Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2006, 16:47   #21
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Prvo, da pohvalim Jerry McLafllin-a. Veliki aplauz za njegov post.

A sad da dodam neke moje stvari. Domaću televiziju sam odavno prestao da gledam. Na kanalima gde su one nekad bile, sad mi stoje Discovery, National Geograpic, History/Explorer Viasat, Animal Planet i slične. Naše sam prebacio tek negde na kraju, gde im je i mesto. Hoću da gledam ono iz čega mogu nešto da naučim. Ne interesuje me kako su se Britni Spirs i Eminem obukli, sa kim su se karali i šta su jeli, kome je ispala sisa i ko se sa kim pobio. Ne zanimaju me naši političari koji ne mogu da se slože oko nijedne stvari a kamoli da vode državu.Ne interesuje me koja je boja u modi ove godine, jer ja valjda znam bolje od drugih šta hoću da nosim. Ne zanima me kako Perica, Mikica i Žikica spavaju i jedu.
Ono što me zanima je šta se čini povodom modernizovanja javnih i privatnih ustanova. Zanima me, ne da li, već kada će početi naseljavanje novih planeta jer je ova naša već skoro istrošena. Hoću da vidim dokle se došlo u izlečivanju teških bolesti. Hoću da vidim kakve sve čudesne građevinske poduhvate čovek izvodi. Hoću da saznam više o grandioznim prastarim civilizacijama. HOĆU DA SE OBRAZUJEM!
Nažalost, kako mi se čini, mnogo je bitnije i zanimljivije pomodarstvo i opšti nemoral.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:24   #22
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

@ cyberserbia.....covece...gde ti zivis ?
Kakva bre korektnost...obichna anti-pink - plagijatorska - pljuvachka - stecishte za iskompleksirane novinare televizija...koja je jednom davno bila izlaz onima koji
su zeleli drukciju Srbiju...sada je to jedna obichna stanica iz koje uglavnom izlazi
djubre poput BB i Timofejeva i ostalih tzv. URBANIH emisija,a svako ko je i jednom pokushao da ih iskritikuje na njihovom "FORUMU" je jednostavno izbachen,sto sam ja i par mojih drugova lichno osetili...
Svako ima svoj ukus...ali pljuvachina i mrznja su uvek to,na kojoj god strani medalje bili...a sramni neuspeli plagijati samo govore o neznanju i manjku inventivnosti autora takvih emisija...
Lichno,ne mrzim B92...zalim ih, jer su se sveli na Sport i kvalitetne serije...sto uostalom moze da se kaze i za pink....gde je razlika???...a sto se tiche para ...samo naivni i oni koji nece da znaju, mogu da kazu da je B92 nastala drukcije od pinka...odakle im pare za onoliku zgradu...cccc...e ljudi moji...hocemo li ikada otvoriti ochi...
@Voodoo & SuperG ....amin...potpisujem svaku rech...
@markopaun...
P O Z D R A V

Poslednja ispravka: VMedic (1.11.2006 u 17:35)
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:55   #23
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Eh,čudan je ovaj MK.Sada se zgražava nad spremnošću b 92 da sroza kvalitet programa,samo zbog bolje gledanosti i rejtinga.A isto to MK radi u svojim tekstovima već mesecima i godinama,žrtvuje kvalitet samo radi boljeg rejtinga.Mnogi kritikuju b 92 zbog "Velikog brata",i treba da ga kritikuju jer je ovaj reality prava beda ali MK ima najmanje prava da to radi,jer što je "Veliki brat" u programu tv b 92 isto to je i kolumna u SK-u/onaj deo programa ili časopisa gde se podilazi najnižim strastima gledaoca/čitaoca i gde je kvalitet potisnut u drugi plan a važna je samo veća gledanost/tiraž.
Što se tiče "Velikog brata",na ovaj fenomen su se osvrnuli mnogi novinari u "Politici","NIN"-u i drugim novinama i časopisima i to mnogo pre MK.Svi oni su dali veoma detaljne analize ovog reality programa.U vreme dok je bila najveća histerija oko "Velikog brata" i njegove kvazizvezde Mikija,MK je piskarao o lepotama svakodnevnog konzumiranja duvana,spaljivanju žena sumnjivog morala i njegovom omiljenom liku iz istorije(Fireru).Sada pošto je video da je ogromna većina novinara i kritičara ovaj reality program proglasila najgorim dnom u produkciji b 92,i MK je video od drugih pa se latio pera da i on malo pljucne po "Velikom bratu",naravno sa debelim zakašnjenjem kao i uvek.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 18:10   #24
goran.rs
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 284
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Previse politike na forumu.Siguran sam da autor kolumne nije imao ovo na umu.Tema je nesto sasvim drugo...Ono sto je njemu palo u oci jeste da li im je to uopste bilo potrebno a ne politicka korektnost ili nekorektnost kao sto pola vas paljevina ovde pise.Veliki brat je glup onoliko koliko ga ljudi gledaju.
goran.rs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:00   #25
FooFighter
Član
 
Član od: 29.6.2006.
Lokacija: Srpska Atina
Poruke: 297
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 120 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Ocelot kaže:
Prvo, da pohvalim Jerry McLafllin-a. Veliki aplauz za njegov post.

