Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.1.2011, 3:33   #10621
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Da li da uzmem sad journeyman riding i kupim epic ground mounta

Naravno nije skupo, a i to ti je najbitnije za levelovanje.


Da se ja javim malo. Probao sam Cata (trial) i mogu reci da mi se jako dopadaju promene, pre svega to sto je dosta kvestova izmenjeno, dodati su jos zanimljiviji (smorio sam se nakon 5 godina resavanja jednih te istih). Nove zone su odlicno smisljene i tu su kvestovi zanimljivi. Do raida naravno nisam stigao, videcemo da li ce biti para.
E sad....ono sto me je jako razocaralo su igraci. U ovih 6-7 dana naleteo sam na vise idiota nego tokom 5 godina igranja. Jos sam je neverovatno tolerantna osoba, retko kad se nerviram, ali sam par puta zivce izgubio. Vredjanja, bahato ponasanje, ma cist idiotluk. Sada sam jos vise siguran u cinjenicu da nije Blizzard unistio stari WoW (iako jeste doprineo)vec sami igraci (tacnije mladjane pridoslice). Uzivanje u igri bi bilo mnogo mnogo vece da su stvari drugacije.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 4:06   #10622
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Nema sansi da je blizz unistio wow.Ovo sto je uradio sa Cataclysmom je nesto ne verovatno.Vratio je populaciju u Azeroth,napravio teze dobijanje epica(setimo se da u wotlku su postojali lvl 200 item epici koju su realno zasluzivali da budu zeleni itemi).Raidovi vise uopste nisu naivni(I opet se setimo wotlka gde je Ensidia posle 3 dana nakon izlaska ekspanzije ocistila svaki raid koji je postojao) dok sada posle tacno mesec dana od izlaska nema guilde koja je usla u taj tako reci "farming status" posto nisu jos svi bossevi ubijeni i jos se ceka na world first Nefariana.Mogu samo reci da smo dobili novu igru u kojoj sve znamo,a opet sve je tako novo.Sto se igraca tice.......nemam komentar.Danas sam upao u 5 man heroic sa nekim nasim likom koji se ulizivao onom Party leaderu samo tako i terao me u 3 lepe samo da mu se dokaze,a jos je i znao da sam Srbin(na pocetku instance kao e moze ovo ono ortak).Mislim kakvi su to ljudi vise.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 18:25   #10623
ilija97
Novi član
 
Član od: 10.12.2010.
Poruke: 21
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Zdravo svima, ja bih da igram wow cata, ali neznam kako da pocnem.Gdje da je skinem, koliko kosta mjesecna uplata i gdje i kako mogu da uplatim u Bosni i Hercegovini( Bijeljini). Hvala unapred
ilija97 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 19:43   #10624
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Da bi igrao WoW Cataclysm, trebaju ti i predhodne ekspanzije.
Znači ovako:

1. Kupićeš diskove WoW, WoW BC, WoW WotLK, WoW Cataclysm. Kada kupiš diskove moćićeš da igraš mesec dana besplatno na Blizzard serverima.
Možeš i da downloaduješ sa Blizzard-ovog sajta preko programa WoW/Blizzard downloader. Ovako nećeš dobiti mesec dana besplatnog igranja kao kada kupiš CD-ove nego ćeš igrati samo 10 dana probni period.

2. Novac za igranje WoW-a možeš da uplaćuješ preko Battle.Net-a.
Moguće je naručiti i Game Card koje su obično namenjene za igranje u preiodu od 2 meseca i koštaju oko 26 eura.

3. Cena za jedan mesec igranja je oko 13 eura.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 20:20   #10625
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi ne kapiram zasto na mom kompu sa istim podesavaljima grafike na Win7 64 bitnom imam manji fps nego na win xp 32 bit razlika je oko 20 fps?
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 20:24   #10626
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Cudno te win 7 zahteva vise od xp-a i to 32 bitni od 64 bitnog sistema.Od kada li je to tako?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Mr.Lukyas (10.1.2011)
Stara 10.1.2011, 0:37   #10627
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Cudno te win 7 zahteva vise od xp-a i to 32 bitni od 64 bitnog sistema.Od kada li je to tako?
Da ali bas da bude tolika razlika + u win xp ocitava pola rama
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 1:17   #10628
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa kakve veze ima ram.Win xp trosi troduplo manje rama od win 7.Cak i kad imas oko 1.5 GB rama,ram se trosi samo na kontinent u kome se trenutno nalazis,odnosno na sve ono sto je ucitano a ne na celu mapu tako da ce ti rama max jesti oko 1 GB do 1.5 GB-a.Dok ce procesor i grafa malo vise da se poznoje.Na vrh svega,u wowu postoji i dx10 mode,ako se ne varam cak i dx11 za vodu.Sto win xp naravno ne koristi.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 1:22   #10629
Neko Negde
Član
 
Član od: 11.1.2010.
Poruke: 57
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
ilija97 kaže: Pregled poruke
Zdravo svima, ja bih da igram wow cata, ali neznam kako da pocnem.Gdje da je skinem, koliko kosta mjesecna uplata i gdje i kako mogu da uplatim u Bosni i Hercegovini( Bijeljini). Hvala unapred
Odeš u Raiffeisen banku i otvoriš tekući račun, na koji uzmeš Visa Elektron karticu.
To je debitna kartica ali se na internetu ponaša kao i VISA.
Kad je dobiješ uplatiš neku paru na račun i da plaćaš bilo šta na netu, uključujući i WoW, a možeš i da registruješ PayPal nalog...
Neko Negde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 12:11   #10630
Scorpio76
Novi član
 
