Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.11.2009, 18:46   #8521
Boja Killer
Član
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 132
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

e owako hocu da budem Holy Paldain, 70 sam lvl al sam stawio talente na retribution zbog brzeg lvlowanja, pa me zanim da li sada da prebacim ili na 80 lvl na holy?
Boja Killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2009, 20:28   #8522
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Boja Killer kaže: Pregled poruke
e owako hocu da budem Holy Paldain, 70 sam lvl al sam stawio talente na retribution zbog brzeg lvlowanja, pa me zanim da li sada da prebacim ili na 80 lvl na holy?
Idi do kraja ( do 80 LvL-a ) sa retry , a kasnije stavi Holy u jedan spec i u drugi Shockadina ( Retry + Holy ) . I onako su retry nerfovani u 3.2.2a kolko se secam ..
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2009, 23:49   #8523
Marsa
Član
 
Član od: 10.3.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 80 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pozdrav ljudi, ja mu dodjem kao novajlija...elem skoro sam poceo da igram wow, rolovao sam drooda, igram na serveru "Ravencrest", i trenutno sam 40 lvl...

Nadam se da ako budem imao nekih nedoumica u vezi igre da cete mi pomoci...pozdrav...
Marsa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 0:00   #8524
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Marsa kaže: Pregled poruke
Pozdrav ljudi, ja mu dodjem kao novajlija...elem skoro sam poceo da igram wow, rolovao sam drooda, igram na serveru "Ravencrest", i trenutno sam 40 lvl...

Nadam se da ako budem imao nekih nedoumica u vezi igre da cete mi pomoci...pozdrav...
Kad god treba pomoc , samo se obrati . Tu si svi dobri ljudi koji zele da pomognu svakom kome je potrebna pomoc . Zelim ti samo, da ti WOW ne dosadi brzo
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 14:01   #8525
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

I ja ti zelim da ti ne postane vise bitan nego RL
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 14:06   #8526
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
I ja ti zelim da ti ne postane vise bitan nego RL
Upravo to ... RuSuper , dobar savet !
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 16:04   #8527
Marsa
Član
 
Član od: 10.3.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 157
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 80 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
I ja ti zelim da ti ne postane vise bitan nego RL
Nece, mislim za sad nije, sluzi mi da ubijem dosadu posto mi je desna ruka u gipsu i ne mogu nsita drugo da radim, i ne pitajte me kako igram samo sa levom...x)

E sad evo mog prvog pitanja, sta tacno znaci "fleeing" da budem precizniji ne znam sta dobijam glyph-om http://www.wowhead.com/?item=40903#comments Hvala unapred.
Marsa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 16:23   #8528
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: WOW kutak

Fleeing ti znaci bezanje od protivnika, sto znaci da ovaj glyph sprecava protivnika, moba, whatever, da pobegne od tebe. To bi bar trebalo da radi. ^^
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 22:10   #8529
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jedno pitanje u vezi prebacivanje chara. Jedan drugar ima lvl 70 (TBC Acc ako je vazno) nije igrao vise od godinu dana i nema nameru vise da igra, ja bih uzeo tog priesta. Znam secret q.i sve podatke, nije to problem, ali na wow sajtu pise da bi se to uradilo potrebno je secret q i da prezimena na oba Acc budu identicna. To ovde nije slucaj (tesko da bilo gde jeste). Sta nisam shvatio kako treba? Dal' je neko to radio i sta stvarno treba da bih uradio paid char transfer?!?
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 23:44   #8530
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ne mozesh da transferujesh Char.
ali sada i ne morash. jednostavno uzmi ceo acc njegov, ako nece igrati vishe, i samo i njega dodaj na svoj battle.net nalog, i onda swapuj kako hocesh
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 12:55   #8531
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozes da transferujes lika sa jednog acc-a na drugi. To se radi istom opcijom koja se koristi za transver na drugi relm... Placa se ofc
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 13:16   #8532
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

