Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2010, 12:11   #221
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
ivanxxxxxxx kaže: Pregled poruke
Assasin i Necromancer su po meni najbolje klase, odnosno sa njima sa uspeo da obrnem igru na Hell tezini, Druid je dobar za pocetak ali je kasnije slab!
Nzm, ja sa mojim Tesladinom nisam imao neke veće probleme na Hell težini..
Ali zato varvarin i pusti Iron Maiden, zamal' što komp nisam slomio.
Heh, sad sam se navukao da obrnem još jednom D2 pre nego što izađe D3. Samo da nadjem gde mi je Holy Bolt topuz, uštekao sam ga ispod kreveta negde
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 12:14   #222
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Nzm, ja sa mojim Tesladinom nisam imao neke veće probleme na Hell težini..
Ali zato varvarin i pusti Iron Maiden, zamal' što komp nisam slomio.
Heh, sad sam se navukao da obrnem još jednom D2 pre nego što izađe D3. Samo da nadjem gde mi je Holy Bolt topuz, uštekao sam ga ispod kreveta negde
Probaj PATCH 1.12, da vidis sta su uradili sa HELL tezinom, sada je NIGHTMARE ustvari nekadasnji HELL!
A HELL je uhhhhhhhhhh pravi pakao

Inace sa ASSASIN sam imao 12k DAMAGE!!! A sa NECROMANSER-om mnogo MINIONA, mnogo POSION DAMAGE (POSION RING ili NOVA) i dobru kombinaciju KLETVI

Poslednja ispravka: ivanxxxxxxx (3.9.2010 u 12:24)
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 13:14   #223
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Na 1.12 već igram. Stigao sam preksinoć do Acta 2, al' će D2 sad da pričeka malo, dok finiširam KotoR
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 16:10   #224
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.132
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.350 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Poison ne Posion
Inace toplo preporucujem MedianXL mod, Unholy Pala ne da sije nego razbija
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2010, 12:11   #225
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Hvala na ispravci!!!

Poisonmancer sa poison nova 13k damage i kletvom Lower Resist je
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2010, 21:20   #226
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

evo uzeh ponovo da igram diabla
cisto da vas obavestim :P
iznenadio sam se koliko mi je zanimljiva igra
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku talenat na korisnoj poruci:
zvucnjak (1.11.2010)
Stara 21.2.2011, 23:24   #227
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Evo i ja napokon nabavih Diablo I i ekspanziju Hellfire. Nikad nisam igrao ovu igru, a ni slicne igre, ali posto ovaj serijal ima super kultni status resio sam da ga odigram. Imam nekoliko pitanja za vas koji su igrali ove igre. Na netu sam video da se dogadjaji u Hellfire vode kao da se nisu desili u Diablu 2. Posto je meni pored igrivosti, prica najvazniji deo neke igre (grafika mi je na poslednjem mestu, zbog toga vecinom igram stare igre ) sta mi preporucujete: da li da odigram samo Diablo I i odmah predjem na Diablo II ili da igram i Hellfire? Takodje, ako mi preporucite da igram i Hellfire, zanima me zbig cega mi to preporucujete i da li prvo treba da odigram samo Diablo pa da potom instaliram i Hellfire ili da odmah instaliram obe igre, odnosno da li se Hellfire nadovezuje na kraj radnje Diabla I ili zapravo uvodi nove kvestove u vec postojecu igru, pre njenog kraja? Nadam se brzom odgovoru jer su mi ove igre zbog ove dileme na stand by . Hvala unapred!
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2011, 23:42   #228
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Instaliraj oba odmah jer je Hellfire ustvari samo proširenje osnovnog Diabla.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 19:10   #229
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Poison ne Posion
Inace toplo preporucujem MedianXL mod, Unholy Pala ne da sije nego razbija
Imam Median mod i čak sam ga instalovao jednom...koliko znam, DRASTIČNO menja igru...do te mere da se pitam šta ja to, ustvari, igram, lol. Ipak, voleo bih da mu posvetim više vremena...samo, mrzi me da prolazim kroz tu krivu učenja, majku mu...

Reč-dve o Druidu...Medveđa forma ima potencijal za najbrže napade u igri (jedan lik je dobio napad od 2 fps iliti 12.5 udarca u sekundi! I to sa običnim napadom, nikakav skill...), Bear skillovi se vrte oko stuna i velikog dmg-a, ima puno HP...ali pati od očajno sporog Hit Recovery.
Werewolf je brži, ima par zanim5ivih skillova...Rabies, na primer. Isti onaj lik je napravio vrlo efikasan toon baziran na Hunger skillu, koji niko ne bi pipnuo, jer redukuje physical dmg za -75%...sve je u poznavanju mehanike igre.Da, druidi su jako zanim5iva klasa...