Član od: 28.6.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Neko Negde kaže: Pregled poruke
Odeš u Raiffeisen banku i otvoriš tekući račun, na koji uzmeš Visa Elektron karticu.
To je debitna kartica ali se na internetu ponaša kao i VISA.
Kad je dobiješ uplatiš neku paru na račun i da plaćaš bilo šta na netu, uključujući i WoW, a možeš i da registruješ PayPal nalog...
Ne znam kako je u BiH ali u Srbiji uprkos tome NE MOŽEŠ koristiti Visa Electron na internetu. Za internet plaćanj ti treba kartica koja ima na sebi trocifreni security code a u slučaju Raiffeisen banke to je VISA VIRTUON.
Debitna jeste kartica što je dobro ako ti nekoukrade karticu ili podatke može da potroši samo ono što imaš na njoj (ne može da ti ide u minus i da te zadužuje). Tebe to obavezuje da pre kupovine uplatiš uvek željenu (planiranu) sumu na račun.
Scorpio76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 15:36   #10631
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kako se ukljucuje Real ID?
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 15:49   #10632
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ukljucis na battlenetu,ili in game u interface.Sve zavisi da li ti je upaljen paternal control.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 16:21   #10633
Neko Negde
Član
 
Član od: 11.1.2010.
Poruke: 57
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Scorpio76 kaže: Pregled poruke
Ne znam kako je u BiH ali u Srbiji uprkos tome NE MOŽEŠ koristiti Visa Electron na internetu. Za internet plaćanj ti treba kartica koja ima na sebi trocifreni security code a u slučaju Raiffeisen banke to je VISA VIRTUON.
Debitna jeste kartica što je dobro ako ti nekoukrade karticu ili podatke može da potroši samo ono što imaš na njoj (ne može da ti ide u minus i da te zadužuje). Tebe to obavezuje da pre kupovine uplatiš uvek željenu (planiranu) sumu na račun.
U BiH nema VISA VIRTUON kartica, ali debitna Visa Elektron od Raiffeisen banke radi na netu, i samo ta kartica od te banke.
Visa Elektron kartica Hypo Banke (u BiH) takođe ima sve potrebne podatke, ali ne radi na netu.


Provjereno, iz prve ruke...
Neko Negde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2011, 14:54   #10634
ilija97
Novi član
 
Član od: 10.12.2010.
Poruke: 21
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozeli neko da mi objasni detaljno sta i kako da uradim, mja bih da skinem pa onda da uplacujem ali neznam kako. Plz pomozite
ilija97 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2011, 15:14   #10635
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Prvo skini Wow trial klijent, instaliraj, napravi charactera, vidi dal ti se sviđa igra, ako ti se svidi, možemo dalje da objasnimo
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2011, 15:40   #10636
Scorpio76
Novi član
 
Član od: 28.6.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Neko Negde kaže: Pregled poruke
U BiH nema VISA VIRTUON kartica, ali debitna Visa Elektron od Raiffeisen banke radi na netu, i samo ta kartica od te banke.
Visa Elektron kartica Hypo Banke (u BiH) takođe ima sve potrebne podatke, ali ne radi na netu.


Provjereno, iz prve ruke...
aha ok. onda se izvinjavam. u svakom slučaju bitno je da ima onaj 3cifreni security code na njoj
Scorpio76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2011, 15:42   #10637
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
ilija97 kaže: Pregled poruke
Mozeli neko da mi objasni detaljno sta i kako da uradim, mja bih da skinem pa onda da uplacujem ali neznam kako. Plz pomozite
Pa jel vidiš da sam ti napisao kako i šta
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...ostcount=10625
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2011, 1:44   #10638
ilija97
Novi član
 
Član od: 10.12.2010.
Poruke: 21
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@misa topola

Ti si mi objasni sta da uradim ali ja neznam KAKO da uradim,tj.neznam kako da uplatim preko battleneta
ilija97 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2011, 11:26   #10639
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Scorpio76 kaže: Pregled poruke
Ne znam kako je u BiH ali u Srbiji uprkos tome NE MOŽEŠ koristiti Visa Electron na internetu. Za internet plaćanj ti treba kartica koja ima na sebi trocifreni security code a u slučaju Raiffeisen banke to je VISA VIRTUON.
Debitna jeste kartica što je dobro ako ti nekoukrade karticu ili podatke može da potroši samo ono što imaš na njoj (ne može da ti ide u minus i da te zadužuje). Tebe to obavezuje da pre kupovine uplatiš uvek željenu (planiranu) sumu na račun.
Gresis,ovaj,silno gresis sinak,ne prave se tako avioni.... Vec nekoliko godina koristim visu electron UniCredit banke (bivsa HVB) za placanje preko neta
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2011, 11:52   #10640
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
ilija97 kaže: Pregled poruke
@misa topola

Ti si mi objasni sta da uradim ali ja neznam KAKO da uradim,tj.neznam kako da uplatim preko battleneta

Ovde ti je sve lepo objašnjeno - kako, šta, gde.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com