Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2009, 0:58   #61
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
MysterAsperger kaže: Pregled poruke
Nevjerovatno! A koliko sam samo puta pokusavao da

Spoiler za lele:
pokrenem onu bocicu sa pilulama!
Ima i toga, ali prvo treba da startuješ "krugovalni prijemnik" .

"Drug Šumski" (imperijalistički špijun u boljševičkim redovima, Forest Triz ) je prebacio normu (kao na izgradnji pruge Brčko-Banovići ) i stigao do početka treće etape!
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 1:13   #62
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ušli smo u petak, niko se ne javlja (mora da su se svi zadubili u igranje ), a od pre nekoliko minuta počela je zvanično treća etapa trčkaranja. Sada, Foreste, možeš slobodno da pišeš o svojim bogatim iskustvima iz gasnog šporeta .

Iz ove deonice je ona prva slika koju sam (pre nešto jače od dve godine) postavio da pogađate u PA. Those were the days .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 10:38   #63
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ja nisam ni poceo.
Opravdano sprecen.

Ali nema sanse da ova igra tek tako protekne bez mene
Cim budem nasao vremena krecem sa bubasvabolikom avanturom!
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 21:24   #64
MysterAsperger
Član
 
Član od: 5.3.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 77
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 23 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ušli smo u petak, niko se ne javlja (mora da su se svi zadubili u igranje ).
Mister A(spirator) je bio opravdano odsutan ovih dana (zbog opravke kompjut0ra i nocnog rada sa rulet-pacijentima ), tako da nocas nestrpljivo ocekuje pocetak druge etape.
MysterAsperger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2009, 23:23   #65
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
MysterAsperger kaže: Pregled poruke
... nocas nestrpljivo ocekuje pocetak druge etape.
Ne moraš više da čekaš, još od sinoć/noćas se igra dalje :
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ušli smo u petak, ... od pre nekoliko minuta počela je zvanično treća etapa trčkaranja.
Mada ne znam ko igra: sem tebe i Foresta niko da gukne.
Sneža se javila privatno. Izgleda da će i ona da se zahukta, ako bude imala slobodne termine za kompjuterisanje.

Gledao sam malo arhivu sa snimljenim igrama za Bad Mojo. Ja sam igrao šest dana, s tim što sam sve do kraja preveslao za tri dana, a još toliko mi je trebalo za završni deo, za koji se kasnije ispostavilo da je (kod mene) imao neki bag. Kada sam pre nedelju dana prevalio BMR nije bilo nikakvih "gličeva".
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 11:40   #66
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ja (tek ) večeras nastavljam da igram, pa se javljam kad (ako?) se iskobeljam iz lavirinta.

Za sada mogu da kažem da igra ima neverovatnu atmosferu, sjajnu grafiku (sa aspekta dizajna i bogatstva detaljima, manje sa aspekta rezolucije ), i jako je, jako zanimljiva. Instalirajte je! Meni ide 10 posto od Zoranovog dela za plaćenu reklamu.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 17:15   #67
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Ja (tek ) večeras nastavljam da igram, pa se javljam kad (ako?) se iskobeljam iz lavirinta.
Lagano ćeš da isplivaš iz lavirinta od cevi, nije uopšte težak. Ali posle... U stvari Моџо se lako prelazi po peti put , prvog se ne sećam jasno.
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
... mogu da kažem da igra ima neverovatnu atmosferu, sjajnu grafiku... i jako je, jako zanimljiva. Instalirajte je!
Ako vam ja (sa jedva osamdeset pređenih adventures ) kažem da Bad Mojo u svako doba upada u prvih deset najboljih avantura po mom izboru, to ne mora da znači mnogo, ali kad vam jedan ovakav igrački veteran i prepredena avanturistička lisica kao što je Forest (koji nema nešto da nije igrao ) preporuči genijalno ostvarenje Vinija Karele (Vincent Carella), onda nema više šta da se mislite: zaigrajte Моџо (slavno) ili propadnite (neslavno)!
Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
... Meni ide 10 posto od Zoranovog dela za plaćenu reklamu.
Foreste, pošteno si zaradio svoj deo od moje provizije za reklamiranje BM(R) na forumu. Kolko je 10% od nula?

