Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2014, 15:45   #18981
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Auu pa ovo ne lici ninasta !!!
Brze ce se igraci vratiti na WOT nego sto su otisli

Ovde te osine a ne znas sta te ubilo.... cim pocupaju kosu za 10 partija eto njih nazad na wot. Ovde jedino zanimljivo deluje ovaj pvo tenk... ostalo je zalosno. Tenk preko celog ekrana i neka trava.....
Tacno podseca na COD
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 16:01   #18982
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Auu pa ovo ne lici ninasta !!!
Brze ce se igraci vratiti na WOT nego sto su otisli

Ovde te osine a ne znas sta te ubilo.... cim pocupaju kosu za 10 partija eto njih nazad na wot. Ovde jedino zanimljivo deluje ovaj pvo tenk... ostalo je zalosno. Tenk preko celog ekrana i neka trava.....
Tacno podseca na COD
WT hoce da igra na neku kartu realnosti. Nazalost to kod vecinske populacije nece proci. Imace oni publiku to je sigurno, bice to (vecinom) totalni hard core igraci ali WoT je vise noob friendly.
Dobro je sto cemo sad imati alternativu. Pa ako vam je WoT suvise vanila igrajte WT i obrnuto.
Da, probacu WT ali ne verujem da cu preci jer sam sad lepo ususkan u WoT-u.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 16:22   #18983
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Brze ce se igraci vratiti na WOT nego sto su otisli
Bogami i neće ako WG nastavi svakim novim pečom da uništava igru, da laguju serveri, da puca sve živo i da se čeka queue pri logovanju posle koliko godina razvoja.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:13   #18984
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bilo to jedan dan i sad vi digli opstu dreku...
Kome se ne svidja neka ne igra i kraj.
Sad sto je bilo jedan dan laga odma tu pobune neke. I na CS se desi da ne radi server dan pa nikom nista...

Igra uopste nije unistena. Mape su lepo doradjene i izgledaju lepse. Nema fps dropa sve ide ko podmazano.
E sad sto narod hoce da igra sa kompom od pre 10 godina to je druga stvar...
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:41   #18985
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nisam se žalio na FPS već na lag. I nije bio jedan dan več dva poslednja puta kada sam ušao da igram, a to je bilo 2 do 3 dana razlike. Tenkovi se odjednom ubrzaju i onda stanu, to je lag kakav nisam video do sada, jasno je da se nešto dogodilo.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 17:51   #18986
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Nisam se žalio na FPS već na lag. I nije bio jedan dan več dva poslednja puta kada sam ušao da igram, a to je bilo 2 do 3 dana razlike. Tenkovi se odjednom ubrzaju i onda stanu, to je lag kakav nisam video do sada, jasno je da se nešto dogodilo.
I ti si na osnovu toga zakljucio da su uspeli da ****u igru. I majstor porpavlja kola pa resi jedan problem ali da bi dosao do tog problema moro je da rasturi pola automobila da bi prvobitni problem resio i kada je vracao sve ostale delove je uspeo nesto da zezne. I na osnovu toga ces da kazes da je mehanicar s**** auto.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 18:04   #18987
alexandar87
Član
 
Član od: 12.2.2010.
Lokacija: Kurtina čuka
Poruke: 330
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Aleksandar kaže: Pregled poruke
Trenutno vozim četiri tier 7 tenka, kad me vidiš online, zovi.
Koji nick brate, znas ti koliko Aleksandra ima tamo???
alexandar87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 20:36   #18988
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
I ti si na osnovu toga zakljucio da su uspeli da ****u igru. I majstor porpavlja kola pa resi jedan problem ali da bi dosao do tog problema moro je da rasturi pola automobila da bi prvobitni problem resio i kada je vracao sve ostale delove je uspeo nesto da zezne. I na osnovu toga ces da kazes da je mehanicar s**** auto.
Auuuu kod koga ti poravljaš svoje vozilo

Brat bratu, svaki patch nešto poprave ali nešto bogami i pokvare. Pogledaj na čemu ja igram, nešto nije uredu od 8.11.