A sad da dodam neke moje stvari. Domaću televiziju sam odavno prestao da gledam. Na kanalima gde su one nekad bile, sad mi stoje Discovery, National Geograpic, History/Explorer Viasat, Animal Planet i slične. Naše sam prebacio tek negde na kraju, gde im je i mesto. Hoću da gledam ono iz čega mogu nešto da naučim. Ne interesuje me kako su se Britni Spirs i Eminem obukli, sa kim su se karali i šta su jeli, kome je ispala sisa i ko se sa kim pobio. Ne zanimaju me naši političari koji ne mogu da se slože oko nijedne stvari a kamoli da vode državu.Ne interesuje me koja je boja u modi ove godine, jer ja valjda znam bolje od drugih šta hoću da nosim. Ne zanima me kako Perica, Mikica i Žikica spavaju i jedu.
Ono što me zanima je šta se čini povodom modernizovanja javnih i privatnih ustanova. Zanima me, ne da li, već kada će početi naseljavanje novih planeta jer je ova naša već skoro istrošena. Hoću da vidim dokle se došlo u izlečivanju teških bolesti. Hoću da vidim kakve sve čudesne građevinske poduhvate čovek izvodi. Hoću da saznam više o grandioznim prastarim civilizacijama. HOĆU DA SE OBRAZUJEM!
Nažalost, kako mi se čini, mnogo je bitnije i zanimljivije pomodarstvo i opšti nemoral.

You sir, are my new hero.
FooFighter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:04   #26
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.847 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Ocelot kaže:
Prvo, da pohvalim Jerry McLafllin-a. Veliki aplauz za njegov post.
A sad da dodam neke moje stvari. Domaću televiziju sam odavno prestao da gledam. Na kanalima gde su one nekad bile, sad mi stoje Discovery, National Geograpic, History/Explorer Viasat, Animal Planet i slične. Naše sam prebacio tek negde na kraju, gde im je i mesto. Hoću da gledam ono iz čega mogu nešto da naučim. Ne interesuje me kako su se Britni Spirs i Eminem obukli, sa kim su se karali i šta su jeli, kome je ispala sisa i ko se sa kim pobio. Ne zanimaju me naši političari koji ne mogu da se slože oko nijedne stvari a kamoli da vode državu.Ne interesuje me koja je boja u modi ove godine, jer ja valjda znam bolje od drugih šta hoću da nosim. Ne zanima me kako Perica, Mikica i Žikica spavaju i jedu.
Ono što me zanima je šta se čini povodom modernizovanja javnih i privatnih ustanova. Zanima me, ne da li, već kada će početi naseljavanje novih planeta jer je ova naša već skoro istrošena. Hoću da vidim dokle se došlo u izlečivanju teških bolesti. Hoću da vidim kakve sve čudesne građevinske poduhvate čovek izvodi. Hoću da saznam više o grandioznim prastarim civilizacijama. HOĆU DA SE OBRAZUJEM!
Nažalost, kako mi se čini, mnogo je bitnije i zanimljivije pomodarstvo i opšti nemoral.
Ja ni nemam domace kanale memorisane.
BTW. Pohvalno razmisljanje.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:11   #27
Bart Starr
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 149
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Od ovakvih likova mi je uvek muka... : povracanje:
Citat:
SuperG kaže:
Ocigledno ne znas sta znaci biti korektan. B92 je najnekorektnija TV na nasim prostorima. Mislim da nema razloga nabrajati zasto. A kada bih poceo da nabrajam ovaj topic bi bio duzi za jedno 20-30 strana.
Posto si nam objasnio da korektan znaci
Citat:
koji je bez pogreške, besprekoran, ispravan, uredan, tačan, pravilan; jezički pravilan; koji odgovara umetničkim pravilima i propisima
pretpostavljam da pod nekorektan mislis da je B92 ima razne greske u emisijama, da su neuredni, netacni, jezicki nepravilni i slicno???

