Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2012, 6:23   #101
Nole
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Samo bih hteo da dam odgovor za grindfest komentare.
Tera nije nikako grindfest, stavise igraci se zale kako se previse brzo lvluje...
Nole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2012, 8:48   #102
KovacSRB
Novi član
 
Član od: 19.4.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Tera online

Evo samo da kažem par stvari u vezi ove igre.

Prvo počela je Open Beta , ključ je "TERABETA" pa ko hoće može da proba , samo dl je velik oko 25-26 GB .

O samoj igri moram reći samo reči hvale , izuzetan fajt sistem , za klasu bolji od većine dosad viđenih , nepostoji ( sem par izuzetaka ) lokon-shoot sistem , pa ako hoćeš da nešto ubiješ baš moraš i da se potrudiš . Grafika je melem za oči , spell efekti su po meni najbolje odrađeni do sada . Samo questanje nije preterano dosadno ni solo a kamo li u grupi , jedina mana je definitivno što se prebrzo leveluje , iz regije u kojoj si ako odradiš sve questove izlaziš bar 3-5 lvla veći od predviđenog. Same instance su dobro i zanimljivo odrađene , sami bossovi imaju ekstra abilitije tako da nema šanse ako si ranged da se uštekaš u ćošak i lupaš po bossu .
U betu sam upao posle ogromnog razočaranja sa SWTOR igrom koju defitivno moram da napljujem najstrašnije , veći promašaj mislim da nije nikada a nadam se i neće biti viđen . Igra sa potencijalom koji ona ima sa armijom SW fanova da bude takvo izbagovano , neizbalansirano đubre , to je stvarno ogroman uspeh za EA i Origin . Da ne pominjem zafrkanciju sa dupliranim ključevima i ostalo . Stvarno . . . .
Pročitao sam da se neko smorio na 6tom nivou , pa batice , nepoznajem veći smor od WoWa i prvih 30 lvla i tih milion i sedamsto pedeset hiljada rogova , ušiju i kojekakvih delova tela živuljki koje sam morao da pobijem . Nevidim kako si mogao da provališ igru za 20 minuta . Jbg , ja sam igru progutao do prvih 25 lvla samo da bi video kako radi sledeći spell-skill i koju mi on prednost daje u kombou sa nekim drugim spellom-skillom .
Bilo bi dobro da ako neko od naših uopšte ima nameru da igra na bilo kom serveru to ovde i napiše pre 28og tako da možda i probamo sa nekim našim guildom .


2Sexy2BeOld
KovacSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku KovacSRB na korisnoj poruci:
Archive82 (20.4.2012)
Stara 21.4.2012, 15:22   #103
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
KovacSRB kaže: Pregled poruke
...Bilo bi dobro da ako neko od naših uopšte ima nameru da igra na bilo kom serveru to ovde i napiše pre 28og tako da možda i probamo sa nekim našim guildom .


2Sexy2BeOld
Ja sam preorderovao igru tako ću za početak praviti lika na nekom od engleskih PVE servera, sa još par drugara...

Btw, quick update igre upućen svima koji jednako vole i konzolaški tip igranja - Tera online je savršeno kompatibilna i sa PS3/PS2/Xbox game controlerima, upravo isprobavam jedan PS3 i mogu da kažem da je zaista jedinstven, mada pomalo čudan, osećaj... U svakom slučaju "game pads - thumbs up"
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 12:39   #104
penzioner
Novi član
 
Član od: 22.4.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Pozdrav,ja sam takodje preorderovao Teru,igracu je na nekom pve eu serveru,za pocetak,posto nece biti battlegrounda do kraja leta ili tako nesto. Bilo bi fino ako bi se skupilo dovoljno nas za guild.Praticu forum,pa ako neko hoce da se organizujemo,nek postuje
penzioner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2012, 11:33   #105
KovacSRB
Novi član
 
Član od: 19.4.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Tera online

Evo mene opet

U pregovorima sam sa nekim likovima ( svedjani doduse ali pro igraci ) koje znam iz WoWa i SWToRa , verovatno krecemo na Velik PVE , problem sa nasim guildovima je sto slabo opstaju uglavnom nas nema dovoljno . Ako kojim slucajem ima vise zainteresovanih od nas par nebi bilo lose da probamo . Takodje ocekujem neku pricu od likova iz Cro-guilda iz Age of Conan , trebalo bi da ceo guild rerolla na Teru ali jos nisu odlucili.
Nikovi u igri ce biti ( ako neko ne zauzme Kovac-slayer i Morana-sorcerer ) tako da mozemo i da se cujemo u igri , dobrih igraca nikad previse


2Sexy2BeOld
KovacSRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2012, 17:16   #106
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
KovacSRB kaže: Pregled poruke
Evo mene opet