Onda reko možda je do mog SBB neta. Pa igram ja i u firmi (doduše na laptopu) i tamo imam gubitak paketa, lag itd (a na poslu imamo 4x64 mbs optički telekom-ov link, ping prema bilo kojoj igri je manje od 30 a wot secka kao lud).

Problem je što se ova cela priča oko problema provlači još od bete (mislim na te sintne iritirajuće, lako rešive probleme). Pa dokle više. Svi smo se mi navukli, to je makar jasno. Nažalost WG nikako da pobegne od slovenskog načina vođenja posla.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 20:52   #18989
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Skoro 3 godine igram WoT, i ne jurim nigde, nemam jos nijednu desetku, ali eto imam 4-5 devetki, igram polako, uzivam (iako nekad stvarno ne mozes da uzivas u igri)... WT sam gledao gameplay, iskreno mi se ne svidja kako su sve to zamislili...
Tako da bi sad stvarno bilo glupavo da bacim 3 godine igranja jedne igre da bi presao na neku tamo novu igru (veoma slicnu), ponovo da se izgradjujes i da bacas pare na istu (doduse za WoT nisam nista do sada dao, sve preko kodova dobijao).

No da se vratimo igri, pustite vise te price oko WoT VS WT. Za to neka se prave nove teme...

Jagdpanzer E 100??? Mogu ga istraziti (fali mi nekih 20k expa ako hocu da potrosim ostalih 90k free) da ga uzmem sad dok je na popustu... Da li ga vredi uzeti?
Imam jos dve solucije, E 50M i GW Type E?? Sta od svega ovoga preporucujete...
Tako mi se zadesilo da mogu samo jedan istraziti i kupiti (kad se nema para za sve)...
Sa lorr sam tek krenuo, tako da onih 200k za bat-a nece skoro (posto ne igram redovno)...

Da napomenem da mi je svejedno sto se tice stila igre, navikao sam sa svakim da igram, pa nemam problema sa time... Nego me interesuje koji je zanimljiviji, bolji (sto se tice para znam da nema leba ako nemas premium)...
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 21:14   #18990
Aleksandar
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 504
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 294 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
alexandar87 kaže: Pregled poruke
Koji nick brate, znas ti koliko Aleksandra ima tamo???
Samo jedan je Antibiotik.
Aleksandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 21:48   #18991
B.Buva[P-M-K]
Član
 
Član od: 9.10.2012.
Poruke: 108
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Meni bilo dosadno, pa sam editovao neki fajl i stavio nasu zastavu...
Mozes da mi posaljes,me like it! :P

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Bilo to jedan dan i sad vi digli opstu dreku...
Kome se ne svidja neka ne igra i kraj.
Sad sto je bilo jedan dan laga odma tu pobune neke. I na CS se desi da ne radi server dan pa nikom nista...

Igra uopste nije unistena. Mape su lepo doradjene i izgledaju lepse. Nema fps dropa sve ide ko podmazano.
E sad sto narod hoce da igra sa kompom od pre 10 godina to je druga stvar...
Nije jedan dan laga,igra laguje vec duze vreme,pogledaj onu tackicu gore levo ponekad ili stavi serverski nisan,pa probaj Dobro je da ima alternativa jer ce biti vise bonusa i sl,pa ce i grind biti laksi

Poslednja ispravka: DeCoy (16.2.2014 u 22:42)
B.Buva[P-M-K] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 21:49   #18992
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
B.Buva[P-M-K] kaže: Pregled poruke
Mozes da mi posaljes,me like it! :P
Kad sam istalirao OMC mod pack, zaboravio da otkacim da ne brise nista iz res_mods foldera, i ode mi cela stvar. Sad moram ponovo da menjam, al cim zamenim, saljem ti fajl i objasnjenje gde sta treba da zamenis..


EDIT: Evo fajlova...
Ovaj "envIN_12_Hangar_IGR_details" je sa zastavom srbije i zamenio sam budjavu zastavu wargaming-a sa nekom nasom slikom (ne znam ko je radio ali mi se svidja)
http://www.mediafire.com/download/xv...GR_details.dds
fotka ispod
http://prntscr.com/2t3s9o

a ovaj "envIN_12_Hangar_IGR_details1" je samo sa zastavom srbije i zastava wargaming-a...
http://www.mediafire.com/download/7x...R_details1.dds


Kada skines original hangar, ides na ovu lokaciju http://prntscr.com/2t3vr1 i tu ubacis jedan od ova dva fajla (u zavisnosti koji ti se vise svidi)... Samo ako budes uzimao ovaj drugi, obrisi '1' sa kraja...

