Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.3.2007, 1:16   #41
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Tek sam stigao u Egipat! Igrao sam Grcku do iznemoglosti, trazio jos neku tajnu kombinaciju ali nista. Ako nista drugo namlatio sam iskustva, 24 level, bruka koliko sam igrao lower war camp i Parnassus. Tu sam nasao ono pismo satyr archer - a, kao pise majci kako mu je u vojsci, da se nalozio na neku satyr ribu, da se ona lozi na rat i da mu posalje neke klope! Na njemu pise, na vrhu poslije naziva pisma, tri broja, to nema na tom tvom dnevniku od mlade Meanad?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2007, 12:27   #42
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Atena Palada kaže: Pregled poruke
a jel ti se to desilo sa ili bez expanzije?!
desilo sta?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2007, 12:35   #43
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Tek sam stigao u Egipat! Igrao sam Grcku do iznemoglosti, trazio jos neku tajnu kombinaciju ali nista. Ako nista drugo namlatio sam iskustva, 24 level, bruka koliko sam igrao lower war camp i Parnassus. Tu sam nasao ono pismo satyr archer - a, kao pise majci kako mu je u vojsci, da se nalozio na neku satyr ribu, da se ona lozi na rat i da mu posalje neke klope! Na njemu pise, na vrhu poslije naziva pisma, tri broja, to nema na tom tvom dnevniku od mlade Meanad?
ti stigao u egipat i level si 24?!wtf? mozda si malo preterao sa nabijanjem levela?bice ti prelako u egiptu

na onom dnevniku iso pisu neke smesne stvari koko tu mladu meaned niko ne voli koko nema decka a njene priljateljice kazu kako treba naci pravog u "moru" udvaraca a ona kaze kako ribe imaju veze sa udvaranjem

nema nikakvih brojki samo su neke reci povecane tj pisane u caps locku:againtt,my,love...i probo sam nema sifre

ja sam u vavilonu vale mi neki charmovi moracu i ja malo da ubijam sa strane

igra mi se bas svidja jako bi voleo da mogu igrati na netu!
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2007, 16:39   #44
Atena Palada
Član
 
Član od: 24.3.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ja presao kronos,konacno!sad sam stiogo u egipat zatim otisao da vidim nesto kod drugog lika(od mog druga)on bio level9 ja taman krenuo da mu vidim iteme kad ono restart

bio sam se za malo onesvestio kad ono ispise a nije do titan q. nego do moga kompa tj. neki problem u mini mapu a ja se vec napalio da rabijem dvd od tq (vajda nije do titan q posto mi se ovo i ranije desavala a komp je bio radio gotovo 19h bez prekida )

i ja sam skontao da je unlock za gotove iteme cak mislim da sam nasao na neki trag:dnevik od mlade Meanad(to je ono zensko cudoviste u prvom svetu koje vas uvek napada sa lukom ili kopljem tj. to je ona vrsta stvor sto je ukrala luk od dobrog kentaura...)taj item je u obliku scrola ali se ne moze koristiti i pise neki smesan text ali nema brojki...
pa da li ti se to desilo sa obichnim diskom ili expqanzijom.
Ja sam ga prosledila dechku, koji naravno ima jachu mashinu od moje, da testiram kad ono ISTA PRICHA chim stignem do egipta tjao dovidjenaj (ovo se sve deshavalo sa obichnim diskom)
Atena Palada je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2007, 2:07   #45
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
ti stigao u egipat i level si 24?!wtf? mozda si malo preterao sa nabijanjem levela?bice ti prelako u egiptu

na onom dnevniku iso pisu neke smesne stvari koko tu mladu meaned niko ne voli koko nema decka a njene priljateljice kazu kako treba naci pravog u "moru" udvaraca a ona kaze kako ribe imaju veze sa udvaranjem

nema nikakvih brojki samo su neke reci povecane tj pisane u caps locku:againtt,my,love...i probo sam nema sifre

