Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2009, 12:29   #8541
Boja Killer
Član
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 132
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

e owkao jedno pitanje , da li je za arenu bolji holy ili retry paladin ? posto widim da ima jako puno holy.....
Boja Killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 12:39   #8542
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

s obzirom na iskustvo koje imash (koje si pokazao u postu) ne preporuchujem ti josh arenu... you gonna get raped!!!

ali ako bash hocesh, mozesh da idesh kao holy + unholy DK, ili kao retri + rogue, ili retri + shaman. to su trenutno najbolje kombinacije za loladina.


Inache, nemam ja nishta protiv da instance budu po BG konceptu, sa tim teleportom i to, nemam ja nishta protiv shto su spustili cene mounta tj skilla za x% i josh ima reputation discount, nemam nishta protiv X stvari, ali mi smeta shto to nije od pochetka uvedeno!!! nego sam se ja mrcvario ko som u vanili da bi uzeo 100% mounta, isto tako i u tbcu, kada je bilo mnogo lakshe praviti pare, cimao sam se da uzmem epica, a sada kada je maltene smeshno praviti pare (kad se potrudim, za 1 dan na svojim char napravim i do 3-4kg) oni spuste cene, i sada dodje neki idiot i uzme to ochas posla...
smeta mi shto su stvari sa kojima si se pre muchio, i svi igrachi koji igraju vec duze vreme, sada su machiji kashalj...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 12:44   #8543
Boja Killer
Član
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 132
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
s obzirom na iskustvo koje imash (koje si pokazao u postu) ne preporuchujem ti josh arenu... you gonna get raped!!!

ali ako bash hocesh, mozesh da idesh kao holy + unholy DK, ili kao retri + rogue, ili retri + shaman. to su trenutno najbolje kombinacije za loladina.
e iskreno nikada nisam igrao sa paladinom zato i pitam, kako mislis to + unholy
Boja Killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 13:08   #8544
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: WOW kutak

Mislio je Paladin sa Holy iz talent tree-a u kombinaciji sa Death Knightom koji ima Unholy talente. Posto je za arenu potrebno dvoje
Ostalo si valjda povatao, mozes sa roguom ili shamanom.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 13:59   #8545
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
Inache, nemam ja nishta protiv da instance budu po BG konceptu, sa tim teleportom i to, nemam ja nishta protiv shto su spustili cene mounta tj skilla za x% i josh ima reputation discount, nemam nishta protiv X stvari, ali mi smeta shto to nije od pochetka uvedeno!!! nego sam se ja mrcvario ko som u vanili da bi uzeo 100% mounta, isto tako i u tbcu, kada je bilo mnogo lakshe praviti pare, cimao sam se da uzmem epica, a sada kada je maltene smeshno praviti pare (kad se potrudim, za 1 dan na svojim char napravim i do 3-4kg) oni spuste cene, i sada dodje neki idiot i uzme to ochas posla...
smeta mi shto su stvari sa kojima si se pre muchio, i svi igrachi koji igraju vec duze vreme, sada su machiji kashalj...
Ali moras i sa tim da se pomiris.
Ovo ja gledam onako, paralelno sa RL-om, kao klasican sukob generacija u RL-u. Kao sto su skoro svima matorci bar po nekoliko puta u zivotu trubili kako je nasa generacija nikakva, kako imamo sve na tacni, kako se niko nije pomucio u zivotu ni 10% kako su oni, etc, etc.
Mislim ono, kad se sjetim svog farmanja, i stekanja svakog golda za svog prvog epic-a, vidim da je i to imalo neke cari, i to je bio dio igre koji mi je bio gotivan.
Tak da... sad me boli uvo ako ovi dobiju i besplatno sve te stvari za koje sam ja krv propisao.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 14:17   #8546
milosmilostivi
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Poruke: 170
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Poz svima.
Interesuje me ima li kakvih najava o hardverskoj zahtevnosti kada bude izasao "World of Warcraft: Cataclysm" ?
Jer i sada ima vrlo malo racunara koji mogu da poteraju WoW na ultra high (da FPS bude 25+ u svim encounter-ima).
milosmilostivi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 14:42   #8547
Boja Killer
Član
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 132
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

e owako i jos jedno pitanje , koje talente da stawim na paladina da roka sto jaci damage?
Boja Killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 14:59   #8548
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Retribution logicno.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 15:22   #8549
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Boja Killer kaže: Pregled poruke
e owako i jos jedno pitanje , koje talente da stawim na paladina da roka sto jaci damage?
Izvini nista protiv tebe,ali ja bih se na tvom mestu zadovoljio skirmishom.

