Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.3.2011, 18:46   #10741
Boja Killer
Član
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 132
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Obrisao WoW posle 3 godine igranja... Preporucujem svima da prestanu sa igrom, niste svesni koliko vise imate vremena...
Boja Killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2011, 18:50   #10742
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Boja Killer kaže: Pregled poruke
Obrisao WoW posle 3 godine igranja... Preporucujem svima da prestanu sa igrom, niste svesni koliko vise imate vremena...

Kada vidim kako neki moji drugovi žive u WoW svetu, odlučio sam da ostanem na terapiji - DotA 1h dnevno
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2011, 19:40   #10743
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ako uradim Recruit a Friend i osoba koju sam "regrutovao" predje sa Trial na Retail WoW account da li ja dobijam 30dana ili moram da cekam da njegovih 30dana istekne i tek onda da plati jos?
danke
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2011, 19:50   #10744
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nije dostupno u nasoj zemlji
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2011, 20:28   #10745
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Nije dostupno u nasoj zemlji
ma jeste, samo promeni da si United Kingdom i resen problem sto se toga tice, ja imam prihvacen RaF od strane mog druga na trial, samo je pitanje da li on mora da upgrade from trial do WoW retail ili mora i da uplati najmanje 30dana?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2011, 21:14   #10746
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke

Kada vidim kako neki moji drugovi žive u WoW svetu, odlučio sam da ostanem na terapiji - DotA 1h dnevno
Ja isto obrisao wow i ortak rece ae league of legends.Ne znam sta mi je gore sto sam igrao wow ili lol.Samo sto je ovo lakse prekinuti u sred bela dana da sredis druge poslove,a wow dok ne uradis sve questove,arenu,instance za dnevnu dozu nema prekida.Jesu wow dani meni najbolji gamerski dani provedeni za kompom,ali batali kad moras toliko vremena da trosis na igru.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Boja Killer (15.3.2011)
Stara 15.3.2011, 23:53   #10747
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

konacno novi odgovori na ovoj temi koja je spavala nedelju+
enivej, imam pitanje za vas pvp dkove, da li je bolje ici ovaj novi op build za blood dk pvp ili jednostavno ici unholy? posto ytubom kruze klipovi u kojima likovi bukvalno ne mogu da umru u areni i nabijaju rejting ko od sale...

moving on, jel full hc oprema + par epic 359 itema dovoljno za raidove?

sledece pitanje, achievment looking for many, the patient titula, moze li neko da mi objasni kako radi uopste to brojanje po kom kriterijumu.. znaci samo nalazim nove likove za randomhc i to je to?
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2011, 13:36   #10748
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
hitmanneverdead kaže: Pregled poruke
konacno novi odgovori na ovoj temi koja je spavala nedelju+
enivej, imam pitanje za vas pvp dkove, da li je bolje ici ovaj novi op build za blood dk pvp ili jednostavno ici unholy? posto ytubom kruze klipovi u kojima likovi bukvalno ne mogu da umru u areni i nabijaju rejting ko od sale...

moving on, jel full hc oprema + par epic 359 itema dovoljno za raidove?

sledece pitanje, achievment looking for many, the patient titula, moze li neko da mi objasni kako radi uopste to brojanje po kom kriterijumu.. znaci samo nalazim nove likove za randomhc i to je to?
1. Unholy keva. Sure, Blood je dobar kad si u duelu sa melee klasom, ali idi Unholy.
2. Za vecinu raidova ti treba average item level veci od 355. Sto podrazumeva gear iz heroica, neke iteme od Valor poena, a mozda i poneki od Conquest poena.
3. Za Achievement se racunaju likovi koje si dobio putem LFG sistema. Npr, ako se sa drugom iz guilda prijavis, dobice te 3 nova lika, i tebi ce se racunati +3 za achievement. I tako treba da doguras do 100. Ako ides sam, dobices 4 lika svaki heroic, sto znaci da ti treba 25 heroic instanci minimum za achievement.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Lukyas na korisnoj poruci:
hitmanneverdead (25.3.2011)
Stara 19.3.2011, 18:47   #10749
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
"Many of us are experiencing tough times in WoW, we have lost friends, guildies, entire guilds have crumbled and fallen. I don't begrudge RIFT the shelf space, but when there are more RIFT posts on a WoW blog than WoW posts... well... I don't like it," Reala wrote.
pwned
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2011, 22:39   #10750
_aftermath_
Novi član
 
Član od: 20.3.2011.
Lokacija: Bijeljina, RS
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku _aftermath_ Slanje poruke preko Skypea korisniku _aftermath_
Thumbs up Re: WOW kutak

