Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.11.2022, 22:36   #20
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Evo da i ja skrenem malo sa teme. Kao neko ko živi u NS i posao mu je takav da je okružen imućnijim ljudima, potvrđujem, BG i NS su poseban univerzum. U N. Sadu jedan dobar deo ljudi (to je sigurno daleko iznad 10% kako neki žele da predstave,) ''pliva'' u novcima. Dosta mojih poznanika i prijatelja se praktično obezbedilo za čitav život (neki imaju mnogo jaka primanja u IT sektoru, neki su se obogatili od kriptovaluta, neki su nasledili po 2-3 stana i godinama to izdaju po visokim cenama, a pri tom imaju još i poslove koji im donose mesečna primanja preko 2 hiljade eura, neki rade u inostranstvu i taj veliki novac troše ovde, itd...). Automobili koji se voze po NS, to se jednostavno ne može videti u Somboru, Zrenjaninu, Šapcu, itd... Ja znam barem 10 ljudi koji na samo jedno letovanje potroše 5 hiljada eur. Za neke ljude znam odakle im, ali za neke stvarno nemam predstavu odakle im, a poprilično sam siguran da se ne bave nikakvim sumnjivim delatnostima, verovatno izdaju stanove, ovde u NS ako imaš viška dva stana i izdaješ ih, ti si rešio problem nedostatka sigurnih primanja za čitav život, obezbeđen si i kraj.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dokle ce ljudi IGRE nazivati "igricama"? TomWaits O igrama uopšte 263 10.12.2012 21:01
Najbolje igre 2008. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 166 4.10.2009 17:32
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com