Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.6.2010, 17:30   #9621
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

nije hakovan nego si se "ulogovao" negde gde nisi trebao ili si skidao neku interesantnu sadrzinu sa interneta
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2010, 20:28   #9622
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Zanimljivo, GM tvrdi da sam naleteo na keylogger ili na trojan, ali meni ni Spybot ni C&C ni Avira ne javljaju ništa sumnjivo.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2010, 20:31   #9623
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Zanimljivo, GM tvrdi da sam naleteo na keylogger ili na trojan, ali meni ni Spybot ni C&C ni Avira ne javljaju ništa sumnjivo.
I sta ce sad da bude.... Vracen gear i sve ostalo ???
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2010, 20:36   #9624
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Da, prijavio sam stvar GM-u i nakon 2 sata mi je vraćeno 99% stvari (fale neki hairloomi i sitnice), iako ljudi iz gilde kojima se ovo desilo su čekali i po 10 dana da im vrate opremu i gold. Neznam jel pomaže ovaj Authentificator šta ?
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2010, 22:16   #9625
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Naravno da pomaze, samo jedan keylogger moze da ga probije(tako sam cuo).Tako da ako imas karticu kupuj autenthicator i prebrini hakovanje accounta.I ja sam bio uhakovan trebalo im je 2 dana da mi vrate sve pare i sav gear na svim charovima.
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2010, 13:09   #9626
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Srkik2 kaže: Pregled poruke
Naravno da pomaze, samo jedan keylogger moze da ga probije(tako sam cuo).Tako da ako imas karticu kupuj autenthicator i prebrini hakovanje accounta.I ja sam bio uhakovan trebalo im je 2 dana da mi vrate sve pare i sav gear na svim charovima.
Pre je cini mi se trebalo mnogo duze, a i pola stvari nije vraceno, narocito pare. Sada je to izgleda mnogo bolje odradjeno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 15:42   #9627
procesor
Član
 
Član od: 16.11.2008.
Poruke: 32
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi poceo sam da igram wow pre nekoliko meseca imam fire magea 47lvl, ali mi komsija kaze da je frost mage bolji od fire magea i u duelima i u svemu uopste. Interesuje me da li je to tacno i ako je da li se isplati da resetujem svoje talente i prebacim ih na frost?
procesor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 15:57   #9628
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
procesor kaže: Pregled poruke
Ljudi poceo sam da igram wow pre nekoliko meseca imam fire magea 47lvl, ali mi komsija kaze da je frost mage bolji od fire magea i u duelima i u svemu uopste. Interesuje me da li je to tacno i ako je da li se isplati da resetujem svoje talente i prebacim ih na frost?
Fire mage je bolji za levelovanje, dok na 80lvl ako ides na PvP onda frost, mada moze i arcane a ako ides PvE onda Fire.
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 16:25   #9629
procesor
Član
 