Kada se kupuje WoW prvi deo igre(kako rekoshte ta Vanilla,sto inace ne znam zasto tako zovu taj prvi dio... ) kako izgleda svet, jel postoje promjene u teritoriji i generalno u igri koje je Cata donela? Takodje me interesuje koliko se krece cena polovnih acc naloga...? Hvala i pozz
_aftermath_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2011, 13:23   #10751
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Jox, prvi je samo prvi. U suštini, kada ga instaliraš možeš se levelovati samo do 60 lvl, promena nema. Na ovo drugo ne znam da ti odgovorim. Za Kataklizmu je potrebno da imaš i The Burning Crusade i The Wrath of th Lich King ekspanzije i, naravno, Kataklizmu.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
_aftermath_ (21.3.2011)
Stara 21.3.2011, 18:56   #10752
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Jox, prvi je samo prvi. U suštini, kada ga instaliraš možeš se levelovati samo do 60 lvl, promena nema. Na ovo drugo ne znam da ti odgovorim. Za Kataklizmu je potrebno da imaš i The Burning Crusade i The Wrath of th Lich King ekspanzije i, naravno, Kataklizmu.
Lol, nije istina. Kad uzimaš samo prvi dio igre, imaš i sve promjene koje je Catacylsm-a donijela, ali možeš samo da leveluješ do lvl-a 60.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2011, 21:40   #10753
Scorpio76
Novi član
 
Član od: 28.6.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
_aftermath_ kaže: Pregled poruke
Kada se kupuje WoW prvi deo igre(kako rekoshte ta Vanilla,sto inace ne znam zasto tako zovu taj prvi dio... ) kako izgleda svet, jel postoje promjene u teritoriji i generalno u igri koje je Cata donela? Takodje me interesuje koliko se krece cena polovnih acc naloga...? Hvala i pozz
skoro sam video na jednom domaćem forumu da je lik prodavao cata nalog za 50€ valjda prva tri su u kutijama a cata je kupljena digitalno. Imao je jednog lika lvl 85 verovatno ništa specijalno inače ne bi bio samo 50€
Scorpio76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2011, 1:37   #10754
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa ja sam svoj prodao 60 evra samo jer mi je bila potrebna lova.A to je bilo u Januaru i bio sam solidno gearovan(bez epica,ali solidno) I pvp i pve gearom.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 10:35   #10755
Tarmi_Ricmi
Novi član
 
Član od: 24.2.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pocinjem ponovo da igram WoW , tj igrao sam pre nekoliko mesece kad sam kupio Kataklizmu i aktivirao trial(cisto da ga izlevelujem do 85lvl).Da li moze neko da mi da savet u vezi talenata za tenka i za PVP talente,sta je bolje fury ili arms?Da li vredi lvlovati ovu novu profesiju,sta daje opste sto je stvarno korisno?
Tarmi_Ricmi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 14:06   #10756
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Lol, nije istina. Kad uzimaš samo prvi dio igre, imaš i sve promjene koje je Catacylsm-a donijela, ali možeš samo da leveluješ do lvl-a 60.
Nemaš, imaš ako downloaduješ ostatak.
U stvari, ne znam je li obavezno pečovanje, izgleda da jeste, ali ne može da se igra (naravno) ostatak ekspanzija bez kodova za iste, što znači kupovina.

btw. mislim da ako bi se nešto desilo sada sa wowom (npr brisanje usled kraha sistema) ili kad bi ga deinstalirao, 90% ga više nikada ne bi instalirao.
To su Tantalove muke i mnogo downloada. A i počeo je malo da smara... a i nekako mi se čini da su pojedine klase u teškom disbalansu.
Ili npr, rogovi i warriori koji se hilaju udarcem?! Mislim strašna glupost... nebeska glupost koja čak u debilizam odlazi...
U suštni smaranje. Prognoziram sebi još mesec dva wowa at most, ili bar dok ne probam TOR koji me, nadam se, neće razočarati.

Poslednja ispravka: NaraYan (24.3.2011 u 14:17)
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 14:32   #10757
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

pa ako ti je glupost sto odmah ne prekines, mislim bas me briga sta mislis o WoW-u, to mozes slobodno da kazes i niko nema prava da osporava to da je glupo sto se warriori i rougeovi healuju nekim udaracima lol. ali ja tebi prognoziram WoWa dok god je para xD
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2011, 19:29   #10758
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne vidim po kom to pravilu warrovi i rogueovi ne bi mogli da se healaju,jednostavno treba(lo) dok sam igrao jos wow bar nerfovati taj heal.Kad se setim healing warriora ludeo sam.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2011, 1:48   #10759
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ne vidim po kom to pravilu warrovi i rogueovi ne bi mogli da se healaju,jednostavno treba(lo) dok sam igrao jos wow bar nerfovati taj heal.Kad se setim healing warriora ludeo sam.
Ja kao Death Knight kada se borim protiv roguova ili warriora u duelu (1v1) moram neprestano da spamujem Necrotic strike. Mozda zvuci malo smesno, ali istinito je, a fazon je sto warriori probiju absorpciju NS-a za prakticno 2 sekunde.
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2011, 2:28   #10760
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Igra odavno nema veze sa zivotom,sve uradjeno da bi klincima bilo lakse.Kada sam krenuo catu taman sam se ponadao da se stvari vracaju na staro,teski 5 man heroici itd,ali ne,morali su odmah sve da nerfaju sta se nerfati moze(nisam licno video,ali moji ortaci i dalje igraju wow pa sam u toku).Iskreno pojma nemam da li ima nekog major patcha jos i novih raidova,ali sam siguran da kada izadju nece predstavljati neke probleme,i sve ce se opet svesti na cisto farmanje geara.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com