BTW, naslov "Bad Mojo" mi je (kad sam prvi put, pre ihihi godina čuo za njega) zvučao kao ime nekog opakog gangstera, da bih ubrzo skontao da bi to otprilike trebalo prevesti kao "Zla sudba" (poetski: "Sudba zla")ili "Loša karma". Mojo označava magični šarm, harizmu, a u žargonu se tako nazivaju i razne vrste droga (narkotika). Kad vam sve ide od ruke, "u elementu ste", "u top formi", onda se kaže "I have my mojo working" .
Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Zapravo, kaže se "Got my mojo working".
Gle, neko ne spava na času! Odlično, Đorđeviću, biće od tebe čovek.

Poslednja ispravka: zoran845 (21.11.2009 u 17:33)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 17:29   #68
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Zapravo, kaže se "Got my mojo working".
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 18:50   #69
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Dobro Zoki, jesi li mogao neku mračniju igru da pronađeš? Šalim se naravno, jeste mračna ali je stvarno dobra.
Posle pet dana mučenja oko instalacije igre, dopisivanja sa neumornim Zokijem, stigoh polako i ja u protrčavanje u ulozi bubašvabe. Svašta sam do sada igrala ali nisam ni sanjala da ću u nekoj igri biti bubašvaba. Tek sam sada detaljno pročitala temu do kraja da vidim da li sam nešto propustila tokom igre.
Proigrala sam se neka dva-tri sata a da ih nisam ni osetila. A dokle sam tačno stigla nemam pojma. Još uvek sam u prvom delu i tu ću se još malo šetkati. Polako se mirim sa sudbinom da sam toliko mala, kao da sam upala u film „Draga, smanjio sam decu“.
I pored toga što u igri ima stvarno odvratnih scena, (kao ona kada me pacov iz mišolovke mlatne repom, pa moram žmureći da ga pretrčim) ne mogu tako lako da se odvojim od nje. Uspela sam čak i da savladam kretanje, mada najviše volim da klikćem mišem.
Spoiler za umiranje:
U početku sam ginula na svakom ćošku. Samo me je pauk pojeo 3 puta . Sada naravno čuvam igru svaki čas i stalno imam ta dragocena četiri života.

Javljam se za par dana kada nastavim sa igranjem.