Citat:
SuperG kaže:
RTS i jeste vladin, jer je to drzavna TV a drzavom upravlja vlada.
Citat:
Utorak, Avgust 23, 2005
'Nadam se da će razum pobediti i da će i parlament i srpska vlada shvatiti da nema normalne i demokratske Srbije bez dobrog i snažnog javnog servisa, a to može biti samo RTS', rekao je Tijanić. Prema njegovim rečima, vlasnici javnog servisa su građani Srbije i srpsko javno mnijenje, 'a ne država, niti bilo koji tajkun.
http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?...&IDNews=125391
Citat:
RTS Today
The system is officially divided in the Vojvodina and Serbia public broadcasting systems as of May 2006. This is to mark a transition from a state-owned to a public broadcaster. This bears legal and practical connotation, in terms of control and financing. RTS now consists of two channels instead of three. These changes were imposed on May 5th, 2006 when RTS was divided in two parts: JSS (Public Service of Serbia) and JSV (Public Service of Vojvodina).
http://en.wikipedia.org/wiki/Radio_Television_of_Serbia
Citat:
SuperG kaže:
Naravno da nisam ostao ravnodusan. Uzivao sam gledajuci 1. i 2. deo.
Hoces li da mi objasnis po cemu je MBS1 mnogo bolji od BB? Meni to lici na jeftinu kopiju mnogo popularnije emisije.

Citat:
SuperG kaže:
Tvoj (i svaciji tudji) zivot je mali i nistavan u odnosu na Kosovo.
Decko, ispran ti je mozak.


A sada povratak na temu.
Nisam neki zavisnik od televizije iako mi je skoro citav dan ukljucena. To je vise kao neka navika od ranije. Velikog brata povremeno pogledam, ne toliko kod kuce vec uglavnom uz kaficu kod prijatelja koji gledaju. Ne mogu reci da me preterano odusevljava takav tip emisije ali sa druge strane ne moze se od svake emisije ocekivati da bude o zivotu insekata ili o malim bitkama koje su preokrenule tok drugog svetskog rata a za koje niko nije cuo.
Bart Starr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:25   #28
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Bart Starr kaže:
Hoces li da mi objasnis po cemu je MBS1 mnogo bolji od BB?Meni to lici na jeftinu kopiju mnogo popularnije emisije.
Jeste kopija one emisije gde civili proživljavaju obuku za SAS-ovce. Ali barem tu shvatiš šta ti treba da bi uspeo u tome. Zdrav život, mnogo veće korišćenje mozga.... E sad što ima mnogo mladih koji se sad pale na to da postanu neki specijalci tipa Rambo to je druga priča.

Citat:
Bart Starr kaže:
Ne mogu reci da me preterano odusevljava takav tip emisije ali sa druge strane ne moze se od svake emisije ocekivati da bude o zivotu insekata ili o malim bitkama koje su preokrenule tok drugog svetskog rata a za koje niko nije cuo.
I ne treba da budu samo takve emisije. Naravno da treba i da pogledamo nešto što će nas razonoditi, ali to treba da budu neke zdravorazumske ideje a ne kopije kojekakvih budalaština sa MTV, televizije od koje je ostalo samo lepo sećanje. Jedina domaća emisija koju volim da pogledam je 'Balkanskom ulicom'. Lagana i opuštajuća atmosfera koja je krasi bi trebalo da bude uzor drugima.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:30   #29
cyberserbia
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Lokacija: Lučani
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ja samo ne vidim razlog zbog koga se Kuzma tako iznervirao pa je citavu jednu stranu morao da posveti B92 i BB. Sad neka pise o svemu sto mu ide na qrac. Sad neka krene da pise o tome kako je Beograd raskopan, kako mu kasirka nije vratila kusur od pet dinara, kako je neki klinac dobio 5000€ od Imleka i da li je sve to namesteno. Hocu da kazem da ne vidim neki pametan razlog zasto pise sve to. Kolumna se zove "Ja, igrac" i ne vidim neku povezanost naziva kolumne sa TV B92. Kada pise o Telekomu, statistici o tome koliko ljudi poseduje racunar, nekoj igri, to mi je ok jer i ima neke veze sa samim igracima, ali sa temom od ovog meseca bas nikakve veze. Dovoljno mi je da procitam nesto o Velikom bratu u drugim novinama koje su (polu)tabloidnog tipa. Svet kompjutera kupujem da bih saznao neke druge stvari koje se ne ticu carsijskih prica. Eto toliko. Napisao sam da od domacih televizija gledam B92, kada hocu da cujem vesti, Pink gledam ako ima neki zanimljiv film, RTS takodje zbog filma i tako. Naucne emisije cu gledati na NG, Discovery, B92,RTS,HRT. Mislim, cemu tolika galama. Ima toliko vaznijih tema!
cyberserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 19:40   #30
cyberserbia
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Lokacija: Lučani
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

@Bart Starr Hvala ti na citatima i objasnjenjima koja si uputio clanu SuperG, nisam ni video da mi je odgovorio na post.