Poslednja ispravka: Cavic_Bronx (16.2.2014 u 22:14)
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cavic_Bronx na korisnoj poruci:
B.Buva[P-M-K] (17.2.2014)
Stara 16.2.2014, 22:30   #18993
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
so yeah, owned zver tenkic
t49 zlo 65% pobeda
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 22:38   #18994
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja veceg degena u ovoj igri nisam video... Svadja se covek pola partije sa 7201 zato sto ga je ovaj zakacio, i na kraju ga gadja i skine na 1%..
Naravno da smo izgubili partiju, i mogu da se kladim da nije njega gadjao vec neprijatelja, da bi pobedili... JOOOOOJ kako mrzim ovakve ljude....
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Screenshot_44.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	61,7 KB
ID:	48378  
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2014, 22:41   #18995
walkerz
Član
 
Član od: 18.11.2010.
Poruke: 52
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 7 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Evo šta sam tražio:
Hit panel + sat
http://worldof-tanks.com/hitlog-dama...s-for-wot-8-4/
walkerz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 1:10   #18996
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Jagdpanzer E 100??? Mogu ga istraziti (fali mi nekih 20k expa ako hocu da potrosim ostalih 90k free) da ga uzmem sad dok je na popustu... Da li ga vredi uzeti?
Imam jos dve solucije, E 50M i GW Type E?? Sta od svega ovoga preporucujete...
Tako mi se zadesilo da mogu samo jedan istraziti i kupiti (kad se nema para za sve)...
Sa lorr sam tek krenuo, tako da onih 200k za bat-a nece skoro (posto ne igram redovno)...
Ja imam e50m i meni je super. Nisam igrao toliko sa njim, ali i ovo malo sto sam igrao sam prezadovoljan. Precizan top, odlicna penetracija, dosta pokretan, i meni omiljena stvar ramovanje, joj kada naletis na nekog medijuma pa se zakucas u njega, presedne mu zivot!
O artijima ne mogu da ti pricam, ne igram ih, cak ne shvatam ljude koji imaju zivaca za to, a td jg pa neki vole da stoje i loze se sto skinu jednim hicem 1000. Sada ti je upotrebljiv u igri jer artija sada malo ima po partiji a i dosta su upropasteni pa ne pogadjaju precizno, ranije ga je bilo tesko igrati po randomu jer su ga cepali ko nikog. Ja licno bi uzeo e50m, a ti sada vidi sta volis.

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
t49 zlo 65% pobeda
Ko t49 ma kakvi!
Sada samo sa njim i igram!
Vidim ide te win rate, ali moras podici malo av.damage po mecu da opravdas njegovu zlobnu stranu.
Evo ceo dan se zezao sa njim, pogle' stats:

PERFORMANCE: 3,208 ( 99 ) 5.0
Win / Drw / Btl: 24 / 0 / 30 ( 80.0% )
Spotted (Avg): 122 ( 4.1 )
Dmg Dlt (Avg): 38,296 ( 1,276 )
Frags (Avg): 89 ( 3.0 )
WN6 / Eff: 3,148 ( 99 ) 2,538 ( 100 )

Igrao sam par partija i sa Antibiotik, duguje mi 2 piva
Lepo rekoh da u t5 neces sa mnom gubiti puno.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (18.2.2014)
Stara 17.2.2014, 2:55   #18997
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Licno ti se divim.. ne zbog rezultata vec sto igras petice... meni je to smor teski.
Sve ispod 7 tira meni nisu tenkovi....
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 10:09   #18998
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Ja imam e50m i meni je super. Nisam igrao toliko sa njim, ali i ovo malo sto sam igrao sam prezadovoljan. Precizan top, odlicna penetracija, dosta pokretan, i meni omiljena stvar ramovanje, joj kada naletis na nekog medijuma pa se zakucas u njega, presedne mu zivot!
O artijima ne mogu da ti pricam, ne igram ih, cak ne shvatam ljude koji imaju zivaca za to, a td jg pa neki vole da stoje i loze se sto skinu jednim hicem 1000. Sada ti je upotrebljiv u igri jer artija sada malo ima po partiji a i dosta su upropasteni pa ne pogadjaju precizno, ranije ga je bilo tesko igrati po randomu jer su ga cepali ko nikog. Ja licno bi uzeo e50m, a ti sada vidi sta volis.