znam koja je opcija i da se placa. paid char transfer (20e). Nije to problem. krenuo sam u proceduru, ali na jednom od koraka mi kaze da pored secret q moraju da budu ista prezimena na oba Acc. to nije, pa sam prekinuo sve da se ne desi da me blizz kazni, banuje ili ne znam ni ja sta. Zato pitam jel neko radio? Koja je tacna procedura? I jel' stvarno moze ova varijanta sto je Pivalica rekao. Ako to moze onda cu tako. mnogo je lakse. Imam sve podatke za oba Acc.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 14:01   #8533
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
znam koja je opcija i da se placa. paid char transfer (20e). Nije to problem. krenuo sam u proceduru, ali na jednom od koraka mi kaze da pored secret q moraju da budu ista prezimena na oba Acc. to nije, pa sam prekinuo sve da se ne desi da me blizz kazni, banuje ili ne znam ni ja sta. Zato pitam jel neko radio? Koja je tacna procedura?
Moze samo ako se prezimena poklapaju, odnosno moguce je ako kupis svezu kopiju wow-a i uneses ista prezimena prilikom registracije ili ako su igrom slucaja oba naloga registrovana sa istim prezimenom.
Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
I jel' stvarno moze ova varijanta sto je Pivalica rekao. Ako to moze onda cu tako. mnogo je lakse. Imam sve podatke za oba Acc.
Moze ali su se vec pojavili slucajevi da su ljudi dobili ban jer nisu mogli da objasne zasto se podaci razlikuju, moguce je ali budi spreman da postoji odredjen rizik koji moras prihvatiti.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 20:21   #8534
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Verovatno ste videli o icecrownu vec dosta toga,ali ovo je malo vise promenjeno u odnosu na zadnju informaciju koju sam ja video.http://www.worldofwarcraft.com/info/...crown-raid.xml
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 22:28   #8535
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisam bas najbolje razumeo, jel oni to ukidaju dejli heroice? Ili uz njih dodaju ove nove raid questove?
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2009, 22:36   #8536
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Nisam bas najbolje razumeo, jel oni to ukidaju dejli heroice? Ili uz njih dodaju ove nove raid questove?
Daily heroic quest vise nece postojati. Medjutim, istu funkciju, i isti sistem ce preuzeti "Random Heroic Dungeon" koju ces moci da izaberes iz LFG windowa. Kad se prijavis za random hc prva za koju te kompjuter izabere i spoji sa ljudima ce biti ta koja ce ti dati nagradu kao sto je do sad quest davao.

P.S. Da, uz to ce biti dodat Random Raid. Medjutim, Raid groupa nece moci da se napravi medju razlicitim serverima iz manje-vise ocitih razloga. Grupa koju ce pametni sistem praviti za HC instance ce sadrzati healera tanka i 3 dps-a ,to ce kompjuter sam srediti. Takodje ce instance postati slicnije battlegroundovima, te ce se grupa kad kompjuter nadje sve clanove teleportovati na ulaz instance umesto letenja, tako da summonning stone skoro ni nece biti potreban.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Lukyas na korisnoj poruci:
Sale013 (10.11.2009)
Stara 10.11.2009, 3:42   #8537
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Takodje ce instance postati slicnije battlegroundovima, te ce se grupa kad kompjuter nadje sve clanove teleportovati na ulaz instance umesto letenja, tako da summonning stone skoro ni nece biti potreban.
...let's make this game even more IDIOT-like...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
RUSuper (10.11.2009), virtuoz pavle (12.11.2009)
Stara 10.11.2009, 3:58   #8538
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Sledece ce biti za retarde da bi izvukli pare.Udjes u instancu i uzmes koji hoces item iz te instance ne ubijajuci bosseve posto je za neke idiote instanca/raid nesto previse tesko :/
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 3:59   #8539
Eris
Član
 
Član od: 30.6.2007.
Poruke: 487
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 103 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Heh' na kraju ako tako nastave sa "poboljsavanjem" wowa ostati igra gde napravis lika koji odma bude 100ti lvl sa sve full epicima i sve sto treba da uradis jeste da napises /Hello World i izadje ti poruka "You are obrnuo da game, cestitamo" :S
Bas ono bzvz je to sto rade sa wowom...i koliko im je to stvarno dobra ideja...kontam da vise plejera ostavlja wow nego sto dolazi novih..
Eris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 5:13   #8540
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Znas sta je ironija.Svi tako mislimo i svi kazemo da postaje sve gori i gori.A statistika govori da sve vise igraca igra wow.Ma da moje misljenje je da su to oni sa IQ manjim od 20 ili oni teski klinci sto nemaju sta drugo da rade :/
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com