Kad smo kod damage-a, imao sam pure Lightning Sorcericu koja je šibala oko 40k dmg, sa Lightning skillom, sa max brzinom napada (mislim da je 9 fps, potrebno je 117 ili 125 FCR - Faster Cast Rate)...naravno, svako parče opreme je tvinkovano. Da sam joj nakačio Infinity polearm, bilo bi mnogo više, heh. Neverovatno moćna, prži sve što nije imuno na lightning...za ono što jeste, potrebno je dosta snalaž5ivosti i dobar moron (henchman) ;-) U suštini, to joj je jedina mana, koju deli sa ostalim single dmg type likovima...poput Fire Sorcerice, koja je takođe grozno jaka, ali su problem Fire Immunes, kojih ima više no LI's...

BTW, Vrane su korisne ne zbog damagea (da, patetičan je, kao i health), već zbog toga što imaju Blind. Imati nekoliko Vrana koje lete okolo i oslep5uju protivnike je korisno. Slepi mobovi stoje u mestu dok ih ne napadneš...ionako morate imati 1 poen da biste otk5učali ostale skillove, neka +skills učine ostalo. Ne škodi imati ih.
Još jedan potcenjeni skill je Poison Creeper. Na forumima su ga jako hvalili jer je fantastičan tank...da, ima bedan health, ali gro vremena provede pod zem5om, tako da mu je životni vek dosta duži no što se misli. Takođe, ima neverovatnu sposobnost da iznervira mobove (i bossove), tako da oni jure za njim umesto da napadaju vas, a pošto je mali 5igavi uglavnom underground...shvatate već, nadam se. One point wonder, što kažu. Zanim5ivo je što i danas, posle toliko godina, niko živ ne zna na koji način Poison Creeper radi svoj poison dmg, koji je na papiru bedan, ali je sposoban da ubije čak i na Hell (ali mu treba mnooogo), i kako to da radi veći dmg što je više mobova oko njega...to je jedna od nerešenih misterija Diabla 2.
I ne, Druidi nipošto nisu slabi na Hell...ima tako puno načina da se igra sa njima, i kao melee, i caster (tzv. Wind Druids su vrlo jaki), i hibridi...

Poslednja ispravka: DeCoy (24.2.2011 u 19:42)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2011, 23:31   #230
proamater
Član
 
Član od: 23.2.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

ljudi!da li neko moze da mi pojasni sta je ATMA?
proamater je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 17:09   #231
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
proamater kaže: Pregled poruke
ljudi!da li neko moze da mi pojasni sta je ATMA?
ATMA (A Tenshi's Muling Application) je izuzetno koristan programčić koji prvenstveno služi za "muling", tj. štekanje predmeta i njihov transfer između likova. U suštini, to je magacin itema iz D2. Možete učitati svoje sejvove i onda pristupiti snim5enim likovima i razmenjivati predmete između njih (našli ste imba staff za Sorcericu ali ne znate šta ćete s njim, jer igrate s Paladinom? Eto rešenja!). Možete videti deta5ne podatke o nekom predmetu ("ilvl" iliti item level, bitno za craftovanje, etc.). Možete exportovati ili importovati bilo koji item iz D2 (itemi su fajlovi sa extenzijom .d2i) i napraviti svoju bazu predmeta. Možete videti svoje statove i skillove van igre, kao i statove i iteme vašeg mercenary-ja.
Mislim da možete i otk5učati sve waypointe, na svakoj težini, nisam probao. Postoji i funkcija Bank Of Atma, pomoću koje možete raspolagati zlatom, "deponovati" u banku i kasnije raspodeliti bilo kom liku. Možete praviti tzv. "stash"-eve ili magacine za predmete (jedan za oružja, recimo, jedan za dragu5e...).
Postoji i Drop Calculator pomoću koga možete videti verovatnoću da padne određeni predmet, određenog kvaliteta na određenoj težini i sl. Recimo, za War Traveller čizme koje mi očajnički trebaju, najbo5e šanse imam kod Mephista i Andariel, prilikom prvog kill-a (1:1951)...
ATMA je fantastičan program, pun mogućnosti a mana mu je što je nejasan za snalaženje u startu. Ipak, nije tako teško provaliti opcije, a vredi truda.
Sad, dosta opcija koje ATMA nudi se mogu iskoristiti za varanje...Količinu novca u banci je lako moguće editovati *wink* Kad stvorite svoju bazu predmeta, možete ih prebacivati na likove u nedogled (nema više jurnjave za runama, yay!)...i tako da5e. Da li ćete koristiti ATMU kao magacin, što joj je primarna namena, ili za nešto više, vaša je stvar. U svakom slučaju, must have za Diablo 2.
Postoji još jedan programčić koji radi sličnu stvar, ali na drugačiji način. Zove se PlugY The Survival Kit. On funkcioniše tako što dodaje tzv. Stranice standardnom D2 ingame stashu...možete imati veliki broj stranica (zaboravih tačno koliko) i u njih štekati predmete, i njima će svi vaši likovi imati pristup. PlugY ima i niz drugih mogućnosti, ali o tome drugom prilikom. Lično, koristim ATMU jer sve mogu da obavim van igre, a i navikao sam na nju...stvar preference.
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morca na korisnoj poruci:
proamater (26.2.2011)
Stara 27.2.2011, 13:52   #232
proamater
Član
 