U pregovorima sam sa nekim likovima ( svedjani doduse ali pro igraci ) koje znam iz WoWa i SWToRa , verovatno krecemo na Velik PVE , problem sa nasim guildovima je sto slabo opstaju uglavnom nas nema dovoljno . Ako kojim slucajem ima vise zainteresovanih od nas par nebi bilo lose da probamo . Takodje ocekujem neku pricu od likova iz Cro-guilda iz Age of Conan , trebalo bi da ceo guild rerolla na Teru ali jos nisu odlucili.
Nikovi u igri ce biti ( ako neko ne zauzme Kovac-slayer i Morana-sorcerer ) tako da mozemo i da se cujemo u igri , dobrih igraca nikad previse


2Sexy2BeOld

Dobra ideja za guild, ja cu da objavim ime svog lika cim ga rezervisem, pa cemo da se pmujemo ingame btw, postoji thread na zvanicnom forumu tera europe za prijavu gildova, ne bi bilo losa ideja da postavite tamo podatke o vasem buducem gildu, cisto zbog regrutacije, ima nekoliko nasih ljudi koji prate i taj forum, pa da pokupimo sve zainteresovane...
Poz!
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2012, 13:22   #107
Nole
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Nisam nikad voleo te fore tipa ''Srpski Guild''.
Volim da igram sa ljudima iz celog sveta, dovoljno ima nasih svuda oko mene

Ja sam u guildu Alith.
Nole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2012, 18:39   #108
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Ma naravno da nije bitno iz koje zemlje su saigrači, ja sam imao odlično iskustvo sa ljudima iz svih delova sveta dok sam igrao Lineage2, ali lepo je da ponekad prozboriš i po koju reč "po naški"
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 16:20   #109
penzioner
Novi član
 
Član od: 22.4.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Pa da,bitno je da je dobra atmosfera. Ja sam kreirao lika sinoc, srver Velik, castanic priest Capnsweetie, igracu sutra kad krene early access sa drugaricom, pa se vidimo nadam se
penzioner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2012, 22:29   #110
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Aaaa lepo lepo, vidimo se onda u igri Ja sam napravio isto na Velik serveru (PVE) amani lancera po imenu Goliath, a ima jos troje sa kojima cu da igram tako da, the more the merrier
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2012, 0:12   #111
Nole
Član
 
Član od: 13.2.2010.
Poruke: 45
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Headstart se zavrsio!

Evo jedan screenshot koga sam ja uslikao (ja sam Noxus) sa par likova iz guilda par minuta pre kraja headstarta (server je Velik).

http://imageshack.us/photo/my-images...01205012w.png/
Nole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.5.2012, 13:10   #112
cunning
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 107
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 46 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Nole kaže: Pregled poruke
Samo bih hteo da dam odgovor za grindfest komentare.
Tera nije nikako grindfest, stavise igraci se zale kako se previse brzo lvluje...
Koliko sam ja razumeo, Tera jeste grindfest zato što koreanci vole grind, ali EU i NA verzija igre je prilagođena drugom mentalitetu i taj grindfest je ublažen. Zato se sad neki žale da je leveling prebrz.

10 Ways En Masse Changed TERA Online for North America and Beyond!!
cunning je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2012, 21:12   #113
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
cunning kaže: Pregled poruke
Koliko sam ja razumeo, Tera jeste grindfest zato što koreanci vole grind, ali EU i NA verzija igre je prilagođena drugom mentalitetu i taj grindfest je ublažen. Zato se sad neki žale da je leveling prebrz.

10 Ways En Masse Changed TERA Online for North America and Beyond!!

Poenta je da evropska verzija ni najmanje NIJE grindfest i to bi bilo sve što igrače na ovim prostorima treba da zanima... Koga je briga kakva je igra u Koreji i Japanu!?
Što se tiče brzine levelovanja, to je prilično subjektivna stvar - npr. meni savršeno odgovara dinamika levelovanja...
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2012, 15:39   #114
Darkwull
Novi član
 
Član od: 12.5.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Danas posle 22h krecem sa igranjem tera-online interesuje me da li ima neki balkanski guild ili bar manje drustvo nasih u nekom guildu.Igram runes of magic 3 godine i leader sam jednog od najjacih guildova na nasem serveru tako da ako ima nasih ljudi vrlo bih bio zadovoljan sa nekom vrstom pomoci u vidu saveta. unapred zahvalan
Darkwull je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2012, 20:55   #115
dm82
Novi član
 
Član od: 28.2.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
KovacSRB kaže: Pregled poruke
Evo samo da kažem par stvari u vezi ove igre.

Prvo počela je Open Beta , ključ je "TERABETA" pa ko hoće može da proba , samo dl je velik oko 25-26 GB .