Član od: 16.11.2008.
Poruke: 32
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Srkik2 kaže: Pregled poruke
Fire mage je bolji za levelovanje, dok na 80lvl ako ides na PvP onda frost, mada moze i arcane a ako ides PvE onda Fire.
Meni treba heroj koji moze da se suprotstavi drugim igracima u duelima, koji je bolji u arenama u borbama. A da li se isplati da sada predzem sa fire na frost resetovanjem talenata ili ne?
procesor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 16:42   #9630
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Srkik2 kaže: Pregled poruke
Naravno da pomaze, samo jedan keylogger moze da ga probije(tako sam cuo).Tako da ako imas karticu kupuj autenthicator i prebrini hakovanje accounta.I ja sam bio uhakovan trebalo im je 2 dana da mi vrate sve pare i sav gear na svim charovima.
Evo mog primera, koristim original kaspersky internet security 2010, adaware i spybot redovno. Igram samo od kuće i šifra mi je uvek random kombinacija 16 različitih brojeva i slova. Međutim negde sam nešto zakačio i bio hakovan, a ništa od gore pomenutog softvera uopšte nije otkrilo uzrok infiltracije. Iskreno, sumnjam na onaj sigurnosni propust u adobe flash player-u...
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 16:43   #9631
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Za solo lvlovanje forst je najbolji, za trenutno stanje 'random dungeons' ti je sve jedno, jer dok stignesh da iskastujesh neshto, vec su svi mrtvi, mada je frost i dalje odlichno reshenje.
Uglavnom dok lvlujesh, igraj shta hocesh, menjaj talente, eksperimentishi, da upoznash sve, a kad dosjesh do 80, onda tu vec ima neki paterni...
Za slabiji gear u raidu Arcane je dobar izbor, za bolji gear (bis gear) Fire je trenutno najbolji, za pvp, odnosno duele, frost je jedno od najboljih reshenja, mada i arcane moze da bude ok, ali frost je top spec.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 16:45   #9632
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Serbiansword kaže: Pregled poruke
Evo mog primera, koristim original kaspersky internet security 2010, adaware i spybot redovno. Igram samo od kuće i šifra mi je uvek random kombinacija 16 različitih brojeva i slova. Međutim negde sam nešto zakačio i bio hakovan, a ništa od gore pomenutog softvera uopšte nije otkrilo uzrok infiltracije. Iskreno, sumnjam na onaj sigurnosni propust u adobe flash player-u...
keylogger ne moze da se detektuje, osim ako nije bash outdated...
jer praktichno je nevidljiv, ali opet, tu je ljudski faktor, znachi morao si ti da ga instalirash, jer ne moze da radi samostalno...
ili si se negde online logovao, a to je bio keylogger...
u svakom sluchaju, uvek je u pitanju ljudski faktor... evo za 5 godina apsolutno nijedan problem nisam imao...ali sam opet uzeo autentifikator, just in case, i ako se logujem negde van mog kompa...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 17:08   #9633
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
procesor kaže: Pregled poruke
Ljudi poceo sam da igram wow pre nekoliko meseca imam fire magea 47lvl, ali mi komsija kaze da je frost mage bolji od fire magea i u duelima i u svemu uopste. Interesuje me da li je to tacno i ako je da li se isplati da resetujem svoje talente i prebacim ih na frost?
Moje licno iskustvo je da je frost teski rollheal,i da se svaki frost mage tripuje da je pro ako klikce 3-4 dugmeta.Fire je dosta tezi za igranje zato se i uzima kao gori u PvP.Ali kada se nakupis skilla mozes preci na fire.Realno ja znam neke fire mageove koji su mi bolji od bilo kog frosta,a i sam igram fire jer je po mom misljenju dosta bolji od frosta kad si skilled,pa ucim po malo.Ja ti savetujem da sam isprobas,frost je bolji samo ako nisi zeljan da naucis nesto teze.Fire je po meni daleko bolji.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 23:42   #9634
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Moje licno iskustvo je da je frost teski rollheal,i da se svaki frost mage tripuje da je pro ako klikce 3-4 dugmeta.Fire je dosta tezi za igranje zato se i uzima kao gori u PvP.Ali kada se nakupis skilla mozes preci na fire.Realno ja znam neke fire mageove koji su mi bolji od bilo kog frosta,a i sam igram fire jer je po mom misljenju dosta bolji od frosta kad si skilled,pa ucim po malo.Ja ti savetujem da sam isprobas,frost je bolji samo ako nisi zeljan da naucis nesto teze.Fire je po meni daleko bolji.
Iako je to istina, 1v1 ne mogu da pobedim sa mojim DKom ni jednog Frost mage-a, dok su Fire magevi piece of cake (skoro).
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 11:46   #9635
vozdovcanin
Član
 
Član od: 14.9.2007.
Lokacija: vozdovac
Poruke: 239
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

aj neko ko zna dobro da igra roga da mi objasni malo rotaciju u pvp za ass-sub roga,hvala
vozdovcanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 16:26   #9636
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Tesko da PvP moze da se objasni,tu postoji milion kombinacija.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 23:30   #9637
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://mmogrewards.com/

sta mislite o ovome?

virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 0:14   #9638
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
http://mmogrewards.com/

sta mislite o ovome?

Da je navlakusa .....
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 2:01   #9639
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Iako je to istina, 1v1 ne mogu da pobedim sa mojim DKom ni jednog Frost mage-a, dok su Fire magevi piece of cake (skoro).
zasto bi uopste svoje (ne)iskustvo u pvpu bazirao na 1v1?
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 17:03   #9640
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Zato sto treba da postoji balace i u 1v1 a ne samo u areni?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com