Član od: 23.2.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

ljudi pomagajte!!! konacno sam poterao diablo 2 lod,na win 7 posle petcha 1.13 ali u nepravilnim vremenskim razmacima izbacuje gresku
Halt
Location : , line #930
Expression : Unrecoverable internal error 6fe198a1 i
UNHANDLED EXCEPTION_ACCESS VIOLATION {c000005}
proamater je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 13:15   #233
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Pitanje: zna li neko da li negde (pože5no kod nas) ima da se nabavi or'đinal D2 i xpanzija za manje od 1k din po komadu? Hoću da mu ga dam malo po multiplayeru...
(yah, znam da nije mnogo, ali ipak...koliko je stara igra...)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 14:28   #234
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Prvo sto mi je palo napamet su Limundo i Kupindo i tu imas dvojku (bez LoDa doduse koliko vidim). Za keca ne znam...ali u svim vecim gaming prodavnicama skoro uvek mozes da nadjes blizardove hitove, pa tako ako te ne mrzi ti malo procunjaj (npr. u prolazu kod Terazija ili u Uscu) ako si iz BGa that is.
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 14:33   #235
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Imaš u prodavnici koja počinje slovom G, a završava se slovom S Diablo 2 i LoD svaki za po 999 dinara
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2011, 14:36   #236
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Prvo sto mi je palo napamet su Limundo i Kupindo i tu imas dvojku (bez LoDa doduse koliko vidim). Za keca ne znam...ali u svim vecim gaming prodavnicama skoro uvek mozes da nadjes blizardove hitove, pa tako ako te ne mrzi ti malo procunjaj (npr. u prolazu kod Terazija ili u Uscu) ako si iz BGa that is.
Nisam, ali videh po prodavnicama, po pomenutoj ceni...ne verujem da bi u nekoj prodavnici bilo jeftinije, ako se snabdevaju od tih par istih uvoznika i distributera...jedino ako hoce da se otarase igre koja se ne kupuje...
Svejedno, hvala ti za info. Nisam se setio Limunda...
Mada...sva je prilika da je taj ko tamo prodaje vec iskoristio svoj Key na BattleNet-u, tako da mi je ipak najbo5e da pazarim fresh copy...

EDIT: sad proverih linkove...onaj sa Limunda je na nemackom, lol...a onaj drugi nema CD key. Tnx, anyways!


Citat:
Imaš u prodavnici koja počinje slovom G, a završava se slovom S Diablo 2 i LoD svaki za po 999 dinara
Yah, imam ih i u P**omu po toj ceni, blizu mene...heh. Zanima me ima li jeftinije...(cheap bastard, lol)
Ako ne, sta sad...kupicu. Boze moj...Pa, kad se skrasim na BattleNet-u, mogli bi da pustosimo malo realmove...

Poslednja ispravka: Morca (3.3.2011 u 14:48)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2011, 16:34   #237
Morca
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2007.
Lokacija: Copper-city
Poruke: 2.232
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 618 puta na 438 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

It is done. Kupih D2, napravih account i off we go!

Pitanje za multiplayer veterane: voice chat u Diablu 2? Kako? Ventrilo, Skype?

Poslednja ispravka: Morca (6.3.2011 u 16:46)
Morca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 12:48   #238
Lepi1
Član
 
Član od: 12.3.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 53
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Ljudi malo glupo pitanje al sta da radim,pocetnik sam u igranju... Koji je maximalan nivo koji lik moze da dostigne u Diablo 1? Mislim naravno na normalno igranje u single playeru bez varanja,nefer budzenja likova preko raznih programcica i sl?! I jel zna neko jel ima negde da se kupi original ,moze i sa Hellfireom? Hvala unapred i pozdrav!!
Lepi1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 16:42   #239
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Citat:
Lepi1 kaže: Pregled poruke
Ljudi malo glupo pitanje al sta da radim,pocetnik sam u igranju... Koji je maximalan nivo koji lik moze da dostigne u Diablo 1? Mislim naravno na normalno igranje u single playeru bez varanja,nefer budzenja likova preko raznih programcica i sl?! I jel zna neko jel ima negde da se kupi original ,moze i sa Hellfireom? Hvala unapred i pozdrav!!
Ja sam stigao do lvl.24 Original nemas nigde. Jedino ako postoji negde na nekom sajtu digitalni download, ali tesko. Slobodno skini pirata, niko nece da ti sudi za tako staru igru...
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 19:01   #240
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Diablo (1 i 2)

Naravno da se moze uzeti original ne znam odakle si al u Novom Sadu u Ga*es-u ima 99% zadnji put kada sam kupovao game card bio je d2+lod tamo...
Edit: Nisam video da pitas za D1 nzm gde se prvi deo moze uzeti
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, diablo


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Diablo II pomoc za instaliranje WinnieThePooh Role-Play 6 6.7.2015 22:16
Blizzard Confirms Unannounced Fourth Game, Next-Gen MMO Not Diablo 3 donator99 Mrežne igre 7 25.11.2008 16:28
Diablo umesto Diabla Nash Knight Role-Play 23 6.10.2008 18:48
Diablo II online- pomoc Stojke Mrežne igre 3 26.5.2007 22:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com