Poslednja ispravka: snežana stanković (21.11.2009 u 19:00)
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku snežana stanković na korisnoj poruci:
Oggy (22.11.2009)
Stara 21.11.2009, 20:23   #70
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Dobro Zoki, jesi li mogao neku mračniju igru da pronađeš?
Mogao sam , ali je ova najbolja od (stvarno) groznih igara. Ti, Snežo, na osnovu višegodišnjeg staža u PA, znaš da ja, kao krajnje neuravnotežena, problematična, uvrnuta i na još mnogo drugih načina poremećena i nekonvencionalna osoba , naginjem isto takvim igrama. Ljubav sa BM je došla na prvi pogled, prvo trčkaranje kroz kanalizacionu cev i posle prvog mrtvog štakora
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Svašta sam do sada igrala ali nisam ni sanjala da ću u nekoj igri biti bubašvaba.
Isti slučaj. Da je meni neko rekao da ću pod stare dane da predvodim jato bubašvaba na jednom opskurnom forumu, pljunuo bih ga u oko i rekao mu "Ala lažeš!" .
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Proigrala sam se neka dva-tri sata a da ih nisam ni osetila. ... I pored toga što u igri ima stvarno odvratnih scena,... ne mogu tako lako da se odvojim od nje.
Lepota svake izuzetne avanture (i bilo koje druge sjajne zanimacije u životu), pa i BM, je u tome što se (dok stvar traje) ne oseti protok realnog vremena i što bi čovek uvek da je igra još malo. Mislim da sam već rekao da se ja pri prvom igranju nisam zaustavio sve do onoga što će u ovom "protrčkavanju" da bude tek četvrta etapa .
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
... u igri ima stvarno odvratnih scena, (kao ona kada me pacov iz mišolovke mlatne repom, pa moram žmureći da ga pretrčim)...
Zaboravio sam da te posebno (kao devojčicu, jer znam da vas to više plaši) opomenem da u igri ima miševa i pacova i da su baš realno prikazani, u svoj svojoj gadosti .
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Uspela sam čak i da savladam kretanje, mada najviše volim da klikćem mišem.
Sistem kretanja u BM jeste neuobičajen, ali takvo je u ovoj igri i skoro sve ostalo. Sreća je da se upravljanje strelicama (mislim ipak) brzo savlada. Ili sam ja u nekoj prethodnoj reinkarnaciji bio bubašvaba .
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
U početku sam ginula na svakom ćošku. Samo me je pauk pojeo 3 puta . Sada naravno čuvam igru svaki čas i stalno imam ta dragocena četiri života.
Sve to sam naglasio u poustu #13. Mora se biti oprezan, kretati se obazrivo i čuvati položaj posle svake pređene prepreke (protivnika, zagonetke, pogibelji).
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Javljam se za par dana kada nastavim sa igranjem.
Sa nestrpljenjem očekujemo tvoje (a i druge) naredne izveštaje .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 23:34   #71
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Što se mene tiče... Prekinuo sam dovod gasa u šporetu i sad se mislim kako da isključim super-secka u sudoperi.

Igra je inače odlična za držanje (neplanirane) dijete: ne verujem da ću u skorije vreme da jedem ribu, slaninicu, pasulj...

Spoiler za a što?:
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mmm njam 1.jpg
Viđeno:	17 puta
Veličina:	68,1 KB
ID:	31906Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mmm njam 2.jpg
Viđeno:	17 puta
Veličina:	54,5 KB
ID:	31907
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2009, 23:49   #72
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Što se mene tiče... Prekinuo sam dovod gasa u šporetu i sad se mislim kako da isključim super-secka u sudoperi.
Da bi dobio ideju šta treba da radiš, treba da... (stavljam nastavak u zaklon, jer znam da ne voliš pomoć, za svaki slučaj)
Spoiler za nastavak:
... se muvaš oko samog slivnika/otvora грајндера (uređaja za mlevenje smeća smeštenog u unutrašnjosti sudopere).
P.S. Ovo nije neka velika pomoć, slobodno pogledaj.

Evo ti i malo direktnija pomoć, upotrebi oprezno!
Spoiler za điha:
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	piggyback.jpg
Viđeno:	9 puta
Veličina:	23,7 KB
ID:	31908

Dugujem vam prizore sa osmatračnica iz druge etape, pa da vam ih metnem ovde:
Spoiler za panorame:

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Igra je inače odlična za držanje (neplanirane) dijete...
Ma kakvi, ne mogu da prestanem da jedem i pored svih grozota iz BMR . Doduše, ja sam onaj isti što je u vojsci pojeo faširanu šniclu (dobijenu sa pasuljem) iz koje je izletela muva govn4ra kad ju je moj "gene" sa gađenjem odgurnuo i izleteo iz trpezarije da se izbljuje .

Poslednja ispravka: zoran845 (22.11.2009 u 0:04)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 1:24   #73
Wiki
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 102 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Ja se baš i ne držim Vašeg plana, igram u isto vreme i nwn2 koji ako ne premotam sada verovatno nikada i neću, pa sam tek sada u kupatilu i imam osećaj da sam nešto iz prve etape propustio, no videću već. Iako ne igram svakodnevno ova igra mi je ušla pod kožu. Ko hoće da vidi evo jednog zanimljivog videa.
Making of Bad Mojo - The Animals
http://www.youtube.com/watch?v=i2mjcpaNtgw
Wiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 1:40   #74
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Stigla sam do toaleta i tamo sam ubila pacova koji je naravno prethodno pojeo mene i još par bubašvaba . Tu sam za sada stala i mislim da je dosta za danas. Mogu samo da zamislim kakva je kuhinja.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 2:04   #75
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