Kad pominjete kes.Kad se samo setim da sam na 27 lvlu isao da farmam minning u Un'goro .Zato sam oborio cenu na Al'akiru za mithril barove (koje sam u Arathiu i alterac m. kopao po dan i noc) za nekih 15-20 golda po stacku sa 35 golda na 18
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 15:47   #8550
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Jel' po ovome da zakljucimo da si odustao od holy?
Ma samo popuni retribution tree i cepaj ...kasnije ces znati sam sta tacno treba da uradis, kad steknes malo iskustva u areni.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:08   #8551
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne razumem shta je tu loshe shto cesh brzhe nalaziti grupe? Neki bash za sve kukaju.... sve
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:15   #8552
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Kao sto je rekao neki lik ovde vec, ovo je kao sukob generacija. Oldfags want it VanillaWoWish and Newfags are satisfied the way it is.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:28   #8553
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Takodje ce instance postati slicnije battlegroundovima, te ce se grupa kad kompjuter nadje sve clanove teleportovati na ulaz instance umesto letenja, tako da summonning stone skoro ni nece biti potreban.
Na pocetak ili na kraj instance?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:30   #8554
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Na pocetak ili na kraj instance?
-.- Pocetak... l2logic
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:33   #8555
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Rekao sam sarkasticno zato sto kako WoW odmice sve se dobija gotovo na tanjiru, pa ako samo kliknes jedno dugme i on ti nadje grupu i teleportuje te ispred instance sto ne onda na kraj... ne mislis valjda da sam bio ozbiljan?

l2logic urself.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 16:54   #8556
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
-.- Pocetak... l2logic
l2 sarcasm
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 20:12   #8557
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
Ne razumem shta je tu loshe shto cesh brzhe nalaziti grupe? Neki bash za sve kukaju.... sve
tacno sve sto vidim je QQ, QQ, QQ nista vise, gear problem "Sve je lako" je rofl ok, mogao si u 3.2 da uzmes relativno lako 226 iteme ali ae ko je sa foruma ovde sa 272 cloakom? ko ima full 258 t9? sve je lakse i lakse, kako da ne. I sad sa novom promenom da u heroicima padaju triumph, isto kao i do sad, imaces lako da uzmes 232 i 239 ali imaj bato 258+. Mnogo kukaju likovi ali bash mnogo a nemaju nikakvih osnova za to.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 21:28   #8558
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma kako bre nema osnova ljudi.Secam se kad sam tukao na originalu i lvl 30 idem scarlet monastery i summoning.Pa nema jednog da summonuje pa mora neko da se vuce 2 sata dotle bez mounta jer to sada ima mount na lvl 20 ranije nije toga bilo.I 1 sat nam treba samo da se pripremimo za inst.A sad ce to ko iz sale za 2 min.Ko ima full t9 sa foruma?Razmisli sad koliko njih igra PvP neka bude 50%.I tih drugih 50% ima deo njih koji su odustali od wowa a 100% bi imali t9(primer Supreme.50) razmisli od recimo 45% preostalnih koliko njih zeli da igra retail posle wotlka i preslo na pirate....Sve saberemo na kraju imao ili nemao t9 full opet itemi su prelaki za dobijanje(u odnosu na pre) a recimo poznajem lika koji je vrhunski lock do skoro bio rank 1 u svojoj battlegrp i td pa nema t9.Ispadne da je njemu tesko sad uzeti full epic?A ok ne kukamo bas na sve.Jednostavno obracate paznju na ono gde kukamo a nikad ne obratite paznju gde nam se nesto svidja i ne kazete:"Hej pa vama se sve dopada u wotlku,mozda bi trebalo malo da ga otezaju".Iskreno se nadam da ne lazu kada kazu da ce Cataclysm biti mnogo tezi od wotlka pa ako ne po dobijanju geara onda po lvl up
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 21:58   #8559
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ma kako bre nema osnova ljudi.Secam se kad sam tukao na originalu i lvl 30 idem scarlet monastery i summoning.Pa nema jednog da summonuje pa mora neko da se vuce 2 sata dotle bez mounta jer to sada ima mount na lvl 20 ranije nije toga bilo.I 1 sat nam treba samo da se pripremimo za inst.
I shta sad? To je dokaz skilla? To shto imash 3 sata da bukvalno bacish za odlazak u instancu... gear je neshto drugo, ali ova izmena je extra, ko god misli drugachije nek pogleda dalje od svog nosa
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2009, 22:12   #8560
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Blizz olaksava posao Slacker-ima.

Bravo blizz (/sarkazm)
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com