Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2012, 13:25   #9341
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
sto se tice svidjanja nekog tenka nijedan premium tenk mi se ne svidja igram sa njima samo iz razloga odrzavanja garaze i kupovine novih tenkova i glupiranje sa modulima i to je jedina!!! Namena prem tenkova niti su dobri niti zanimljivi za igranje
А ја ти све време причам да је то твој трип, али не мора да значи да је и његов. Рецимо, ја знам да мој није. Кад не бих волео премијум тенк, зарађивао бих са КВ-ом пет пута дуже, али не бих сео за премијума. Ево, тајпа више не играм јер ми је досадио, а у Першинг седам иако имам пара јер ми је интересантно да играм с њим.
Оног тренутка када ми буде непримамљиво да играм са першингом игре ради, престаћу да играм са њим и болеће ме уво за његову зараду, кад ме смара да играм. Нећу да малтретирам себе.

Ово ти причам да скапираш како не гледа свако на ствари као ти и наше је да дамо свој суд и своје аспекте, а чоек да види шта од тога му највише одговара за његов карактер. Можда је у твом фазону, капира грајнд пара као невољну радњу која мора да се одради, а ефикасно се ради са премијумима, па дај премијума, а можда је и у мом фазону. То само он зна и он ће и да одлучи гледајући постове.
И зато је готивно што има више различитих инпута, а не лоше.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:34   #9342
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Možeš da ih pretreniraš, gube isto kao i kad prebacuješ na bilo koji drugi nemački heavy tank.
Ne moraju da se pretreniraju, samo stavis posadu bilo kog nemackog teskasa i vozi. Ja posadu treniranu za Lowe i nemam, trenutno je na njemu posada istrenirana za KT.
Inace, Lowe moze najvise da zaradi i definitivno je najbolji premium. T34 dolazi u obzir jedino ako ides na americke teskase, pa mozes posadu da treniras.

@vetar.
Sa IS-3, a i ostalim T8 tenkovima se, posto se unaprede do kraja, ide u mali plus sa zaradom sve ukupno. Od T9 pocinje minus.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:36   #9343
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

slazem se sa toxic... ne moras da ih treniras... budu crveni kad ih prebacis na lowe (kao imaju 75% performanse ali nije tako)...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:47   #9344
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
А ја ти све време причам да је то твој трип, али не мора да значи да је и његов. Рецимо, ја знам да мој није. Кад не бих волео премијум тенк, зарађивао бих са КВ-ом пет пута дуже, али не бих сео за премијума. Ево, тајпа више не играм јер ми је досадио, а у Першинг седам иако имам пара јер ми је интересантно да играм с њим.
Оног тренутка када ми буде непримамљиво да играм са першингом игре ради, престаћу да играм са њим и болеће ме уво за његову зараду, кад ме смара да играм. Нећу да малтретирам себе.

Ово ти причам да скапираш како не гледа свако на ствари као ти и наше је да дамо свој суд и своје аспекте, а чоек да види шта од тога му највише одговара за његов карактер. Можда је у твом фазону, капира грајнд пара као невољну радњу која мора да се одради, а ефикасно се ради са премијумима, па дај премијума, а можда је и у мом фазону. То само он зна и он ће и да одлучи гледајући постове.
И зато је готивно што има више различитих инпута, а не лоше.
Bas bih voleo da te vidim da zaradjujes sa kv-om za desetke 15 ih imas sad ako se ne varam po 6 mil to ti negde oko 90mil + arty+ svasta nesto pa molim te podeli to sa 10k od kv jer to ce ti biti prosek pobeda/poraz "kapiras"

I da umalo da zaboravim moj glas ide za tenk Lowe

Poslednja ispravka: --timebandit-- (25.9.2012 u 13:48) Razlog: Lowe ;)
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:58   #9345
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ако бих се баш сморио, не бих ни играо више игру. Али сигурно не бих играо било који тенк ако ми се не свиђа, па макар зарађивао 300 000 просечно.

Почињем да мислим да не капираш шта ти причам. Неким људима је битан угођај приликом играња чак и премијум тенка за зараду, а људима се свиђају различити приступи игрању. Теби то очигледно није фактор. И то је океј. Али је исто тако океј да то другима буде фактор.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 14:08   #9346
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Doolio je apsolutno u pravu. Po meni sve zyavisi od stila igranja pa prema tome tu nema pravila da li je bolji Lowe ili T 34. Meni nije samo bitno da li cu i sa kojim od ova 2 tenka vise zaraditi vec mi je i bitno sa kojim ce manje da me boli glava.

