Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.5.2009, 11:22   #7581
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

jedan od najboljih DK dps buildova koje sam do sada primetio u raidovima je unholy/frost hibrid... sabija uzduz i popreko!
inache sa bloodom se ne moze bash lepo tankovati... moze da posluzi kao OT, ali mu fale dosta CD i abilitija koji su dobri za tanking... ali zato blood ubija kao single target dps! i shto je najbitnije, odlichan je kao raid buffer... josh ako je blood/frost hibrid, pa imash 10%ap, haste, healing on dps...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2009, 11:26   #7582
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
Ma Strajo to da, nego gledam mu gemove(btw sh1t) i statove uporedjujem sa mojim warrom koji cak nije ni full epic(daleko od toga cak ) a ima veci ap i ub i self buffed od njega, crit da ne pricam. Svojim postom sam samo hteo da kazem da mi je pun k**** dkova i ljudi koji su reroll cim je izasao wotlk.
dvoje iznad... nisam tebi nishta rekao... slazhem se sa tobom

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
jedan od najboljih DK dps buildova koje sam do sada primetio u raidovima je unholy/frost hibrid... sabija uzduz i popreko!
inache sa bloodom se ne moze bash lepo tankovati... moze da posluzi kao OT, ali mu fale dosta CD i abilitija koji su dobri za tanking... ali zato blood ubija kao single target dps! i shto je najbitnije, odlichan je kao raid buffer... josh ako je blood/frost hibrid, pa imash 10%ap, haste, healing on dps...
to je nerfovano i ne radi vishe
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 10:20   #7583
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ono sto su feral druidi cekali dugo... dugo:

night elf
http://static.mmo-champion.com/mmoc/...09/may/ss2.jpg

tauren
http://static.mmo-champion.com/mmoc/...09/may/ss1.jpg

vise informacija ovdje: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=59051.0
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sasha vukelic na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (28.5.2009), Sale013 (28.5.2009)
Stara 28.5.2009, 10:54   #7584
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

u jbm ti, kako taureni nadrkano izgledaju!! dobro su ih odradili!
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 12:40   #7585
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

texture su konacno poboljsali aaaaaa kako je do jaja.... jos cat formu da nabudze i puna kapa mada ako bi vec krenuli moze i moonkin on je retardiran
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 12:42   #7586
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: WOW kutak

Napravih 80 lv warrior (original ofkors) i tek sad ukapiram kolko su jaci nego na BC mnogo sad jace bloodhrist i onaj talenat za two two-hand mnogo je jace
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 13:09   #7587
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

zashto nelfovi imaju zulufe? lol
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 17:06   #7588
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Nicklord kaže: Pregled poruke
Napravih 80 lv warrior (original ofkors) i tek sad ukapiram kolko su jaci nego na BC mnogo sad jace bloodhrist i onaj talenat za two two-hand mnogo je jace
Blood Hrist LOL
Bloodthirst se spelluje ja mislim ;D

Anyway, nije pravedno da samo medvjedi imaju opciju za promjenu izgleda. Sta ce drveca onako smorena, treba i njima dati grane razlicitih boja ^^

Poslednja ispravka: joximovic (28.5.2009 u 19:03) Razlog: typo error
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 17:45   #7589
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Anyway, nije pravedno da samo medjvjedi imaju opciju za promjenu izgleda. Sta ce drveca onako smorena, treba i njima dati grane razlicitih boja
a shta ce im... ionako su sada tako koncipirani, da maltene ne treba da ulaze u tree form da bi lechili... sa ovim novim patchem... eventualno u raidu... al ono... i tu mogu da kuliraju... /castsequence ftw
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2009, 21:30   #7590
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

You think you've got bad lag, well, it took Jesus 3 days to respawn...
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku virtuoz pavle na korisnoj poruci:
Mr.Lukyas (28.5.2009)
Stara 29.5.2009, 10:43   #7591
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