Kada je rec o doticnom SuperG (Kostunica) necu ulaziti u polemiku s njim, jer nema svrhe polemisati sa osobom koja je neobavestena.

Citiracu moju profesoricu Ustava: "Obavesten covek je obrazovan covek".
cyberserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 20:32   #31
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Pohvalan tekst MK-a ovoga meseca Izgleda da je izasao iz onog "dark" fazona.
Neki ce pomisliti, sta je napisao ovo, pa mi to sve vec znamo i slicno ali on je jedini novinar respektabilnih listova (bar po meni) koji je zakacio tu temu na ovaj nacin. I treba

Citat:
SuperG kaže:
Tvoj (i svaciji tudji) zivot je mali i nistavan...
Govori u svoje ime...
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 21:03   #32
cyberserbia
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Lokacija: Lučani
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

@3*.v1ru5 Ne mogu to da joj kazem jer sam odavno zavrsio srednju skolu. Ma moze on da pise i o menstrualnom ciklusu kod medveda, stvar je u tome da on radi sebi isto ono sto zamera devedeset dvojci. Ako ti je toliko zanimljivo da raspravljas o fenomenu Veliki brat imas covece forum www.emotion.co.yu/forum ili velikibrat. nesto, pa raspravljaj do zavrsetka serijala pa i duze. Kazem ti, ova rasprava je cisto gubljenje vremena. Ni meni nije zanimljiv fudbal, i ne vidim da to preterano zahtva upotrebu intelekta i verovatno je to razlog sto ga toliki broj ljudi voli. Ali ja necu sad da pisem kolumnu o tome jer zaista mislim da time ne bih nista promenio. Hvala Bogu, ima toliko televizija koje nude razlicite programske sadrzaje i gotovo svako moze naci nesto za sebe. Mislim da je show dobio naziv po knjizi Dzordza Orvela 1984 u kojoj se govori kako nas neko odozgo posmatra itd.

@SuperG Veza izmedju tebe i Kostunice je ocigledna-neobavestenost. Ne kazem da si isti Kostunica, daleko bilo, to nikome ne zelim. RTS nije Vladin servis vec Javni servis koga finansiraju gradjani putem tv pretplate. Vec ti je Bart Starr dao neke linkove u vezi toga.
cyberserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 21:08   #33
HELL-O
Član
 
Član od: 5.10.2006.
Poruke: 53
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Post Re: 11/2006 „/spit”

Ni ja ne gledam mnogo TV, ali ovo je uzas! Kad cujem nekog od mojih drugova kako citira ponesto iz te nazovi emisije place mi se. Slazem se sa MK oko ovog "vetra u ledja" srpskom nagonu za zabadanje nosa u tudju privatnost. Bez obzira sta pricali, ovaj "reality show" oduvek postoji samo radi povecanja gledanosti, kao i mnooogo toga drugog...
HELL-O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 21:52   #34
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Vrlo zanimljiva kolumna,mnogo bolja od par prethodnih.Vrlo zanimljiva korelacija izmedju Big Brothera i srozavanja kvaliteta B92 televizije koja mi nije ni pala na pamet,jer sam poslednjih par meseci konstantno u speedu.Ko bi reko`: MK da mi otvori nove vidike
Ali opet sadrzaj kolumne ne odgovara njenom nazivu:kakve veze imaju ovo i "Ja,igrac".Menjajte naziv kolumne,poslednjih par imaju veze sa svim,pre nego sa gamingom i IT-em uopste.

Izgleda da Kuzmi idu samo kolumne u kojima pljuje po nekom(sad BB,ranije Telekom,Mladjan Dinkic)...