O samoj igri moram reći samo reči hvale , izuzetan fajt sistem , za klasu bolji od većine dosad viđenih , nepostoji ( sem par izuzetaka ) lokon-shoot sistem , pa ako hoćeš da nešto ubiješ baš moraš i da se potrudiš . Grafika je melem za oči , spell efekti su po meni najbolje odrađeni do sada . Samo questanje nije preterano dosadno ni solo a kamo li u grupi , jedina mana je definitivno što se prebrzo leveluje , iz regije u kojoj si ako odradiš sve questove izlaziš bar 3-5 lvla veći od predviđenog. Same instance su dobro i zanimljivo odrađene , sami bossovi imaju ekstra abilitije tako da nema šanse ako si ranged da se uštekaš u ćošak i lupaš po bossu .
U betu sam upao posle ogromnog razočaranja sa SWTOR igrom koju defitivno moram da napljujem najstrašnije , veći promašaj mislim da nije nikada a nadam se i neće biti viđen . Igra sa potencijalom koji ona ima sa armijom SW fanova da bude takvo izbagovano , neizbalansirano đubre , to je stvarno ogroman uspeh za EA i Origin . Da ne pominjem zafrkanciju sa dupliranim ključevima i ostalo . Stvarno . . . .
Pročitao sam da se neko smorio na 6tom nivou , pa batice , nepoznajem veći smor od WoWa i prvih 30 lvla i tih milion i sedamsto pedeset hiljada rogova , ušiju i kojekakvih delova tela živuljki koje sam morao da pobijem . Nevidim kako si mogao da provališ igru za 20 minuta . Jbg , ja sam igru progutao do prvih 25 lvla samo da bi video kako radi sledeći spell-skill i koju mi on prednost daje u kombou sa nekim drugim spellom-skillom .
Bilo bi dobro da ako neko od naših uopšte ima nameru da igra na bilo kom serveru to ovde i napiše pre 28og tako da možda i probamo sa nekim našim guildom .


2Sexy2BeOld


Mala pomoc ako nije problem !!!

Kada kucam Open Beta Test code: TERABETA, izbacuje mi ovo (Please enter your retail game code below) ... U cemu je problem ?
Pratio sam upustva sa sajta (http://tera.enmasse.com/news/posts/open-beta-test).
dm82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2012, 0:14   #116
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Pa igra je krenula live treba da kupis punu verziju igre, ne vredi ti vise beta code. ( ispravite me ako gresim mozda vi koji igrate igru )

BTW jel su u igri chrono skrolovi ? Jel su skupi da se nabave ?
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2012, 2:13   #117
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Grotar kaže: Pregled poruke
BTW jel su u igri chrono skrolovi ? Jel su skupi da se nabave ?
Ako se ne varam, Frogster jos nije pustio chrono scroll-ove za EU.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.5.2012, 16:29   #118
Archive82
Član
 
Član od: 13.2.2012.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 99
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
dm82 kaže: Pregled poruke
Mala pomoc ako nije problem !!!

Kada kucam Open Beta Test code: TERABETA, izbacuje mi ovo (Please enter your retail game code below) ... U cemu je problem ?
Pratio sam upustva sa sajta (http://tera.enmasse.com/news/posts/open-beta-test).

Osim toga što su bete završene i igra uveliko radi u "full režimu", link koji si postavio vodi ka američkoj Teri koja je zasebna u odnosu na evropsku Teru (to znači da ako dobiješ promo kod ili kupiš evropsku Teru, ne možeš da igraš na američkim serverima, i obratno)...
E sad, i dalje postoji mogućnost da isprobaš igru tako što će neko ko je već kupio igru da ti pošalje "friend invite", što ti omogućava da skineš igru i isprobaš je do određenog levela... Ako je to slučaj, tj. ako ti je neki prijatelj već poslao invite i dobio si game code na svoj email, idi na sajt evropske Tere i tamo ukucaj taj kod...

Evo ti link za evropsku Teru:
http://tera-europe.com/home.html

Poslednja ispravka: Archive82 (24.5.2012 u 16:38)
Archive82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Archive82 na korisnoj poruci:
antonijek86 (25.5.2012)
Stara 25.5.2012, 0:22   #119
antonijek86
Novi član
 
Član od: 23.5.2012.
Poruke: 7
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tera online

HVALA na objasnjenju Archive82 ....
antonijek86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 0:59   #120
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Tera online

Citat:
Archive82 kaže: Pregled poruke
I dalje postoji mogućnost da isprobaš igru tako što će neko ko je već kupio igru da ti pošalje "friend invite", što ti omogućava da skineš igru i isprobaš je do određenog levela... Ako je to slučaj, tj. ako ti je neki prijatelj već poslao invite i dobio si game code na svoj email, idi na sajt evropske Tere i tamo ukucaj taj kod...
Sada sam pogledao ovo.Dobra stvar je taj invite (za one koji oce da probaju igru) ali traje 7 dana ili do 15 lvl-a.Sto znaci veoma kratko posto je meni do 30 lvl trebalo 2 dana.

Igra je stvarno neverovatna ali me odbilo to mesecno placanje od po 12 eura (bas je mnogo za mesec dana) i ipak sam se odlucio za GW 2.
Znaci da nema placanja mesecno uzeo bih je pre GW2 ali sta ces.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Online Riziko KarloBasic Pravljenje igara 10 25.4.2009 10:02
online virus scan Harmon23 Zaštita 3 15.4.2008 23:14
Ten golden rules of online gaming... fingerprint Brbljaonica 2 25.3.2008 15:38
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com