Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2017, 0:30   #1
spaztron64
Novi član
 
Član od: 7.11.2017.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Dostava NEC PC-98 računara iz Japana u Srbiju...pomoć!

Pozdrav svima,

Nedavno sam osvojio 2 aukcije na yahoo!auctions. Jedna je bila za NEC PC-9821 V166 računar, druga za 9801-86 (Yamaha OPNA) Zvučnu karticu.
Prijatelj iz Japana se ponudio da mi pomogne u kupovini i slanju tih stvari, pod uslovom da na vreme skupim novac (što i jesam) i platim sve troškove.

Do para i transakcije ne bi trebalo biti problema, ali ono što jeste problem je prenos tog čuda ovde. Prvo smo hteli da izvršimo prodaju preko Amazona, ali sam čuo da i dan danas nismo na listi podržanih zemalja za sigurno slanje paketa ovde.

Plan B nam je isto to, ali preko Ebay-a, za kojeg sam čuo da ima nekog napretka ovde, ali nisam 100% upoznat sa trenutnom situacijom, i hteo bih još informacija.

Poslednji plan bi bio slanje preko pošte. Ova mi je najnesigurnija, jer nisam ni malo upoznat sa sistemom, i hteo bi još informacija.

Hvala unapred.
spaztron64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć oko problema sa blokiranjem računara Lanikor Kvarovi 29 19.8.2008 10:46
Hitno mi je potrebna pomoć u kupovini laptop računara! markoo_88 ŠDK - Prenosni računari 8 22.5.2008 12:02
Pomoć pri pravljenju prezentacije iz informatike westorbit85 Nosači podataka 2 28.12.2007 14:25
Pomoć oko kupovine računara 600-700€ "treba mi najviše za igrice,ove malo zahtevnije!" markopk Šta da kupim? 14 1.9.2007 16:35
Pomoć... ne znam iz kog je broja... Panzer General Tekstovi u SK 3 9.6.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com