ja sam u vavilonu vale mi neki charmovi moracu i ja malo da ubijam sa strane

igra mi se bas svidja jako bi voleo da mogu igrati na netu!
Tu si Ekiman - e, zabrinuo sam se gdje si. Egipat je bio prelak, ojadio sam ih zesce! I ja sam u Vavilonu, prije nekoliko sati sam odrao Chimeru, blejim po Aziji, trazim neke carmove isto kao i ti. U pravu si sto se tice tezine, prejak sam sada, ali nema veze. Od viska glava ne boli! Iskustvo ide brze nego prije, 34 level sam, nisu bas nesto ovi lesser artifacti. Ocekujem da ce greater artifacts biti kvalitetniji a samim tim i tezi za pravljenje. Jedva cekam zadnji cin, kazu da su side questovi dosta razradjeniji. Steta za Meaned, mislio sam da smuvamo ovog mog satyr - a sa njom. Juris li neki komplet mozda?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 16:47   #46
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Tu si Ekiman - e, zabrinuo sam se gdje si. Egipat je bio prelak, ojadio sam ih zesce! I ja sam u Vavilonu, prije nekoliko sati sam odrao Chimeru, blejim po Aziji, trazim neke carmove isto kao i ti. U pravu si sto se tice tezine, prejak sam sada, ali nema veze. Od viska glava ne boli! Iskustvo ide brze nego prije, 34 level sam, nisu bas nesto ovi lesser artifacti. Ocekujem da ce greater artifacts biti kvalitetniji a samim tim i tezi za pravljenje. Jedva cekam zadnji cin, kazu da su side questovi dosta razradjeniji. Steta za Meaned, mislio sam da smuvamo ovog mog satyr - a sa njom. Juris li neki komplet mozda?
ja sam inace isao na wepon mastery i da ti kazem nisam bas zadovoljn(assasin style je bolji mod) nisam isao na 2wepon style zato sto volim da imam stit a defense mastery je...pa previse defanzivan style... ja sam uzimao ove druge skilove u WM i ide mi onako ja sam covece34level a presao sam obican tq i sad sam na imortal t. exp.bas si preterao sa kripovanjem inace resio sam sve sporedne questove i nisam izlazio iz regije dok ih sve ne ...jako me nervira sto ne mogu da dobijem neko dobro oruzlje...sve oruzlje do sada sam kupovao nista da mi ispadne inace od seta imam obsidian* armor-za telo(za obsidian set iz iskustva znam da je odlican set + daje odlican efekat drhtanja tla),labyrint* slem(izgleda jako napuseno sa ogromnim rogovima od minotaura)i jade* stitnike za noge i to je to...ostali su mi plavi obicni i pretezno zeleni itemi...
jos smesnije je dok sam igrao obican tq imao sam mnogo bolje iteme(nikad necu zaboraviti odlicno oruzlje bucher bride*maceta sa bleed demage) ali nisam mogao igrati zbog restarta sad kada mogu nema itema

zadnji boss na olympu me je prilicno namucio 4 puta sam dobio po lobanji

videcemo kako ce se stvari odvijati...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2007, 16:50   #47
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Atena Palada kaže: Pregled poruke
pa da li ti se to desilo sa obichnim diskom ili expqanzijom.
Ja sam ga prosledila dechku, koji naravno ima jachu mashinu od moje, da testiram kad ono ISTA PRICHA chim stignem do egipta tjao dovidjenaj (ovo se sve deshavalo sa obichnim diskom)
restart mi se desio zbog kompa a ne zbog igre ...sad kada mi je instalirana exp nemam vise problema sa restartom
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2007, 23:21   #48
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Krenuo sam da igram novi act i zadovoljan sam. Grafika je fina a i side quest - ovi su detaljnije uradjeni. Ormenos - a i Typhon - a sam ubio nekoliko puta, nisu mi uzeli skalp ni jednom! Imam i ja od obsidian set - a par djelova i jos ponesto od drugih setova, nakupilo se svega na Olympu. Trenutno sam oko rijeke Styx, trazim Charona, nema ko da nas preveze na drugu stranu. Pocele su da ispadaju formule i za greater artifacts. Strasno sporo igram zadnji cin, zao mi da predjem. I ti si Conqueror Ekimane?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2007, 20:45   #49
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