U vezi ovoga bih,ako mi dozvolite,napravio malu digresiju...
Citat:
VojaM kaže:
Dobio bi ga i da si normalno pitao. Ovako si samo pokrenuo lavinu pljuvanja.
A što naš narod voli da pljuje! Više nego 'leba da jede.
Naime,ovo je odgovor na moj post u kojem kritikujem redakciju SK govoreci im da su se "obezobrazili" i dobijem ovakve reakcije.Ispada da ja pljujem po njima
Pa ni MK ne radi nista drugo,i veoma je dobar u tome...bar imam na koga da se ugledam
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 22:06   #35
cyberserbia
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Lokacija: Lučani
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Joj meni . RTS je zvanicno Javni servis. Ja upravo i govorim da Vlada i dalje utice na RTS i zbog toga smo mogli videti za dane referenduma kako RTS stoji u sluzbi Vlade.
cyberserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 22:38   #36
Ron_Jeremy
Član
 
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: RS Krajina
Poruke: 96
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
3*.v1ru5 kaže:
P.P.S. E, jel neko zna zasto se zove Big Brother?
TATA VELIKOG BRATA: Idejni tvorac "Big brothera" je Holandjanin Dzon de Mol, koji je inspiraciju dobio iz dva izvora. Prvi je cuveni roman 1984 Dzordza Orvela u kome se pojavljuje Veliki brat, po kom je emisija dobila ime. To je svemoguca i svevideca sila koja stoji iza vladajuce partije. Partija sve podanike stavlja pod konstantan nadzor kamera, a svuda su izlepljeni plakati na kojima piše "Veliki brat te posmatra". Osnovnu ideju o stalnom video-nadzoru De Mol je doradio inspirisan naucnim projektom Biosfera 2. Rec je o eksperimentu koji je devedesetih godina prošlog veka izvodila NASA. Desetak ljudi smešteno je u neku vrstu staklenika, odakle nisu smeli da izlaze ni da jedu ništa osim onoga što sami proizvedu.

Izvor:B92
Ron_Jeremy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 22:43   #37
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Dobro je da se cuje i neko ko govori protiv velikog brata, a ko je tu bolji od Kuzme.

Steta sto Kuzma ne gleda Formulu 1, i za organizaciju prenosa treba dobro ispljuvati b92
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 22:58   #38
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Tacno, treba majke mi. Unistise mi uzitak. Evo Kuzmo ako citas ovo potrudi se da obratis paznju na ona dva klona Milenka Pantica.
A zanimljivo je i to sto od 6 trke svaki dan kada je F1 meni na kablovskoj nekih 40-tak minuta pre pocetka prenosa nestane signal na HRT2 koji je inace unajmio manje vise strucne ljude i ima uvod u trku i sabiranje utisaka na kraju.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 23:44   #39
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Qzma je car, sta drugo reci
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2006, 0:04   #40
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Post Re: 11/2006 „/spit”

Ama, kuda ide ova rasprava? Od "slaganja/neslaganja sa Kuzmom" se otišlo u diskusiju o (ne)kvalitetu domaćih TV stanica, dnevnoj politici i životu u Srbiji...

U principu, slažem se da je "Veliki brat" jedna prostačka, voajerska emisija koja ozbiljno ruši ugled B92. Nisam gledao ni minut "Velikog brata" niti mi je to palo na pamet. I da se ono što je Kuzma napisao svodi samo na osudu ove emisije, ja bih sada stao, nemajući šta da dodam.

Ali...

Pre svega, on je napravio poređenje između B92 i Pinka, po kojem taj i takav Pink ispade mnooogo bolji od B92. E, to baš ne stoji. Kvalitet programa na B92 je u lakom padu poslednjih godina (nema više onog naučnog programa) ali moraće još mnogo da ponire da bi se spustio na nivo Pinka. A čak i da je sve to tačno: zar je gori kanal koji je duže vreme bio dobar pa posrnuo od onoga koji se od početka sveo na go kič?

Drugo, i u ovoj kolumni kao i u mnogim ranijima ozbiljno mi smeta način na koji Kuzma iskazuje svoj stav. "Zašto se po ceni rejtinga mora pristati na ugovor sa Đavolom?" Huh! Pa svi oni jure rejting preko programa sumnjivog kvaliteta, nije B92 jedini kanal koji to radi. A o tarantulama, LSD-u u pijaćoj vodi i kanibalizmu da i ne pričamo. Ne znam da li je to trebalo da bude smešno? Ili prosto zlobno?

Elem, čak ni sa "Velikim bratom" B92 nije zaslužio da ga nazovu "gigantskom WC šoljom sa antenom". To je sasvim preteran i neprimeren (nepristojan, ako hoćete) opis. Jedna prostačka emisija ipak ne može da upropasti čitav TV program, kao što ni jedna neukusna kolumna nije (srećom) upropastili čitav jedan časopis. Toliko.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2142 (igra meseca 11/2006) Hitman47 O igrama uopšte 23 13.11.2006 11:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com