DK tanking. Ne mogu da vam postavim link, jer armory (opet) ne radi. Ja tankujem dual wield, sa runama spellbreaking i swordshattering. Znaci nema 2H, nema stone skin garg. E sad, tu je dilema. Ja bez te 2H rune imam 550 def. koliko je znam def cap je 540. znaci ovako kako je raid boss ne moze da me kritne, sto je i cilj. I nekako mi tanking ima vise smisla kada je DW. Brze je, znaci vise sanse da se pogodi (hit rating), vise pogodaka znaci vise threat-a, ove 1h rune daju dosta, od spell reflect-a do kraci silince nego ostali... ne rekoh i to 1h su def oruzije. mac koji baca ymiron i ona sekira iz oculusa. E sada sta je problem...sve to funkcionise kao lepo "samo" je treath problem. Bilo ko sa dps preko 2.2k (sto su svi u svakom ozbiljnom raid guildu) mi oduzme treath u duzem fajtu. Ogroman problem. Ja sam OT u guildu, MT (koji je warr) moze 10 min da se roka nema sanse da iko bude i blizu da mu oduzme moba.
I da, spec: full frost, i nekih 5-6 talenata u unholy. Blizz se hvali sa DK tankingom...znaci nesto radim pogresno
otprilike ste shvatili, link vam dugujem, ako treba nesto da pojasnim...
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 11:01   #7592
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa warrovi su core tanking klasa tako da oni prilicno lako drze threat sa dobrom skill rotacijom , a dk pretpostavljam da mora da sto vise nukuje moba/bossa (probaj da nabacis i neke + % threat chantove) da bi drzao threat.Nemam toliko iskustva sa dk-ovima, moj je tek 71. lvl.Ali ako ti raid da prvih 1-2% da cepas bossa a da raid chilluje , i da ga dobro nukujes sve vreme pretpostavljam da ne bi trebalo da bude problema sa threatom.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 11:11   #7593
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Sve cu detaljnije moci da ti kazem za nekoliko dana.
Naime, na locka se logujem samo za raid, shaman nema sta da radi jer mi nije main u guildu(ne pada mi na pamet jos uvek da pugujem Ulduar i trosim zivce svoje), pa sam napravio svog pr0 DK-a
78lvl atm, bice 80 vrlo skoro. Ali eto, mogu da ti kazem da sam tankovao dosta normala sa njim, eto sinoc tankovao HoL normal sa warlockom 80lvl u grupi, doduse lik je valjda skoro dingovao, pa je full blue. Nego, nikad mi nije bio ni blizu toga da uzme agro... kazem, jos nisam 80lvl, i nisam drzao agro nekome ko je 2k+ dps, ali za koji dan cu i to, pa cu da ti javim stanje.
Jedini problem koji ja sada mogu da "vidim" kod tebe, je dual wield, koji nije preporucljiv za tankovanje. Za tanking je 2h > dual wield
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 12:37   #7594
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pa probao sam sa 2H, sa onim titansteel destroyerom i stone skin gar. na njemu. ali nesto nije islo. spor je i dok udaris, mage slozi 2 frostfire i jbg. osim +2% treath na rukama, nemam nijedan +% treath enchant. ne znam ni da ima jos neki takav. nukujem ih, death and decay je stalno tu, i sav frost dmg koji imam, uz talente koji povecavaju frost dmg i treath koji od njega dolazi...jbg, videcu. mozda talenti nisu dobri...ili spell rotacija.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 12:55   #7595
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
Znaci nema 2H, nema stone skin garg. E sad, tu je dilema. Ja bez te 2H rune imam 550 def. koliko je znam def cap je 540. znaci ovako kako je raid boss ne moze da me kritne, sto je i cilj. I nekako mi tanking ima vise smisla kada je DW. Brze je, znaci vise sanse da se pogodi (hit rating), vise pogodaka znaci vise threat-a,
Koja ti je to logika molim te? Taj stoneskin rastura jer ti em pomazhe da podignesh def na 540 a josh ti i daje HPa (mozhesh te gemove da iskoristish na neshto drugo). I koja je to logika molim te? Vishe udarash? Nadam se da znash da ti sa dual wield treba vishe hit ratinga nego za 2h, a i da 2h udara daleko jache i da ti offhand radi samo 50% dmga.
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 15:42   #7596
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Koja ti je to logika molim te? Taj stoneskin rastura jer ti em pomazhe da podignesh def na 540 a josh ti i daje HPa (mozhesh te gemove da iskoristish na neshto drugo). I koja je to logika molim te? Vishe udarash? Nadam se da znash da ti sa dual wield treba vishe hit ratinga nego za 2h, a i da 2h udara daleko jache i da ti offhand radi samo 50% dmga.
frost talenti imaju improved dual wield, a za 2h ili 2x1h i ja bih se opredelio za 2x1h zbog dpsa i drzanja threata statovi nisu sigurno problem jer 2x1h tank weap daje vise svega na statove nego 2h, plus daje tank ratinge msm ne znam nisam iskusan u dk tankingu ali nekako mi vise ide da dk nosi 2x1 tank weap...
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 18:20   #7597
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
frost talenti imaju improved dual wield, a za 2h ili 2x1h i ja bih se opredelio za 2x1h zbog dpsa i drzanja threata statovi nisu sigurno problem jer 2x1h tank weap daje vise svega na statove nego 2h, plus daje tank ratinge msm ne znam nisam iskusan u dk tankingu ali nekako mi vise ide da dk nosi 2x1 tank weap...
Kako zbog dps-a? Neces ti da imas nista veci sa dual wield, ko ti je to rekao? Takodje to sto je dual wield mu nece pomoci nista u jacem threatu, moze biti samo slabiji. I ofc, kada je dual wield, samo sebi povecava kolicinu hit ratinga koju mora da nabavi.

Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
pa probao sam sa 2H, sa onim titansteel destroyerom i stone skin gar. na njemu. ali nesto nije islo. spor je i dok udaris, mage slozi 2 frostfire i jbg. osim +2% treath na rukama, nemam nijedan +% treath enchant. ne znam ni da ima jos neki takav. nukujem ih, death and decay je stalno tu, i sav frost dmg koji imam, uz talente koji povecavaju frost dmg i treath koji od njega dolazi...jbg, videcu. mozda talenti nisu dobri...ili spell rotacija.
Nije on los za pocetak, i ja cu sebi to da craftujem kad dingujem 80. Za pocetak vrlo dobar za tanking.
Pazi sad, to sto je 2h spor, ne znam zasto to gledas na to kao otezavajucu okolnost. Nijedan tank(pa ni DK ofc), ne drzi agro auto-shoot'om. Dakle ti koristis svoje ability-e za tankovanje, nije tebe briga koliko je dugo razmak izmedju 2 swinga weapronom, jer auto-shoot ti ne donosi neki poseban threat. Moze weapron speed biti i 3.8sec na primer, ali ti ako udaris Plague Strike, pa odmah zatim Rune Strike na primer, ti ces izvesti 2 udarca u roku od 1sec (jer je global CD 1sec).
Ja sam ove normale tankovao sa blood specom, jer mi je on ujedno gotiva za lvlovanje. Lagana rotacija mnogo.
Ja radim: 1. &D, 2. frost fever i plague strike na target koji se prvi nukuje, 3. pa onda pestilence da "rasiris" sve te disease na ostale mobove.
Posle ove rotacije, ako se smorim, bukvalno samo skakucem, ne radim nista. Jer ovo gore sto uradim napravi samo agro-a toliko, da ne moram maltene vise nista da radim, mogu samo da stojim i cekam dok mi dps pobije mobove.

P.S. Da, jedini +threat enchant ti je +2% threat, +parry rating na rukama, sto ti i jeste najbolji tanking enchant za svaku klasu.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2009, 19:35   #7598
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

pazi josh neshto... najjachi threat ti daje runestrike.. a runestrike udara omgwtf jache kad imash 2h
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2009, 0:25   #7599
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

2x1h: +49 stre, +107 stam, def +71, hit +26, expertise +19
Demise: +90 stre, +103 stam, haste +89, hit +45
colossal skull-clad cleaver: +90 stre, +94 stam, +54 agi, haste +90
to sada imam od 2H, tsteel destroyer odavno ne

ovo meni sabrano bolje izgleda za tenkovanje, zato koristim dw. ne tvrdim da sam u pravu, zato vas i pitam.

kad sam DW onda je hit rating 142= +4.33% da pogodim lvl 80

rekoh da mi stone skin ne znaci mnogo jer i bez njega imam 550 def rating

http://eu.wowarmory.com/character-sh...as&n=Galenikos

ne gledajte profesije, ovo mi je fun char. imam ko drugi da mi zaradjuje gold.

evo link, armory proradio konacno. sad ce vam biti lakse. Armory standardno ne pokazuje tacno HP i armor. to je meni 28k HP i 27k armor. valjda ne sagledava frost presence ;-)
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2009, 1:02   #7600
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Nemas def cap jos uvek kako vidim, treba ti 540.
Ako nisam zaboravio, teoretski da bi bio hit cap-ed sa dual wield, tebi treba 27% hita. Sto je naravno skoro nedostizno sa bilo kakvim itemima.
Za 2h treba 7%, ili 10% hita, zaboravio sam, citao sam negdje, a nisam nikad imao chara koji koristi 2h do sada, pa se ne sjecam.
Fazon zbog koga ti treba da koristis 2h, je mnogo veci dmg koji ces praviti udarcem na primer Rune Strike-a. Ili bilo koji drugi udarac, HS, DS, BS, pravice ti mnogo veci dmg kada ga udaris sa 2h, nego sa 1h.
Ti ces sa dual wield slabije, ali brze udarati, to je tacno, ali ti nemas nikakvog efekta od auto-hita mobova, nece ti to praviti threat neki.
To sto ti 1handeri daju bolji stats je normalno, ali jbg, ne mozes sve da imas. Tu dropujes neke statse, a nabavi ih na drugim itemima.
Sta ce ti uopste onaj boots sa frezz, to si koristio za saph-a, nadam se da imas drugi?

Od ova dva 2h weaprona sto si nabrojao, Demise ti je bolji, vise stamine, i daje hit. Haste ti je nebitan stat kao tanku.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com