za AC gotovo sigurno.

@Leonida: Lepo sam napisao da su to stvari koje mi se ne svidjaju. Jos gore ako je samo par meseci ili nedelja pose AC-a, odakle mu ono sugavo robotsko odelo. Mislim oduvek sam zeleo da igram RoboCop igru, ali ne u ovakvom izdanju. Sad, kao sto sam napisao, imamo 5 minuta gameplay-a i prema njemu sam izneo zamerke. Meni se nisu svidele gotovo sve informacije koje su stizale pre ovoga, ali rekoh aj da cutim mozda ispadne da boro.

Samo sam iskren, nista drugo. Razumem ja da se ljudima svidja, ali ovo nije betmen kakvog sam ja ocekivao. To ne znaci da ce igra biti losa ili nesto slicno.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
milan.t65 (10.6.2014)
Stara 10.6.2014, 14:43   #113
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Sve mi izgleda odlicno osim betmobila. Da me ne shvatite pogresno, i on izgleda odlicno ali nekako odudara kao sto rekose pre. Nije Gotam bas toliko veliki, nije nesto poput GTA ili novog Watch Dogs-a sa sirokim ulicama i bulevarima pa da mozete da se zaletite i jurite, nekako je sve usko i ogranicavajuce. Jos kada se pretvorio u onaj tenk pa kao neka GTA misija gde unistavas stotine vozila. Nekako mi sve to odudara dosta, izgleda kao da je sve to na silu ubaceno. Ali sve ostalo izgleda odlicno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:07   #114
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ja se sa @dragomixom slazem skoro u potpunosti, jer je ovo do sada vidjeno ostavilo slican utisak i kod mene.

Kao da im je dosadio strip pa su sada malo resili da predju na film. Betmenovo "robotsko" odelo i nepotrebni betmobil su faktori koji kod mene izazivaju nesigurnost kada je u pitanju kvalitet ove igre. Imam utisak kao da ce ovo biti Batman iz 2040. godine, samo fale neke letilice iz "Terminatora". Godinama unazad se pricalo da ce sve biti ok, samo je bitno da se ne menjaju one glavne stvari koje ova igra poseduje jos od nastanka. Cak je i Origins zadrzao sve to iako je taj deo mogao da se napravi potpuno drugacije posto je vec predstavljao prequel. Sad je vec izvesno da ce biti nekih "dubokih" promena koje, bar po mom misljenju, nece doneti nista dobro ovoj igri.

Najvise bih voleo kada ne bi bio u pravu, ali ovo je moje trenutno misljenje na osnovu ovoga sto sam do sada video.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:10   #115
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Batman iz Originsa, takodje, podseca na nekog oklopljenog teskasa...ali slazem se, meni se kostim iz AA i AC, dopadao i po meni nisu morali da ga menjaju...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:26   #116
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ne slazem se za stil, ne odudara mi previse od prethodnih delova. Odelo manje vise....nisu bas morali toliko da ga budze ali nije strasno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:28   #117
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Osim odijela, i betmobila na koji se zalite - sta vam je jos to toliko dokazalo da ce biti ogromnih promjena?

Ovim sto je pokazano, igra izgleda identicno kao prethodne - ono sto u mojim ocima izgleda kao mana - pogled na grad sa kule/zgrade na pocetku ne obecava da je grad nesto previse veci od prethodnih igara, a trebao bi biti sa obzirom na mogucnost koriscenja betmobila.

Njegovo kretanje, animacije , borba-sve izgleda identicno kao prethodne igre - ovako na prvi pogled.

Nedostatak Jokera takodje moze da utice na pricu, jer je on ipak doktor Istina da betmen ima jezivu kolekciju neprijatelja koji su za svaku pohvalu, ali Jok je Jok.

Ovaj forum je vise postao mjesto za kuknjavu, i tastaturno "mind fu**ing", skoro svima ispada mudrost iz glave, najpametniji su, znaju sve sta ce se desiti u narednih 200 godina kada su igre u pitanju. Fan sam Betmena veliki,neko sam ko ima kolekciju stripova Betmenovih [hvala Americi i zivotu tamo]. I ne zalim se toliko na ovo prikazano, koliko se zalim/bojim da igra nece biti previse dugacka da bih uzivao mjesecima

Nema mi nista gore, nego kad zavrsim jednu misiju u nekoj igri -uvod na primjer, a procenat zavrsenosti igre je vec skoci na 7% na primjer.. Bem mu sve
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:29   #118
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Ja vas ljudi ne razumem.
Kad se nista ne menja, onda ide prica, evo ga COD, ista igra svake godine, (Ass.Creed)

Kad se promeni nesto iz temelja, onda, aaaaa, to vise nije ista igra, zasto su dirali ovo, zasto su dirali ono.

Svetu se stvarno ne moze udovoljiti.Ponekad mi je zao developera, treba pomiriti toliko razlicitih ukusa.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Fabriek na korisnoj poruci:
Leonida (10.6.2014)
Stara 10.6.2014, 15:38   #119
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke

Kad se promeni nesto iz temelja, onda, aaaaa, to vise nije ista igra, zasto su dirali ovo, zasto su dirali ono.

Svetu se stvarno ne moze udovoljiti.Ponekad mi je zao developera, treba pomiriti toliko razlicitih ukusa.
Nazalost tako je....kad se samo setim pljuvana po Origins-u, stvarno mi nece biti jasno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 15:39   #120
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Batman: Arkham Knight

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Ja vas ljudi ne razumem.
Kad se nista ne menja, onda ide prica, evo ga COD, ista igra svake godine, (Ass.Creed)

Kad se promeni nesto iz temelja, onda, aaaaa, to vise nije ista igra, zasto su dirali ovo, zasto su dirali ono.

Svetu se stvarno ne moze udovoljiti.Ponekad mi je zao developera, treba pomiriti toliko razlicitih ukusa.
Postoji razlika u tome kada je nesto uredjeno kako treba i kada nije. Kada nije onda je bilo kakva promena svakako dobrodosla, ali kada je nesto dovedeno do savrsenstva onda nemoj bez razloga cackati mecku.

Ja licno nikada nisam uporedjivao bilo koju igru sa nekom drugom. Uostalom, jos je rano da se donosi bilo kakav sud, ali mislim da je ok prokomentarisati nesto sto vam se svidja/ne svidja. To nije nikakva kuknjava niti bilo sta slicno, vec samo iznosenje misljenja koje ne mora uvek da se poklapa sa misljenjima drugih ljudi.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku milan.t65 na korisnoj poruci:
dragomix (10.6.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Smešni, interesantni video klipovi bobi Cvet kompjutera 5309 29.6.2022 11:48
Batman Arkham Origins dragomix Akcione igre 760 23.9.2019 15:57
Batman: Arkham Asylum crazy_LG Akcione igre 733 24.12.2017 21:11
Batman: Arkham City Psycho13 Akcione igre 1716 19.4.2017 10:32
Smešni, interesantni tekstovi o raznim geek temama NjegovaWisost Cvet kompjutera 286 20.2.2010 13:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com