Ja znam da kada sretnem Lowe mogu da ga pocistim kako hocu, jer je spor i ima slabe tacke na sve strane, dok me T34 pokupi onim topom da me sve zasvrbi kada me pljusne. Taj tenk kada sakrije hull i kada mu viri kupola je nepobediv u bliskim susretima ali isto tako je i kanta ako je bez podrske saboraca dok ne napuni.

Iako bi sa nemcem vise zaradio i bio precizniji na daljinu, ja sam odabrao T34 jer mi vise lezi takav stil igre.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 14:09   #9347
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
pRoskiLLz kaže: Pregled poruke
slazem se sa toxic... ne moras da ih treniras... budu crveni kad ih prebacis na lowe (kao imaju 75% performanse ali nije tako)...
Ne budu crveni, bela je boja i nema penala. Jedino kad predjes preko pise crvenim slovima za koji su tenk istrenirani, sve ostalo je belim slovima i bez ikakvog minusa.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 14:13   #9348
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ne budu crveni, bela je boja i nema penala. Jedino kad predjes preko pise crvenim slovima za koji su tenk istrenirani, sve ostalo je belim slovima i bez ikakvog minusa.
na to sam i mislio... inace pise 75% performansi ali kad prebacis na premium onda ne...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 15:18   #9349
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
@vetar.
Sa IS-3, a i ostalim T8 tenkovima se, posto se unaprede do kraja, ide u mali plus sa zaradom sve ukupno. Od T9 pocinje minus.
Znam to, nego sam @pRoskiLLz-a pogrešno razumeo da sa IS-3 odlično zarađuje.
Može i sa T9 da se bude u malom plusu (trenutno grindam poslednji top sa T-54) ako se pazi, mada sa druge strane ako se uopšte ne pazi može i sa T7 bez problema da se ode u minus.

Edit:
Jedna od stvari zbog koje jedva čekam novi update, posle svake bitke će lepo i pregledno biti izračunato kolika je tačno zarada ili gubitak.

Poslednja ispravka: vetar. (25.9.2012 u 15:41)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 15:57   #9350
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ok, premiumi...
Ja mog Type volim da igram a Lowe ne volim toliko... Sa Loweom se sigurno bolje zarađuje, ali da sada kupujem neki od premiuma prvo bih kupio Type (kad bi ga bilo u dućanu)... to je suština onog što ne možemo da objasnimo usamljenom vuku (timebandit)

Ovo nije posao, ovo se igra za uživanje... ja često igram 6+ sati dnevno, a to ne bih sigurno sa tenkom koji mi je smor.

Ne znam koliko će još biti aktivan beta server - čujem od Rusa da je kod njih već krenuo update zvanični - ali to je bila super prilika da se isproba nekoliko premiuma. Registruješ nekoliko naloga i sa svakim dobiješ 20.000 golda, kupiš šta hoćeš i ožeži. Onda ti ne trebamo ni ja ni ostali eksperti da ti solimo pamet

Edit: definitivno je krenuo zvanični update kod rusa, sad sam bio na njihovom sajtu... jedva čekam kod nas!

Poslednja ispravka: vlado_ns (25.9.2012 u 16:08)
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 16:27   #9351
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kinez ima jednu veliku manu, posada ne moze da se prebaci nigde, odnosno, s njim ne mozes da treniras posadu za druge tenkove jer nema kineske grane. Iako mi je Type59 zanimljiviji, Lowe mi vise znaci jer preko njega treniram posadu za Nemce. Steta sto ne mozes bar rusku posadu da treniras na Kinezima jer su to sve ruski tenkovi. Type59 je T-54 u kineskoj izradi.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 16:39   #9352
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Ok, premiumi...
Ja mog Type volim da igram a Lowe ne volim toliko... Sa Loweom se sigurno bolje zarađuje, ali da sada kupujem neki od premiuma prvo bih kupio Type (kad bi ga bilo u dućanu)... to je suština onog što ne možemo da objasnimo usamljenom vuku (timebandit)

Ovo nije posao, ovo se igra za uživanje... ja često igram 6+ sati dnevno, a to ne bih sigurno sa tenkom koji mi je smor.