cc snezo, imas vremena da vucaras bubasvabu u sred noci i to u vreme kad bi trebalo da spavas a nemas da pogodis tamo ono smorno pitanje kojim nas Zoki danima vec davi
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 2:18   #76
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Wiki kaže: Pregled poruke
... imam osećaj da sam nešto iz prve etape propustio,...
Verovatno jesi, jer ne verujem da si oposlio šta treba sa...
Spoiler za šta, šta, šta (ti je to sa venama što se sviđa tolkim ženama):
... osiguračima!
Citat:
Wiki kaže: Pregled poruke
... evo jednog zanimljivog videa.
Dobro si me podsetio. Uz Bad Mojo Redux (na jednom CD-u) išao je i fantastičan bonus DVD sa originalnim skicama/idejama za igru, stripom napravljenim kao "previzualizacija" igre (tzv. storyboard), prelaznim sekvencama iz igre uz komentare autora, uputstvom za prelaženje kompletne avanture, dokumentarnim filmom o pravljenju ove unikatne igre (sa sve probnim snimanjima glumaca, treningom životinja, itd.), raznim slikama iz igre,...
Pretpostavljam da je materijal za koji si dao link odatle metnut na YT.
Ako neko slučajno poseduje ovaj DVD ili zna gde se može nabaviti, molim ga da me o tome obavesti ličnom porukom. Blagodarim in advance.

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Stigla sam do toaleta i tamo sam ubila pacova koji je naravno prethodno pojeo mene i još par bubašvaba .
Je l' sam lepo rekao da uvek gledate kuda idu druge bubašvabe? Da si sledila onu koja ispred tebe utrčava u prizor sa rupom u kojoj je pacov, videla bi da štakor izleće iz skloništa i grabi nesrećnog žohara, pa bi se klonila ulaza u njegovu kuću.

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Mogu samo da zamislim kakva je kuhinja.
Nije gora od toaleta, najgore si pregurala .
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 23:49   #77
Wiki
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 102 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Rekoh daj da vidim kakav je bio SK nekada, dva klika totalno nasumična i ubodem ovo
http://retrospec.sgn.net/users/tomca...7&all=SK_96_05
ne znam kako to da nazovem
Wiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Wiki na korisnoj poruci:
Pjanovic (24.11.2009)
Stara 24.11.2009, 2:02   #78
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Znao sam da ćete biti opčarani igrom, ali nisam baš pretpostavljao da ćete toliko njom biti opsednuti da će vam se svuda priviđati i da nećete stići od silne obuzetosti trčkanjem da stignete da ovde napišete neki duži komentar .
Dobro, dok se neko ne osmeli da napravi osvrt na pređeno, ja ću i dalje (sam sebi?) da pričam (ko luda Mileva) i održavam temu veštačkim disanjem.

Ovde su vam filmovi koji se prikazuju u drugoj fazi trčkaranja:
Spoiler za filmitji:
ANTS.MOV
ANTSCLUE.MOV
BURN1.MOV
CE_4.MOV
LAIRDOOR.MOV
RBC.MOV
RING.MOV
SFISH.MOV
SFSHCLUE.MOV
TOWELS22.MOV
TOWELS.MOV
TRAP.MOV

Evo panorama iz treće etape:
Spoiler za lepe slike prolaze kroz grad:

Igranje treće etape (kuhinja) se zvanično završava u četvrtak, 26.11. u 24:00.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 2:02   #79
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Prva prostorija se sastoji od 200 ekrana, a svega petnaestak lokacija ima stvarnu funkciju (manje od 10%)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2009, 2:14   #80
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough)

Citat:
Ko je, i povodom čega, to rekao?
mkndkf
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, bad mojo, playthrough, redux, stare avanture, stare igre

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com