znam sta znaci conqueror(osvajac)ali ne razumem na sta ti mislis?od obsidian seta imam samo armor kao sto rekoh!a znas sta mi je ispalo na olympu?1runa i krsa ZUTIH itema...lol?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2007, 4:27   #50
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
znam sta znaci conqueror(osvajac)ali ne razumem na sta ti mislis?od obsidian seta imam samo armor kao sto rekoh!a znas sta mi je ispalo na olympu?1runa i krsa ZUTIH itema...lol?
Spominjao si gore u prethodnom postu nesto oko defense, warfare i rogue skill - ova. Malo si me zbunio, mislio sam da li si uzeo warfare i defense? Karakter se zove conqueror u slucaju spajanja te dvije skole, pa sam ga zato pomenuo. Trazim trojicu sudija, oni se nalaze u "the tower of judgement". Side quest - ova ima brdo, atmosfera je mracna, fin je ovaj expansion. Dokle si stigao?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2007, 5:55   #51
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Spominjao si gore u prethodnom postu nesto oko defense, warfare i rogue skill - ova. Malo si me zbunio, mislio sam da li si uzeo warfare i defense? Karakter se zove conqueror u slucaju spajanja te dvije skole, pa sam ga zato pomenuo. Trazim trojicu sudija, oni se nalaze u "the tower of judgement". Side quest - ova ima brdo, atmosfera je mracna, fin je ovaj expansion. Dokle si stigao?
ja sam assasin(punio sam warfare i rogue)34level sam i upravo sam resio onaj quest sa 3biljke kada kao nagradu dobijem hp i str.(nisam siguran da li se dobije u bocici ili automatski se puni?)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2007, 1:23   #52
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Dobija se automatski, ima jos quest - ova sa istom forom. Blizu sam kraja, kako ti napredujes? Dok predjemo sve pa cemo komentarisati!
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2007, 15:45   #53
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Elessar kaže: Pregled poruke
Dobija se automatski, ima jos quest - ova sa istom forom. Blizu sam kraja, kako ti napredujes? Dok predjemo sve pa cemo komentarisati!
igram polako sad sam u onom velikom gradu mrtvaka...nemoj mi reci kraj
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2007, 3:21   #54
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Necu kolega, ne sekiraj se. U gradu mrtvih ima dobrih side quest - ova, samo polako, uzivaj sto vise mozes!
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2007, 13:57   #55
Atena Palada
Član
 
Član od: 24.3.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

ok kad budem konachno kupil exp. javitju dal imam problema ko sa obichnom verzijom
Atena Palada je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2007, 3:07   #56
Elessar
Član
 
Član od: 7.12.2006.
Poruke: 190
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Presao sam expansion. Ekimane opet te nesto nema, kako napredujes?
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 21:22   #57
PDarko
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: /dev/random
Poruke: 1.011
Zahvalnice: 163
Zahvaljeno 182 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Koliko je velik expansion?
PDarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 21:23   #58
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
PDarko kaže: Pregled poruke
Koliko je velik expansion?
Oko 10 sati igre. Za mene dovoljno.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 21:42   #59
PDarko
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: /dev/random
Poruke: 1.011
Zahvalnice: 163
Zahvaljeno 182 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Oko 10 sati igre. Za mene dovoljno.
Da preformulišem pitanje: "Koliko je velika instalacija (koliko mesta zauzima na DVD-u)?"
PDarko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2007, 21:48   #60
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Titan Quest - Immortal Throne

Budi malo jasniji. Oko 2.11 GB.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dio37 na korisnoj poruci:
PDarko (13.4.2007)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
immortal throne, titan, titan quest


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Titan Quest korisnik O igrama uopšte 36 7.5.2007 0:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com