Kako nije posao?! ja mislio da jeste aa u q. ne secam se samo da sam te pitao tebe ili nekog drugog da mi objasnjavas nesto ali ajd ako je tako kao sto kazes....
Sto se tice type-a tenk je uzasan jedan od najgorih mediuma(VIII) i zasto bih igrao sa njim kada mogu da vozim bilo koju drugu osmicu i da uzivam, doduse 95% vremena igram sa batchat-om i *****avam ljude i poljake naravno

Ne zelim da ulazim u raspravu oko mog misljenja koji tenk je bolji to je samo moje skromno misljenje kao igracu koji je odigrao ogroman broj partija i verujem da znam sta pricam u suprotnom se ne bih uopste oglasio..

Koji god tenk kupio brzo ce ti dosaditi, a samo jedan donosi kvalitetnu kintu...
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 16:45   #9353
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Type je bio strah i trepet kad ga je MM bacao kao top tier u partije sa mahom t6 i t7 tenkovima, a to je urađeno samo da bi se na početku što bolje prodavao. Tad sam ga i ja najviše igrao jer u najvećem broju partija u koje je upadao 70% protivničkih tenkova mu bukvalno nije moglo ništa.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 16:56   #9354
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sto se tice ovih premium tenkova, verovatno je za skupljanje kredita najbolji T34 (dmg i penetracija) mada je i Type59 razbija ako znate da igrate sa njim (posto je jedan od najboljih medium tenkova u svom tier-u).
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 17:07   #9355
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Ok.Hvala svimaDoneo odluku,kupujem Lowe!imam Nemacke tenkove,tako da mi je bolja opcija....pored zarade i trening posade.A da li ce biti zabavan...videcemo!
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 17:14   #9356
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
decoy kaže: Pregled poruke
type je bio strah i trepet kad ga je mm bacao kao top tier u partije sa mahom t6 i t7 tenkovima, a to je urađeno samo da bi se na početku što bolje prodavao. Tad sam ga i ja najviše igrao jer u najvećem broju partija u koje je upadao 70% protivničkih tenkova mu bukvalno nije moglo ništa.
Вратили су му исти ММ у 7.5 и сад опет блеји у само два бетлтиера (осмом и деветом). Повећана зарада из 7.2 (ако се не варам то је било у 7.2) је остала иста.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 17:17   #9357
Cane
Član
 
Član od: 1.5.2006.
Lokacija: Deronje
Poruke: 291
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Cane Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cane Slanje poruke preko Skypea korisniku Cane
Određen forumom Re: World of Tanks

Izasao;Мир Танков / World of Tanks [0.8.0] Na ruskim torrentima!!!
Cane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 19:37   #9358
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Вратили су му исти ММ у 7.5 и сад опет блеји у само два бетлтиера (осмом и деветом). Повећана зарада из 7.2 (ако се не варам то је било у 7.2) је остала иста.
Type vise ne ide u t10 meceve, t9 max?

Citat:
Cane kaže: Pregled poruke
Izasao;Мир Танков / World of Tanks [0.8.0] Na ruskim torrentima!!!
Kada ce EU?
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 19:58   #9359
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni licno, Type je najbolji za pravljenje para.
Lowe je takodje dobar, tj ima dobru topcinu ali meni ne odgovara. Sa tajpom moze lepo da se igra, samo ne treba ocekivati da ce praviti pare sam od sebe. U zadnjih par nedelja igram samo kineza (nekih 300 partija) i opusteno sam nabacio 25mil srebra ).

Evo 3 partije odigrane malopre:
Defeat
Battle: Karelia Tuesday, September 25, 2012 19:24:22
Vehicle: Type 59
Experience received: 1,038
Credits received: 97,405

Victory!
Battle: Serene Coast Tuesday, September 25, 2012 19:42:37
Vehicle: Type 59
Experience received: 1,681
Credits received: 108,864
Battle Achievements: Confederate

Victory!
Battle: Lakeville Tuesday, September 25, 2012 20:03:49
Vehicle: Type 59
Experience received: 2,098
Credits received: 133,698

Poslednja ispravka: Shlaymara (25.9.2012 u 20:13)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 21:59   #9360
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Inace da reknem da uzeh m7 priest i da ne znam zasto ga ljudi toliko pljuju.U prvoj partiji sa onim ocajnim topom sto ima domet oko 420 metara skinoh 4 skalpa.I uopste nije neprecizan kao sto svi pricaju.A kada stavis drugi top otprilike imas neko ludilo kao su26 u svakom pogledu osim okretne kupole.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com