Ko t49 ma kakvi!
Sada samo sa njim i igram!
Vidim ide te win rate, ali moras podici malo av.damage po mecu da opravdas njegovu zlobnu stranu.
Evo ceo dan se zezao sa njim, pogle' stats:

PERFORMANCE: 3,208 ( 99 ) 5.0
Win / Drw / Btl: 24 / 0 / 30 ( 80.0% )
Spotted (Avg): 122 ( 4.1 )
Dmg Dlt (Avg): 38,296 ( 1,276 )
Frags (Avg): 89 ( 3.0 )
WN6 / Eff: 3,148 ( 99 ) 2,538 ( 100 )
ajde neki platoon ako oces t49 ofc malo slabije ja igram sa njim ali wr samo raste wn7 1700 a eff 1300 ime u igri darkowozzd97
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2014, 10:25   #18999
Imprerator Marcus
Član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 122
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Skoro 3 godine igram WoT, i ne jurim nigde, nemam jos nijednu desetku, ali eto imam 4-5 devetki, igram polako, uzivam (iako nekad stvarno ne mozes da uzivas u igri)... WT sam gledao gameplay, iskreno mi se ne svidja kako su sve to zamislili...
Tako da bi sad stvarno bilo glupavo da bacim 3 godine igranja jedne igre da bi presao na neku tamo novu igru (veoma slicnu), ponovo da se izgradjujes i da bacas pare na istu (doduse za WoT nisam nista do sada dao, sve preko kodova dobijao).

No da se vratimo igri, pustite vise te price oko WoT VS WT. Za to neka se prave nove teme...

Jagdpanzer E 100??? Mogu ga istraziti (fali mi nekih 20k expa ako hocu da potrosim ostalih 90k free) da ga uzmem sad dok je na popustu... Da li ga vredi uzeti?
Imam jos dve solucije, E 50M i GW Type E?? Sta od svega ovoga preporucujete...
Tako mi se zadesilo da mogu samo jedan istraziti i kupiti (kad se nema para za sve)...
Sa lorr sam tek krenuo, tako da onih 200k za bat-a nece skoro (posto ne igram redovno)...

Da napomenem da mi je svejedno sto se tice stila igre, navikao sam sa svakim da igram, pa nemam problema sa time... Nego me interesuje koji je zanimljiviji, bolji (sto se tice para znam da nema leba ako nemas premium)...

Imam Jpz E 100 i mogu ti reci da je veoma dobar.Nije najjbolji TD ali je veoma zabavan.Prvo ima odlican top, oklop je dobar samo pazi tu donju plocu gde iskusniji igraci mogu iz hica da te zapale.Malo ga vise iskosis kada opalis ili kada te nanisane i nemas frke.Nije bas agilan pa je preporucljivo da na posadi imas BiA-u i ventilaciju sto ga cini sasvim drugim tenkom .Ima duze vreme punjenja ali kada opali otpadaju snicle Sto se tice zarade na njemu ako ne napravis neki solidan demidz bices u minusu(ako te roknu mislim da je popravka oko 30 hiljada ), pa eto iskoristi imas sada na njemu 30 posto dodate zarade a i jeftiniji je dok ta akcija bude trajala.

Poslednja ispravka: Imprerator Marcus (17.2.2014 u 10:26) Razlog: greska u kucanju
Imprerator Marcus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Imprerator Marcus na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (18.2.2014), gtolle (17.2.2014)
Stara 17.2.2014, 14:41   #19000
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pored dnje ploce koju mozes cuvati otvor na vrhu leve strane tenka predstavlja nesto gde ce ti skidati helt narocito u bliskim borbama na 50-60 metara gde si uspeo da sakrijes donju plocu iza nekog zaklona....

Svakako jak tenk
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com